Sziasztok! Zalában, zalaegerszeg környékèn maszírozok, bármilyen féle masszázst kérhetsz. Hely szükséges. Menni tudok, rugalmas vagyok. INGYENES
Sziasztok! INGYENES egész testes 1,5 órás sport/relax masszázsra keresek sportos alanyokat. Írj üzenetet ha szeretnél jönni. Tanultam és masszázs ágyam is van. Gyere és próbáld ki.

Kecskeméti fürdőben most valaki?
Sziasztok esetleg valaki Zalaegerszeg willis hotel ??
Sziasztok! Budapesten keresem masszőrömet nő, pár enyhe bi pasi formájában! Én is szeretek masszírozni, oda-vissza is megoldható a masszázs!

Sziasztok, gyakorlott masszőrként ajánlok kényeztető masszázst hölgy részére. Vasárnap Balaton.
Sziasztok. Egy masszőr páros minket is érdekelne..
(Ez egy válasz bpparos üzenetére (2022. 05. 05. csütörtök 01:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 05. csütörtök 01:30


Sziasztok. Pénteken, hellyel rendelkező, masszirozó pasit, párt keresünk.
Sziasztok!
Holnap délután valaki vagy valakik a Harkányi gyógyfürdő naturista szaunájába és gőzbe meg a jakuzziba? Lesznek szeánszok délután és éjjel 20-24 óráig esti fürdés zene stb.
Holnap délután valaki vagy valakik a Harkányi gyógyfürdő naturista szaunájába és gőzbe meg a jakuzziba? Lesznek szeánszok délután és éjjel 20-24 óráig esti fürdés zene stb.
Sziasztok! Ma délután jön valaki az Árpád fürdőbe?
Most hétvégén Makón?
Gyuláról szentesrol valakinek van véleménye vagy egerszalokrol ?
Május 16-17-18 Inárcs Bodrog Kuria Valaki??
Szombaton Nyéki-tó vagy Gárdony???
Sziasztok! Pénteken este, Ráckevén az Aqualandban szívesen ismerkednék egy csinos bi hölgytagú párral.
Pesten és Pest megyében környékén ,szivesen maszíroznék hölgyeket,párok hölgy tagját... Természetesen happy finish befejezéssel. Pár esetén a férj nézheti vagy be is szállhat. Akár fotózhatja is. Házhoz megyek ! Cuckold és creampie szex is lehet a masszázs vége ! Minden külön kérés nálam megbeszélhető....
Sziasztok. Masszázs, fotózás, kukkolás....stb keresnék Kecskeméti hölgyet párt.
Sziasztok! 05.07.(szombat)Bogácson leszünk,ott bulizunk. Csak párral ismerkednénk! Olvass adatlapot, bemutatkozást! Ha felkeltettük érdeklődéseteket,írjatok privát üzit(ne ide) N&K
Sziasztok!
Vasárnap vagy hétfőn Egerszalókon leszünk, meztelenkedünk és szaunázunk, lenne kedve párnak csatlakozni?
Vasárnap vagy hétfőn Egerszalókon leszünk, meztelenkedünk és szaunázunk, lenne kedve párnak csatlakozni?
Sziasztok! Ma az esztergomi Aquasziget szaunavilágban ismerkednék nagyobb intimmel...

Sziasztok.parokhoz masszorkent.....csak komolyak legyszives.tabuk nelkul
