Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
A téma fagyasztva lett, nem lehetséges a hozzászólás!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#236   2007. 10. 07. vasárnap 19:55
archiv00 archiv00
dehogy szauna.... gejzír az vazze... bár nálunk ritka, azért külföldre kell menni... nyes nyes nyes D nyes
#235   2007. 10. 07. vasárnap 18:34
X Törölt felhasználó (23642)
cool. Az érdekes lessz.
#234   2007. 10. 07. vasárnap 17:26
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Nabasszameg, csak nem szauna??? nyes hehe
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 10. 07. vasárnap 16:28), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 10. 07. vasárnap 16:28
az új kiírásban majd olvashatod, addig titok (habár szerintem elég célzatos voltam, kicsi gondolkozás mellett kiokoskodhatod - kulcs szavak: nyilvános helyszín, víz, meleg, gőz),
és kérlek legyél türelmesebb!
#233   2007. 10. 07. vasárnap 16:28
tom1019 tom1019 VIP Admin
az új kiírásban majd olvashatod, addig titok (habár szerintem elég célzatos voltam, kicsi gondolkozás mellett kiokoskodhatod - kulcs szavak: nyilvános helyszín, víz, meleg, gőz),
és kérlek legyél türelmesebb!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 10. 07. vasárnap 16:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (57554)
2007. 10. 07. vasárnap 16:09
szia és lehet tudni mi lesz az?
#232   2007. 10. 07. vasárnap 16:09
X Törölt felhasználó (57554)
szia és lehet tudni mi lesz az?
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 10. 05. péntek 04:45), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 10. 05. péntek 04:45
kihagyhatatlan ajánlattal fognak előállni a szerkesztők ! nyes (víz és meleg kell hozzá) eplus2
#231   2007. 10. 05. péntek 06:07
MmePrune MmePrune VIP Admin
kerdes "az én szép kis mosodám" hehe
ooopsssszzz...azt a másik oldalon kell megszervezni wink
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 10. 05. péntek 04:45), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 10. 05. péntek 04:45
kihagyhatatlan ajánlattal fognak előállni a szerkesztők ! nyes (víz és meleg kell hozzá) eplus2
#230   2007. 10. 05. péntek 04:45
tom1019 tom1019 VIP Admin
kihagyhatatlan ajánlattal fognak előállni a szerkesztők ! nyes (víz és meleg kell hozzá) eplus2
#229   2007. 10. 04. csütörtök 21:35
X Törölt felhasználó (18603) VIP
Gratulálunk Mindenkinek!!!

Lehet tudni, hogy mi lesz a következő verseny tárgya és hogy mikor????? Nagyon kiváncsian várjuk!!!!!!!
#228   2007. 09. 30. vasárnap 17:27
lacivagyok007 lacivagyok007
nagyon szép sorozat volt smile nagyon tetszettek..... és többször is meg lehetne ijen versenyeket rendezni! Gratulálok minden lánynak smile
#227   2007. 09. 30. vasárnap 11:21
tom1019 tom1019 VIP Admin
Én is GRATULA! neked is és mindenkinek!

Még egyszer leírom! Nem a győzelem, hanem a részvét a fontos!
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 09. 30. vasárnap 10:52), amit ide kattintva olvashatsz)
DrAnthony VIP Admin
2007. 09. 30. vasárnap 10:52
Köszönöm!
#226   2007. 09. 30. vasárnap 10:52
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Köszönöm!
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2007. 09. 29. szombat 20:50), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2007. 09. 29. szombat 20:50
én meg neked gratulálok mert azért csak részt vetél...
és vigasztallak hogy ténleg ennyi ember vak
#225   2007. 09. 30. vasárnap 08:35
MmePrune MmePrune VIP Admin
nah...azért egy végeredmény hsz-t berakok:

A jármű c. amatőr versenyünk végeredménye

Minden versenyzőnek gratulálunk, a jármű versenyünkre remek anyagok érkeztek! Két hónap nevezés és további két hét szavazás után a végeredmény a következő:

1. attitude (nyeremény: 500 euro)

2. pilu26 (nyeremény: 250 euro)

3. darwinka (nyeremény: 125 euro)

legbátrabb különdíjazott: robdelux (nyeremény: 200 euro)


