Mi kell a nőknek? (Top10 dolog ami érdekli a nőket)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Mire van szüksége a nőnek? Mi az, amitől kezesbáránnyá válik? Mi az, amit sose mondj neki, sose tegyél meg vele? Írd le tapasztalataidat, kérdéseidet, véleményedet.
Egyszer csak összeállítjuk a TOP 10es listát:)

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#533   2013. 06. 25. kedd 09:32
X Törölt felhasználó (805295) VIP
Én pl nem tudom, hogy mi.. de az nagyon nyes
#532   2013. 04. 27. szombat 08:12
X Törölt felhasználó (805295)
Mindig az ami nem lehet az övé nyes
#531   2013. 04. 26. péntek 21:30
Demona Demona VIP Admin
Beképzelt.? ááá csak célratörő nyes
vannak bizonyos helyzetek mikor a legjobb megoldás, csak legyen férfi a talpán hogy felismerje azt a helyzetet crazya
#530   2013. 04. 26. péntek 21:24
Demona Demona VIP Admin
Mi az, mit sose mondj neki? Nem -et. Mert attól dühöngő hárpiává válik boxer
Hagyd magad hamarabb szabadulsz eplus2
#529   2013. 04. 22. hétfő 21:13
Demona Demona VIP Admin
Sass-szem vigyor5 de a valami nincs a valaki nélkül ravasz1
#528   2013. 04. 22. hétfő 20:31
Demona Demona VIP Admin
Erről a Mi kell a nőnek kérdésről, Müller Péter jut eszembe és bizony van benne igazság....

Egy jó férj olyan, mint egy zenebohóc: minden hangszeren tud játszani. Sok ember él egy férfiban, és az igazi férfi mindegyik tud lenni: szerelmes kamasz, vad szerető, pap és szexológus, szakács, pincér, ezermester, kalandor, sokszor gazdasági vezető, hadvezér, apa, tanácsadó, gyógyító, masszőr, nagyapa, herceg sőt, ha kell, Király. Egyszerre lehet lelki társ, jóbarát és pszichológus.
Tudja, mikor kell megfeddni és dicsérni a társát. Mikor kell fölnézni rá, mintha Istennőre nézne és mikor kell úgy tennie, mintha fölnézne rá. Tudja, milyen a női önérzet és hiúság, a női ész és butaság. Tudja a társát láthatatlan eszközökkel befolyásolni.
Meg tudja szépíteni. Ha kell, meg tudja szelídíteni a feleségét, mint a vadlovat, és bátorítani, ha gyáva. Sámán, mágus, Rómeó és Kékszakállú herceg, vagy éppen Don Quijote tud lenni. Társa a nőnek. Harcostársa. Bajtársa. Cinkosa. Sorstársa.
#527   2013. 02. 24. vasárnap 19:42
X Törölt felhasználó (816802)
Szerintem a legtöbb nő álma amit leírtál...de ha megteszed
nem leszel férfi a szemében és... Tudod volt az a film amiben
bárki lehetett a férfi aki akart! Volt gazdag, akkor megcsalták!
Volt szegény, akkor csábító volt a csillogás! Aztán romantikus,
de hiányzott a vadság, a határozott férfi...később ez is megvolt,
de...aztán,és megint DE... stb! smile De ez így jó, csak tudni kell
kezelni!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 14. péntek 22:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (868217)
2012. 12. 14. péntek 22:59
Nők másként működnek, mint a férfiak ezt el kell fogadnunk( előre is bocs, ha valaki magára ismer, próbáltam kicsi mókát csempészni a topikba)
Nekem ezek váltak be:
1, csodáld és ennek adj is hangot smile Csinos vagy, szexi vagy stb, ez csodákra képes. Reggel, ha csak nézed és odaböksz egy nagyon szép vagy drágám mondatot mind kettőtöknek szebb lesz a napja.
2, légy türelmes, nem hisztizz ha órákig öltözik(hisz neked akar szép lenni, jó esetben), ue ha órákig ruhát próbál stb ilyenkor én szépen leülök kávézni, vagy elmegyek nézelődni.
3, legalább egyszer hívd fel telefonon, hogy mi van vele. Jól fog esni neki, hogy panaszkodhat egy kicsit hogy a Juci nem csinál semmit és mindenki őt akarja kicsinálni smile Nem kell válaszolni, vagy tippet adni, ezt nem várja csak megnyugtatást smile
4, Ne hagyd duzzogni, nem duzzogni akar csak törődésre vágyik, hogy kiönthessen a lelkét
5, ha meglát egy drága dolgot és tetszik, de azt mondja ennyiért nem kell, vedd meg neki, mert azt szeretné csak nem mondja.
