Mindent önmagunkról (szövegben és képben)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#48   2022. 01. 23. vasárnap 08:03
gabcse300 gabcse300
Én Heves megyei 41 éves ,170cm 74kg,barna rövid haj,kék szem,arcszőrzet nincs,gyermektelen,lapos kapcsolatba élő,őszinte,becsületes,nyílt,nyitott,jó szívű,komoly gondolkodású,kommunikatív,állat és természet kedvelő,nyugodt,figyelmes,türelmes,gyengéd,szavatartó,nagy szexuális fantáziával
és vágyakkal teli normális,átlagos külsejű,átlagos méretű pasi vagyok,nem iszok,nem dohányzok,káros szenvedélyem nincs.Nem zavar,ha a másik fél dohányzik és alkalmanként iszik,szeretem,ha tud és mer beszélni mindenről,vágyakról szexről is,van véleménye és képes mindent megbeszélni és betartja amit megígér!Gyűlölöm a hazugságot,ápolatlanságot,ha valaki megígér valamit és nem tartja be és,ha nem képes elmondani bármit és megbeszélni mindent!
#47   2018. 05. 02. szerda 19:14
X Törölt felhasználó (2836132)
#46   2013. 07. 18. csütörtök 06:15
X Törölt felhasználó (879570)
Ha már csontkovács... wink

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#45   2013. 07. 14. vasárnap 21:30
X Törölt felhasználó (805295) VIP
Dúl a belharc--> itt rendszerint az ördögi énem kerül felszínre crazya
#44   2013. 07. 13. szombat 21:25
Demona Demona VIP Admin
Válasz privát üzenetben..ez a téma nem erről szól...ebben a topikban lehet folytatni
#43   2013. 07. 13. szombat 15:17
Demona Demona VIP Admin
Tévedés..ez nem egy társkereső, csak adott a lehetőség az oldalon sok hasonló érdeklődés találkozására a kommunikációs lehetőség(chat,fórum,...) által. Azok akik csak "a meg.....-re" koncentrálnak..... és mélyen meglepődnek azon hogy vannak kik nem keresgélnek semmilyen kapcsolatot azok is tévednek.
A naturista szoba pedig szerintem még új s alakul, ha már egy-két ember van, ki ott beszélgetni szeretne, akkor lesz ott több is eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 12. péntek 20:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (749903)
2013. 07. 12. péntek 20:38
Ha van olyan hogy a "mai napi önmagam",akkor írok!
Ismét én naiv Nő,főleg így a 30 után,botrány a világ amiben élünk egy fertő és oly kevesen vagyunk hogy nehéz találni hasonszőrűt,vagy én vagyok elromolva...
Ajánlottak ma egy chat szobát mondván ott a naturista létről lehet majd csevegni másokkal,nos kijelenthetem hogy nem lehet,mert ott is mindenki meg...,vagy mire vágysz... vagy "webcamszex"...
Tudom hogy ez egy társkereső,mégis hiányolom az emberekből manapság az embert a lelket és az intelligenciát confused
#42   2013. 07. 12. péntek 20:44
janoska44 janoska44
confused Minden szavaddal egyet értek.Ami hiányzik az az emberség! confused
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 12. péntek 20:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (749903)
2013. 07. 12. péntek 20:38
Ha van olyan hogy a "mai napi önmagam",akkor írok!
Ismét én naiv Nő,főleg így a 30 után,botrány a világ amiben élünk egy fertő és oly kevesen vagyunk hogy nehéz találni hasonszőrűt,vagy én vagyok elromolva...
Ajánlottak ma egy chat szobát mondván ott a naturista létről lehet majd csevegni másokkal,nos kijelenthetem hogy nem lehet,mert ott is mindenki meg...,vagy mire vágysz... vagy "webcamszex"...
Tudom hogy ez egy társkereső,mégis hiányolom az emberekből manapság az embert a lelket és az intelligenciát confused
#41   2013. 07. 12. péntek 20:38
X Törölt felhasználó (749903)
Ha van olyan hogy a "mai napi önmagam",akkor írok!
Ismét én naiv Nő,főleg így a 30 után,botrány a világ amiben élünk egy fertő és oly kevesen vagyunk hogy nehéz találni hasonszőrűt,vagy én vagyok elromolva...
Ajánlottak ma egy chat szobát mondván ott a naturista létről lehet majd csevegni másokkal,nos kijelenthetem hogy nem lehet,mert ott is mindenki meg...,vagy mire vágysz... vagy "webcamszex"...
Tudom hogy ez egy társkereső,mégis hiányolom az emberekből manapság az embert a lelket és az intelligenciát confused
#40   2012. 10. 16. kedd 16:34
tom1019 tom1019 VIP Admin
#39   2012. 10. 15. hétfő 08:30
X Törölt felhasználó (805295) VIP
Menyasszonyi csokrom csak gyöngyvirágból készülhet! nyes
#38   2012. 10. 07. vasárnap 20:24
mátrix25 mátrix25
Nekem is bika a jelem és csak eggyetérteni tudok a cikkel!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 10. 07. vasárnap 17:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2012. 10. 07. vasárnap 17:05
opsz smile )) van benne valami smile )

