A partnerkereső hirdetők/válaszolók szokásai
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#90   2017. 06. 07. szerda 14:09
X Törölt felhasználó (1958892)
Mert jön a szokásos dolog, ráírsz, nem jön válasz, vagy ha jön, akkor a korábban felsorolt érvekkel szembesülünk újra.
4/d. Kit kereseknél be van jelölve hogy keresnek pasit és a bemutatkozásba is be van írva. Megint ráírsz, válasz nuku, ha mégis jön reakció, akkor jönnek a korábban felsorolt szövegek ismét.
5/a. Ugyanaz mint 4/a. Annyi a különbség hogy nem a bemutatkozásba hanem a hozzászólásokból látni hogy nem keresnek pasit.
5/b. Ugyanaz mint 4/b. Annyi a különbség hogy nem a bemutatkozásba hanem a hozzászólásokból látni hogy nem keresnek pasit.
5/c. Ugyanaz mint 4/c. Annyi a különbség hogy nem a bemutatkozásba hanem a hozzászólásokból nem látni hogy keresnek vagy nem keresnek pasit.
5/d. Ugyanaz mint 4/d. Annyi a különbség hogy nem a bemutatkozásba hanem a hozzászólásokból látni hogy keresnek pasit.
6/a. Társkeresős adatlapon ki van írva nagy betűkkel, nem keresnek pasit, kit keresek résznél nincs bejelölve, hogy keresnek fiút, hozzászólások között is nagy betűkkel kiírják hogy pasi nem jöhet szóba. Világos beszéd, a hirdető nem hibás. Aki képes még így is ráírni valakire, azt már nem tudom milyen szóval jellemezni.
6/b. Hozzászólásokba és bemutatkozásba nagy betűkkel ki van írva hogy pasi nem jöhet szóba, de a kit keresek résznél viszont be van pipálva. Nyilván nem keresnek fiút, de figyeljenek oda hogy ne hagyjanak kiskapukat azoknak, akik ezt úgy értelmezik hogy ha az be van pipálva, akkor hátha szóba jöhet. Részben hibás, részben nem.
6/c. Kit kereseknél be van jelölve hogy keresnek fiút, de a bemutatkozásba és hozzászólásokba nincs leírva hogy keresnek és az sem, hogy nem keresnek pasit. Persze hogy rájuk fog írni az ember.
6/d. Kit kereseknél be van jelölve hogy keresnek fiút és a bemutatkozásba és hozzászólásokba is be van írva. Persze hogy ráírnak.
6/e. Kit keresek résznél nincs bejelölve hogy keresnek fiút, bemutatkozásba nagy betűkkel le van írva, hogy nem keresnek pasit, hozzászólásokba pedig az van írva hogy keresnek férfit. Hogy mi van? Na ebből induljon ki az ember. Teljes mértékben hibásnak tartom a hirdetőt.
6/f. Kit keresek résznél nincs bejelölve hogy keresnek fiút, hozzászólásokba nagy betűkkel le van írva, hogy nem keresnek pasit, bemutatkozásba pedig az van írva hogy keresnek férfit. Hogy mi van? Na ebből induljon ki az ember. Teljes mértékben hibásnak tartom a hirdetőt.
6/g. Kit kereseknél be van jelölve hogy keresnek fiút, de a bemutatkozásba nincs leírva hogy keresnek és az sem, hogy nem keresnek pasit, viszont a hozzászólásokból az derül ki, hogy keresnek. Mit tesz majd az ember? Persze hogy ráír.
6/h. Kit kereseknél be van jelölve hogy keresnek fiút, de a hozzászólásokba nincs leírva hogy keresnek és az sem, hogy nem keresnek pasit, viszont a bemutatkozásból az derül ki, hogy keresnek. Mit tesz majd az ember? Persze hogy ráír.