6, soha nem mond, hogy az a ruha vagy a smink nem jó, mond azt, hogy drágám jobbam tetszel a másik ruhádba, nem vennéd fel ezt inkább.
7, szeresd és ezt naponta 100 x mond neki
8, fogadd úgy a körömlakk problémáját, minta a világvége közeledni
9, reggel puszival keltsd
10, légy férfi, aki nem tudja mit jelent vesztett smile
11, légy önálló, tudd hol a gatyád, ne érezze azt hogy nélküle halott vagy
12, szól előre, ha be fogsz rúgni a haverokkal és másnap ne nyögj(10-es pont)

Legalább 100 ilyen eszembe jutna még, de elég mára. Röviden légy türelmes és figyelmes és szeresd. Gyakorlatban még nem sikerül mindig végrehajtanom a fentieket, de ha néha igen akkor nagyon megéri.

Pénz az nem feltétlen igaz, sokkal jobb nőket kaptam meg figyelmességgel, mint pénzzel. Szerintem az igazi nőt nem érdekli a pénz, ha szexről és szerelemről van szó biztos nem. Érdemes megnézni, hány "gazdag feleség" lép félre.
#526   2013. 02. 24. vasárnap 19:31
X Törölt felhasználó (816802)
Szerintem ezt ők sem tudják megmondani! Minden
időben, és helyzetben más!
#525   2013. 02. 19. kedd 09:11
tom1019 tom1019 VIP Admin
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#524   2012. 12. 14. péntek 22:59
X Törölt felhasználó (868217)
Nők másként működnek, mint a férfiak ezt el kell fogadnunk( előre is bocs, ha valaki magára ismer, próbáltam kicsi mókát csempészni a topikba)
Nekem ezek váltak be:
1, csodáld és ennek adj is hangot smile Csinos vagy, szexi vagy stb, ez csodákra képes. Reggel, ha csak nézed és odaböksz egy nagyon szép vagy drágám mondatot mind kettőtöknek szebb lesz a napja.
2, légy türelmes, nem hisztizz ha órákig öltözik(hisz neked akar szép lenni, jó esetben), ue ha órákig ruhát próbál stb ilyenkor én szépen leülök kávézni, vagy elmegyek nézelődni.
3, legalább egyszer hívd fel telefonon, hogy mi van vele. Jól fog esni neki, hogy panaszkodhat egy kicsit hogy a Juci nem csinál semmit és mindenki őt akarja kicsinálni smile Nem kell válaszolni, vagy tippet adni, ezt nem várja csak megnyugtatást smile
4, Ne hagyd duzzogni, nem duzzogni akar csak törődésre vágyik, hogy kiönthessen a lelkét
5, ha meglát egy drága dolgot és tetszik, de azt mondja ennyiért nem kell, vedd meg neki, mert azt szeretné csak nem mondja.
6, soha nem mond, hogy az a ruha vagy a smink nem jó, mond azt, hogy drágám jobbam tetszel a másik ruhádba, nem vennéd fel ezt inkább.
7, szeresd és ezt naponta 100 x mond neki
8, fogadd úgy a körömlakk problémáját, minta a világvége közeledni
9, reggel puszival keltsd
10, légy férfi, aki nem tudja mit jelent vesztett smile
11, légy önálló, tudd hol a gatyád, ne érezze azt hogy nélküle halott vagy
12, szól előre, ha be fogsz rúgni a haverokkal és másnap ne nyögj(10-es pont)

Legalább 100 ilyen eszembe jutna még, de elég mára. Röviden légy türelmes és figyelmes és szeresd. Gyakorlatban még nem sikerül mindig végrehajtanom a fentieket, de ha néha igen akkor nagyon megéri.

Pénz az nem feltétlen igaz, sokkal jobb nőket kaptam meg figyelmességgel, mint pénzzel. Szerintem az igazi nőt nem érdekli a pénz, ha szexről és szerelemről van szó biztos nem. Érdemes megnézni, hány "gazdag feleség" lép félre.
#523   2012. 12. 03. hétfő 20:45
Demona Demona VIP
Vehetsz sok sok pénzért boldogságot..,kérdés mi okoz neked boldogságot.. ravasz1 , de önzetlen szeretetet nem ahhoz magunknak kell előbb megtanulni önzetlenül szeretni..NEM ADNI... SZERETNI smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 03. hétfő 11:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (833306)
2012. 12. 03. hétfő 11:58
PÉNZ!!!!!
#522   2012. 12. 03. hétfő 20:34
Demona Demona VIP
Ez a felsorolás egy nagyon általános nem spéci, lehetséges variáció.
