Mindent önmagunkról (szövegben és képben)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#28   2008. 03. 20. csütörtök 10:19
Bandur Bandur
Nah én beválalós vagyok
GG vagy 4 napja
45 éves férfi
hajszin:barna
szemem szine:csábitó barna
Tolna megyei tökös férfi vagyok
Méretem nem nagy de minden nőt a csúcsra juttatok
A szerelőiparban dolgozm egy kft-ben
Elvált vagyok és momentán független
film,könyv nagyon tág az érdeklődési köröma szép romantikustól a vad akicó hősig minden belefér,a téma érdekel amit feldolgoz és a jó szinészi ill irói képesség
Zenében 70-80 évek és az alternetiv sokan ****
Étel,ital nem vagyok válogatós
hobbim a kert,kutya,sport
Tulajdonságaim?ide nem irok semmit mert az csak öndicséret,majd mindenki eldönti akivel fórumozok

mod:prune
#27   2007. 09. 06. csütörtök 13:21
on-lány on-lány
utólagos elnézést kérek a helyesírási hibákért lookaround
(Ez egy válasz on-lány üzenetére (2007. 09. 06. csütörtök 13:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 06. csütörtök 13:03
huh..csak röviden próbálok "körmölni",hiszen a jó tulajdonságaim ide sem férnének vigyor3 gg-n való tartózkodás:14hó(ennek ellenére most sem tudom 1más alá írkálni az "adataima" és a képek beszúrására is csak mostanában került sor segítség nélkül nemem:nő,sötétszőke hosszú hajjal,zöld szemmel,165cm magassággal és 50kg-mal csillagjegyem skorpió,rák aszcendenssel,--ennek ellenére kedves,bájos,aranyos is tudok lenni crazya ,bár a sérelmeket nehezen tűröm.sztem nagyon lelkizős vok,de ez folyamatosan változik;1.bőgök,mint 1 ovis,2.sajnálom magamat,3.a +sértőt szánom,4. bosszún jár az agyam eplus2 a humort viszont nagyon fontosnak tartom,amit sajnos gyakran félre is értenek és enenek ált-ban "+ is iszom a levét",de: "Aki nem tudja magát túltenni a sértéseken,az nem elégy bölcs és önbizalma is kevés." kedvenc kaja,pia:rakottkel,rostos baracklével kedvenc film:pokoli lecke,dirty dancing(v. hogy kell írni),Forrest Gump,+ +' a spektrum,national geographic,discovery,history adókon vetített filmek,+ hírtv műsorai költő:Radnótí és József Attila író:Émile Zola és Wass Albert kedvenc festő:Munkácsy,de újabban Fenyves Márk rolleyes

az újdonságokra nyitott vok. háziállatom Arika:
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
nagyon GG-s:szánalmas,kicsinyes emberek,akik csak mással foglalkoznak a chaten--ezért is jövök újabban ide,m. itt kikapcsolódok szabadidő:"átváétoztam 'net függővé. röviden,tömören csak ennyi jutott eszembe
#26   2007. 09. 06. csütörtök 13:03
on-lány on-lány
huh..csak röviden próbálok "körmölni",hiszen a jó tulajdonságaim ide sem férnének vigyor3 gg-n való tartózkodás:14hó(ennek ellenére most sem tudom 1más alá írkálni az "adataima" és a képek beszúrására is csak mostanában került sor segítség nélkül nemem:nő,sötétszőke hosszú hajjal,zöld szemmel,165cm magassággal és 50kg-mal csillagjegyem skorpió,rák aszcendenssel,--ennek ellenére kedves,bájos,aranyos is tudok lenni crazya ,bár a sérelmeket nehezen tűröm.sztem nagyon lelkizős vok,de ez folyamatosan változik;1.bőgök,mint 1 ovis,2.sajnálom magamat,3.a +sértőt szánom,4. bosszún jár az agyam eplus2 a humort viszont nagyon fontosnak tartom,amit sajnos gyakran félre is értenek és enenek ált-ban "+ is iszom a levét",de: "Aki nem tudja magát túltenni a sértéseken,az nem elégy bölcs és önbizalma is kevés." kedvenc kaja,pia:rakottkel,rostos baracklével kedvenc film:pokoli lecke,dirty dancing(v. hogy kell írni),Forrest Gump,+ +' a spektrum,national geographic,discovery,history adókon vetített filmek,+ hírtv műsorai költő:Radnótí és József Attila író:Émile Zola és Wass Albert kedvenc festő:Munkácsy,de újabban Fenyves Márk rolleyes