*. Végül van egy bónusz. Engem kissé frusztrál az hogy vannak emberek, felregisztrálnak úgy hogy lakhely Nyíregyháza.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 07. szerda 14:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1958892)
2017. 06. 07. szerda 14:08
Persze hogy ráírsz. De még mindig nem jön válasz. Most mit csináljunk? Mit csinálunk rosszul? Egyszerűen nem értem. De van amikor jön reakció, csak akkor nem épp pozitív a számunkra. Lehet régi az a hozzászólás és már nem aktuális a dolog, lehet terhesség miatt, családi okok miatt szüneteltetés van, stb. Ezek még érthetőek is. De ha friss a hozzászólás és olyan válasz jön hogy most nem keresünk, szólunk ha aktuális, vagy mással ismerkedünk, vagy már megtaláltuk, azért az fura. Azért is, mert sokan panaszkodnak hogy nem sikerül összehozniuk valamit, de valakinek pár nap alatt összejön. Érdekes. Az az ember érzése, hogy ezek az emberek, csak önbizalomnövelőnek használnak minket, és valójában nem keresnek senkit se. Szóval van amilyen szempontból hibásnak és van amilyen szempontból nem tartom hibásnak a hirdetőt.
3/a. Nincs hozzászólás, nincs bemutatkozás, ezért csak a társkeresős adatlapon lévő adatokból következtethetsz. Kit keresek résznél nincs bejelölve hogy fiút keres, de azért hátha én leszek a kivétel alapon csak ráír az ember, természetesen hogy nem jön rá válasz. Teljes mértékben meglehet érteni a hirdetőt. Nem lehet hibáztatni a hirdetőt.
3/b. Kit keresek résznél be van jelölve hogy fiút keres. Ismét mire gondol az ember? Persze hogy arra hogy akkor szóba jöhetek. Írsz és nem jön válasz. Vagy ha jön, akkor azt kapod, mit képzelsz magadról, én nem is keresek pasit. Van aki magába tartja, van aki nem tudja, és rákérdez hogy akkor miért van bejelölve hogy keresel fiút. Válasz? Én biztos hogy nem jelöltem be. Hát akkor ki? Vagy jöhetnek a korábban felsorolt érvek, mint például, terhesség miatt, családi okok miatt szünetelünk, most nem keresünk senkit, mással ismerkedünk, már megtaláltuk. Valamint itt is felmerül hogy csak önbizalomnövelőnek használnak minket. Itt is csak ugyanazt tudom mondani, valamilyen szempontból hibásnak tartom a hirdetőt, valamilyen szempontból meg nem.
4/a. Van amikor a kit keresek résznél nincs bejelölve hogy fiút keres. Nagy betűkkel pedig ki van írva pasit nem keresünk. Szerintem itt nincs is miről vitázni, ez egy egyenes és érthető üzenet. Tehát a hirdető nem hibás. Aki képes így ráírni valaki, az a saját szegénységi bizonyítványa.
4/b. A kedvencem az, amikor a kit keresek résznél be van jelölve hogy fiút keres, a bemutatkozásba pedig nagy betűkkel hogy nem keresünk pasit. Nyilvánvaló hogy ők hibáztak, mert rosszul töltötték ki az adatlapot, de ők lesznek felháborodva és megsértődve, hogy mi hogy mertünk rájuk írni. Egyértelmű hogy nem szabad rájuk írni, mert világos hogy a bemutatkozásba nagy betűkkel le van írva, de figyeljenek már oda hogy akkor a kit keresek résznél ne legyen ez bepipálva. Részben hibás, részben nem hibás a hirdető ezért.
4/c. Kit kereseknél be van jelölve hogy keresnek pasit, de a bemutatkozásba nincs leírva hogy keresnek és az sem, hogy nem keresnek pasit. Na ilyenkor mi tévő legyen az ember? De most komolyan?
#89   2017. 06. 07. szerda 14:08
X Törölt felhasználó (1958892)
Persze hogy ráírsz. De még mindig nem jön válasz. Most mit csináljunk? Mit csinálunk rosszul? Egyszerűen nem értem. De van amikor jön reakció, csak akkor nem épp pozitív a számunkra. Lehet régi az a hozzászólás és már nem aktuális a dolog, lehet terhesség miatt, családi okok miatt szüneteltetés van, stb. Ezek még érthetőek is. De ha friss a hozzászólás és olyan válasz jön hogy most nem keresünk, szólunk ha aktuális, vagy mással ismerkedünk, vagy már megtaláltuk, azért az fura. Azért is, mert sokan panaszkodnak hogy nem sikerül összehozniuk valamit, de valakinek pár nap alatt összejön. Érdekes. Az az ember érzése, hogy ezek az emberek, csak önbizalomnövelőnek használnak minket, és valójában nem keresnek senkit se. Szóval van amilyen szempontból hibásnak és van amilyen szempontból nem tartom hibásnak a hirdetőt.
