A téma fagyasztva! OFF-topic (archivum)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
A téma fagyasztva lett, nem lehetséges a hozzászólás!

Az eddigi hozzászólások

... 175 176 177 178
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#29   2005. 01. 20. csütörtök 08:37
X Törölt felhasználó (9148)
pardon1 pardon1 pardon1 pardon1 pardon1 pardon1 pardon1 pardon1
#28   2005. 01. 20. csütörtök 00:36
X Törölt felhasználó (2757)
Kedves TrampLee Vizilótárs! wink

Megérsz nekem akár két üveg rose-t is nyes nyes nyes
Nem állhatom meg szó nélkül kedves szavaidat, így bukom a bort! nyes eplus2 nyes

De sebaj, és ne aggódj nem fogok elbújdokolni, nem szabadulsz tőlem ilyen könnyen! nyes nyes nyes nyes
#27   2005. 01. 19. szerda 23:29
IGOR IGOR
Én nem tudom a téma pontos előzméényeit (de sejtem) szerintem vicces az, hogy "értelmes" emberek között idáig fajult ez az egész dolog (de hát vannak akikkel nem lehet tárgyalni, megbékülni). Mostmár nem csak párt ügyileg, de Brigitta és Q_more által is ketté van osztva ez az ország! eplus2 Hogy ki nem kötött békét kivel, azt nem tudom, és hogy kis sértett meg kit, de sajnálom a végkifejletet. No mind1! Próbáltam pártatlanul írni, nem akartam ehez a téjmához hozzászólni, de ma mégis megtettem, nem osztani akartam az eszet (bár tehetném eplus2 ) csak a véleményem írtam le, kinek nem inge...

ui: Nem mondom, hogy kössetek békét, boruljatok 1más nyakába, tudom hogy vannak akikkel nem lehet békét kötni, és vannak akkikkel talán jobb is ha nem kötünk békét, de toleráljuk 1mást, bár ebben a topicban ez a szó (tolerancia) elcsépelt és semmit mondó!

ui-ui: Asszem sikerült 1 semmitmondó hozzászólást ide művészkednem!

ui-ui-ui: ha valakiben megmozdultvolna mégis valaki..az siessen a WC-re, nehogy a billentyűt hányja le!! eplus2

UFF

(Update v2) 1 kibaszott levelet nem tudok megírni rendesen eplus2
#26   2005. 01. 19. szerda 23:26
IGOR IGOR
Én nem tudom a téma pontos előzméényeit (de sejtem) szerintem vicces az, hogy "értelmes" emberek között idáig fajult ez az egész dolog (de hát vannak akikkel nem lehet tárgyalni, megbékülni). Mostmár nem csak párt ügyileg, de Brigitta és Q_more által is ketté van osztva ez az ország! Hogy ki nem kötött békét kivel, azt nem tudom, és hogy kis sértett meg kit, de sajnálom a végkifejletet. No mind1! Próbáltam pártatlanul írni, nem akartam ehez a téjmához hozzászólni, de ma mégis megtettem, nem osztani akartam az eszet (bár tehetném ) csak a véleményem írtam le, kinek nem inge...
ui: Nem mondom, hogy kössetek békét, boruljatok 1más nyakába, tudom hogy vannak akikkel nem lehet békét kötni, és vannak akikkel talán jobb is ha nem kötünk békét, de toleráljuk 1mást, bár ebben a topicban ez a szó (tolerancia) elcsépelt és semmit mondó!

Ui-Ui: Asszem sikerült 1 semmitmondó hozzászólást ide művészkednem!

ui-ui-ui: ha valakiben megmozdultvolna mégis valami..az siessen a WC-re, nehogy a billentyűt hányja le!!

UFF

(update)
(Ez egy válasz IGOR üzenetére (2005. 01. 19. szerda 23:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 01. 19. szerda 23:22
Én nem tudom a téma pontos előzméényeit (de sejtem) szerintem vicces az, hogy "értelmes" emberek között idáig fajult ez az egész dolog (de hát vannak akikkel nem lehet tárgyalni, megbékülni). Mostmár nem csak párt ügyileg, de Brigitta és Q_more által is ketté van osztva ez az ország! eplus2 Hogy ki nem kötött békét kivel, azt nem tudom, és hogy kis sértett meg kit, de sajnálom a végkifejletet. No mind1! Próbáltam pártatlanul írni, nem akartam ehez a téjmához hozzászólni, de ma mégis megtettem, nem osztani akartam az eszet (bár tehetném eplus2 ) csak a véleményem írtam le, kinek nem inge... eplus2
ui: Nem mondom, hogy kössetek békét, boruljatok 1más nyakába, tudom hogy vannak akikkel nem lehet békét kötni, és vannak akkikkel talán jobb is ha nem kötünk békét, de toleráljuk 1mást, bár ebben a topicban ez a szó (tolerancia) elcsépelt és semmit mondó!