Az emberek, férfi-nő egyaránt a párkapcsolatok, ennél sokkal bonyolultabb szerkezet.
Az egyéniségünk, világnézetünk, társadalmi hovatartozásunk, családból környezetünkből hozott minták, dogmák...és még sorolhatnék megannyi tényezőt mi befolyásolja hogyan viszonyulunk egymáshoz...és ez még csak a hozott anyag. Ezután következik a párkapcsolatban közösen megélt események és hétköznapok, boldog és boldogtalan meg a szürke hétköznapok göröngyös útvesztőire válaszolt reakcióink, amit rendesen befolyásol a mentalitás és problémamegoldó képesség...stb
Ha nagyon sok számunkra fontos dolgokban nem tudunk közös nevezőre jutni és nyilván valóvá válik hosszútávon nem hoz boldogságot örömet a kapcsolat... az út kettéválik. Attól még nem a felekben van a hiba csak a két ember egyszerűen nem passzol nincs összhangban..a csillagos eget is lehozhatod akkor sem fog jól működni. Rossz az, ha ezekre a tényekre nem figyelünk fel vagy kényelem vagy megszokás esetleg makacsságból tovább romboljuk a kapcsolatot..
(Ez egy válasz karpat57 üzenetére (2012. 12. 02. vasárnap 13:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 02. vasárnap 13:25
Én az itt felsoroltakat mind megtettem, sőt még többet is! Mégis elhagyott! Akkor mi van? Erre az oldalra csak nőknek kellene írni, hátha okosodnánk, jobban beléjük látnánk!
#521   2012. 12. 03. hétfő 11:58
X Törölt felhasználó (833306)
PÉNZ!!!!!
#520   2012. 12. 03. hétfő 11:50
lopici68 lopici68
Szintén zenész és lelépett egy.........
(Ez egy válasz karpat57 üzenetére (2012. 12. 02. vasárnap 13:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 02. vasárnap 13:25
Én az itt felsoroltakat mind megtettem, sőt még többet is! Mégis elhagyott! Akkor mi van? Erre az oldalra csak nőknek kellene írni, hátha okosodnánk, jobban beléjük látnánk!
#519   2012. 12. 02. vasárnap 13:25
karpat57 karpat57
Én az itt felsoroltakat mind megtettem, sőt még többet is! Mégis elhagyott! Akkor mi van? Erre az oldalra csak nőknek kellene írni, hátha okosodnánk, jobban beléjük látnánk!
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2012. 10. 11. csütörtök 21:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 10. 11. csütörtök 21:38
Ha egy nő megkapja, amire szüksége van, akkor azzal a férfi is nyer,
hiszen egy kiegyensúlyozottabb, boldogabb, szexisebb nőt fog kapni cserébe.
1.Ha egy nő elmeséli a problémáját Neked, akkor elsősorban arra vágyik, hogy meghallgassák, és együtt érezzenek vele. Ne akard megoldani, a problémáját, csak hallgasd meg.
2.A nők elhanyagolva érzik magukat, ha a férfi nem ölelgeti, csókolgatja, simogatja őket a szexen kívül is.
Hogy mikor?.. bármikor ha csak teheted.
Ne csak a testét kényeztesd, egy kis romantikázással emlékezteted Őt, hogy milyen szerencsés is valójában.
3. A nők UTÁLJÁK, megismétlem UTÁLJÁK, ha a férfi után kell összepakolniuk vagy összeszedni eldobott ruháit. Egy nagyon egyszerű udvarias gesztus, hogy nem dobálod szanaszét a ruháidat, és étkezés után elmosogatsz magad után vagy beteszed a mosogatógépbe a piszkos edényt.
4. Időnként nem árt érzéseidet megosztani vele.
Ha soha nem beszélsz belső gondolataidról, érzéseidről vele, akkor úgy érzi kizárod Őt életéből
5. Légy képes beszélgetni olyan dolgokról is, mint mozifilm, könyv, gyerekkori emlékek, álmaid, szerelem, szex, öltözködés, zene, főzés stb. Értsd meg, hogy számára milyen egyéb fontos témák vannak, és igen legyél képes azokról is beszélgetni vele, sőt ha kell, olvass utána. Kis időbefektetés nagy eredménnyel.
6. A férfinak fontos, hogy legyen valami szenvedélye (a nőn kívül). Hogy mi lehet ez? Bármi, amit nagy szeretettel, izgalommal, szenvedéllyel tudsz csinálni: hobbi, sport, önkéntes dolog, bármi, amiben célokat, álmokat tudsz kitűzni és elérni. Az a férfi, akinek a napjai csak a munka és buli teszi ki, előbb utóbb unalmas párnak számít.
