Magyar és külföldi playmate-ek, nyuszimagazin fotók
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 4 5 6 7 8 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#434   2008. 01. 18. péntek 15:39
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Azért nem semmi ez a csóka... Más örül, ha nyolcvanévesen egyáltalán még az élők sorában van, és boldog, ha reggel nem vizel az ágyába, vagy ha megvan a napi gyógyszeradagja... Hefner meg? Huszonéves szőke macákkal kavar... wow1
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 01. 17. csütörtök 11:29), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 01. 17. csütörtök 11:29
A nyuszis magazin tulajdonosa nyíltan vállalja, százévesen is aktív szexuális élete lesz, szexháremét azonban monogám kapcsolatra cseréli.

A most nyolcvanegy éves Hugh Hefner jelenleg egy kisebb háremben él, ugyanis három nyuszilány - név szerint Holly Madison, Kendra Wilkonson, Bridget Marquardt - kényezteti az idős playboyt.





Hefner Bridget, Holly és Kendra oldalán

A nyuszimágnás biztos benne, megéri a százat, abban pedig még biztosabb, hogy akkor is aktív szexuális élete lesz, a három nő helyett azonban beéri majd eggyel. Hefner úgy nyilatkozott, előbb utóbb Holly-val létesít majd monogám kapcsolatot, és - válaszul az újságíró kérdésére, hogy döntéséhez mit szól a másik két nyuszilány - hozzátette, a másik két lányt egészen más okból tartja maga mellett - olvasható a The Cheers oldalán.

Egy másik interjúban a huszonkét éves Kendra Wilkonson úgy nyilatkozott, Hugh nem képes kielégíteni őt, így kénytelen vibrátort használni. "Huszonkét éves vagyok, és az egész szexuális élet még előttem áll."
[origo]
#433   2008. 01. 17. csütörtök 11:29
tom1019 tom1019 VIP Admin
A nyuszis magazin tulajdonosa nyíltan vállalja, százévesen is aktív szexuális élete lesz, szexháremét azonban monogám kapcsolatra cseréli.

A most nyolcvanegy éves Hugh Hefner jelenleg egy kisebb háremben él, ugyanis három nyuszilány - név szerint Holly Madison, Kendra Wilkonson, Bridget Marquardt - kényezteti az idős playboyt.





Hefner Bridget, Holly és Kendra oldalán

A nyuszimágnás biztos benne, megéri a százat, abban pedig még biztosabb, hogy akkor is aktív szexuális élete lesz, a három nő helyett azonban beéri majd eggyel. Hefner úgy nyilatkozott, előbb utóbb Holly-val létesít majd monogám kapcsolatot, és - válaszul az újságíró kérdésére, hogy döntéséhez mit szól a másik két nyuszilány - hozzátette, a másik két lányt egészen más okból tartja maga mellett - olvasható a The Cheers oldalán.

Egy másik interjúban a huszonkét éves Kendra Wilkonson úgy nyilatkozott, Hugh nem képes kielégíteni őt, így kénytelen vibrátort használni. "Huszonkét éves vagyok, és az egész szexuális élet még előttem áll."
[origo]
#432   2008. 01. 17. csütörtök 09:55
surdapapa surdapapa
Mondjuk a Szűcs Judit lányáról Fülöp Tímeáról szívesen látnék képeket!






surdi! Megint nem használtál képfeltöltőt, így a 2 kép közül az egyik megint eltűnt!
Innentől kezdve:
1.: Vagy szólj mellé kérlek, hogy javítsam (szívsen megteszem, csak jelezd, nem tudom minden képedet ellenőrizni);
2.:Vagy harmadik alkalomra 1 napos tiltásod kérem.

Nem b.szogatni akarlak, de azt hiszem ezt a múltkor megbeszéltük!


Mod: DrAnthony
#431   2008. 01. 13. vasárnap 20:24
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Sajnos nemruhás képet nem találtam róla... szomoru1





(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 01. 11. péntek 14:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 01. 11. péntek 14:18
Kéri Kitty volt már a magazinban? Én őt el tudnám képzelni. Nagyon egzotikus.
#430   2008. 01. 11. péntek 14:18
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Kéri Kitty volt már a magazinban? Én őt el tudnám képzelni. Nagyon egzotikus.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 01. 07. hétfő 21:21), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 01. 07. hétfő 21:21
ma hallottam a kókusz c. műveltségi műsorban, hogy 3 hazai magazin, többek között a nyuszis is, pályázik ördögh nórira...és hogy elég "szegényes" a piac...már ami a hazai kínálatot illeti (kevés az a celeb, akire igény van, és aki meg is mutatná magát)
és azt is hallottam, hogy szűcs judith többet kért, mint amennyit adtak volna neki

ti kit látnátok szívesen a playboyban?
és milyen körülmények között?
például ördögh nórihoz milyen stílusú képeket tudnátok elképzelni?