Ui-Ui: Asszem sikerült 1 semmitmondó hozzászólást ide művészkednem!

ui-ui-ui: ha valakiben megmozdultvolna mégis valaki..az siessen a WC-re, nehogy a billentyűt hányja le!! mf1

UFF
#25   2005. 01. 19. szerda 23:22
IGOR IGOR
Én nem tudom a téma pontos előzméényeit (de sejtem) szerintem vicces az, hogy "értelmes" emberek között idáig fajult ez az egész dolog (de hát vannak akikkel nem lehet tárgyalni, megbékülni). Mostmár nem csak párt ügyileg, de Brigitta és Q_more által is ketté van osztva ez az ország! eplus2 Hogy ki nem kötött békét kivel, azt nem tudom, és hogy kis sértett meg kit, de sajnálom a végkifejletet. No mind1! Próbáltam pártatlanul írni, nem akartam ehez a téjmához hozzászólni, de ma mégis megtettem, nem osztani akartam az eszet (bár tehetném eplus2 ) csak a véleményem írtam le, kinek nem inge... eplus2
ui: Nem mondom, hogy kössetek békét, boruljatok 1más nyakába, tudom hogy vannak akikkel nem lehet békét kötni, és vannak akkikkel talán jobb is ha nem kötünk békét, de toleráljuk 1mást, bár ebben a topicban ez a szó (tolerancia) elcsépelt és semmit mondó!

Ui-Ui: Asszem sikerült 1 semmitmondó hozzászólást ide művészkednem!

ui-ui-ui: ha valakiben megmozdultvolna mégis valaki..az siessen a WC-re, nehogy a billentyűt hányja le!! mf1

UFF
#24   2005. 01. 19. szerda 23:03
X Törölt felhasználó (2757)
Kedves Brigitta!

Én is megpróbálok neked még éjfél előtt válaszolni...

Mivel demokrácia van, nekem ugyanannyi jogom van itt bármit kinyilvánítani, mint neked...

Lehet, hogy amit priviben beszélgetsz, titokként kezeled... de a tudás a fejedben van, és nem szégyelled használni... persze konkrétumok nélkül...

Nem kivánok veled további eszmecserébe bonyolódni, semmilyen formában...

Utolsó hozzád intézett szavam pedig a köszönöm.
Köszönöm, hogy segítettél, hogy még több barátot találjak itt magamnak... a te közreműködésed nélkül nem lennének sem Hörrtársaim, se TrampLee Club...és még sok minden más sem...

Kivánom, hogy legyél boldog...

Rose
#23   2005. 01. 19. szerda 22:58
CUBE37 CUBE37 VIP
Szia Brigi!
Lenne egy fogadásom. Én azt mondom, hogy nem tudod elhagyni a fórumot, és 1 héten belül újra írsz. Ha ez így lesz, akkor kérek tőled 1 puszit. Áll a fogadás?
#22   2005. 01. 19. szerda 22:47
X Törölt felhasználó (367226)
Brigi-brigi...csalódtam benned. Én eddig csak jót hallottam rólad...
De ez amit itt produkálsz, az minimum szánalmas...
Csak sajnálni tudlak...
#21   2005. 01. 19. szerda 22:38
Skandy Skandy
Szia Tom! (kis vakarcs! eplus2 )

És még Te nem hiszel a chat-es szerelemben?
Pedig engem ez az egész, a vérig sértett szerelmespárok világrengető csatájára emlékeztet...
Micsoda szenvedély! Micsoda temperamentum!
eplus2 eplus2 eplus2
Vazzag! Tényleg otrombán műveled a cunnilingus-t?
Megáll az ész! Eddig ezt ménem mondtad nekünk?
ejnye1 ejnye1 ejnye1
Na a lényeg, hogy végre megtudtuk, a csődőr és a "kangörcsben fetrengő paripa" közötti különbséget! heureka heureka heureka
Ezért pedig hálával tartozunk mindannyian a doktornőnek! worship worship worship
...És én azt mondom, fogadd meg a tanácsát és tényleg mosakodj néha. Abból még nem lehet baj...
Ami pedig a többit illeti, én csak
nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes nyes

