Szaunázás, Masszázs, Wellness
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Szaunázunk, Wellnesslejünk együtt.


INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 282 283 284 285 286 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#3141   2022. 11. 05. szombat 13:22
Szexf28 Szexf28
Sziasztok.
Ma este Ráckevén a fürdőben párral taliznék.
#3140   2022. 11. 05. szombat 12:20
Szabiman Szabiman
Sziasztok,

Hétvégén Bükfürdőn pihenő párokhoz csatlakoznék a hölgy örömére.
Nem dohányzom, tiszta, ápolt vagyok.

Privátban keressetek légyszíves.

Mindenkinek jó pihenést!

Szabolcs.
#3139   2022. 11. 05. szombat 11:58
Hotcouple12 Hotcouple12
Pár keres profin masszírozó hölgyet vagy urat elsősorban a Nő örömére.
#3138   2022. 11. 05. szombat 10:39
Viktor1001 Viktor1001
Sziasztok! Szentesi naturista napon jart már valaki? Véleményetekre lennék kivàncsi...
#3137   2022. 11. 05. szombat 10:36
X Törölt felhasználó (4660361)
Sziasztok! A témában érdeklődő hölgyet várok profi erotikus masszázsra a 13.kerületben.
#3136   2022. 11. 05. szombat 10:28
jklove2 jklove2
Eszméletlen izgalmas volt tegnap este a sauna69 rendezvéne!
Köszönjük a személyzetnek és a vendégeknek is a kedves, kultúrált viselkedést és elfogadást wink
Mi megyünk még...
#3135   2022. 11. 05. szombat 08:47
Drgabor88 Drgabor88
Sziasztok! 35 éves fiatal srác vagyok, átlagos testalkattal, Győr-Moson-Sopron megyében élek azonbelül Sopronban lakom egyedül. Keresem párok, lányok, társaságát magányos hétköznapjaim, és hétvégéim megszinesítésére. Bármi érdekel, utazni tudok, fogadni tudok... képeket viberen és csevegő oldalakon tudok küldeni. Valós ember vagyok aki mer is és tud is találkozni, nem a kamuzós emberek közül való vagyok, testalkat, kor nem számít. Privátban minden egyéb kérdésre válaszolok.
#3134   2022. 11. 05. szombat 08:21
intellman1 intellman1
Makón ma, holnap? Pár, hölgy?
#3133   2022. 11. 05. szombat 06:45
X Törölt felhasználó (4637132)
Bi fiú részéről wellness meghívást elfogadunk párként. Privát keress ha vállalod az arcod viberen.
#3132   2022. 11. 05. szombat 06:22
X Törölt felhasználó (4657913)
Ma bükfürdőn a párom aknfèrfi masszőrt keresünk
#3131   2022. 11. 05. szombat 03:30
dolcevita30 dolcevita30
Sziasztok!
Mivel nem láttam eddig infót a celldömölki Vulkán termál szauna részlegéről, így leírom a rövid tapasztalatomat.
Teljesen rendben van. Kultúrált, tiszta, modern.
Van egy kis finn szauna ami textiles, majd beljebb kezdődik a textil mentes szauna világ. Itt van egy kis infra, egy nagyobb gőz fürdő, egy 105 fokos finn szauna, majd jobbra a folyósó végén egy nagy szauna. Van kint egy mini udvar. Emeleten is egy pihenő rész. Nincs merülő medence, valamint jakuzzi sincs.
Egy Kehidához képest kultúráltabb, tisztább, olcsóbb.
Nov. 20-ig biztosan nyitva lesz. Utána már nem biztos a nyitvatartása rezsi árak miatt.
#3130   2022. 11. 05. szombat 01:16
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc VIP
Köszi, hogy megosztottad ezeket infókat, szerintem sokaknak hasznos lehet! eljen Persze eddig is tudtam a helyről és a profiljáról, de nekem nyilván nem volt releváns. Bízom benne, hogy ezek a "gender free" napok viszont felfejlődnek annyira, hogy akár egy hetero pasinak is opció lehet meglátogatni. nyes
És köszi a többieknek is, akik leírták a személyes tapasztalataikat a másik hasonló szaunáról, nudiandmore & kalandcsaj! worship
(Ez egy válasz Alazhatopasi üzenetére (2022. 11. 03. csütörtök 21:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 03. csütörtök 21:14
November 21-én (hétfő) este 8-kor a MAGNUM Szaunában (300 méterre van a Glorytól) "vegyes este" lesz, azaz várják a párokat/lányokat is.
(Ez ugye alapvetően egy bi/meleg hely.)