Gratulálunk nekik, a kapcsolatfelvétel mindenkivel megtörtént! A díjátadásról is hamarosan hozunk le hírt!
#224   2007. 09. 29. szombat 21:56
kokomari kokomari VIP
Mi végignéztük a nevezők sorozatait. Külön nem gratuláltunk senkinek, de őszintén le a kalappal előttetek! Az eredmény: nagyszerű bevállalós sorozatok (mi sem így szavaztunk...)!
#223   2007. 09. 29. szombat 20:50
vazelinator vazelinator VIP Admin
én meg neked gratulálok mert azért csak részt vetél...
és vigasztallak hogy ténleg ennyi ember vak
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 09. 29. szombat 19:17), amit ide kattintva olvashatsz)
DrAnthony VIP Admin
2007. 09. 29. szombat 19:17
A magam részéről gratulálok minden indulónak, és külön gratuláció a nyertesnek és a helyezetteknek!
#222   2007. 09. 29. szombat 19:17
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
A magam részéről gratulálok minden indulónak, és külön gratuláció a nyertesnek és a helyezetteknek!
#221   2007. 09. 28. péntek 08:41
szanncsesz szanncsesz
szia!
szerintem senki!ahhoz nincs mersze, persze beszólogatni azt tudnak :(
amugy örülök hogy indultok megint.
az a jó ha minél többen indulunk mert akkor lesz izgi smile
és jó ha vegyes a mezőny hisz nem csak fiatal jó alakú nők vannak.sőt azt kell mondanom hogy nem ők vannak többségben.ezért is örülök hogy olyanokat is látok mint ti.
hisz még most is sajna kevesen vannak akik be merik vállalni önmagukat :(
akik meg csak fikáznak azok küzül kiváncsi lennék hogy ki az aki meg meri mutatni magát vagy a feleségét hogy tessék itt van?szerintem senki
igy marad az irigység smile

(Ez egy válasz zimmi üzenetére (2007. 09. 27. csütörtök 23:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 27. csütörtök 23:31
Már látom legközelebb megint leszünk egy páran nevezők.Mi is biztos köztük leszünk,már csak azért is,mert a részvétel sokkal jobb,és izgalmakat is rejt.Kérdés a sok közönség közül akik beszóltak hányan fognak indulni?
#220   2007. 09. 27. csütörtök 23:31
zimmi zimmi VIP
Már látom legközelebb megint leszünk egy páran nevezők.Mi is biztos köztük leszünk,már csak azért is,mert a részvétel sokkal jobb,és izgalmakat is rejt.Kérdés a sok közönség közül akik beszóltak hányan fognak indulni?
#219   2007. 09. 27. csütörtök 09:29
X Törölt felhasználó (21812)
Kívülálló szemlélőként szeretnék hozzászólni.

Nem azért, hogy ellenkezzek veled, de én eddig minden verseny utóéletében láttam ezt a gusztustalan sárdobálást, fikázást, bunda emlegetését.

Nem kell azon gondolkodni, hogy ez most miért van. Ilyen a magyar ember...

Nemhogy mindenki örülne, hogy van fényképezőgépe, amivel fotóz, van egészséges teste, amit le lehet fotózni és van egy oldal, ahol ki lehet élni az exhibicionista vágyakat...

Mert nagyon sok embernek ezek nem adatnak meg...

Egyszer bodybuildergirl egy ronda vita közepén beszúrt egy hírt egy (ha jól emlékszem) haldokló (vagy a halálos betegséget legyőző?) gyerekről.