az újdonságokra nyitott vok. háziállatom Arika:
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
nagyon GG-s:szánalmas,kicsinyes emberek,akik csak mással foglalkoznak a chaten--ezért is jövök újabban ide,m. itt kikapcsolódok szabadidő:"átváétoztam 'net függővé. röviden,tömören csak ennyi jutott eszembe
#25   2007. 09. 06. csütörtök 10:46
surdapapa surdapapa
édesem!
Te vagy a méretem!
ha nem lehetsz az enyém
szétcsattan a herém! eplus2

és egyetlen rossz tulajdonságod van: az adminkodás miatt hanyagolod a nappalit!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 08. 26. vasárnap 20:51), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 08. 26. vasárnap 20:51
gg: picit több, mint egy év; fórumozás: nemsokára szülinapos leszek smile
nő, 30 felett kicsivel, halak
pest mellett
nem egyedülálló
barna haj és szem
méretek: több, mint kéne...sokkal hehe
ismertetőjegyek: mosoly, türelem, tolerancia...még ha ez nem is mindig látszik
munka: legyen mozgalmas és érdekes...kereskedelemben dolgoztam hosszú évekig, a vevő egy külön állatfaj nyes
film: Oscar (stallone-s verzió), M.A.S.H. sorozat, Csengetett, mylord?...a többi hangulatfüggő
költő: Ady
író: Agatha Christie (az összes könyve megvan, kivéve 2-t)
zene: G'n'R, Emil.RuleZ! és minden, ami dallamos, és élvezhető
étel: csokis keksz smile
ital: gyümölcslé...amikor várandós voltam megőrültem a sörért...egyébként nem nagyon iszom alkoholt
jó tulajdonságaim: optimizmus, kedvesség, jókedv smile
rosszak: ööö....izéééé...talán akaratosság...és biztos van sok még ezenkívül is
#24   2007. 09. 01. szombat 15:15
Szoni Szoni
Te nemsokara szülinapos AdminDomina,hat tedd felre a Leibniz-Kekszet !!!!!
BIG MAMA lesz belölled,ha igy folytatod ! (oszt man csak keveseknek köllesz )

