Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Csak hozzászólások (fórum,kismalac, amatőrök egyéb képek videók hozászolásai) és chat esetén vagyunk kompetensek.

(azaz adminok nem a szerkesztőségben ülnek, s csak az általatok irt tartalom felet van joguk, semmi másra nincs befolyások s rálátásuk.)

Egyéb esetben kérlek kattints az e-mailra a lapalján, s töltsd ki a bejelentőt.
!!!Figyelem e-mail linkes bejelentő esetén választ minden esetben a regisztrációs email címedre kapsz (vagy amire átírtad a e-mail linkes bejelentőbe) !!!

Az eddigi hozzászólások

... 78 79 80 81 82 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#313   2007. 08. 19. vasárnap 16:04
MmePrune MmePrune VIP Admin
meddő a vita, tehát abba is hagyhatod..mégpedig azért meddő, mert nem vagy képes felfogni az agyaddal, amit írunk neked...

"miért nem verem meg"-színvonalú javaslatokat, remélem, nem kell elmagyaráznom. Az esetek 80%-ában pedig válaszoltam is.nagyon kevés ilyen színvonalú hsz volt, a többire pedig nem válaszoltál 80 %ban, vagy nem is válaszoltál, hanem leírtad újra, hogy éppen akkor miért nem élvezhettél el...mutass nekem még egy olyan topicot, ahol a topic nyitója újra és újra leírja ugyanazt...

De ha annyira érdektelen volt, vajon miért született majd'300 hsz (időarányosan kb 60-70), és a mostani téma miért dicsekszik 12-vel?
arányait tekintve: 150 hsz arról szólt, hogy miért nem élvezhetsz el, 50 hsz a többiek javaslata volt a megoldásra, 50 hsz pedig a többiek nemtetszésének kifejezése volt....lehet, hogy most csak 12 hsz van, de azok legalább a témáról szólnak

javaslataim: ha charlotte, doki, sanyisanyi, surda és még pár általam is ismert fórumozó egyöntetűen kéri,hogy legyen újra topicod, mely a te élvezésstopodról szól,akkor megnyithatod újra a topicodat....ha a kellő számú szavazatok mégsem jönnek össze javaslom, hogy írjál blogot...az manapság roppant divatos

részemről a vitát lezártam
#312   2007. 08. 19. vasárnap 12:51
DrAnthony DrAnthony
"schumacher67 #322 | tegnap 23:30
Úgy látszik, tényleg hülye vagyok...". Jaaaa, támogatom. nyes
"schumacher67 #317 | tegnap 19:52
...Az a topic arról szólt, és tudtommal 4 hónapig senkit -beleértve téged- sem zavart, hogy arról írok, ami a téma címe...".
NA EZ AZ!!!
Hogy el sem olvastad bazze a hozzád intézett hsz-eket, hogy csak háromnapi-heti rendszerességgel beírtad a saját nyomorodat (ami szerintem úgy rizsa, mint a huzat)!!! A legtöbben már a topic nyitásakor jeleztük, hogy felesleges, értelmetlen és baromság. MmePrune is jelezte ezt a legelején, de adott neki egy esélyt, hátha ki jön belőle valami érdemes/értelmes. HÁT NEM JÖTT!!! Ugyanzt szajkóztad, magasról téve fórumozótársaid ilyen vagy olyan javaslataira, tanácsaira. Ha nem emlékeznél, jómagam és vagy még legalább féltucatnyian ágáltunk a topic ilyetén működése ellen, szóval ne hazudozz, mint egy síkonfutó betyár, hogy senkit nem zavart!!!
"magad uram, ha szolgád nincs!". Oldd meg a problémádat egyedül, mert sok-sok ember tanácsa, jóindulatú véleménye, segítő szándékú javaslata csak falrahányt bortsó volt, válasz nélkül hagyva sikkadtak el, mert megint jött a "barátnőmnem engedihoghy elélvezzek" rizsa.