Volt már egy ilyen este 10 nappal ezelőtt. Minimum elvárással mentünk el párommal, és nagyon-nagyon kellemes meglepetés volt ez egész este.
A hely a Glory és egy swinger klub keveréke kb., mindegyikből a jobb elemeket egyesítve. Jól vegyíti egy swinger "színvonalát" és a Glory egyszerűségét.
Sokkal egyszerűbb, olcsóbb, mint egy swinger, a város közepén. Semmit nem kell vinned, semmi szervezést nem igényel.
A Gloryhoz képest meg egy nagyon más szint a helyszín [és NEM(!), nem a Gloryt minősítem, nem őket próbálom "lehúzni", ez egy nyilvánvaló tény], és nekünk az ott lévő pasik is inkább olyannak tűntek, mint akiknek volt gyerekszobájuk.


- belépésnél kapsz papucsot, törölközőt
- tiszta, világos öltöző, zárható szekrények, hajszárító, óvszer
- hatalmas zuhanyzók, tusfürdő
- mindenhol rend, tisztaság
- finn szauna, infraszauna
- nagyon nagy gőzkabin
- nagy jakuzzi
- glory kabinok
- zárható 2-4 személyes kabinok
- különböző méretű "játszóterek"
- udvarias, profi személyzet
- belépők/árak pár ezres nagyságrend (mozijegy/Glory árszint)

Sokat gondolkoztam, hogy milyen negatív dolgot írhatnék, de még kötekedés szintjén sem tudok semmit mondani.

Az egyetlen dolog, hogy nyilvánvalóan kevés pár/lány volt. Mondjuk mivel mi plusz pasi miatt mentünk, ez annyira nem zavart minket smile

Azoknak a pároknak, akik plusz pasi(k) miatt mennének valahova, nekik szerintünk paradicsom. Ha csak akartok egyet szaunázni, gőzben ülni, és mondjuk izgalmas környezetben kettesben lenni, már akkor megéri. Ha meg plusz pasit kerestek, akkor meg van választék bőven smile

És miért írtam ezt mind le?
Ott mondták, hogy még 1-2 alkalommal megpróbálják, hogy mennyire jön be ez az új kezdeményezés, jön-e elég pár/lány (és nyilván arra még több pasi), és csak akkor folytatják majd, ha a számok indokolják.
Mivel nekünk bejött nagyon, szeretnénk, hogy rendszeresen legyen ilyen, ezért a mi privát érdekünk is az, hogy minél többen legyünk párok.
Ennyi a felvállalt, önző érdekem a "reklámban" smile
#3129   2022. 11. 04. péntek 23:53
Zso-Ka Zso-Ka
Valaki jön Magyarhertelendre szombaton?
#3128   2022. 11. 04. péntek 23:07
kalandcsaj kalandcsaj
Sziasztok! Ma voltam a sauna69 -be. Nagyon szupi hely. Péntekenként párok és lányok is bemehetnek. Kulturált hely,pozitív élményekkel. Csak ajánlani tudom
#3127   2022. 11. 04. péntek 20:11
X Törölt felhasználó (4658466)
Igal,nov.12.,igényes diszkrét pár,pasi?!
#3126   2022. 11. 04. péntek 20:03
gatebarát79 gatebarát79
Ma lenne kedve egy masszázshoz? Kecskeméten helyem van,Férfiak,párok,hölgyek jelentkezését várom. Anyagiaktól mentes
#3125   2022. 11. 04. péntek 19:51
X Törölt felhasználó (4658466)
Igal,pár,vagy férfi márton napra?
#3124   2022. 11. 04. péntek 19:47
toggo toggo
Holnap Ballószögre hölgy?
#3123   2022. 11. 04. péntek 18:45
Spartacus Spartacus
Sziasztok!Szombat estére keresek párt,Demjéni termál tó fürdőbe,fürdőzés,szaunázás,szex.
#3122   2022. 11. 04. péntek 18:44
János68 János68
Sziasztok !
Szombat esti masszázst keresek párommal,Budapest környékén.
Találni ilyen helyet.?
 
... 282 283 284 285 286 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2007. 10. 23. kedd
Üzenetek: 8801db
Utolsó üzenet: ma 11:01
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!