Te mivel hódítasz? (csajozós praktikák és szövegek)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#143   2009. 10. 18. vasárnap 19:25
madmaximum madmaximum
Ebból nagyon sok van, sajnos. Legutóbb legutóbb belefutottam egy ilyenbe. Nagyon belefutottam. Szar ügy!
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 06. 22. hétfő 01:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (426306)
2009. 06. 22. hétfő 01:58
A kedvencem amikor a nő se tudja mit akar pontosan...mert vagy nem konkretizál vagy csak sodródik az árral és várja a nem létezőt..... alien
#142   2009. 07. 28. kedd 16:28
Hosszu Hosszu
Ne add fel haver! En is kurva magas vagyok es izmos. Ha gyenged vagy es kedves a nokkel, es nem jatszod a kemeny legenyt, akkor 10 piros pontod van a noknel.
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2009. 06. 19. péntek 22:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 19. péntek 22:23
Én szar helyzetből indulok, mert kurvamagas, nagydarab és izmos vagyok, a csajok rendszerint megijjednek tőlem.
Ha nagy ritkán kontaktusba kerülök egy nővel pár mondat erejéig és egy kicsit is érzem, hogy jó vagyok nála, elbizonytalanodom és leblokkolok. Egyszerűen nem tudok mit mondani és inkább mégegy pohár ital után nyúlok, ha szórakozóhelyen vagyok.
Anyám régen mindig mondta, hogy pszichológushoz kéne járnom, de soha nem mennék el, inkább maradok aggszűz.
#141   2009. 06. 22. hétfő 21:35
X Törölt felhasználó (58718)
Így helyes!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 06. 22. hétfő 18:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (115716)
2009. 06. 22. hétfő 18:55
Soha nem állok szóba olyan nővel akinél bármilyen praktika beválik! Természetesen viselkedek, akinek bejön az megismer, akinek nem azt meg nem verem át.
#140   2009. 06. 22. hétfő 18:55
X Törölt felhasználó (115716)
Soha nem állok szóba olyan nővel akinél bármilyen praktika beválik! Természetesen viselkedek, akinek bejön az megismer, akinek nem azt meg nem verem át.
#139   2009. 06. 22. hétfő 01:58
X Törölt felhasználó (426306)
A kedvencem amikor a nő se tudja mit akar pontosan...mert vagy nem konkretizál vagy csak sodródik az árral és várja a nem létezőt..... alien
(Ez egy válasz lyuk78 üzenetére (2009. 06. 21. vasárnap 20:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 21. vasárnap 20:54
A nő kiválaszt és engedi ,hogy udvaroljanak neki ! Ha a nő nem választ tépheti magát a pasi bármeddig bármivel. A nő dönt !!!!!! természetesen egy nőnek vannak elvárásai és igényei ,amit ha lát a férfin,hogy meg tudja valósítani akkor szóba jöhet. Valjuk be uraim ha mi nők lennénk mi is így tennénk. Természetesen nem a túlzásba vitt (nem akarok neveket írni sztárokról-sztárlányokról) beszélek a csak audi,csak luxusvilla stb... hanem hogy szeretik he megedngedhetnek egy mozit,jó ruhát,egy nyaralást stb... És szerintem a férfiaknak is céljük ezeknek a megvalósítása,hiszen . mindenki szeretne jól élni és anyagi biztonságot maga körűl. És ha ez kapcsolodik azzal,hogy a pár szép és szeretik egymást na akkor ez az ami megfelelő és kielégítő . Hódítani csak úgy lehet ha bejössz a másik embernek. Ennyi a titok. Mindenki ismer olyat vagy látott már olyat amikor ::: úristen,hogy jöhetett össze xy ezzel. Neki bejött , ennyi! (itt most hétköznapi ismeretségi körre gondolok)
#138   2009. 06. 21. vasárnap 20:54
lyuk78 lyuk78
A nő kiválaszt és engedi ,hogy udvaroljanak neki ! Ha a nő nem választ tépheti magát a pasi bármeddig bármivel. A nő dönt !!!!!! természetesen egy nőnek vannak elvárásai és igényei ,amit ha lát a férfin,hogy meg tudja valósítani akkor szóba jöhet. Valjuk be uraim ha mi nők lennénk mi is így tennénk. Természetesen nem a túlzásba vitt (nem akarok neveket írni sztárokról-sztárlányokról) beszélek a csak audi,csak luxusvilla stb... hanem hogy szeretik he megedngedhetnek egy mozit,jó ruhát,egy nyaralást stb... És szerintem a férfiaknak is céljük ezeknek a megvalósítása,hiszen . mindenki szeretne jól élni és anyagi biztonságot maga körűl. És ha ez kapcsolodik azzal,hogy a pár szép és szeretik egymást na akkor ez az ami megfelelő és kielégítő . Hódítani csak úgy lehet ha bejössz a másik embernek. Ennyi a titok. Mindenki ismer olyat vagy látott már olyat amikor ::: úristen,hogy jöhetett össze xy ezzel. Neki bejött , ennyi! (itt most hétköznapi ismeretségi körre gondolok)
#137   2009. 06. 20. szombat 22:10
melpi81 melpi81
Jól mondod, bejön nekik egy jó kocsi, csakhogy nekem egy szar 10 éves kocsim van.
Mellesleg meg úgy vettem észre, ha van valakinek egy igen jó kocsija, akkor már nem is kell más téren bizonyítania.
#136   2009. 06. 20. szombat 02:39
X Törölt felhasználó (426306)
Azért ne add fel vigyor0
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2009. 06. 19. péntek 22:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 19. péntek 22:23
Én szar helyzetből indulok, mert kurvamagas, nagydarab és izmos vagyok, a csajok rendszerint megijjednek tőlem.
Ha nagy ritkán kontaktusba kerülök egy nővel pár mondat erejéig és egy kicsit is érzem, hogy jó vagyok nála, elbizonytalanodom és leblokkolok. Egyszerűen nem tudok mit mondani és inkább mégegy pohár ital után nyúlok, ha szórakozóhelyen vagyok.
Anyám régen mindig mondta, hogy pszichológushoz kéne járnom, de soha nem mennék el, inkább maradok aggszűz.
#135   2009. 06. 19. péntek 22:23
melpi81 melpi81
Én szar helyzetből indulok, mert kurvamagas, nagydarab és izmos vagyok, a csajok rendszerint megijjednek tőlem.
Ha nagy ritkán kontaktusba kerülök egy nővel pár mondat erejéig és egy kicsit is érzem, hogy jó vagyok nála, elbizonytalanodom és leblokkolok. Egyszerűen nem tudok mit mondani és inkább mégegy pohár ital után nyúlok, ha szórakozóhelyen vagyok.
Anyám régen mindig mondta, hogy pszichológushoz kéne járnom, de soha nem mennék el, inkább maradok aggszűz.
#134   2009. 06. 19. péntek 11:07
madmaximum madmaximum
Ezzel teljesen egyetértek!!!