Na Üdv és minden jót Neked!
wave wave wave
(azért ha éjjel kedved támad sétálni, megtalálsz a szokott helyünkön....tudooood! a dupla kémény mellett!!!)
vigyor vigyor vigyor vigyor vigyor
Még ilyet! (#49)
zavart1 zavart1 zavart1 zavart1
vigyor vigyor vigyor vigyor vigyor vigyor vigyor vigyor vigyor vigyor vigyor vigyor vigyor vigyor
#20   2005. 01. 19. szerda 21:23
rilu rilu
Nem akarom magam "zsírozni", de én már az első vita után megjósoltam ezt a "jelenséget"... Brigitta egy kis beképzelt, unatkozó kislány, akire soha életében senki nem figyelt oda. Kitalált egy képet magáról és megpróbálta mindenkivel elhitetni, hogy Ő az aki, de mégsem sikerült sokáig fenntartania a látszatot...

Nagyon furcsa, hogy az emberek egyfajta álruhának tekintik az internetet és ami az életben nem sikerül nekik azt itt kiélik... Csak sajnálni tudom az ilyen megkeseredett, kiégett embereket.

Tom!

Fejet hajtok tudásod és élettapasztalatod előtt, de ha "kedves" Brigikének dinamikus IP címe van, akkor elég nehezen fogod megtalálni... Ha mégis megtalálnád és segítség kellene (a titokzatos barátok ellen), dobj egy mailt rilu pityi haverodnak...
#19   2005. 01. 19. szerda 20:20
Crazy-Baby Crazy-Baby
Brigi!

Amit most olvastam...azaz amit Tom1019-ről irtál, jobb lett volna ha el sem olvason. !
Talán akkor nem csalodom benned.......
Ez nem te vagy......vagy az akkori "régi" Brigi nem te voltál?.....
Most mi a helyzet?

#18   2005. 01. 19. szerda 20:14
rilu rilu
Kúmór!

Mi van veled, megbolondultál? Hát kinek hiányzik ez a sok fikázás, meg lenézés? Még hogy visszafogadunk!!! Pffhhh...
#17   2005. 01. 19. szerda 19:35
q.more.d q.more.d
Kedves Brigitta !!!!!! (ha olvasod még))))

Ez amit te itt így művelsz az klinikai eset hidd el az hogy nőnek születtél és erőssen homoszexuális beállítotságú vagy az nem a mi (férfiak) hibájja mint ahogy az sem hogy férfinek érezzük magunkat annyira hogy ne térdeljünk le akárkinek még neked sem ami Tom külsejét illeti nem Adoniszi alkat az biztos de hatalmas fazon ezt elkell ismerni és az hogy így kitérsz a emberek személyi higénés szokásaira szerintem ez alapvető dolog de gondolom hogy ember lenne aki naponta legalább kétszer nem zuhanyozik........
HIDD EL ÉN SAJNÁLLAK AMIÉRT ILYEN SEKÉLYES ÉS FELSZINES VAGY!!!!!!!
Nem látod az embert a külsőségek mögött!!!!!!!!

Egy utolsó jótanács : ELŐBB FOGADD EL SAJÁT MAGADAT ÉS MÁSOK IS ELFOGADNAK!!!!!!

Erre én vagyok a példa nem vagyok jólnevelt nem vagyok úriember de elfogadnak és szeretnek mert őszinte ember vagyok........................

HA MEGGONDOLOD MAGAD SZÍVESEN VISSZAFOGADUNK.......... wave
#16   2005. 01. 19. szerda 19:12
X Törölt felhasználó (2757)
Ha Őtökéletességed távozik körünkből legalább nyugodtan lehetünk tökéletlenek... worship worship worship worship

mert lehet, hogy mi így érezzük jól magunkat...