Tudod, melyik szabály sérttetted meg??? Na, olvasd el szépen a banolásod és pontjaidat megvonó üzit. Lesz benne egy olyan sor, ami tiltja a floodolást, tehát ugyanolyan tartalmú írás többszöri beküldését!!! Floodolni nemcsak szószerint ugyanazzal a szöveggel lehet, hanem tartalmilag megegyező szöveggel, mint ahogy tetted ezt te!!!
Nos, most már vágod, hogy mi volt a gond? De ha nem, összegzem:
1./ Eleve egy halálra ítélt topicot nyitottál, mely kapott egy esélyt, de te nem éltél vele.
2./ Nagy ívben tettél a többi forumózársad véleményére, sőt a végén jelentős mértékben idegesítette őket nagyfokú értetlenséged és floodolásod!
3./ Floodolással egy írott szabályt szegtél meg.
4./ Egyáltalán, hidd el már végre, a nyavalyás görcsölésed az állítólagos szívatásodról a fentiek tükrében a kutyát nem érdekli már!!

Na...
#311   2007. 08. 19. vasárnap 12:42
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
Kedves schumi egy apró baráti gesztusom lenne,gyere vissza az élvezésstop topicban,olvasd el a jelenlegi mind a 12 hozzászólást,próbáld meg újra,ahelyet hogy meddő vitát folytatsz inkább bizonyisd be hogy tudsz a témához érdemben hozzászólni.
#310   2007. 08. 18. szombat 22:53
vazelinator vazelinator VIP Admin
"Minden hozzászólásomért vállalom a felelősséget"
felelöségre vontalak...
inteligens ember ne adja direkt a hülyét.
hiábba szekálod MmePrune semmi köze a dolgohoz.
Igyis elég keményen követelek tőlük, és észre veszem ha hibáznak.

nagy általánoságban lehet forum szabályt irni, ami meg is van és ismerik is, de sok rendhagyo eset van , amikor én intézkedek és mérlegelek, mert meg kérnek rá ilyen voltál te is.
#309   2007. 08. 18. szombat 20:54
MmePrune MmePrune VIP Admin
olvastad te a topicodat egyáltalán? vagy csak irtad bele magvas gondolataidat arról, hogy "megintbeleültdemegintnemélvezhettemelblablabla"???
az adminok emberek, a témák pedig szubjektívek...nem puszta fanyalgás volt...a köz akarata...majd ha valaki idekeveredik azok közül, akiknek nem tetszett a hozzáállásod a topicban, talán igazolják a szavaimat
senki nem tesz úgy, mintha lennének szabályok, mert eleget hangoztattuk már, hogy sajnos nincsenek meg teljes egészében, félkész szabályzatnak nincs értelme...de azt is eleget hangoztattuk, hogy nem lehet olyan szabályokat hozni, amik objektíven betarthatóak...és mégegyszer kihangsúlyozom, hogy rengetegen fórumoznak teljesen normálisan és jól szabályok nélkül is

szoktál te olvasgatni a topicokban? mert nekem úgy tűnik, hogy a saját élvezésstopoddal voltál csak elfoglalva...ha nem így lett volna, akkor több fogalmad lenne a fórumozás működéséről...például, hogy a topicban arról írunk, ami a téma

ha bármilyen kifogásod van a munkámmal kapcsolatban, de tőlem nem kapsz itt elfogadható választ, akkor vazelinator borítékjára klikkelve megteheted panaszodat

sajnálom, ha nem értjük meg egymást
#308   2007. 08. 18. szombat 20:46
Moncy Moncy
Mondtam Én h. balhé lesz mikor Vazi megnyitotta uazzal a címmel... És schumi meg tiltva lett... wink
#307   2007. 08. 18. szombat 16:48
MmePrune MmePrune VIP Admin
a köz akarata azt jelenti, hogy nagyon sok fórumozónknak elege lett az ostoba élvezésstopjaidból, és abból, hogy megpróbáltak segíteni, de baromira nem foglalkoztál vele, sőt tovább nyafogtál (ismétlődő tartalmú hszek-még ha nem is ugyanavval a szöveggel)...ha olvastad a topicodat, akkor észre kellett volna venned, hogy hány megbecsült fórumozónkat idegesítette ez...én miattuk zártam be a topicot, és az új topic kezdőhsz-ében világosan leírtam, hogy mi a téma (ebbe nem fért bele a te mondanivalód)...nem fogja senki visszaállítani a hozzászólásaidat, és a pontjaidat sem fogja visszaadni senki...nem kell tőled a rendszer működését megmenteni, de meg kell tőled menteni sok, számomra is nagyon kedves fórumozó idegrendszerét...nagyon szívesen olvasok tőled bármilyen hozzászólást, akár az élvezésstop-ban is, egészen addig, amíg a meghatározott témáról írsz, és nem arról, hogy a barátnőd nem engedi, hogy elélvezz...MERT AZ SENKIT NEEEEEEM ÉRDEKEL!!!!(főleg a régi hszeid amik az élvezésstopban voltak)