""a "pálmát" az viszi, aki jókor van jó helyen. Ennyi srácok, ezt viszont el kell fogadnunk... ""
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 06. 09. hétfő 20:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (123857)
2008. 06. 09. hétfő 20:17
Szerintem az rengeteget számít, hogy mennyire vagy egyenesben magaddal. Ha belül kicsit megomlottam, akkor hiába tepertem soha sem jutott a "barátkozásnál" előrebb egy lánynál sem. Bár itt meg kell jegyeznem, hogy a "magam alatt vagyok, csak Te segíthetsz" stílus nem az enyém és a "kivert kutya" formával együtt soha nem használnám, mégiscsak van büszkeség is a világon! Bár tény láttam olyan esetet amikor ez jött be...
A fő tapasztalatom az, hogy amikor egyenesben voltam magammal, ment a dolog magától. A lánnyal 1 hónappal azután, hogy elküldött, egy hétvégi (és tényleg baráti!) találka után indult el a dolog és tartott is 4 évig. Utólag azt mesélte, hogy egyszerűen levettem a lábáról és teljesen elbűvöltem. Azóta is ilyenkor jött össze bármi, de akkor szinte nem is lehetett elrontani.
Szóval a kulcsszó: nyugi, szórakoztatás, egyensúly.
Az évek alatt néhány kapcsolatot elemezgetve - főleg olyat, ahol egy remek kis nő egy "görénnyel" van együtt - arra jöttem rá, hogy a titok rengeteg kapcsolatban a megfelelő idő és hely. Lehet, hogy Te vagy a jobb fickó (rendesebb, kedvesebb, okosabb, jóképűbb stb.), de a "pálmát" az viszi, aki jókor van jó helyen. Ennyi srácok, ezt viszont el kell fogadnunk...
#133   2008. 06. 10. kedd 10:47
DjJanika DjJanika
Csak az a lényeg, hogy partnernek kell lenni mindenben. Persze anélkül, hogy az egyéniség elveszne. Ezt megfűszerezve némi dumával és tuti a siker. (persze ha roszkor vagy rosz helyen akkor semmi sem segít)
#132   2008. 06. 09. hétfő 20:17
X Törölt felhasználó (123857)
Szerintem az rengeteget számít, hogy mennyire vagy egyenesben magaddal. Ha belül kicsit megomlottam, akkor hiába tepertem soha sem jutott a "barátkozásnál" előrebb egy lánynál sem. Bár itt meg kell jegyeznem, hogy a "magam alatt vagyok, csak Te segíthetsz" stílus nem az enyém és a "kivert kutya" formával együtt soha nem használnám, mégiscsak van büszkeség is a világon! Bár tény láttam olyan esetet amikor ez jött be...
A fő tapasztalatom az, hogy amikor egyenesben voltam magammal, ment a dolog magától. A lánnyal 1 hónappal azután, hogy elküldött, egy hétvégi (és tényleg baráti!) találka után indult el a dolog és tartott is 4 évig. Utólag azt mesélte, hogy egyszerűen levettem a lábáról és teljesen elbűvöltem. Azóta is ilyenkor jött össze bármi, de akkor szinte nem is lehetett elrontani.
Szóval a kulcsszó: nyugi, szórakoztatás, egyensúly.
Az évek alatt néhány kapcsolatot elemezgetve - főleg olyat, ahol egy remek kis nő egy "görénnyel" van együtt - arra jöttem rá, hogy a titok rengeteg kapcsolatban a megfelelő idő és hely. Lehet, hogy Te vagy a jobb fickó (rendesebb, kedvesebb, okosabb, jóképűbb stb.), de a "pálmát" az viszi, aki jókor van jó helyen. Ennyi srácok, ezt viszont el kell fogadnunk...
#131   2008. 06. 09. hétfő 09:59
MrEnigma MrEnigma
Hmm...
Ja buknak a dumás pasikra aztán ha oda kerül a dolog, hogy a szimpátia tovább fejlőden akkor hirtelen jobb egy felszínes jobb külsejű, tufa izé. :S
És mi megint hoppon maradunk.