3/a. Nincs hozzászólás, nincs bemutatkozás, ezért csak a társkeresős adatlapon lévő adatokból következtethetsz. Kit keresek résznél nincs bejelölve hogy fiút keres, de azért hátha én leszek a kivétel alapon csak ráír az ember, természetesen hogy nem jön rá válasz. Teljes mértékben meglehet érteni a hirdetőt. Nem lehet hibáztatni a hirdetőt.
3/b. Kit keresek résznél be van jelölve hogy fiút keres. Ismét mire gondol az ember? Persze hogy arra hogy akkor szóba jöhetek. Írsz és nem jön válasz. Vagy ha jön, akkor azt kapod, mit képzelsz magadról, én nem is keresek pasit. Van aki magába tartja, van aki nem tudja, és rákérdez hogy akkor miért van bejelölve hogy keresel fiút. Válasz? Én biztos hogy nem jelöltem be. Hát akkor ki? Vagy jöhetnek a korábban felsorolt érvek, mint például, terhesség miatt, családi okok miatt szünetelünk, most nem keresünk senkit, mással ismerkedünk, már megtaláltuk. Valamint itt is felmerül hogy csak önbizalomnövelőnek használnak minket. Itt is csak ugyanazt tudom mondani, valamilyen szempontból hibásnak tartom a hirdetőt, valamilyen szempontból meg nem.
4/a. Van amikor a kit keresek résznél nincs bejelölve hogy fiút keres. Nagy betűkkel pedig ki van írva pasit nem keresünk. Szerintem itt nincs is miről vitázni, ez egy egyenes és érthető üzenet. Tehát a hirdető nem hibás. Aki képes így ráírni valaki, az a saját szegénységi bizonyítványa.
4/b. A kedvencem az, amikor a kit keresek résznél be van jelölve hogy fiút keres, a bemutatkozásba pedig nagy betűkkel hogy nem keresünk pasit. Nyilvánvaló hogy ők hibáztak, mert rosszul töltötték ki az adatlapot, de ők lesznek felháborodva és megsértődve, hogy mi hogy mertünk rájuk írni. Egyértelmű hogy nem szabad rájuk írni, mert világos hogy a bemutatkozásba nagy betűkkel le van írva, de figyeljenek már oda hogy akkor a kit keresek résznél ne legyen ez bepipálva. Részben hibás, részben nem hibás a hirdető ezért.
4/c. Kit kereseknél be van jelölve hogy keresnek pasit, de a bemutatkozásba nincs leírva hogy keresnek és az sem, hogy nem keresnek pasit. Na ilyenkor mi tévő legyen az ember? De most komolyan?
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 07. szerda 14:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1958892)
2017. 06. 07. szerda 14:07
Sziasztok! Ez egy nagyon jó téma. Erről lehetne regélni reggeltől estig. Először is nézzük a hirdetőket. Van az oldalnak két nagyon jó funkciója, a társkeresős adatlap, és a hozzászólások. Társkeresős adatlapon van bőven mit kitölteni, szóval elég jó tájékoztatást nyújthat számunkra. Hozzászólásokból meg kideríthetjük hogy a hölgy vagy pár mi célból van itt. Csak sajnos ezekkel a lehetőségekkel nem mindenki él, vagy rosszul használja őket, tisztelet a kivételnek persze.
Lássuk a kategóriákat:
1. Nincs társkeresős adatlapja, nincsenek hozzászólásai
2. Nincs társkeresős adatlapja, vannak hozzászólásai
3. Van társkeresős adatlapja, nincs bemutatkozása, nincsenek hozzászólásai
4. Van társkeresős adatlapja, van bemutatkozása, nincsenek hozzászólásai
5. Van társkeresős adatlapja, nincs bemutatkozása, vannak hozzászólásai
6. Van társkeresős adatlapja, van bemutatkozása, vannak hozzászólásai
Kategóriák kielemzése szóló férfi szemmel:
1. Ebben az esetben, szerintem nem csodálkozhat senki ha nem írnak neki üzenetet, szóval röviden ennyi. Annyiban tartom hibásnak a hirdetőt, hogy saját maga dolgát nehezíti meg azzal, hogy nem tudják felkeresni őt, mert nem tudják mi célból van itt.
