Magyar és külföldi playmate-ek, nyuszimagazin fotók
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 21 22 23 24 25 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#94   2007. 05. 22. kedd 14:33
X Törölt felhasználó (21812) Admin
"Kustánczi Lia Playmate-ként vált ismertté, de az elmúlt egy évben a CKM Bikini Team csapatkapitányaként tevékenykedett, s most egy gödi luxusszállodában rendezett fotózáson látott vendégül bennünket."


































































#93   2007. 05. 21. hétfő 20:37
DrAnthony DrAnthony
Jóvanna, ismersz, tudod, h kicsit szabadszájú vagyok... nyes De komolyan, rendesen szedett magára, a Rettegés Fokában bikiniben volt, háááát, az a hurkás has és comb... Elég gázos volt (ott még nincs photoshop)...

Az "Idegesítő szőke ostoba picsa szerep" meg a Shrek-ből kattant be, amikor a szamáűr rászól az orgyilkos macsekra, hogy az "Idegesítő beszélő állat szerepe már foglalt!". Na, szval néha olyan érzésem volt vele kapcsolatban, h át akarja venni (felváltani???) Kannácskát ebben a kategóriában.
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 05. 21. hétfő 11:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 05. 21. hétfő 11:41
biztosan igazad van, de én nem nézem a rettegés fikát! én max a Balage-t vagyok hajlandó megnézni:

de úgy nagyjából igaz amit írsz: azaz sztem se "őszinte" az "Idegesítő szőke ostoba picsa" szerep" az abszolute nem őszinte.

én a kinézetére mondom, h sokkalta jobban tetszik, mint a közösen utált hölgy!

az viszont feltűnő volt /ebben is igazad van/, h sokkalta kövérebb, mint a fotókon. csak abba nem vok biztos, h tényleg kövérebb, vagy csak fotoshop?
#92   2007. 05. 21. hétfő 11:41
surdapapa surdapapa
biztosan igazad van, de én nem nézem a rettegés fikát! én max a Balage-t vagyok hajlandó megnézni:

de úgy nagyjából igaz amit írsz: azaz sztem se "őszinte" az "Idegesítő szőke ostoba picsa" szerep" az abszolute nem őszinte.

én a kinézetére mondom, h sokkalta jobban tetszik, mint a közösen utált hölgy!

az viszont feltűnő volt /ebben is igazad van/, h sokkalta kövérebb, mint a fotókon. csak abba nem vok biztos, h tényleg kövérebb, vagy csak fotoshop?
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 05. 19. szombat 18:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 05. 19. szombat 18:02
Na ja, legidegesítőbb nyivákoló szereplő valóban nem ő volt. Róla csak annyit, hogy annakidején, amikor legelőször láttam, akkor azt mondtam magamban: "Hűha, de jó buxa!". Aztán ő is elment ebbe a KA-féle image irányába, ráadásul nemrég szerepelt a Rettegés Foká-ban, és ott volt furdőruciban. Na, apja, van olyan hurkás hasa és combja, hogy ihaj! Most meg nekem a Fábry-ban olyan volt a haja, mint amire ráültek... nyes

Na, de nem fikázom, tiszteletbenb tartom a véleményed, hogy Neked bejön egy szintig, legálább nem veszünk össze rajta!!! eljen nyes wink
#91   2007. 05. 19. szombat 18:06
DrAnthony DrAnthony
Aranyos... Hát, tudod, nekem más fogalmam van az "aranyos"-ról. Ez a tújátszott "Barbie-baba" szerep, ez a rájátszott "butaliba" image még Kannának se áll jól, ráadásul az "Idegesítő szőke ostoba picsa" szerepe egyenlőre foglalt.

Leginkább pedig az "őszinte" véleményeddel szállnék nagyon vitába. Hol őszinte ez a megnyilvánulás? Stlylist-ok és a management által megkreált műbarbie image (na basszus, ennyi idegen szó, elnézést), ez minden, de nem őszinte.