Nem irígység, mert ha akarnám, és szakítanék rá időt lehetne kockahasam, meg lapos mellem (igaz pár évbe bele fájna a művelet nyes ), csak egyszerűen nem értem.

Ha nagytöbbségnek ez jön be miért ott áll meg hogy barátság? Nálam eddig mind ott torpant meg hogy én lettem az egyik legjobb, legmegértőbb, 1egjobbfej barát, akinek aztán beszámolnak a mellésikerült pasi ügyeikről. :S

Mindegy, ez valami olyasmi a lányoknál amit sosem fogok/fogunk megérteni. nyes
#130   2008. 06. 03. kedd 08:10
X Törölt felhasználó (213201)
Gondolom, ez a kérdés Tomnak szólt, de nem tudom megállni, hogy ne szóljak bele...
"hogyan szedsz ki infókat a csajból"? Hááááát... szerintem a legcélravezetőbb, ha KÉRDEZEL... crazya
(De gondold meg, hogyan és mit, mert könnyen pórul járhatsz nyes )
(Ez egy válasz RT56 üzenetére (2008. 06. 01. vasárnap 18:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 01. vasárnap 18:09
A jó duma fontos na igen de mi a jó duma smile Ki mit alkalmazz miről beszélget... hogyan szedsz ki infókat a csajból amit aztan lehet tovább vinni ?
#129   2008. 06. 01. vasárnap 18:09
RT56 RT56
A jó duma fontos na igen de mi a jó duma smile Ki mit alkalmazz miről beszélget... hogyan szedsz ki infókat a csajból amit aztan lehet tovább vinni ?
#128   2008. 05. 31. szombat 18:17
X Törölt felhasználó (213201)
Van egy mondás, hogy ha egy pasi csak egy fokkal szebb az ördögnél, már rendben van wink
Ha bejött valakinél a dumád, az is csak azért volt, mert eleve nyitott fülekbe duruzsoltad nyes - nehogy azt gondold, csak rajtad múlott. Ettől persze, legendás egód nem fog csorbulni gondolom...
Alain Delon nem értem, miért az etalon... nekem például a "páros" másik tagja Belmondo volt az, aki tetszett. Rá pedig sok mindent lehet mondani, de a "szép" kissé erős.

