SZERELEM (de csak nagyon őszíntén!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#183   2013. 09. 21. szombat 20:03
X Törölt felhasználó (892772)
"Sokat gondolok rád." Akik szeretik egymást, gyakran mondják ezt a másiknak... De ha igazán, szíved mélyéből, testedből-lelkedből szereted, akkor ez a mondat csak gyenge leírása a valóságnak. Mert ha így szereted, akkor nem "sokat gondolsz" rá, hanem mindig. Sőt. Nem is gondolsz rá. Ez egészen más érzés. Folyamatosan jelen van az életedben. Ha dolgozol, ha kirándulsz, ha pihensz, ha zenét hallgatsz, vagy a madarak csiripelését élvezed, ha olvasol, vagy ha éppen kávédat kavargatod, mindig-mindig érzed a jelenlétét. Nem gondolsz rá, hanem érzed, hogy veled van, benned él. Minden pillanatban.
(Csitáry-Hock Tamás)
#182   2013. 07. 21. vasárnap 17:43
Demona Demona VIP Admin
"Az első lépés a férfié: a tisztelet. Sosem lehet valakit enélkül átölelni és táncolni vele.
A nő részéről a válasz a bizalom, ami nélkül a nő nem tudja követni a férfit.
Bízni valakiben nem könnyű feladat, de egy nőnek mindig így kell döntenie.
A férfi második lépése a felelősség.
Minden pillanat a férfi felelőssége, mindenről ő dönt, így hibát is csak ő követhet el.
Az a szerepe, hogy a partnere gondtalan és boldog legyen.
A nő válasza erre az odaadás.
Hagyja, hogy a partnere vigyázzon rá." /Tangókönyv/
#181   2012. 03. 01. csütörtök 16:23
X Törölt felhasználó (832348)
Segítsetek lányok!Van 1 csaj, akihez nem nagyon tudom, hogy hogyan közeledjek, mert jókat tudunk dumálni, de valahogy nem tudok hozzá közelebb kerülni, valami ötlet?
#180   2012. 01. 04. szerda 07:55
X Törölt felhasználó (805295) VIP
Szeretettel hozzáérni a másikhoz, az egy dolog. Szerelemmel hozzáérni a másikhoz, óriási különbség. És mindezt lehet látni. A szerelem akkor marad meg, ha fel tudnak nézni egymásra, miközben egymástól függetlenül is élik életük összes szerepét.
#179   2011. 11. 18. péntek 19:14
X Törölt felhasználó (805295)
Tudtátok.. hogy csak nekünk van erre két külön szó (szeretet és szerelem) érdekes ugye.. mert az egyik létezhet szerelem nélkül is.. Kiskoromban játszottunk olyat a barátaimmal azért szeretlek mert pl mosolyt csalsz az ajkamra stb stb aztán ahogy cseperedtem megismertem a szerelem szó igazi jelentését.. bosszant.. hogy csak a fejemben él a kép arról milyen az ha... igazán szerelemmel szeretnek s viszont szeretek.. jó lenne a húsvér valóságba kiragadni és átélni...
Milyen az mikor valóban szeretnek minket szerelemmel...
Szerintem aki valóban szeret "engem".. akinek valóban fontosak a dolgaim soha nem az ünnepnapi csillogásban látom meg... mert aki valóban szeret... annak egy átlagos szürke hétköznap... egy álmos szerda reggel.. épp olyan fontos.. mintha az is valami pirosbetűs nap lenne(nem a havi baj)... Aki szeret.. annak minden nap "piros betűs" ünnep Velem... nem kell.. hogy jobb legyek... mint amilyen Vagyok... vagy éppen szebb.. hogy jobb kedvem legyen... mert akkor is szeret.. (majd..) ha épp undok vagyok.. kiállhatatlan leszek aznap.. vagy iszonyatos fejfájással ébredek.. s nem fog számonkérni sem elszaladni... mert szereti a tulajdonságaim, s a rossz napok ebbe épp úgy beleférnek... mint felhőtlenebbek.. s tudja azt is... hogy ő is biztonságban van akkor is.. ha épp az ő napja nem alakul valami fényesen... nem kell, hogy feszélyezze az az "elvárás" amely nem létezik.. az.. hogy mindig ragyogni s műmosolyogni kell... A szeretet belül.. ami ott tartja őt mellettem... s ami engem is hozzáláncol.... de ez a kötelék szabadságot jelent s nem rabságot.. ez a kapcsolat gondtalanságot jelent... nem puszta felelősséget... vagy elszámolási kötelességet.. ez a szeretet felszabadít és éltet.. ez a szeretet a lélekben lakik.. s a lélek nem hal meg soha.. még ha a test néha rosszul is működik.. s idővel meg is öregszik.. még ha a gondolatok néha össze is zavarodnak... Ez az egyetlen kapaszkodó.. és mindig Velem van!
#178   2011. 11. 07. hétfő 18:56
Demona Demona
Szerelem, ha egyik a másikát repülni hagyja, de ha lezuhan, fél szárnyát kölcsön adja.
Szabó Éva: Szög és kereszt
#177   2011. 08. 20. szombat 12:16
X Törölt felhasználó (759419)
"Egy gyertya nem veszít semmit, ha meggyújt egy másikat."
Alfred Souza
#176   2011. 07. 27. szerda 14:51
X Törölt felhasználó (805295)
A szíved egyszerűen összetörik, ennyi az egész. De nem ítélkezhetsz, nem mutogathatsz a másikra. Ha szerencsés vagy, megtalálod azt, aki értékelni tud.
Audrey Hepburn
(milyen igaz) sniffles
#175   2011. 07. 17. vasárnap 18:14
X Törölt felhasználó (759419)
''Ha kedvelsz,mondjad!..Ha, hiányzom,éreztesd..!!! Ha szeretsz, bizonyítsd.!!!" crazya
#174   2011. 07. 02. szombat 19:40
X Törölt felhasználó (759419)
A szerelem mindvégig megőriz egy pillanatot, azt a pillanatot, amikor született; és akit szeretnek, sosem öregszik meg, szerelmese szemében mindig tizenhét éves marad, és kócos haját, könnyű, nyári ruháját ugyanaz a barátságos szél borzolja egy életen át, ami akkor fújt, abban a végzetes pillanatban.