a fórumnak csak félkész írott szabályai vannak...de magyarázd meg, hogy egy teljesen szubjektív alapon működő fórumot hogyan lehet írott szabályokkal betartatni? (kivéve természetesen alaki szabályokat) és azt is magyarázd meg, hogy miért vannak olyan fórumozóink, akik íratlan szabályok nélkül is képesek "szabályosan" fórumozni

a szöveg standard volt...de felfoghatjuk úgy is, hogy a jövőre nézve vedd magadra, hátha még több topicot is akarsz nyitni


jah...és még egy...a hszek többségét azért töröltem, mert aggódásukat fejezték ki miattad, és nem a topic témáját értették félre
#306   2007. 08. 17. péntek 21:17
Szoni Szoni
Valaki figyelemmel kiser,vigyaz ram....ki az Örangyalom ? wink vigyor2
#305   2007. 08. 17. péntek 20:56
vazelinator vazelinator VIP Admin
hm az egyikbe végül is lehet pasi seget is rakni smile
(Ez egy válasz Krok486 üzenetére (2007. 08. 16. csütörtök 09:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 16. csütörtök 09:12
Topikkal kapcsolatban: mi a különbség a "Kedvenc női seggek" és a "Szép fenekek, avagy jó seggek" című képes topikok között? Most szúrtam csak ki, és következetlennek érzem.
#304   2007. 08. 17. péntek 20:08
DrAnthony DrAnthony
Szerintem, Drága, Tőled nem a "tiszteletem"-ért kapok valamit (ha kapok...). hehe crazya
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 08. 17. péntek 19:17), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 08. 17. péntek 19:17
és úgy gondolod, hogy a "tiszteletem-ért" bármit is kaphatsz...például tőlem? wink
#303   2007. 08. 17. péntek 19:17
MmePrune MmePrune VIP Admin
és úgy gondolod, hogy a "tiszteletem-ért" bármit is kaphatsz...például tőlem? wink
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 08. 17. péntek 14:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 17. péntek 14:54
Tiszteletem a Szerkesztő és Admin Uraknak és Hölgyeknek!

Azon gondolkodtam, hogy a Hírességek topicban van 2 nagyon hasonló topic, az egyik a "VV Frenki és Katka a Kismalac videók között" és a "valóságshowk szereplői mind pornósok". Mindkettő a valóságshow-k szereplőit beszéli ki és illusztrálja képekkel, mára már nagyon összemosódott a kettő tartalma, ráadásul a VV Frenki-Katka topic így semmit sem ér.

Tisztelettel kérdezem, nem lehetne a két topicot egybe gyúrni-varázsolni pl. "Valóságshow-k és szereplőik, képek, vélemények" címmel?
#302   2007. 08. 17. péntek 14:54
DrAnthony DrAnthony
Tiszteletem a Szerkesztő és Admin Uraknak és Hölgyeknek!

Azon gondolkodtam, hogy a Hírességek topicban van 2 nagyon hasonló topic, az egyik a "VV Frenki és Katka a Kismalac videók között" és a "valóságshowk szereplői mind pornósok". Mindkettő a valóságshow-k szereplőit beszéli ki és illusztrálja képekkel, mára már nagyon összemosódott a kettő tartalma, ráadásul a VV Frenki-Katka topic így semmit sem ér.

Tisztelettel kérdezem, nem lehetne a két topicot egybe gyúrni-varázsolni pl. "Valóságshow-k és szereplőik, képek, vélemények" címmel?
#301   2007. 08. 17. péntek 12:08
tom1019 tom1019 VIP Admin
igazad van, sokszor mókuskereket játszunk!
de ez ebben az érdekes, szép és izgalmas! nyes
(Ez egy válasz new1 üzenetére (2007. 08. 17. péntek 09:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 17. péntek 09:44

hehe
#300   2007. 08. 17. péntek 09:44
new1 new1

hehe
#299   2007. 08. 16. csütörtök 09:32
tom1019 tom1019 VIP Admin
semmi, igazad van!
mindkettőt a régi topicból hoztuk át, de a képek miatt nem akartuk szelektálni egyiket sem!
(ilyen és hasonló topicok még vannak, de az új fórumban már igyekszünk elkerülni a duplikát témanyitásokat!)