De ahogy Surdinak írtam, tiszteletben tartom a véleményed, ha neked ez bejön, áldásom rá! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 05. 18. péntek 15:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (75419)
2007. 05. 18. péntek 15:54
Szerintem nagyon aranyos volt Hargitai Bea a műsorban,imádtam nagyon. A róóózsaszín szívószál,meg a barbiiskola,meg hasonlók,sztem aranyos és őszinte. smile Miatta néztem meg Fábrit,mert különben ki nem állhatom,ahogy most se állhattam ki,mer állandóan belebeszél az ember szavába és nem enged semmit végigmondani. Mint ahogy a Sáry Évit is gyönyörűen félbeszakította aztán szervusz. mf3
#90   2007. 05. 19. szombat 18:02
DrAnthony DrAnthony
Na ja, legidegesítőbb nyivákoló szereplő valóban nem ő volt. Róla csak annyit, hogy annakidején, amikor legelőször láttam, akkor azt mondtam magamban: "Hűha, de jó buxa!". Aztán ő is elment ebbe a KA-féle image irányába, ráadásul nemrég szerepelt a Rettegés Foká-ban, és ott volt furdőruciban. Na, apja, van olyan hurkás hasa és combja, hogy ihaj! Most meg nekem a Fábry-ban olyan volt a haja, mint amire ráültek... nyes

Na, de nem fikázom, tiszteletbenb tartom a véleményed, hogy Neked bejön egy szintig, legálább nem veszünk össze rajta!!! eljen nyes wink
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 05. 18. péntek 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 05. 18. péntek 13:09
távol álljon tőlem, h Hargitai Beát védjem, de nekem legalább Ő tetszik.
az eszével kapcsolatban leírtakról nem vitatkozhatok, mert teljes mértékig igazatok van!

de nekem akkor se Ő volt a show legidegesítőbbje!
#89   2007. 05. 18. péntek 15:54
X Törölt felhasználó (75419)
Szerintem nagyon aranyos volt Hargitai Bea a műsorban,imádtam nagyon. A róóózsaszín szívószál,meg a barbiiskola,meg hasonlók,sztem aranyos és őszinte. smile Miatta néztem meg Fábrit,mert különben ki nem állhatom,ahogy most se állhattam ki,mer állandóan belebeszél az ember szavába és nem enged semmit végigmondani. Mint ahogy a Sáry Évit is gyönyörűen félbeszakította aztán szervusz. mf3
#88   2007. 05. 18. péntek 13:09
surdapapa surdapapa
távol álljon tőlem, h Hargitai Beát védjem, de nekem legalább Ő tetszik.
az eszével kapcsolatban leírtakról nem vitatkozhatok, mert teljes mértékig igazatok van!

de nekem akkor se Ő volt a show legidegesítőbbje!
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 05. 18. péntek 12:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 05. 18. péntek 12:31
Az a baj, hogy ráadásul Hargitai Beával kapcsolatban a kinézetére vonatkozóan is ugyanaz a véleményem, mint Kannácskánál! Nem tetszik az arca, olyan PVC-érzetű az egész nő, olyan nagyon megcsinált!!! Mintha arról szólna, hogy nesze, itt van, és kötelező, hogy szexbálvány legyen! Pedig nem az, sem a feje nem tetszik, ráadásul mostanság felszedett magára rendesen, combra, hasra... De mindemellett ez a szörnyen SZŐŐŐKE mentalitás...
#87   2007. 05. 18. péntek 12:31
DrAnthony DrAnthony
Az a baj, hogy ráadásul Hargitai Beával kapcsolatban a kinézetére vonatkozóan is ugyanaz a véleményem, mint Kannácskánál! Nem tetszik az arca, olyan PVC-érzetű az egész nő, olyan nagyon megcsinált!!! Mintha arról szólna, hogy nesze, itt van, és kötelező, hogy szexbálvány legyen! Pedig nem az, sem a feje nem tetszik, ráadásul mostanság felszedett magára rendesen, combra, hasra... De mindemellett ez a szörnyen SZŐŐŐKE mentalitás...
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 05. 18. péntek 08:08), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 05. 18. péntek 08:08
te figyi má'! oszt ki mondta, hogy ennek kell lenni az image-nak???
miért nem vagyunk képesek tudomásul venni, hogy ha valaki feltűnően dekoratív, és csinos, akkor nem jutott neki annyi ész? ostobák és kész...de ez nem feltétlenül baj smile ami beust illeti: háááát...igaza van dokinak, nekem is kanna jutott eszembe róla...mondja már meg nekik valaki, hogy ettől az nagyra tátott szájú művigyortól nem erotikusak lesznek, hanem végtelenül idétlenek...brrrr....
#86   2007. 05. 18. péntek 08:19
surdapapa surdapapa
tudod nekem az volt a baj, h nem láttam a dühtől és az értetlenségtől, h lehet ennek a f@szkalapnak egyáltalán műsora!