#429   2008. 01. 11. péntek 12:21
dack69 dack69
Spencer Scott:















Jó a csaj, de több hibát is elkövettél:

1./ Naponta egy topicba 1 képet teszünk be, vagy több képet, de azt EGYETLEN hozzászólásba, nem 4-5-be!
2./ Ne a kép direkt netes linkjét tedd be, mert itt nem fog megjelenni! Használj képfeltöltőt!

A képeket összevontam 1 hsz-be. DrAnthony
#428   2008. 01. 08. kedd 23:38
_Dr_Anthony_R _Dr_Anthony_R Admin
De hát Kedves, Te is tudod, hogy kik a kedvenceink!
Palotás Petra, Várkonyi Andrea, csak hogy 2 példát is mondjak.
Mondjuk Szűcs Judithot én is megnézném, vagy (ha már ebben az életkorban gondolkodunk), akkor Ungár Anikót is.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 01. 07. hétfő 21:21), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 01. 07. hétfő 21:21
ma hallottam a kókusz c. műveltségi műsorban, hogy 3 hazai magazin, többek között a nyuszis is, pályázik ördögh nórira...és hogy elég "szegényes" a piac...már ami a hazai kínálatot illeti (kevés az a celeb, akire igény van, és aki meg is mutatná magát)
és azt is hallottam, hogy szűcs judith többet kért, mint amennyit adtak volna neki

ti kit látnátok szívesen a playboyban?
és milyen körülmények között?
például ördögh nórihoz milyen stílusú képeket tudnátok elképzelni?

#427   2008. 01. 08. kedd 09:36
surdapapa surdapapa
ördögh nórihoz milyen stílusú képet? olyat amin surdi kényezteti!

én már mióta vágyok egy ilyen képsorozatra Róla!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 01. 07. hétfő 21:21), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 01. 07. hétfő 21:21
ma hallottam a kókusz c. műveltségi műsorban, hogy 3 hazai magazin, többek között a nyuszis is, pályázik ördögh nórira...és hogy elég "szegényes" a piac...már ami a hazai kínálatot illeti (kevés az a celeb, akire igény van, és aki meg is mutatná magát)
és azt is hallottam, hogy szűcs judith többet kért, mint amennyit adtak volna neki

ti kit látnátok szívesen a playboyban?
és milyen körülmények között?
például ördögh nórihoz milyen stílusú képeket tudnátok elképzelni?

#426   2008. 01. 07. hétfő 21:21
MmePrune MmePrune VIP Admin
ma hallottam a kókusz c. műveltségi műsorban, hogy 3 hazai magazin, többek között a nyuszis is, pályázik ördögh nórira...és hogy elég "szegényes" a piac...már ami a hazai kínálatot illeti (kevés az a celeb, akire igény van, és aki meg is mutatná magát)
és azt is hallottam, hogy szűcs judith többet kért, mint amennyit adtak volna neki

ti kit látnátok szívesen a playboyban?
és milyen körülmények között?
például ördögh nórihoz milyen stílusú képeket tudnátok elképzelni?

#425   2008. 01. 07. hétfő 13:27
new1 new1
#424   2008. 01. 02. szerda 04:27
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Charlene Fry:








#423   2007. 12. 20. csütörtök 14:34
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Heather Rene Smith:


Klikkelj a normál/tömörített mérethez



Klikkelj a normál/tömörített mérethez

#422   2007. 12. 01. szombat 12:33
tom1019 tom1019 VIP Admin


#421   2007. 11. 25. vasárnap 17:24
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Heather Nichole:








#420   2007. 11. 21. szerda 20:41
X Törölt felhasználó (21812) Admin
Sofőrszolgálat is jár Metzker Viki új lakásához. A lány a tervek szerint december elsején költözhet be luxusotthonába, melyet a nyuszis versenyen nyert. A Playmate bevallása szerint párjával osztja majd meg új otthonát, melyhez rengeteg szolgáltatás jár. Többek között kutyasétáltatás, fitnessterem, szauna és kikötő.