Mindenki észbe kapott...
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 09. 26. szerda 21:04), amit ide kattintva olvashatsz)
DrAnthony VIP Admin
2007. 09. 26. szerda 21:04
Valamit nem értek... Eddig is voltak pénzdíjak, eddig is volt elég verseny, de egy alkalommal sem süllyedtek a résztvevők, a kritikusok, drukkerek és ellendrukkerek ilyen mélyre... Most miért? Tippem mondjuk van, pl. valószínűleg az, hogy sokáig nem volt nevező, ezért a végén sok olyan ember is pályázatra adta a fejét, aki a korábbi versenyeken nem pályázott. Így bekerültek a "régi motoros" pályázók közé olyanok is, akiket megszédített párezer forint, és akik emiatt ilyesmire is képesek voltak.
Nem tudok másra gondolni.
#218   2007. 09. 27. csütörtök 08:36
szanncsesz szanncsesz
szia!
amugy van benne valami és szerintem igazad lehet nyes
igazából mikor mindenki megkapta a mailt hogy senki sem nevezett egyből az futott át az agyán hogy hú hát én simán egyedül leszek és igy már el is viszem a pénzt.még akkor is ha csak elhuzom a bugyim!
csak mikor meglátták hogy rajtuk kivül 16-an vannak mindjárt meglepődtek.pláne ugy hogy azért volt köztük szép számmal olyan aki igenis bevállalta.
megjegyzem azok sehol sem voltak csak az utsók közt sajna shakehead
jó persze a verseny amugy nem volt tul korrekt olyan téren hogy bérelt buszokkal is indultak a nyilvánosokkal szemben de ezen kivül sokan tényleg ugy voltak hogy az övé a nyerő és a tuti bevállalós, és rendesen versengtek hogy a te -vagy az ő képein volt több utas és ő miért huzta be a függönyt.stb...

de igazából itt most nem csak a nevezők szították a tüzet. persze az elején volt indulat.pl. a párom vagy zimmi esetleg kapika kissé háborgott, de a végén már a nézők ugrottak egymásnak.de nem értem miért. azt hittem mindenki a játékért indult és nem elsősorban a nyerésért.
persze nekünk is megfordult a fejünkben hogy milyen jó lenne ha csak mi indulnánk és elvinnénk a pénzt, de a végén már nem érdekelt.

nem értem hogy a végén miért lett ez ami lett.
de talán igazad van és tényleg sokan felbuzdultak arra a mailre hogy lehet csak ők lesznek akik indulnak és mivel nem igy lett ezért kikészültek.
remélem ha lesz még verseny (ami jó lenne, nem csak a pénz miatt)és mi is indulunk akkor nem lesz ez.
talán moderálni kéne.passz
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 09. 26. szerda 21:04), amit ide kattintva olvashatsz)
DrAnthony VIP Admin
2007. 09. 26. szerda 21:04
Valamit nem értek... Eddig is voltak pénzdíjak, eddig is volt elég verseny, de egy alkalommal sem süllyedtek a résztvevők, a kritikusok, drukkerek és ellendrukkerek ilyen mélyre... Most miért? Tippem mondjuk van, pl. valószínűleg az, hogy sokáig nem volt nevező, ezért a végén sok olyan ember is pályázatra adta a fejét, aki a korábbi versenyeken nem pályázott. Így bekerültek a "régi motoros" pályázók közé olyanok is, akiket megszédített párezer forint, és akik emiatt ilyesmire is képesek voltak.
Nem tudok másra gondolni.
#217   2007. 09. 26. szerda 21:04
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Valamit nem értek... Eddig is voltak pénzdíjak, eddig is volt elég verseny, de egy alkalommal sem süllyedtek a résztvevők, a kritikusok, drukkerek és ellendrukkerek ilyen mélyre... Most miért? Tippem mondjuk van, pl. valószínűleg az, hogy sokáig nem volt nevező, ezért a végén sok olyan ember is pályázatra adta a fejét, aki a korábbi versenyeken nem pályázott. Így bekerültek a "régi motoros" pályázók közé olyanok is, akiket megszédített párezer forint, és akik emiatt ilyesmire is képesek voltak.
Nem tudok másra gondolni.
(Ez egy válasz kapika üzenetére (2007. 09. 26. szerda 20:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 26. szerda 20:53
Mindenki mondhat amit akar, de én továbbra is fennttartom amiket eddig írtam.Egyedül "szancsó"-éknak gratulálok a többieknek meg...áh mindegy inkább hagyjuk.A GG szerkesztősége meg nyugodtan elgondolkozhat azon, hogy az előző versenyen(ahol szintén magas pénzösszeg volt a jutalom), miért nem voltak ilyen nézeteltérések???Lehet, hogy valamit nem jól csináltatok???BIZTOS!
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: iNfeSter iNfeSter
Nyitás ideje: 2007. 07. 04. szerda
Üzenetek: 276db
Utolsó üzenet: 2007. 12. 14. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!