Szerb Antal
#173   2011. 05. 30. hétfő 19:50
X Törölt felhasználó (51908)
ide akartam....
Csak tiéd száz meg száz pillanat,

Csókot lopsz még jő a pirkadat.

Miénk az álmok évada,

Kéjtől izzó az éjszaka!


Puha vágy siklik paplan alatt,

tested csak egy árnyék marad.

Hát lágyan ölelj újra át,

élvezd velem az éjszakát!


Tombolj velem szellem szerelem,

Lépj át a végtelen tereken

Élvezd a démont is bennem,

Gyere hát szeresd a testem!
.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 05. 14. szombat 20:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (330902)
2011. 05. 14. szombat 20:52
Szerelem éji dala
Gesztenye alszik még fehér virágban,
bibéjén nyugszik a varázsló Ámor,
tüskeruhát fon kese holdsugárból -
szirének dalán száll szívedig vágyam.

Jeges hajnalok harmatkönnye illan,
ha égig ér a sárgarigók dala -
zsong az új tavasz bódító illata,
s tócsák tükrében fénymosolyod csillan.

Érkezel. Az éj ránk borítja árnyát,
vaníliára csorgat a Hold mézet,
halvány íriszek szirmaik kitárják,

a boldogság rak most házunkban fészket.
Hajnalok jöttét többé sose várnád -
lila párnákon az öröklét lépked.
Rimanóczy Ildikó
#172   2011. 05. 30. hétfő 18:28
X Törölt felhasználó (51908)
Csak tiéd száz meg száz pillanat,

Csókot lopsz még jő a pirkadat.

Miénk az álmok évada,

Kéjtől izzó az éjszaka!


Puha vágy siklik paplan alatt,

tested csak egy árnyék marad.

