Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#70   2019. 12. 18. szerda 11:02
X Törölt felhasználó (4245822) VIP
circling
#69   2011. 02. 02. szerda 21:38
tom1019 tom1019 VIP Admin
Írj a lap alján E-mailt az Ügyfélszolgálatra! felkialtas
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 02. 02. szerda 20:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (791338)
2011. 02. 02. szerda 20:22
sziasztok! nekem olyan problémám van, hogy a shop állandóan befagy... már 2 napja próbálok leadni egy rendelést de mire végigjutnék egyszerűen nem válaszol az oldal és a végtelenségig várhatok rá. nincs másik oldal ahol hasonló problémám volna úgyhogy nem tartom valószínűnek hogy nálam lenne a baj... a választ előre is köszönöm!
#68   2011. 02. 02. szerda 20:22
X Törölt felhasználó (791338)
sziasztok! nekem olyan problémám van, hogy a shop állandóan befagy... már 2 napja próbálok leadni egy rendelést de mire végigjutnék egyszerűen nem válaszol az oldal és a végtelenségig várhatok rá. nincs másik oldal ahol hasonló problémám volna úgyhogy nem tartom valószínűnek hogy nálam lenne a baj... a választ előre is köszönöm!
#67   2009. 01. 07. szerda 22:43
X Törölt felhasználó (69371)
köszönöm az információkat és a segítséget
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2009. 01. 07. szerda 22:34), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2009. 01. 07. szerda 22:34
most nem emlékszem pontosan, de kb. egy ezres rémlik

vevőszolgálatnál találod, csak kattanj rá a teljes cikk-re

# A megrendelt áruk szállítása:

# Villámposta

Ezt a szolgáltatást egy európai szállítmányozzó céggel közösen végezzük. Folyamatában megegyezik a postai szállítással: a csomagot házhoz szállítjuk, s átadjuk. Ha nincs otthon senki, értesítőt hagyunk, s másnap újra megpróbáljuk kézbesíteni a küldeményt - illetve az értesítőn található telefonszámon időpont egyeztetésre is van lehetőség.
Villámpostával a következő plusz szolgáltatásainkat élvezheted:

+ diszkrétebb a normál postai szállításnál (a csomagon még a "műanyag áru" tartalmi utalás sem szerepel). A szállító semmilyen információval nem rendelkezik a csomag tartalmát illetően.
+ a kiszállító cég munkatársa nem ismer senkit a környezetedben (a helyi postással ellentétben)
+ díja egységesen 1380.- Forint (súlytól és utánvételi összegtől függetlenül)
+ munkanapokon, a 10 óráig beérkezett megrendelésed következő munkanap kézbesítésre kerül, amennyiben a termék raktáron van (a közúti viszonyok függvényében 1-2 napot változhat a szállítás időtartama)
+ nem csak a csomagszámról és a feladás megtörténtéről tudunk tájékoztatni, hanem a " Megrendelésed állapota" menüpont alatt pontosan láthatod, hogy a csomagod hol tart az országban
+ ha a szállító nem talál otthon, értesítőt hagy az elérhetőségével, s egyeztethetsz vele egy időpontot másnapra. + az alkalmazott vonalkódos rendszer eredményeként garantált, hogy nem fog eltűnni a csomagod
#66   2009. 01. 07. szerda 22:34
MmePrune MmePrune VIP Admin
most nem emlékszem pontosan, de kb. egy ezres rémlik

vevőszolgálatnál találod, csak kattanj rá a teljes cikk-re

# A megrendelt áruk szállítása:

# Villámposta

Ezt a szolgáltatást egy európai szállítmányozzó céggel közösen végezzük. Folyamatában megegyezik a postai szállítással: a csomagot házhoz szállítjuk, s átadjuk. Ha nincs otthon senki, értesítőt hagyunk, s másnap újra megpróbáljuk kézbesíteni a küldeményt - illetve az értesítőn található telefonszámon időpont egyeztetésre is van lehetőség.
Villámpostával a következő plusz szolgáltatásainkat élvezheted:

+ diszkrétebb a normál postai szállításnál (a csomagon még a "műanyag áru" tartalmi utalás sem szerepel). A szállító semmilyen információval nem rendelkezik a csomag tartalmát illetően.
+ a kiszállító cég munkatársa nem ismer senkit a környezetedben (a helyi postással ellentétben)
+ díja egységesen 1380.- Forint (súlytól és utánvételi összegtől függetlenül)
+ munkanapokon, a 10 óráig beérkezett megrendelésed következő munkanap kézbesítésre kerül, amennyiben a termék raktáron van (a közúti viszonyok függvényében 1-2 napot változhat a szállítás időtartama)
+ nem csak a csomagszámról és a feladás megtörténtéről tudunk tájékoztatni, hanem a " Megrendelésed állapota" menüpont alatt pontosan láthatod, hogy a csomagod hol tart az országban
+ ha a szállító nem talál otthon, értesítőt hagy az elérhetőségével, s egyeztethetsz vele egy időpontot másnapra. + az alkalmazott vonalkódos rendszer eredményeként garantált, hogy nem fog eltűnni a csomagod
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 01. 07. szerda 22:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2009. 01. 07. szerda 22:31
golyó tutti nem... szállítási díjról nem tudsz valamit? aki már rendelt?
amúgy néztem rucikat is, de oylan sok jó dolog van... nehéz dönteni
#65   2009. 01. 07. szerda 22:31
X Törölt felhasználó (69371)
golyó tutti nem... szállítási díjról nem tudsz valamit? aki már rendelt?
amúgy néztem rucikat is, de oylan sok jó dolog van... nehéz dönteni
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2009. 01. 07. szerda 22:24), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2009. 01. 07. szerda 22:24
nekem olyanom van, mint a kék, csak pirosban...az nem rossz tulajdonképpen, bár őszintén szólva nem vagyok hasra esve tőle smile gésagolyó? az nekem jobban bejön
pl. ez:
klikk ide
#64   2009. 01. 07. szerda 22:24
MmePrune MmePrune VIP Admin
nekem olyanom van, mint a kék, csak pirosban...az nem rossz tulajdonképpen, bár őszintén szólva nem vagyok hasra esve tőle smile gésagolyó? az nekem jobban bejön
pl. ez:
klikk ide
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 01. 07. szerda 22:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2009. 01. 07. szerda 22:11
bár ez a legjobb, de gondolom ez egyre vastagabb a töve felé

#63   2009. 01. 07. szerda 22:14
X Törölt felhasználó (69371)
jah tényleg a a szállítási díj kb. menyni? próbáltam keresni ilyen adatokat, de semmit nem találtam...
#62   2009. 01. 07. szerda 22:11
X Törölt felhasználó (69371)
bár ez a legjobb, de gondolom ez egyre vastagabb a töve felé

(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 01. 07. szerda 22:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2009. 01. 07. szerda 22:09
az a helyzet, hogy azok a rücsik neki se tetszenek rajta, de a többi része igen

ezek jöhetnek még szóba:












bár utóbbi kettő nem valami profinak néz ki
#61   2009. 01. 07. szerda 22:09
X Törölt felhasználó (69371)
az a helyzet, hogy azok a rücsik neki se tetszenek rajta, de a többi része igen

ezek jöhetnek még szóba:












bár utóbbi kettő nem valami profinak néz ki
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2009. 01. 07. szerda 22:04), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2009. 01. 07. szerda 22:04
bár nem tőlem kérdezed, de válaszolok...ha nem meglepi, akkor kérdezd meg a leendő felhasználót...már csak azért is, mert nekem pl. tetszik, látod fatálnak nem..és bizti mást mondana egy 3. nő
#60   2009. 01. 07. szerda 22:06
Fém_fatál Fém_fatál
Csatlakozom! Volt már nálunk " rosszul elsült meglepi műbré". Meg köll aztat alaposan beszélni! Már ha az asszonynak lesz, és nem magadnak, mert ahhoz nem kell a női oldal. smile
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2009. 01. 07. szerda 22:04), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2009. 01. 07. szerda 22:04
bár nem tőlem kérdezed, de válaszolok...ha nem meglepi, akkor kérdezd meg a leendő felhasználót...már csak azért is, mert nekem pl. tetszik, látod fatálnak nem..és bizti mást mondana egy 3. nő
#59   2009. 01. 07. szerda 22:04
MmePrune MmePrune VIP Admin
bár nem tőlem kérdezed, de válaszolok...ha nem meglepi, akkor kérdezd meg a leendő felhasználót...már csak azért is, mert nekem pl. tetszik, látod fatálnak nem..és bizti mást mondana egy 3. nő
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 01. 07. szerda 22:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2009. 01. 07. szerda 22:01
akkor Te mit ajánlanál? vigyor2
#58   2009. 01. 07. szerda 22:02
MmePrune MmePrune VIP Admin
régen nem voltál ilyen sótlan zavart1
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 01. 07. szerda 21:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2009. 01. 07. szerda 21:53
komoly választ vártam volna... kérlek töröld az írásod, hogy aki tud segítsen
#57   2009. 01. 07. szerda 22:01
X Törölt felhasználó (69371)
akkor Te mit ajánlanál? vigyor2
(Ez egy válasz Fém_fatál üzenetére (2009. 01. 07. szerda 21:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 07. szerda 21:58
No, ezért ki ne törölje ezt a szuper kis verdát!

Szóval: a házhoz szállítás NAGYON diszkrét. Ha nem füligérő vigyorral a szádon veszed át, mondván, hogy Asszony, megjött a vibrid! , akkor a kutya nem tudja, mit kaptál. Natúr doboz, egy név és cím a feladónál, ezt az igazolólevélven kapod meg. Viszonylag gyorsak voltak. Egy dolog zavart, pár nap múlva kaptunk egy katalógust is, amiben a teljes paletta benne volt. Mázli, hogy nem került a srácok kezébe, mert erre már nem számítottunk. smile
A méreteket én is így értelmezném, de a darabot nem ismerem. (És nem is vennék ilyet, nőként nekem ez nem szimpi. Azzal a sok kis rücsi-csücsivel, brrrrr....)
#56   2009. 01. 07. szerda 22:00
MmePrune MmePrune VIP Admin
komolyra fordítva a szót smile diszkrét..olyan, mintha könyvet vagy porszívót rendeltél volna...zárt doboz, valami általános futárszolgálat
a vibri mérete pedig gondolom úgy alakul, ahogyan látszik a képen...ahol vastagabb ott 4,5cm, ahol vékonyabb ott 3 cm
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 01. 07. szerda 21:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2009. 01. 07. szerda 21:26
erről a termékről tud nekem valaki valami infót adni?




Vízálló vibrátor! Bizsergető vibráció a kádban vagy a zuhany alatt! Könnyen sikló, zselés anyagból készült, a szára klitorisz-stimulálóval van ellátva - ezzel is fokozva a gyönyört. 100% vízálló! 19cm hosszú, átmérője 3-4,5cm. Kérjük, elemeket külön rendelj hozzá: 2 darab ceruza elemmel működik.

az érdekelne főleg, hogy az átmérő méret most akkor hogy van? 3 centi a csikló izgatóig, és utána 4,5? vagy hogy?

illetve ha rendelek, akkor zárt dobozban postázzák? nem lesz rajta semmi olyan feltűntetve ami árulkodó lehetne?
#55   2009. 01. 07. szerda 21:58
Fém_fatál Fém_fatál
No, ezért ki ne törölje ezt a szuper kis verdát!