2/a. Mivel nincs társkeresős adatlap, ezért a hozzászólásokra támaszkodunk. Ha látjuk hogy valaki olyan témákhoz ír mint például pár keres párt vagy pár keres lányt, vagy lány keres lányt, vagy lány keres párt, vagy olyan témákhoz ír, ami ilyen kibeszélős topic, például extrém helyen csináltuk, kipróbáltuk az anális szexet, leszbi élményem, stb. Akkor nyilvánvalónak kell hogy legyen, hogy arra ne írjunk rá. Nem lehet úgy hozzáállni hogy hátha keresnek pasit, hátha én leszek a kivétel esetleg. Ha a hozzászólásokba nincsenek erre utaló jelek, ne írjunk rá. Kész. Szóval itt nem tartom a hirdetőket hibásnak.
2/b. Gondolnunk kell viszont arra is, ha olyan témákhoz írnak mint például hármashoz keresünk pasit, nő keres pasit, stb. Így tekintve, nem látom semmi akadályát annak hogy ismerkedni kezdjünk. Mondhatni megtaláltuk azokat az embereket akik lehet minket keresnek. Írsz ezért egy levelet, de válasz nem jön.
Miért nem kapunk választ, mi lehet a probléma:
Szexkapcsolat jellege, valaki alkalmit, valaki pedig hosszútávút keres.
Távolsága jellege, túl messze, vagy túl közel laksz.
Életkor jellege, túl idős, vagy túl fiatal vagy.
Magasság jellege, túl magas, vagy túl alacsony vagy.
Súly jellege, túl kövér, vagy túl sovány vagy.
Hossz jellege, túl hosszú, vagy túl rövid cerka.
Vastagság jellege, túl vastag, vagy túl vékony cerka.
Rengeteg minden van, sorolhatnám, stb.
Merjük feltételezni hogy van valami baj, de hogy ezt szóvá sem teszik hogy mi okból, azért kissé hibásnak érzem a hirdetőt. Ráadásul a hozzászólásokba nincsenek megfogalmazva a konkrétumok. Az hogy pasit kerestek az nem elég.
Feltételezzük, hogy egy olyan hirdetésre találunk, amit magunknak érzünk. Meg van fogalmazva kerek perec férfit keres, innen vagy onnan, kora x intervallumba, kora x felett, kora x alatt, stb.
#88   2017. 06. 07. szerda 14:07
X Törölt felhasználó (1958892)
Sziasztok! Ez egy nagyon jó téma. Erről lehetne regélni reggeltől estig. Először is nézzük a hirdetőket. Van az oldalnak két nagyon jó funkciója, a társkeresős adatlap, és a hozzászólások. Társkeresős adatlapon van bőven mit kitölteni, szóval elég jó tájékoztatást nyújthat számunkra. Hozzászólásokból meg kideríthetjük hogy a hölgy vagy pár mi célból van itt. Csak sajnos ezekkel a lehetőségekkel nem mindenki él, vagy rosszul használja őket, tisztelet a kivételnek persze.
Lássuk a kategóriákat:
1. Nincs társkeresős adatlapja, nincsenek hozzászólásai
2. Nincs társkeresős adatlapja, vannak hozzászólásai
3. Van társkeresős adatlapja, nincs bemutatkozása, nincsenek hozzászólásai
4. Van társkeresős adatlapja, van bemutatkozása, nincsenek hozzászólásai
5. Van társkeresős adatlapja, nincs bemutatkozása, vannak hozzászólásai
6. Van társkeresős adatlapja, van bemutatkozása, vannak hozzászólásai
Kategóriák kielemzése szóló férfi szemmel:
1. Ebben az esetben, szerintem nem csodálkozhat senki ha nem írnak neki üzenetet, szóval röviden ennyi. Annyiban tartom hibásnak a hirdetőt, hogy saját maga dolgát nehezíti meg azzal, hogy nem tudják felkeresni őt, mert nem tudják mi célból van itt.
2/a. Mivel nincs társkeresős adatlap, ezért a hozzászólásokra támaszkodunk. Ha látjuk hogy valaki olyan témákhoz ír mint például pár keres párt vagy pár keres lányt, vagy lány keres lányt, vagy lány keres párt, vagy olyan témákhoz ír, ami ilyen kibeszélős topic, például extrém helyen csináltuk, kipróbáltuk az anális szexet, leszbi élményem, stb. Akkor nyilvánvalónak kell hogy legyen, hogy arra ne írjunk rá. Nem lehet úgy hozzáállni hogy hátha keresnek pasit, hátha én leszek a kivétel esetleg. Ha a hozzászólásokba nincsenek erre utaló jelek, ne írjunk rá. Kész. Szóval itt nem tartom a hirdetőket hibásnak.