nyes wink
(Oszt a murkot sokmindenre lehet hasznalni,pl. ragcsalni a keksz helyett !!) vigyor2
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 08. 26. vasárnap 20:51), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 08. 26. vasárnap 20:51
gg: picit több, mint egy év; fórumozás: nemsokára szülinapos leszek smile
nő, 30 felett kicsivel, halak
pest mellett
nem egyedülálló
barna haj és szem
méretek: több, mint kéne...sokkal hehe
ismertetőjegyek: mosoly, türelem, tolerancia...még ha ez nem is mindig látszik
munka: legyen mozgalmas és érdekes...kereskedelemben dolgoztam hosszú évekig, a vevő egy külön állatfaj nyes
film: Oscar (stallone-s verzió), M.A.S.H. sorozat, Csengetett, mylord?...a többi hangulatfüggő
költő: Ady
író: Agatha Christie (az összes könyve megvan, kivéve 2-t)
zene: G'n'R, Emil.RuleZ! és minden, ami dallamos, és élvezhető
étel: csokis keksz smile
ital: gyümölcslé...amikor várandós voltam megőrültem a sörért...egyébként nem nagyon iszom alkoholt
jó tulajdonságaim: optimizmus, kedvesség, jókedv smile
rosszak: ööö....izéééé...talán akaratosság...és biztos van sok még ezenkívül is
#23   2007. 09. 01. szombat 13:27
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
Úgy elbújt ez a topic gondoltam aktiválom,még annyian nem irtak bele,tesék itt az alkalom!!!!
Ős régi fórumozók egy kis bizalmaz a többségnek!!!!
#22   2007. 08. 26. vasárnap 20:51
MmePrune MmePrune VIP Admin
gg: picit több, mint egy év; fórumozás: nemsokára szülinapos leszek smile
nő, 30 felett kicsivel, halak
pest mellett
nem egyedülálló
barna haj és szem
méretek: több, mint kéne...sokkal hehe
ismertetőjegyek: mosoly, türelem, tolerancia...még ha ez nem is mindig látszik
munka: legyen mozgalmas és érdekes...kereskedelemben dolgoztam hosszú évekig, a vevő egy külön állatfaj nyes
film: Oscar (stallone-s verzió), M.A.S.H. sorozat, Csengetett, mylord?...a többi hangulatfüggő
költő: Ady
író: Agatha Christie (az összes könyve megvan, kivéve 2-t)
zene: G'n'R, Emil.RuleZ! és minden, ami dallamos, és élvezhető
étel: csokis keksz smile
ital: gyümölcslé...amikor várandós voltam megőrültem a sörért...egyébként nem nagyon iszom alkoholt
jó tulajdonságaim: optimizmus, kedvesség, jókedv smile
rosszak: ööö....izéééé...talán akaratosság...és biztos van sok még ezenkívül is
#21   2007. 08. 26. vasárnap 20:16
Szoni Szoni
GG-s,kb.egy eve.
Nekiugrottam a negyvennek,enyhen Midlife Crisis-es (allitolag elmulik). Hal.
Falusi lennek, Karinthia tartomanyban. Erdelyben születtem,es gondolatban most is ott elek.
Haj: barna (a bajusszom tök szöke,tudja a fene miert)
Szem: kek
Magassag: 188 cm ,92 kg.
Intim meret : hat meg nem panaszkodott senki,(csak mast keresett,hogy miert azt se mondta)
Ismertetöjegyek: nagypofaju,csufondaros,nem haragtarto,de higgadtan bosszuallo...no meg minden leben kanal.
Utallom az arrogans,bekepzelt embereket.
21 eve boldog hazas.
Munka : csak heti 45-50 ora,de ez eleg ahhoz,hogy kicsavarjanak mint egy citromot,meghogy levegyek a "tüzed". A kemia iparban tevekenykedek,közepvezetöi beosztasban.
Az elet: nincs ertelme filozofalni rola,ugysem tudunk ujat mondani.
Nagyon GG-s : Kati es Macskassy küzdelmei.. egy kis eletet vitt az egeszbe,jelenleg halalos csend. Igyse jo.
Kedvenc film :The Sixth Sense
Kedvenc Tv-sorozat : Stargate
Zene : minden mi hangulatomnak megfelekö.
Költö,iro :Wass Albert ,Erich Maria Remarque ,Rejtö, Ion Luca Caragiale
Abszolut kedvenc "olvasmany" :Marcus Antonius
Szabadidö: edzes,bajnoksag (mindig nyerni akarok)
Kemenyen könyöklök egy könyöklö tarsadalomban.
Ennyi lenne szarazon.



#20   2007. 08. 26. vasárnap 17:57
wchris wchris
Köszi Tom, pusszantlak smile worship Remélem, hamarosan, egy buli keretében, végre ismét személyesen is smile wave

Ahogy elnézem, vannak még válalkozó kedvüek, s elmondják magukról mindazt, amit úgy érzik, hogy lehet, s fontos smile
csak így tovább
wave

csak a 3000 karakter kevés... nekem legalábbis az volt confused
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 08. 26. vasárnap 00:36), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 08. 26. vasárnap 00:36
mivel személyesen ismerlek, ezért is, és másért is bátorkodom megköszönni, hogy vagy, és azok a barátaim közé sorolhatlak, akik őszintén ki merik mondani érzelmeiket és tulajdonságaikat a mai világban... worship wave
(ez a köszönet katalinnak is jár! a barátságot leszámítva)
#19   2007. 08. 26. vasárnap 15:39
simon01 simon01
GG-hez csatlakozott: kb, mint carol (2-3 hónapja?)
30 közüli férni, szingli, biszex
Város: Bpest
Haj: barna, rövid
szem: kékes szűrke
Alkat: közepes, 178/80
Intim méret: 15/4

Munka: szabadúszó, és időnként eltartott értelmiségi
Szerintem: a legfontosabb, hogy a mai világban talpon tudjunk maradni, és ha pofára esük, akkor is tudjunk felállni és továbbszaladni!