egyébként kannánál is image! ő is rendesen rájátszik a butaságra, pedig ha igazán magukba néznének rájöhetnének, h nekik arra nincs szükségük (mármint játszani a butaságot bee1 )

igazatok van! worship
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 05. 18. péntek 08:08), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 05. 18. péntek 08:08
te figyi má'! oszt ki mondta, hogy ennek kell lenni az image-nak???
miért nem vagyunk képesek tudomásul venni, hogy ha valaki feltűnően dekoratív, és csinos, akkor nem jutott neki annyi ész? ostobák és kész...de ez nem feltétlenül baj smile ami beust illeti: háááát...igaza van dokinak, nekem is kanna jutott eszembe róla...mondja már meg nekik valaki, hogy ettől az nagyra tátott szájú művigyortól nem erotikusak lesznek, hanem végtelenül idétlenek...brrrr....
#85   2007. 05. 18. péntek 08:08
MmePrune MmePrune VIP Admin
te figyi má'! oszt ki mondta, hogy ennek kell lenni az image-nak???
miért nem vagyunk képesek tudomásul venni, hogy ha valaki feltűnően dekoratív, és csinos, akkor nem jutott neki annyi ész? ostobák és kész...de ez nem feltétlenül baj smile ami beust illeti: háááát...igaza van dokinak, nekem is kanna jutott eszembe róla...mondja már meg nekik valaki, hogy ettől az nagyra tátott szájú művigyortól nem erotikusak lesznek, hanem végtelenül idétlenek...brrrr....
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 05. 18. péntek 08:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 05. 18. péntek 08:00
az, h nem beszélne legfőképp a műsor gazdájánál segítene, de nagyon sokat! annyira TUSKÓÓÓÓÓÓ!

megnéztem, az egész műsorból csak a Gyuri bácsit volt érdemes megnézni, de a csajokból is lehetett volna jó műsort csinálni, csak hát a f@szkalap első számú sómenünk ennyire képes!

doki: ez image, kár érte mert Ő télleg nem annyira buta, a kinézete pedig finom finom finom
#84   2007. 05. 18. péntek 08:00
surdapapa surdapapa
az, h nem beszélne legfőképp a műsor gazdájánál segítene, de nagyon sokat! annyira TUSKÓÓÓÓÓÓ!

megnéztem, az egész műsorból csak a Gyuri bácsit volt érdemes megnézni, de a csajokból is lehetett volna jó műsort csinálni, csak hát a f@szkalap első számú sómenünk ennyire képes!

doki: ez image, kár érte mert Ő télleg nem annyira buta, a kinézete pedig finom finom finom
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 05. 17. csütörtök 16:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 05. 17. csütörtök 16:00
Köszi a felhívást, én is arra gondoltam a programajánlónál, hogy mindenképpen megnézem.
Csak bírjam végignézni...
Némelyiknél jobb lenne, ha nem beszélne, hanem csak szépen mosolyogna...