A Bika nő érzékisége ellenállhatatlan. Egyedül higgadt magatartása ment meg minket, ártatlan szemlélőket attól, hogy józan ésszel mérlegeljünk, legalábbis egy darabig. Bár tudatában van ezen tulajdonságának, közel sem él vissza vele, sőt… alaposan mérlegel mielőtt bármibe is belemenne, vagy kezdeményezne. Ha valakit szeret, tiszta szívből, őszintén teszi, és kisajátítja. Nagyon fontos számára a testi szerelem, szeret kényeztetni és kényeztetve lenni. Vágyik az intenzív szexre, szereti minden percét élvezni, ezért minél tovább tart, annál jobb. Igazi szex-gourmand, de ételek tekintetében is ínyenc.
Érzékiségét és szexuális étvágyát meghazudtolva a Bika nő, ahogy megtalálta párját, hagyományos értékek által vezérelt feleség, anya, háziasszony lesz. Imád a ház körül sürögni-forogni, ha gyereket szül, minden körülötte forog majd számára, de ugyanolyan fontos marad a kapcsolatban a valódi érzékiség, a szenvedélyes és mindig megújulni tudó szex is.
#37   2012. 10. 07. vasárnap 17:05
X Törölt felhasználó (805295) VIP
opsz smile )) van benne valami smile )

A Bika nő érzékisége ellenállhatatlan. Egyedül higgadt magatartása ment meg minket, ártatlan szemlélőket attól, hogy józan ésszel mérlegeljünk, legalábbis egy darabig. Bár tudatában van ezen tulajdonságának, közel sem él vissza vele, sőt… alaposan mérlegel mielőtt bármibe is belemenne, vagy kezdeményezne. Ha valakit szeret, tiszta szívből, őszintén teszi, és kisajátítja. Nagyon fontos számára a testi szerelem, szeret kényeztetni és kényeztetve lenni. Vágyik az intenzív szexre, szereti minden percét élvezni, ezért minél tovább tart, annál jobb. Igazi szex-gourmand, de ételek tekintetében is ínyenc.
Érzékiségét és szexuális étvágyát meghazudtolva a Bika nő, ahogy megtalálta párját, hagyományos értékek által vezérelt feleség, anya, háziasszony lesz. Imád a ház körül sürögni-forogni, ha gyereket szül, minden körülötte forog majd számára, de ugyanolyan fontos marad a kapcsolatban a valódi érzékiség, a szenvedélyes és mindig megújulni tudó szex is.
#36   2012. 09. 12. szerda 22:39
Demona Demona VIP
Számmisztika szerint ez én lennék (születési dátum 1számjegyre redukálva)

Rendkívül érzelmesen reagálsz a körülötted élőkre. Jószívű vagy, és soha nem mész el egy bajbajutott mellett.
Meglehetősen élénk a fantáziád, és ezt a munkádban is jól kamatoztatod. Figyelsz a környezetedre, igazi csapatjátékos vagy. Számodra a részvétel, és nem a győzelem a fontos. A nyugalom az elsődleges szempont az életedben, és minden kapcsolatban a harmóniára törekszel.Elképesztő a beleérző képessége, hatodik érzéke van, ezért különleges gyógyító erővel rendelkezik. Bárkivel megosztja a belőle áradó nyugalmat.
#35   2008. 08. 27. szerda 12:39
tom1019 tom1019 VIP Admin
Álom, álom, édes álom.... buck