Hát lágyan ölelj újra át,

élvezd velem az éjszakát!


Tombolj velem szellem szerelem,

Lépj át a végtelen tereken

Élvezd a démont is bennem,

Gyere hát szeresd a testem!
#171   2011. 05. 29. vasárnap 23:23
X Törölt felhasználó (759510)
A szerelem olyan, mint a hegedű. A zene néha leáll, de a húrok örökre megmaradnak.
#170   2011. 05. 28. szombat 00:01
X Törölt felhasználó (781037)
ajjjajjjjjj nyes
#169   2011. 05. 20. péntek 23:35
X Törölt felhasználó (759419) VIP
"A szerelem különlegesen nehéz felismerése annak, hogy önmagunkon kívül más is létezik a világon, akinek a boldogsága lényeges számunkra."
#168   2011. 05. 17. kedd 06:10
gimi62 gimi62 VIP
Mikor rád gondolok, megremeg a lelkem.
Ilyenkor úgy érzem, bilincsben a testem.
Mindig itt vagy velem, mégis oly távol.
Én tudom egyedül, mennyire hiányzol!!! "

Erős karomban érezzem termeted,
Tested rózsás hajlatát szerelemmel.
Tündérszép lelkeddel engem takarnál,
Forró csókkal, öleléssel halmoznál.

Amikor Te nem vagy mellettem kihalt, üres a lelkem.
És, amikor daloló hangocskádat nem észleli fülem.
Dadogva elakad lélegzetem, megdobban a szívem.
Remegő vággyal gondolok Rád Kedves, édes-szerelmem.

Aki szeret, az nincs többé egyedül, mert az, akit szeret, mindig jelen van. Aki szeret, az már nem akar többé a saját élete központja lenni. Engedi, hogy életének más legyen a középpontja, és ezt nyereségnek és boldogságnak érzi. Feladja önmagát. Olyan lesz, mint egy nyitott kéz, amely kapni akar. Aki szeret, annak van bátorsága ahhoz, hogy olyan legyen, mint akinek szüksége van valamire.
#167   2011. 05. 16. hétfő 22:33
X Törölt felhasználó (759419)
"Idő és távolság nem számít. Akit szeretsz, arra előbb-utóbb rátalálsz, egyszerűen azért, mert össze vagy hangolva vele. Sőt, nem csak hangolva, kötve is.
#166   2011. 05. 14. szombat 20:52
X Törölt felhasználó (330902)
Szerelem éji dala
Gesztenye alszik még fehér virágban,
bibéjén nyugszik a varázsló Ámor,
tüskeruhát fon kese holdsugárból -
szirének dalán száll szívedig vágyam.

Jeges hajnalok harmatkönnye illan,
ha égig ér a sárgarigók dala -
zsong az új tavasz bódító illata,
s tócsák tükrében fénymosolyod csillan.

Érkezel. Az éj ránk borítja árnyát,
vaníliára csorgat a Hold mézet,
halvány íriszek szirmaik kitárják,

a boldogság rak most házunkban fészket.
Hajnalok jöttét többé sose várnád -
lila párnákon az öröklét lépked.
Rimanóczy Ildikó
#165   2011. 05. 12. csütörtök 09:50
X Törölt felhasználó (759419)
Hiányzol (...), ez olyan nem tudok enni, nem tudok aludni, már lassan nevetni is elfelejtek nélküled dolog, és komolyan úgy érzem, hogy amikor elmentél, magaddal vitted a szívemet
#164   2011. 05. 06. péntek 19:42
gimi62 gimi62 VIP
Sírok, ha sírsz, ha ragyogsz, ragyogok, néma barátod, rabszolgád vagyok, alázatos és bizalmas barát, aki nem kér semmit, csak néz és imád, és nem akar lenni csak általad, csak az árnyéka annak, ami vagy. -

Szabó Lőrinc
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tom1019 tom1019
Nyitás ideje: 2007. 05. 15. kedd
Üzenetek: 183db
Utolsó üzenet: 2013. 09. 21. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!