Kedvenc étel: hús-hússal, egzotikus tengeri állatok és gyömülcsök
Kedvenc zene: 1970-80-90-2000-es évek minden zenéje, amire táncolni is lehet.
Kedvenc filmjeim: fiatalokról szóló vígjátékok és kosztűmös romantikus filmek
TV: szinte soha nem nézek, monítorként használom a DVD-hez

Kedvenc időtöltésem: barátokkal való lógás, mozi, ZP koncertek (ott mindig egy barátnővel, mert csak ők szeretnek rázni a koncert közben és után), nyárom strand, télen sielés
számitógépezés, Internet, gg-fórum és kismalac, de inkább csak olvasgatni és nézelődni szeretek, ritkábban hozzászólni.

Akiket/amiket utálok: hazugságon rajtakapott embertársaimat (Tom után szabadon a 7 főbűnt), pontatlanságot,
az iszákos és erőszakos embereket, állatkínzókat, intoleránsokat, akik nem tudják elviselni a másságot, és az élet-életmód változásait
Amit-akit szeretek: szex és szex, szüleimet, barátaimat, macskámat és kutyámat.

Terveim: nagyok nincsenek, szaladok az árral, és probálok talpon matadni, idegen nyelvet tanulni, valaki mellett megállapodni, jobb (jobban fizető wink munkahelyet találni


#18   2007. 08. 26. vasárnap 13:01
X Törölt felhasználó (96771)
GG-hez csatlakozott/belépett kb.: Nem olyan régóta
30 körüli nő, szingli
Város: Budapest
Haj: Vörös, festett
Szem: Barna
Alkat: Normál, sokak szerint nagyon csinos.
Munka, iskola stb.: Eladó egy butikban
Szerintem: A legfontosabb, hogy haladjunk a korral. Tudomásul kell venni, hogy ez már a XXI. század.
Kedvenc étel, ital: Saláták, gyümölcs, levesek(főleg gyümölcs), ásványvíz, vodka-narancs, koktélok
Kedvenc zene: Mai popzenék vegyesen
Kedvenc film: Dr. Szöszi
Tv műsor: Jóbarátok, Szex és New York
Kedvenc időtöltés: Barátnőkkel shoppingolás, kávézóba járás, szombat esti bulizás, és gyűjtöm a különleges tangákat. És persze hordom is őket. Néha tervezgetek trendi ruhákat.
Amit utálok: Ha valaki nagyon maradian gondolkodik.
Amit szeretek: Szex. Különben nem lennék itt.
Tervek a jövőre: Saját üzlet a saját magam által tervezett ruhákkal, valahol a belvárosban.

#17   2007. 08. 26. vasárnap 12:57
Rosemary Rosemary
- GG-hez csatlakozott/belépett kb.: 2006. február.
- 18-at töltő nő, szűz
- Város: Hechingen (Óbecse)
- Megye: Baden-Württemberg tartomány(Vajdaság, Bácska)
- Haj: barna
- Szem: zöld
- Alkat: sportos
- Intim méret: az bizony intim
- Ismertetőjegyek: hülye, buggyant, mindig vigyorgó és jó kedvű, szexmániás, néha gonosz, macskamániás. nyes nyes nyes
- Párkapcsolat: egyszer kapcsolatban, egyszer meg egyedülálló, sűrűn váltogatok. nyes
- Munka, iskola stb.: tanuló (macskaszeretgető wink

Szerintem:
- Az élet: tudni kell élni az életet. smile
- Nagyon gáz: az állatkinzás, ha a bűnözők szabadlábon vannak!!!, ha egy ember buta, mint a zsandár f***a!
- Nagyon GG-s: Tom és Surda veszekedései Annácskán. nyes nyes nyes
- Kedvenc kajáim: görögsaláta, sushi, gesztenye, csirkehúsból készült kaják, fagyi, őszibarack, szőlő, kiwi, mangó, gránátalma...van még sok-sok.
- Nekem fontos emberi tulajdonságok: ŐSZINTESÉG, tapintatosság, kedvesség, vidámság, optimizmus.
- Kedvenc költőm: Arany János, Ady Endre.
- Zene: Imádom, kedvencem Rob Thomas, Rihanna, Vlado Georgijev, Pink.
mert: csak simán nem tudnék élni zene nélkül, és az alábbi énekesek számai nélkül. smile
- Kedvenc mozifilmjeim: Vad vágyak-Csiszolatlan gyémántok, Tokyo Drift, Trója, Scary Movie sorozatok... smile
- Kedvenc TV műsoraim (sorozatok): Bűvölet a sorozat, National Geographic, Eurosport.
- Akiket a legjobb arcoknak tartok: Jessica Alba, Ronaldo, Ronaldinho, Henry, Maria Sharapova, Vanja Udovicic.
- Mikor érzem magam a legjobban: ha az emberek körülöttem nevetnek és vidámak, meghát egy jó kielégülés után. nyes
Érdeklődési kör:
- Szabadidőmben: vizipólózok, focizok, olvasok, futok, néha még eljárok teniszezni is.
- Ezek az erősségeim: a bal lábam és a bal kezem, a suliban történelem, német nyelv, alkotmány.
- Mivel lehet leginkább felbosszantani: hazugsággal és ha valaki úgy leissza magát, hogy összehány mindent...meg a szemétséggel is...
#16   2007. 08. 26. vasárnap 12:39
BigJoe23 BigJoe23
Én vagyis ÉN:

kor: 27
Nem: de igen Férfi
csillagjegy: Kos
aszcendens: Bak
Ismertető jegyei: - szexmániás
- fotómániás
- megáltalkodott szabadgondolkodó
- nehzen elviselhető
- hangulatember
- csokifüggő
Kedvenc Zene: Rock, Blues, Jazz, Metall, és vállfajaik
Kevenc étel: vad és szelidített húsfélék, sajtok szénhidrátok
Kedvenc Ital: Skót legyen és W-vel kezdődjön (na jó lehet Ír is smile )
#15   2007. 08. 26. vasárnap 00:36
tom1019 tom1019 VIP Admin
mivel személyesen ismerlek, ezért is, és másért is bátorkodom megköszönni, hogy vagy, és azok a barátaim közé sorolhatlak, akik őszintén ki merik mondani érzelmeiket és tulajdonságaikat a mai világban... worship wave
(ez a köszönet katalinnak is jár! a barátságot leszámítva)
(Ez egy válasz wchris üzenetére (2007. 08. 25. szombat 22:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 25. szombat 22:51
GG-hez csatlakozott : kb. 2003 ősz/tél
30 éves nő, Halak, de nem halvérű wink
Város : Bp.
Haj : Kb. popsiig érő, fekete
Szem : mély-barna
Alkat : Teljesen átlagos
Intim méret : 90/60/90 közeli soha nem volt, pedig jól hangzana... finom
Párkapcsolat : Boldog házas smile
Ismertető jegyek: visszahúzódó, de ha kell nagypofájú; kicsit naiv; a barátaimért, s azokért akiket szeretek tűzön-vízen keresztül kiállok;
Munka : sokszor napi 12 órás robot...
Szerintem:
Az élet olyan, mint egy kártyajáték: nem mi osztjuk a lapokat, és lehet, hogy végül veszítünk, de a játék tisztasága, szépsége, öröme és izgalma csak rajtunk múlik.
Nagyon gáz:
környezetszennyezés- „A földet unokáinktól kaptuk kölcsön, s nem nagyapáinktól örököltük”
nagyképűség - „Attól, hogy valaki sikeres, még nem biztos, hogy hasznos is.”
Ezek pedig magukért beszélnek:
"Gondolkodni nehéz, ezért a legtöbben ítélnek"
"Az egoizmus az egyetlen gyógyszer, mely a butaságból eredő fájdalmat enyhíti."
Nagyon GG-s : Katicika és Tom vitája - Nélkületek unalmas lenne nyes
Kedvenc kajám: Minden ami hal
Nekem fontos emberi tulajdonságok: kitartás, őszinteség,
Kedvenc költőm : Kálnoky László, Juhász Gyula, Petőfi Sándor, Fodor Ákos
Íróm : Vavyan Fable, L.K.Hamilton
Festőm : Salvador Dali
Zene : mindenevő vagyok, a lényeg, hogy megfogjon benne valami smile
Mozifilm: Grease , Bob herceg....
Tv műsor : Stargate / kell a mese az életbe
Szabadidőmben : olvasok /sokat,s sokfélét/ élvezem az élet szépségét
Pár idézet, innen-onnan ollózva, de mégis sokat elárulnak rólam, és az élethez, emberekhez való viszonyomról
„Hogysem tíz barátot szerezzek képmutatással, inkább szerzek őszinteségemmel száz ellenséget.” (Petőfi Sándor)
”Gyakran túl gyorsan élünk, nem látjuk a száguldásban az utat szegélyező tájat és nem vesszük észre a kezüket felénk nyújtó embereket.”
"Kaktusznak lenni könnyű. Nyers erővel ellökni magadtól mindenkit, vastag falakat felhúzni könnyű. De odaadni azt, ami vagy, kinyílni a világra és megélni a saját teljességedet, vállalni azt, hogy rád taposhatnak... nos, ehhez kell az erő."
Végül egy Fodor Ákos vers
Van egy arc,
amit csak önmagunkat elképzelve látunk
- lehet, hogy ez az igazi.
És van annyi arcunk,
ahányan csak ránk néznek (és: ahányszor!) és még az is lehet,
hogy ezekben akad néhány közös vonás
- lehet. Akkor ez a valóság.
Van egy,
amit tükörbe nézve látunk: villám-
gyorsan alakuló, képlékeny látvány: múzsája a Szomszéd Ízlése s az azt szolgáló, vagy azt ellenző szándék
- efölött hunyj szemet; ne kerüld, de ne hidd el.
És van,
van arc,amit csak az lát, aki szeret,
akit szeretünk. Ez a legszebb,
a legmulandóbb. A legérvényesebb.