7. Légy egyenlő partner. Nem elég hó végén a pénzt hazavinni, Elmúltak már azok a az idők, amikor szigorú szabálya volt, hogy kinek mi a dolga. Ma már a határok egyre jobban elmosódnak. Szóval nem árt segíteni a főzésben, takarításban, gyereknevelésben, mosásban stb. Ez nem azt jelenti, hogy Neked kell csinálni az egészet, hanem azt, hogy segítesz, részt vállalsz benne.
Nos azt hiszem így összegezve...nehéz lehet férfinak lenni vigyor5
#518   2012. 10. 11. csütörtök 21:38
Demona Demona VIP
Ha egy nő megkapja, amire szüksége van, akkor azzal a férfi is nyer,
hiszen egy kiegyensúlyozottabb, boldogabb, szexisebb nőt fog kapni cserébe.
1.Ha egy nő elmeséli a problémáját Neked, akkor elsősorban arra vágyik, hogy meghallgassák, és együtt érezzenek vele. Ne akard megoldani, a problémáját, csak hallgasd meg.
2.A nők elhanyagolva érzik magukat, ha a férfi nem ölelgeti, csókolgatja, simogatja őket a szexen kívül is.
Hogy mikor?.. bármikor ha csak teheted.
Ne csak a testét kényeztesd, egy kis romantikázással emlékezteted Őt, hogy milyen szerencsés is valójában.
3. A nők UTÁLJÁK, megismétlem UTÁLJÁK, ha a férfi után kell összepakolniuk vagy összeszedni eldobott ruháit. Egy nagyon egyszerű udvarias gesztus, hogy nem dobálod szanaszét a ruháidat, és étkezés után elmosogatsz magad után vagy beteszed a mosogatógépbe a piszkos edényt.
4. Időnként nem árt érzéseidet megosztani vele.
Ha soha nem beszélsz belső gondolataidról, érzéseidről vele, akkor úgy érzi kizárod Őt életéből
5. Légy képes beszélgetni olyan dolgokról is, mint mozifilm, könyv, gyerekkori emlékek, álmaid, szerelem, szex, öltözködés, zene, főzés stb. Értsd meg, hogy számára milyen egyéb fontos témák vannak, és igen legyél képes azokról is beszélgetni vele, sőt ha kell, olvass utána. Kis időbefektetés nagy eredménnyel.
6. A férfinak fontos, hogy legyen valami szenvedélye (a nőn kívül). Hogy mi lehet ez? Bármi, amit nagy szeretettel, izgalommal, szenvedéllyel tudsz csinálni: hobbi, sport, önkéntes dolog, bármi, amiben célokat, álmokat tudsz kitűzni és elérni. Az a férfi, akinek a napjai csak a munka és buli teszi ki, előbb utóbb unalmas párnak számít.
7. Légy egyenlő partner. Nem elég hó végén a pénzt hazavinni, Elmúltak már azok a az idők, amikor szigorú szabálya volt, hogy kinek mi a dolga. Ma már a határok egyre jobban elmosódnak. Szóval nem árt segíteni a főzésben, takarításban, gyereknevelésben, mosásban stb. Ez nem azt jelenti, hogy Neked kell csinálni az egészet, hanem azt, hogy segítesz, részt vállalsz benne.
Nos azt hiszem így összegezve...nehéz lehet férfinak lenni vigyor5
#517   2012. 09. 22. szombat 18:09
2-fiu 2-fiu
Milfimádó 2-fiú! finom wave
#516   2012. 04. 08. vasárnap 22:05
Demona Demona VIP
Csoki, fagyi, ropi, rágó, balcsi,simi, madártej smile finom
Meg sok szeretet és tisztelet mindig minden áron! smile
#515   2011. 11. 07. hétfő 17:41
Macilacy Macilacy
Megkérdezhetem,h mért épp nősre vágysz?
Az jobb valamiben???
Vagy talán úgy értetted,h 1 konkrét pasira,aki nős? confused
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 27. szerda 21:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 07. 27. szerda 21:08
Nős pasi.. bár azt mondják ahhoz sem vagyok elég méltó... mf2 mf3 mf1
#514   2011. 07. 27. szerda 21:08
X Törölt felhasználó (805295)
Nős pasi.. bár azt mondják ahhoz sem vagyok elég méltó... mf2 mf3 mf1
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: rooollyy rooollyy
Nyitás ideje: 2005. 01. 05. szerda
Üzenetek: 533db
Utolsó üzenet: 2013. 06. 25. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!