És őszintén irigylem azt, akit szeretsz, ritka, ha valaki így gondolkodik...
(Ez egy válasz tom1o19 üzenetére (2008. 05. 30. péntek 22:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 30. péntek 22:41
nagyon jó hsz-ket olvastam...telis-tele igazságokkal,
érdekes és okos véleményekkel
(persze mindenki a saját szemszögéből, mint mondá vala korábban valaki...)

engem jó páran ismernek személyesen is, látható és kézzel is érzékelhető, hogy nem vagyok egy Alan Delon... nyes
(van önkontrollom, és önkritikám, és mellette egy jó adag önbizalmam, és túlságosan is nagy egóm...) szomoru1




viszont világ életemben a dumámmal le tudtam szedni a lábukról a szebbnél-szebb nőket (legalábbis, viszonyítva a nálamnál klasszisokkal szebb nőket), ma már ez a tulajdonságom megkopott, betudhatóan hajlott koromnak..de a szép emlékekre jó visszatekinteni... eplus2

és ami a legérdekesebb az egészben, hogy egy idő után szégyenleni kezdtem eme rossz szokásomat, és azóta sokkal fontosabb kritériumnak tartom a NŐ belső tulajdonségát, a kisugárzását és az eszét, mint az esztétikus külséjét... wink

megváltozott a világ, és jó, ha mi is vele változunk (lehetőleg az előnyünkre)! vigyor2

sokan bármit is gondolnak rólam (akik éppen szeretnek, vagy utálnak), de egészen más ember vagyok, mint az itteni színész játékom (a DUMÁM)!

ma már nem hódítani akarok, hanem boldoggá tenni azt az embert, akit szeretek! worship
#127   2008. 05. 30. péntek 22:41
tom1o19 tom1o19
nagyon jó hsz-ket olvastam...telis-tele igazságokkal,
érdekes és okos véleményekkel
(persze mindenki a saját szemszögéből, mint mondá vala korábban valaki...)

engem jó páran ismernek személyesen is, látható és kézzel is érzékelhető, hogy nem vagyok egy Alan Delon... nyes
(van önkontrollom, és önkritikám, és mellette egy jó adag önbizalmam, és túlságosan is nagy egóm...) szomoru1




viszont világ életemben a dumámmal le tudtam szedni a lábukról a szebbnél-szebb nőket (legalábbis, viszonyítva a nálamnál klasszisokkal szebb nőket), ma már ez a tulajdonságom megkopott, betudhatóan hajlott koromnak..de a szép emlékekre jó visszatekinteni... eplus2

és ami a legérdekesebb az egészben, hogy egy idő után szégyenleni kezdtem eme rossz szokásomat, és azóta sokkal fontosabb kritériumnak tartom a NŐ belső tulajdonségát, a kisugárzását és az eszét, mint az esztétikus külséjét... wink

megváltozott a világ, és jó, ha mi is vele változunk (lehetőleg az előnyünkre)! vigyor2

sokan bármit is gondolnak rólam (akik éppen szeretnek, vagy utálnak), de egészen más ember vagyok, mint az itteni színész játékom (a DUMÁM)!

ma már nem hódítani akarok, hanem boldoggá tenni azt az embert, akit szeretek! worship
#126   2008. 05. 30. péntek 16:54
X Törölt felhasználó (213201)
Persze, drága, te mindig egy igazi úr vagy wink
Elég sekélyes, ha valaki mindig ugyanazzal a szöveggel próbálkozik minden csajnál.
És olyan ember nincs, aki akarva-akaratlanul ne akarna mindig és mindenkit (meg)hódítani wink
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2008. 05. 30. péntek 16:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 30. péntek 16:43
Tökéletsen Leírtad! Mindig a NŐ választ!