Bocsi, hogy idézetekkel válaszoltam bizonyos dolgokra, de szerintem egy-egy idézet, mely megfogja az embert, többet elmond őnmagáról, mint ezer szó.
#14   2007. 08. 25. szombat 22:51
wchris wchris
GG-hez csatlakozott : kb. 2003 ősz/tél
30 éves nő, Halak, de nem halvérű wink
Város : Bp.
Haj : Kb. popsiig érő, fekete
Szem : mély-barna
Alkat : Teljesen átlagos
Intim méret : 90/60/90 közeli soha nem volt, pedig jól hangzana... finom
Párkapcsolat : Boldog házas smile
Ismertető jegyek: visszahúzódó, de ha kell nagypofájú; kicsit naiv; a barátaimért, s azokért akiket szeretek tűzön-vízen keresztül kiállok;
Munka : sokszor napi 12 órás robot...
Szerintem:
Az élet olyan, mint egy kártyajáték: nem mi osztjuk a lapokat, és lehet, hogy végül veszítünk, de a játék tisztasága, szépsége, öröme és izgalma csak rajtunk múlik.
Nagyon gáz:
környezetszennyezés- „A földet unokáinktól kaptuk kölcsön, s nem nagyapáinktól örököltük”
nagyképűség - „Attól, hogy valaki sikeres, még nem biztos, hogy hasznos is.”
Ezek pedig magukért beszélnek:
"Gondolkodni nehéz, ezért a legtöbben ítélnek"
"Az egoizmus az egyetlen gyógyszer, mely a butaságból eredő fájdalmat enyhíti."
Nagyon GG-s : Katicika és Tom vitája - Nélkületek unalmas lenne nyes
Kedvenc kajám: Minden ami hal
Nekem fontos emberi tulajdonságok: kitartás, őszinteség,
Kedvenc költőm : Kálnoky László, Juhász Gyula, Petőfi Sándor, Fodor Ákos
Íróm : Vavyan Fable, L.K.Hamilton
Festőm : Salvador Dali
Zene : mindenevő vagyok, a lényeg, hogy megfogjon benne valami smile
Mozifilm: Grease , Bob herceg....
Tv műsor : Stargate / kell a mese az életbe
Szabadidőmben : olvasok /sokat,s sokfélét/ élvezem az élet szépségét
Pár idézet, innen-onnan ollózva, de mégis sokat elárulnak rólam, és az élethez, emberekhez való viszonyomról
„Hogysem tíz barátot szerezzek képmutatással, inkább szerzek őszinteségemmel száz ellenséget.” (Petőfi Sándor)
”Gyakran túl gyorsan élünk, nem látjuk a száguldásban az utat szegélyező tájat és nem vesszük észre a kezüket felénk nyújtó embereket.”
"Kaktusznak lenni könnyű. Nyers erővel ellökni magadtól mindenkit, vastag falakat felhúzni könnyű. De odaadni azt, ami vagy, kinyílni a világra és megélni a saját teljességedet, vállalni azt, hogy rád taposhatnak... nos, ehhez kell az erő."
Végül egy Fodor Ákos vers
Van egy arc,
amit csak önmagunkat elképzelve látunk
- lehet, hogy ez az igazi.
És van annyi arcunk,
ahányan csak ránk néznek (és: ahányszor!) és még az is lehet,
hogy ezekben akad néhány közös vonás
- lehet. Akkor ez a valóság.
Van egy,
amit tükörbe nézve látunk: villám-
gyorsan alakuló, képlékeny látvány: múzsája a Szomszéd Ízlése s az azt szolgáló, vagy azt ellenző szándék
- efölött hunyj szemet; ne kerüld, de ne hidd el.
És van,
van arc,amit csak az lát, aki szeret,
akit szeretünk. Ez a legszebb,
a legmulandóbb. A legérvényesebb.