Szóval: a házhoz szállítás NAGYON diszkrét. Ha nem füligérő vigyorral a szádon veszed át, mondván, hogy Asszony, megjött a vibrid! , akkor a kutya nem tudja, mit kaptál. Natúr doboz, egy név és cím a feladónál, ezt az igazolólevélven kapod meg. Viszonylag gyorsak voltak. Egy dolog zavart, pár nap múlva kaptunk egy katalógust is, amiben a teljes paletta benne volt. Mázli, hogy nem került a srácok kezébe, mert erre már nem számítottunk. smile
A méreteket én is így értelmezném, de a darabot nem ismerem. (És nem is vennék ilyet, nőként nekem ez nem szimpi. Azzal a sok kis rücsi-csücsivel, brrrrr....)
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 01. 07. szerda 21:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2009. 01. 07. szerda 21:53
komoly választ vártam volna... kérlek töröld az írásod, hogy aki tud segítsen
#54   2009. 01. 07. szerda 21:53
X Törölt felhasználó (69371)
komoly választ vártam volna... kérlek töröld az írásod, hogy aki tud segítsen
#53   2009. 01. 07. szerda 21:53
MmePrune MmePrune VIP Admin
nyugi..totálisan diszkrét a házhoz szállítás..evvel a járgánnyal viszik..és a titkárnőnek pocsék a kézírása, ezért mindkét szomszédodba be fognak csöngetni, hogy "ide rendelték a vízálló vibrátort?"

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 01. 07. szerda 21:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2009. 01. 07. szerda 21:26
erről a termékről tud nekem valaki valami infót adni?




Vízálló vibrátor! Bizsergető vibráció a kádban vagy a zuhany alatt! Könnyen sikló, zselés anyagból készült, a szára klitorisz-stimulálóval van ellátva - ezzel is fokozva a gyönyört. 100% vízálló! 19cm hosszú, átmérője 3-4,5cm. Kérjük, elemeket külön rendelj hozzá: 2 darab ceruza elemmel működik.

az érdekelne főleg, hogy az átmérő méret most akkor hogy van? 3 centi a csikló izgatóig, és utána 4,5? vagy hogy?

illetve ha rendelek, akkor zárt dobozban postázzák? nem lesz rajta semmi olyan feltűntetve ami árulkodó lehetne?
#52   2009. 01. 07. szerda 21:26
X Törölt felhasználó (69371)
erről a termékről tud nekem valaki valami infót adni?




Vízálló vibrátor! Bizsergető vibráció a kádban vagy a zuhany alatt! Könnyen sikló, zselés anyagból készült, a szára klitorisz-stimulálóval van ellátva - ezzel is fokozva a gyönyört. 100% vízálló! 19cm hosszú, átmérője 3-4,5cm. Kérjük, elemeket külön rendelj hozzá: 2 darab ceruza elemmel működik.

az érdekelne főleg, hogy az átmérő méret most akkor hogy van? 3 centi a csikló izgatóig, és utána 4,5? vagy hogy?

illetve ha rendelek, akkor zárt dobozban postázzák? nem lesz rajta semmi olyan feltűntetve ami árulkodó lehetne?
#51   2009. 01. 07. szerda 21:21
X Törölt felhasználó (69371)
minden boltban ugyanezek a termékek vannak, sőt neten is ha rákeresel, főleg vibri területén
(Ez egy válasz Reaper69 üzenetére (2008. 07. 31. csütörtök 15:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 31. csütörtök 15:40
Hali! nekem az lenne a kérdésem,hogy a gg shopban előforduló termékeknek nincs egy rendes boltja ? smile szóval ahol nézelődni is lehet így élőben ? nyes vagy ez csak netes? :(
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: riska riska
Nyitás ideje: 2007. 04. 01. vasárnap
Üzenetek: 70db
Utolsó üzenet: 2019. 12. 18. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!