Klikkelj a normál/tömörített mérethez


viszont ezek valóságosak (egy kis gyűjtemény):


Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez




(azért szeretem őket, mert a természetem is ilyen sokszínű, változatos és szúrós... nyes )
#34   2008. 08. 24. vasárnap 22:39
tablet tablet
Hárman lennénk?? Na nem baj, jól megvagyunk )))

#33   2008. 08. 24. vasárnap 19:13
szuer szuer
(komment itt nincs senki hsz-hez! kimoderálva a véleményed!: tom)
(Ez egy válasz on-lány üzenetére (2007. 09. 06. csütörtök 13:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 06. csütörtök 13:03
huh..csak röviden próbálok "körmölni",hiszen a jó tulajdonságaim ide sem férnének vigyor3 gg-n való tartózkodás:14hó(ennek ellenére most sem tudom 1más alá írkálni az "adataima" és a képek beszúrására is csak mostanában került sor segítség nélkül nemem:nő,sötétszőke hosszú hajjal,zöld szemmel,165cm magassággal és 50kg-mal csillagjegyem skorpió,rák aszcendenssel,--ennek ellenére kedves,bájos,aranyos is tudok lenni crazya ,bár a sérelmeket nehezen tűröm.sztem nagyon lelkizős vok,de ez folyamatosan változik;1.bőgök,mint 1 ovis,2.sajnálom magamat,3.a +sértőt szánom,4. bosszún jár az agyam eplus2 a humort viszont nagyon fontosnak tartom,amit sajnos gyakran félre is értenek és enenek ált-ban "+ is iszom a levét",de: "Aki nem tudja magát túltenni a sértéseken,az nem elégy bölcs és önbizalma is kevés." kedvenc kaja,pia:rakottkel,rostos baracklével kedvenc film:pokoli lecke,dirty dancing(v. hogy kell írni),Forrest Gump,+ +' a spektrum,national geographic,discovery,history adókon vetített filmek,+ hírtv műsorai költő:Radnótí és József Attila író:Émile Zola és Wass Albert kedvenc festő:Munkácsy,de újabban Fenyves Márk rolleyes

az újdonságokra nyitott vok. háziállatom Arika:
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
nagyon GG-s:szánalmas,kicsinyes emberek,akik csak mással foglalkoznak a chaten--ezért is jövök újabban ide,m. itt kikapcsolódok szabadidő:"átváétoztam 'net függővé. röviden,tömören csak ennyi jutott eszembe
#32   2008. 08. 24. vasárnap 16:32
tom1019 tom1019 VIP Admin
Örkény István:
Szakmai önérzet

Engem kemény fából faragtak!
Tudok magamon uralkodni.
Nem látszott rajtam semmi, pedig hosszú évek szorgalmas munkája, tehetségem elismerése, egész jövőm forgott kockán.
- Állatművész vagyok - mondtam.
- Mit tud? - kérdezte az igazgató.
- Madárhangokat utánzok.
- Sajnos - legyintett -, ez kiment a divatból.
- Hogyhogy? A gerle búgása? A nádiveréb cserregése? A fürj pitypalattyolása? A sirály vijjogása? A pacsirta éneke?
- Passzé - mondta unottan az igazgató.
Ez fájt. De azt hiszem, nem látszott rajtam semmi.
- A viszontlátásra - mondtam udvariasan, és kirepültem a nyitott ablakon.