Ez nem csak az embereknél van így, de ha megnézzük az állatvilágot, ott is a nőstény választja ki a domináns hímet...

Nyilván sokat számít, hogy egy-egy pasi hogy "adja el magát", ám az esetek nagy hányadában rögtön az elején eldől, hogy lesz-e bármilyen folytatás...
Persze lehet hivatkozni a kitartásra, de ha kéreti is magát a Hölgy...Ő már az elején Tudja, hogy feleslegesen, vagy eredményesen "kapar-e" Érte a pasi... smile

Hogy a témához is hozzászóljak, nincs bevett szövegem, soha nem is volt és talán nem is lesz.
Soha nem csajoztam és mégis mindig csajozom! nyes
Tudom ez ellentmondás, de soha nem akarok hódítani (vagy mindig hódítani akarok?), mégis mindig kedves vagyok a Hölgyekkel... smile
#125   2008. 05. 30. péntek 16:43
T-A-M T-A-M
Tökéletsen Leírtad! Mindig a NŐ választ!

Ez nem csak az embereknél van így, de ha megnézzük az állatvilágot, ott is a nőstény választja ki a domináns hímet...

Nyilván sokat számít, hogy egy-egy pasi hogy "adja el magát", ám az esetek nagy hányadában rögtön az elején eldől, hogy lesz-e bármilyen folytatás...
Persze lehet hivatkozni a kitartásra, de ha kéreti is magát a Hölgy...Ő már az elején Tudja, hogy feleslegesen, vagy eredményesen "kapar-e" Érte a pasi... smile

Hogy a témához is hozzászóljak, nincs bevett szövegem, soha nem is volt és talán nem is lesz.
Soha nem csajoztam és mégis mindig csajozom! nyes
Tudom ez ellentmondás, de soha nem akarok hódítani (vagy mindig hódítani akarok?), mégis mindig kedves vagyok a Hölgyekkel... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 05. 30. péntek 15:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (213201)
2008. 05. 30. péntek 15:31
Visszaolvasgattam az eddigieket... A maga szemszögéből persze, mindenkinek igaza van. De azt hiszem, igaz az az általánosság is, hogy hiába szeretnék a pasik az ellenkezőjét hinni, azért választani mindig a nő választ. Körülbelül a tizedik másodpercben és a harmadik szó után pontosan tudja, hogy mire és mennyi ideig kell neki az illető. Ha kell egyáltalán... mert ha nem, akkor aztán hiába minden. Legalábbis nagy-nagy kitartás szükségeltetik ahhoz, hogy "jobb belátásra" bírja az illető úriember - aki pedig ha türelmetlen, így járt. Nem is érdemes a továbbiakban foglalkozni vele, és akkor megint nekünk volt igazunk. Mint mindig... nyes
#124   2008. 05. 30. péntek 15:31
X Törölt felhasználó (213201)
Visszaolvasgattam az eddigieket... A maga szemszögéből persze, mindenkinek igaza van. De azt hiszem, igaz az az általánosság is, hogy hiába szeretnék a pasik az ellenkezőjét hinni, azért választani mindig a nő választ. Körülbelül a tizedik másodpercben és a harmadik szó után pontosan tudja, hogy mire és mennyi ideig kell neki az illető. Ha kell egyáltalán... mert ha nem, akkor aztán hiába minden. Legalábbis nagy-nagy kitartás szükségeltetik ahhoz, hogy "jobb belátásra" bírja az illető úriember - aki pedig ha türelmetlen, így járt. Nem is érdemes a továbbiakban foglalkozni vele, és akkor megint nekünk volt igazunk. Mint mindig... nyes
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: KisStifler KisStifler
Nyitás ideje: 2007. 07. 10. kedd
Üzenetek: 143db
Utolsó üzenet: 2009. 10. 18. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!