olvastam prividet, ok!
(Ez egy válasz Krok486 üzenetére (2007. 08. 16. csütörtök 09:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 16. csütörtök 09:12
Topikkal kapcsolatban: mi a különbség a "Kedvenc női seggek" és a "Szép fenekek, avagy jó seggek" című képes topikok között? Most szúrtam csak ki, és következetlennek érzem.
#298   2007. 08. 16. csütörtök 09:12
Krok486 Krok486
Topikkal kapcsolatban: mi a különbség a "Kedvenc női seggek" és a "Szép fenekek, avagy jó seggek" című képes topikok között? Most szúrtam csak ki, és következetlennek érzem.
#297   2007. 08. 14. kedd 11:29
vazelinator vazelinator VIP Admin
szia a lapalján ted meg észrevételeid
mi csak hsz-ekkel foglalkozunk
(Ez egy válasz Ronhks üzenetére (2007. 08. 14. kedd 08:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 14. kedd 08:11
Hali Adminok!

Gondoltam szólok, hogy bug található az amatőrök képsorozatát nézhető php oldalban:

Most beküldött sorozatok között:
http://www.goldengate.hu/amator/amator_amahun_pair/set2007081317071_page1

ulysses-ekre azt írja h nem szerepelnek muff-tárban

Ám a cáfolat:
http://www.goldengate.hu/mufftar-amator/ulysses


a másik bug h az amatőrök főoldalán a videókból képek régen nem frissültek
http://www.goldengate.hu/amator/
gondoltam szólok
#296   2007. 08. 14. kedd 08:11
Ronhks Ronhks
Hali Adminok!

Gondoltam szólok, hogy bug található az amatőrök képsorozatát nézhető php oldalban:

Most beküldött sorozatok között:
http://www.goldengate.hu/amator/amator_amahun_pair/set2007081317071_page1

ulysses-ekre azt írja h nem szerepelnek muff-tárban

Ám a cáfolat:
http://www.goldengate.hu/mufftar-amator/ulysses


a másik bug h az amatőrök főoldalán a videókból képek régen nem frissültek
http://www.goldengate.hu/amator/
gondoltam szólok
#295   2007. 08. 13. hétfő 16:21
tom1019 tom1019 VIP Admin
Kérek mindenkit, hogy a Kovi kategóriájába ne nyissatok új topicot, csak abban az esetben, ha Kovival, a szerkesztőkkel, vagy a G. Adminokkal megbeszéltétek!
#294   2007. 08. 13. hétfő 15:57
tom1019 tom1019 VIP Admin
igazad van!
töröltem a nem ide való hsz-ket!


egymás közti vitátokat a megfelelő helyen intézzétek és ne ezt a topicot offoljátok!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 08. 13. hétfő 15:16), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 08. 13. hétfő 15:16
mi folyik itten?
ez az admin szoba...tűnés a dühöngőbe meg az offba meg a náthásba hehe vigyor5



nyes vigyor vigyor2
 
... 78 79 80 81 82 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Törté-Net Törté-Net
Nyitás ideje: 2007. 04. 06. péntek
Üzenetek: 1893db
Utolsó üzenet: 2025. 10. 29. szerda
 

Hírek

2025. 10. 13. hétfő 08:38
Társkereső rendbe tétele! Kedves Felhasználóink! Sajnos elérkeztünk egy olyan ponthoz, ahol már muszáj kísérletet tenni arra, hogy a társkereső, a céljának megfelelően működjön!! Mint azt bizonyára sokan megtapasztaltátok, a Társkeresőben a keresési találatoknál a nő... Tovább
2025. 10. 09. csütörtök 11:48
Szereted a szextörténeteket / képregényeket? Kedves Látogatóink! Testvérlapunk, a Törté-Net, továbbra szívesen várja olvasóit és íróit, mert a legtöbb magyar nyelvű erotikus történetet és képregényt itt találhatjátok széles e világon! Tovább
2025. 07. 08. kedd 20:03
2025.  július 11-13: Nyári GG tali Cseteseknek és Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 16. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2025. július 11-13. (3 nap, 2... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2 999 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6 966 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
11 997 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
16 931 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
6 hónap
* 387 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!