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#31   2008. 04. 13. vasárnap 15:17
melcsi2 melcsi2
GG:hmm...kb.2007 január.
26 (leszek),ikrek hóroszkoppal(kettős énem van úgy látszik nyes )...Pest megyéből irok jó esetben.
Hajszin:változó,de az eredeti asszem szőkés barna(rég láttam),zöld szem,170cm vagyok kb. és ha nem stresszelek akkor is csak 54 kg max. schmoll2
Mivel lehet a legjobban főlbosszantani?:-égő csikkel a hamútatróban,más szemében a "szálkát"tipúsú emberekkel,jah és útáloooom ha vki a kezével jelzi az idézőjelet...brrrr.
Ismertetőjelem:Álmodozó,bizsuk,tetkó.
Stilusom:elegáns,sportos,kevert.
Kedvenc könyvem:A kis herceg.
Akiket a legjobb arcoknak tartok:Az állatmentők és az orvosok.
Kedvenc kajám:Tészták minden mennyiségben és az összes húúúús!!!!!
Az egyik kedvencem(van több is)De ha megszelídítesz, szükségünk lesz egymásra. Egyetlen leszel számomra a világon. És én is egyetlen leszek a te számodra...
Párkapcsolat:Nem keresek társat!
Szerintem: -Ha játszol veszitesz!...ha nem:-Nem élsz!
Kedvenc "idézetem":Izirájdeer Öcsém!Izirájder!
-Nekem ne mondja senki hogy ne legyek kemény!Anyámmal élek,macskám van,babaettával járok és ne is legyek kemény??? smile

-Lalikám!Van alkoholmentes söröd?
-Van!
-Akkor dobd ki a picsába és adj egy rendeset! smile
......uhhh tele tudnám irni....na páááá...
#30   2008. 03. 20. csütörtök 22:01
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Végül is, miért ne?

GG: Tudja a fene... de jó régen. Tán ha jól emlékszem, volt egy rövid kisiklásom (és egy véglegesen tiltott regem), DrAnthony néven kb.
2006 novembere óta.
38 éves (leszek), férfi, tüpisch kis, kos aszcendenssel. Fejjel a falnak... hehe
Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Barna haj.
Zöld szem, ami ha haragos, egész méregzöld tud lenni, de időnként átcsap zöldeskékbe, hangulattól változó.
Testméret: Finoman fogalmazva "macis"...
wink
Intim méret: átlagos

Ismertetőjelek: egyenes, őszinte, szókimondó, hirtelen haragú, de megbocsátó, néha türelmetlen, akaratos. Néha nagyképű (van mire, bazzeee eplus2 ), de képes bárkit egyenrangú félként kezelni. Toleráns, emberszerető, segítőkész.
Állandóan bohóckodik, poénkodik. Intelligens, művelt, jelentős lexikális ismeretek.

Iskola, munka: Mi ez valami kib.szott önéletrajz?? hehe

Könyvek: fantasy (régebben a a sci-fi), történelem (abból is a II. VH.).
Filmek: Csak amelyek hirtelen bekattannak: Szemtől szembe (H.E.A.T.), A Rettenthetetlen, Ponyvaregény (általában Tarantino), Willow, Blöff, A Ravasz, az Agy és Két füstölgő puskacső, Ryan közlegény megmentése és a SHREK!. Inkább a kedvenc színészeim: Robert de Niro, Al Pacino, Val Kilmer, Tom Sizemore, Tom Hanks, Bruce Willis, Brad Pitt, Antonio Banderas, Harrison Ford, Mel Gibson. A hölgyek közül Angelina Jolie, Ali Larter, Natasha Henstridge.
Akit viszont rühellek: Ben Affleck (már a neve is olyan affektáló nyes , J.Lo, és van még egy pár.

Zene: Igazi mindenevő. A kocsiban van egy '80-as évek klasszkus disco kazetta, egy kazi Vivaldi 4 évszak, egy kazi válogatott kemény fémzenével (Prodigy, Scooter), de imádom a a Jázus Krisztus Szupersztár zenéjét.

Kaja: Basszus, ha nem szeretném ennyire a hasam. Majdnem minden. Hús hússal... Mégis, érdekes módon, egynémely "hagyományos" magyar ételt nem szeretem: pacalt, körmöt, kocsonya, bármi, amiben kapor van.
Kedvenceim az olasz kaják (elég jól is tudom ezeket elkészíteni, legyen az canelloni, spegetti, lasagne), a fűszeres, erős ételek.

Nagyjából ennyi. Aki meg akar ismerni, úgyis többre is kíváncsi.
#29   2008. 03. 20. csütörtök 11:51
surdapapa surdapapa
****topic címe: mindent magunkról...ez nem surdát bemutató hsz volt, ezért töröltem:prune
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tom1019 tom1019
Nyitás ideje: 2007. 08. 24. péntek
Üzenetek: 48db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 23. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!