Bocsi, hogy idézetekkel válaszoltam bizonyos dolgokra, de szerintem egy-egy idézet, mely megfogja az embert, többet elmond őnmagáról, mint ezer szó.
#13   2007. 08. 25. szombat 18:25
goldgeet goldgeet
Jó ötlet, működni fog!!! eljen
#12   2007. 08. 25. szombat 17:55
new1 new1
Egy ilyen topicra én is gondoltam.akkor mikor a balhé volt a bogárral.
Miért nem tetttem
1, aszittem befér a képtárba (ott is szövegelnek sokat) és még képet is tehet hozzá
2,nem hinném,kcik bemutattkozott volna.
És akkor hirtelen csak rá lettem volna kiváncsi.
3,továbbgondoltam én is sztm. jó
4,nem akarok topic gyáros lenni nyes
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 08. 24. péntek 16:13), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 08. 24. péntek 16:13
felkialtas
Ez egy bevállalós topicnak indul, hogy mi lesz belőle az csak rajtatok múlik, vagy bukik!
Itt leírhattok önmagatokról mindent, akár szövegben, akár képekkel illusztrálva is!
Egy a lényeg, NEM ismerkedős topic, arra van bőven más kategória!
Próbáljuk ki, mutatok hozzá példát is!
felkialtas
#11   2007. 08. 25. szombat 15:56
Szoni Szoni
ahh...csak kicsuszott belöllem. Ugatok ???? NANNAAA....nem vagyok Jeromos. Baratom ? Meg Kis is raadasul ? confused Tevedes.

Latszik nem hiaba vagy 40-en felül,nem 64-es vagy..a legjobb evjarat. nyes

Törleshez szokva vagyok nyes crazya wink

Nem busulni,irok magamrol is !!!
smile
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 08. 25. szombat 15:46), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 08. 25. szombat 15:46
- ezt soha nem mondtam (viszont jól előkészíted a topic offolását és szétcseszését)!
- ha jól emlékszem kb. fél éve 4-5 topicot teljesen töröltem az általam nyitottak közül, azzal az indokkal, hogy túlságosan is a "személyi kultusz" égisze alatt futottak!
- miről is ugatsz kisbarátom? ravasz1 mf2
(inkább írj magadról, vagy sicc innen, mert törlöm a topicot és véletlen téged is!) eplus2
#10   2007. 08. 25. szombat 15:46
tom1019 tom1019 VIP Admin
- ezt soha nem mondtam (viszont jól előkészíted a topic offolását és szétcseszését)!
- ha jól emlékszem kb. fél éve 4-5 topicot teljesen töröltem az általam nyitottak közül, azzal az indokkal, hogy túlságosan is a "személyi kultusz" égisze alatt futottak!
- miről is ugatsz kisbarátom? ravasz1 mf2
(inkább írj magadról, vagy sicc innen, mert törlöm a topicot és véletlen téged is!) eplus2
(Ez egy válasz Szoni üzenetére (2007. 08. 25. szombat 15:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 25. szombat 15:34
Kedves Meghoditott ! Mit nyitott,meg sosem törölte... (az mindig jo..)



nyes vigyor2
#9   2007. 08. 25. szombat 15:34
Szoni Szoni
Kedves Meghoditott ! Mit nyitott,meg sosem törölte... (az mindig jo..)



nyes vigyor2
(Ez egy válasz eroberter üzenetére (2007. 08. 25. szombat 15:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 25. szombat 15:00
Szerintem törölve lesz a topik eplus2 eplus2 eplus2
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tom1019 tom1019
Nyitás ideje: 2007. 08. 24. péntek
Üzenetek: 48db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 23. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!