– Már alig várom, hogy átvegyem a kulcsot – mondta lelkesen Viki, majd folytatta: – A párommal fogok beköltözni, így első dolgunk az lesz, hogy elmegyünk egy kulcsmásolóhoz – mesélte a playmate, akinek nem lesz új dolog az együttélés, mivel barátjával már egy éve egy ágyon osztozkodnak. A stop.hu állítása szerint a lakás, mely luxusszolgáltatásokkal bővelkedik, megközelítőleg 50 millió forintot ér.





– Egy 70 négyzetméteres lakást nyertem, amit egy évig használhatok. Teljesen be van rendezve olasz bútorokkal, így nem kell foglalkoznom majd a lakberendezéssel. Örülök, hogy a lakás stílusa letisztult, egyszerű, közben modern, mivel nekem is ilyen az ízlésem – mondta Viki, majd elárulta: a lakóparknak külön kikötője is van.
– Rengeteg luxusszolgáltatás jár a lakáshoz: medence, szauna, kávézó és kikötő. Sőt, még edzőterem is, így csak gondolok egyet és már „kínozhatom” is magam. A legjobban mégis a sofőrszolgálatnak örülök, amit majd a bulizások alkalmával igénybe fogok venni. Bár még nem beszéltünk ennek pontos részleteiről, de előfordulhat, hogy még ezt is díjmentesen használhatom ellenben a többi lakóval – mesélte boldogan a playmate, aki nem tervez lakásavató bulit. – Úgy gondoltam a párommal kettesben fogjuk felavatni a lakást egy meghitt esttel.


#419   2007. 11. 18. vasárnap 15:55
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Mármint hol? A magyar Playboyban? Nem tudom, Te melyik Playboyt nézed-olvasod, de a magyar modellek 99%-a is megmutatja a punciját. A playboyban ne is várj lábszéttevős, "pink" képeket, de ezen kívül majd minden modell bevállalja a puncit is... Szerintem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 11. 17. szombat 12:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (74784)
2007. 11. 17. szombat 12:09
Figyeljetek, egy fontos kérdésem lenne hátha tudnátok rá válaszólni!
A magyar modellek miért csak a mellüket mutatják? A punciból vagy nagyon keveset, vagy semmit sem látni! Külföldi lapokon nem ez va. Elég gyengék vagyunk ilyen téren!
#418   2007. 11. 17. szombat 12:09
X Törölt felhasználó (74784)
Figyeljetek, egy fontos kérdésem lenne hátha tudnátok rá válaszólni!
A magyar modellek miért csak a mellüket mutatják? A punciból vagy nagyon keveset, vagy semmit sem látni! Külföldi lapokon nem ez va. Elég gyengék vagyunk ilyen téren!
#417   2007. 11. 17. szombat 01:38
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Teeeeee!!! Ne izgass!!! ... crazya finom hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 11. 15. csütörtök 14:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (52127)
2007. 11. 15. csütörtök 14:24
akkor..igy szép sorban...kényeztetni,dédelgetni,babusgatni...no meg elpaskolni...és...surdimodramegvesszözniii... nyes
#416   2007. 11. 15. csütörtök 14:24
X Törölt felhasználó (52127)
akkor..igy szép sorban...kényeztetni,dédelgetni,babusgatni...no meg elpaskolni...és...surdimodramegvesszözniii... nyes
#415   2007. 11. 15. csütörtök 13:12
surdapapa surdapapa
én inkább vesszőzném ha nem baj! /hmmm királylány?/
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 11. 15. csütörtök 12:07), amit ide kattintva olvashatsz)
DrAnthony VIP Admin
2007. 11. 15. csütörtök 12:07
Azéééé nem annyira, volt már olyan bula, amelyik egyikőnknek nem, vagy nem annyira jött be... smile Különben is, királylánykát nem szabad "meghátozni", kényeztetni kell, dédelgetni, babusgatni és elpaskolni a fenekét!!! eplus2
 
... 4 5 6 7 8 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2007. 05. 08. kedd
Üzenetek: 534db
Utolsó üzenet: 2017. 02. 19. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!