Na, és akkor egy kis pletyka:

Állítólag Bruce Willis ezzel a playmate-tel jár (Tamara Witmer):


















#83   2007. 05. 18. péntek 02:58
DrAnthony DrAnthony
NA megnéztem a Fábryt... Hááát, elég vegyesek az érzelmeim, pl. Hargitai Bea lehetne Kelemen Anna 2, annyira SZŐŐŐŐKE volt...
#82   2007. 05. 18. péntek 00:11
new1 new1
Ne e em, a pletyka a pletyka a pletyka!!! ravasz1 nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 05. 17. csütörtök 23:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 05. 17. csütörtök 23:45
Miéééééééért fenyegetős?
Amúgy nem néztem a fábryt, pedig tudom, hogy kötelességem lett volna.
Te nézted?
#81   2007. 05. 17. csütörtök 23:45
X Törölt felhasználó (21812) Admin
Miéééééééért fenyegetős?
Amúgy nem néztem a fábryt, pedig tudom, hogy kötelességem lett volna.
Te nézted?
(Ez egy válasz new1 üzenetére (2007. 05. 17. csütörtök 23:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 05. 17. csütörtök 23:42
Fenyegetős smile!! ravasz1
#80   2007. 05. 17. csütörtök 23:42
new1 new1
Fenyegetős smile!! ravasz1
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 05. 17. csütörtök 16:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 05. 17. csütörtök 16:00
Köszi a felhívást, én is arra gondoltam a programajánlónál, hogy mindenképpen megnézem.
Csak bírjam végignézni...
Némelyiknél jobb lenne, ha nem beszélne, hanem csak szépen mosolyogna...

Na, és akkor egy kis pletyka:

Állítólag Bruce Willis ezzel a playmate-tel jár (Tamara Witmer):


















#79   2007. 05. 17. csütörtök 16:00
X Törölt felhasználó (21812) Admin
Köszi a felhívást, én is arra gondoltam a programajánlónál, hogy mindenképpen megnézem.
Csak bírjam végignézni...
Némelyiknél jobb lenne, ha nem beszélne, hanem csak szépen mosolyogna...

Na, és akkor egy kis pletyka:

Állítólag Bruce Willis ezzel a playmate-tel jár (Tamara Witmer):


















(Ez egy válasz new1 üzenetére (2007. 05. 17. csütörtök 15:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 05. 17. csütörtök 15:11

Majd nézzétek a Fábryt,potenciális topictéma
#78   2007. 05. 17. csütörtök 15:11
new1 new1

Majd nézzétek a Fábryt,potenciális topictéma
#77   2007. 05. 17. csütörtök 11:55
DrAnthony DrAnthony
Suzi Simpson:














Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#76   2007. 05. 17. csütörtök 11:43
DrAnthony DrAnthony
Akkor ezt kiveséztük!!! eljen wink Na, mivel kicsit beoffoltam, tolok fel egy pár képet valami jó kis playmate csajsziról!
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 05. 17. csütörtök 08:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 05. 17. csütörtök 08:47
worship worship worship

így igaz! telitalálat. az én definícióm szerint ezt jelenti.
attól függetlenül, h mi is a jelentése /az stimm , amit a doki írt/.
#75   2007. 05. 17. csütörtök 08:47
surdapapa surdapapa
worship worship worship

így igaz! telitalálat. az én definícióm szerint ezt jelenti.
attól függetlenül, h mi is a jelentése /az stimm , amit a doki írt/.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 05. 16. szerda 22:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) Admin
2007. 05. 16. szerda 22:38
Surdi (és én is) az utolsó mondatodban leírt definíció szerint gondolja. Tehát vannak a korábban még ismeretlen lányok, akik bekerülnek a playboyba, és azután válnak ismertté, na ők a playmate-ek.
Aztán vannak a színésznők, énekesnők, sportolók, topmodellek, stb. akik egy-két alkalommal felfedik bájaikat, de ők nem playmate-ek.

Én így gondolom.

smile
 
... 21 22 23 24 25 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2007. 05. 08. kedd
Üzenetek: 534db
Utolsó üzenet: 2017. 02. 19. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!