(de távozzon már tényleg) wink
#15   2005. 01. 18. kedd 12:21
Szexdzsinn Szexdzsinn
Nnnnno, itt vége is, ugye? kerdes wow3 zavart2 Szerintem már mindenki elmondta százszor a véleményét. Nem jó, hogy az utóbbi időben "csak" erről szól a GG!
Tomnak köszönjük meg az utolsó hozzászólását, és tényleg igaza van, hogy az lehet a véleménye, ami.
Brigittának köszönjük meg nagyon igényes honlapját, és üzenjük, hogy továbbra is szeretjük!
Remélem, ITT és MOST vége lesz egymás marásának, bármibe is van öltöztetve.
Keressük a másikban inkább a jót, és tudjunk megbocsátani! "Szeressük egymást gyerekek!" :-)
Jah, és nem kérek mentegetőzést vagy magyarázatot egyik fél részéről sem! :-) Ugye a többiek sem?
wave
Dzsinn
#14   2005. 01. 12. szerda 16:25
perecke perecke
köszi. De ti addig se punnyadjatok ;-) wave

lányt viszek magammal (azazhogy ő visz magával engem) úgyhogy nem lehet semmi bajom eplus2
#13   2005. 01. 12. szerda 16:07
perecke perecke
Szabad a gazda....
(mongyuk már úgyse tudok ilyen izét hozni, mert legközelebb csak a visszajövetel után nézek ide be :-D
#12   2005. 01. 12. szerda 08:19
felpa felpa
hat igen ezert jobb a ket fiu egy lany felallas
(Ez egy válasz CUBE37 üzenetére (2005. 01. 11. kedd 22:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 01. 11. kedd 22:36
Kaptam egy jó viccet, remélem benneteket is felvidít.

Amikor Isten megteremtette Ádámot és Évát, felruházta oket különbözo tulajdonságokkal. Miután már csak ketto maradt a zsákjában,elhatározta,elosztja közöttük. - Az egyik tulajdonság, hogy amikor pisil, akkor nem
kell leguggolni.Ez nagyon hasznos dolog - mondta a párnak, akiket éppen az almafa alatt talált. Kíváncsi vagyok, ki szeretné ezt a képességet?Ádám
felugrott: Add nekem! üvöltötte. Nagyon szeretném!
Kérlek,hadd legyen ez az enyém. Ez olyan nagyszeru. Amikor a kertben dolgozom vagy az
állatokkal foglalkozom, akkor csak odaállok egy fához és hagyom,hadd jöjjön. Ez tök jó
lenne, télen akár a nevemet is le tudnám írni a hóba. Istenem, add nekem ezt az ajándékot. Éva csak mosolygott, és azt mondta Istennek, ha Ádám
tényleg annyira akarja, hát legyen az övé. Ha ez őt boldoggá teszi, egyáltalán nem bánja, ha neki
adja. Szóval így történt, hogy Ádám kapta azt a képességet,hogy függoleges
helyzetben is tudott pisilni. Miközben boldogan ugrándozott és az újonnan
szerzett képességet gyakorolta, Isten belenézett a
zsákba és így szólt: Lássuk csak. Mi is maradt még? Ó igen, a
többszöri orgazmus..
#11   2005. 01. 11. kedd 22:36
CUBE37 CUBE37 VIP
Kaptam egy jó viccet, remélem benneteket is felvidít.

Amikor Isten megteremtette Ádámot és Évát, felruházta oket különbözo tulajdonságokkal. Miután már csak ketto maradt a zsákjában,elhatározta,elosztja közöttük. - Az egyik tulajdonság, hogy amikor pisil, akkor nem
kell leguggolni.Ez nagyon hasznos dolog - mondta a párnak, akiket éppen az almafa alatt talált. Kíváncsi vagyok, ki szeretné ezt a képességet?Ádám
felugrott: Add nekem! üvöltötte. Nagyon szeretném!
Kérlek,hadd legyen ez az enyém. Ez olyan nagyszeru. Amikor a kertben dolgozom vagy az
állatokkal foglalkozom, akkor csak odaállok egy fához és hagyom,hadd jöjjön. Ez tök jó
lenne, télen akár a nevemet is le tudnám írni a hóba. Istenem, add nekem ezt az ajándékot. Éva csak mosolygott, és azt mondta Istennek, ha Ádám
tényleg annyira akarja, hát legyen az övé. Ha ez őt boldoggá teszi, egyáltalán nem bánja, ha neki
adja. Szóval így történt, hogy Ádám kapta azt a képességet,hogy függoleges
helyzetben is tudott pisilni. Miközben boldogan ugrándozott és az újonnan
szerzett képességet gyakorolta, Isten belenézett a
zsákba és így szólt: Lássuk csak. Mi is maradt még? Ó igen, a
többszöri orgazmus..
#10   2005. 01. 11. kedd 10:45
perecke perecke
hmmm.... vacsora ? :-D
 
... 175 176 177 178
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: riska riska
Nyitás ideje: 2005. 01. 09. vasárnap
Üzenetek: 3549db
Utolsó üzenet: 2008. 04. 13. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!