2/b. Gondolnunk kell viszont arra is, ha olyan témákhoz írnak mint például hármashoz keresünk pasit, nő keres pasit, stb. Így tekintve, nem látom semmi akadályát annak hogy ismerkedni kezdjünk. Mondhatni megtaláltuk azokat az embereket akik lehet minket keresnek. Írsz ezért egy levelet, de válasz nem jön.
Miért nem kapunk választ, mi lehet a probléma:
Szexkapcsolat jellege, valaki alkalmit, valaki pedig hosszútávút keres.
Távolsága jellege, túl messze, vagy túl közel laksz.
Életkor jellege, túl idős, vagy túl fiatal vagy.
Magasság jellege, túl magas, vagy túl alacsony vagy.
Súly jellege, túl kövér, vagy túl sovány vagy.
Hossz jellege, túl hosszú, vagy túl rövid cerka.
Vastagság jellege, túl vastag, vagy túl vékony cerka.
Rengeteg minden van, sorolhatnám, stb.
Merjük feltételezni hogy van valami baj, de hogy ezt szóvá sem teszik hogy mi okból, azért kissé hibásnak érzem a hirdetőt. Ráadásul a hozzászólásokba nincsenek megfogalmazva a konkrétumok. Az hogy pasit kerestek az nem elég.
Feltételezzük, hogy egy olyan hirdetésre találunk, amit magunknak érzünk. Meg van fogalmazva kerek perec férfit keres, innen vagy onnan, kora x intervallumba, kora x felett, kora x alatt, stb.
#87   2013. 07. 17. szerda 16:04
Andie Andie VIP Admin
A szexuálpszichológus válaszol

A "Szexuálpszichológus válaszol" újra a chat vendége.
„Másik” élet, ” hamis” sikerélmény, félelem a csalódástól, képgyűjtögetés, álmodozás? Mi lehet a „KAMU”-nak kiáltott regisztrációk mögött?"

„Kamu”-nak mondanak embereket, mert:
- nem válaszolnak
- lebeszélt találkozó meghiúsul
- nem akar találkozót sem megbeszélni
- találkozó időpontját halogatja
- képkérés után eltűnik

Neked is volt már hasonló tapasztalatod? Kamu-val találkoztál? Le kamuztak?
2013. július 18. (csütörtök) éjfélig kérdezz, vagy mondd el a véleményed, és írd meg az ugyfelszolgalat@goldengate.hu e-mail címre!
#86   2009. 03. 10. kedd 21:52
zorn zorn
Így igaz én simán bevállalnám a fényképet.nincs is miért ne de a feleségem nem olyan helyen dolgozik,hogy beválalja és valjuk be.Max kirugják aztán mi lessz..Van,hogy valaki egy közértben eladó megismerik rendi de az még nem az állásába kerül legfeljebb több lessz a kuncsaft.
(Ez egy válasz nikole üzenetére (2008. 11. 09. vasárnap 21:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 09. vasárnap 21:37
Na végre egy ember aki ezt megérti. Majd elküldöm egy ismeretlen embernek a fotomat. (lehet, öt 17 éves kissrác ül a gép tuloldalán) ,, másnap meg a tescoban mellettem állva : nézd a néni a ntről aki a punciját mutogatja és pasit keres 3.nak és ..........

Ez szerintem nem felvállalás kérdése. Az ember felvállalhat dolgokat de következményekkel járhat.Akinek van veszteni valója miért tenné ezt ha teheti okosan és megfontoltan.Így is rejt kockázatokat a dolog nem ha kiadom magamat fűnek-fának !
#85   2009. 03. 10. kedd 21:38
zorn zorn
Nem vagyok ellenedre de ezt amit most írtál mem igazán értem.Mégis hova akarszn kilukadni?
(Ez egy válasz Rambika14 üzenetére (2009. 03. 10. kedd 19:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 03. 10. kedd 19:29
na mondjuk én is a bunkóbb részbe is beletartoztam,mivel nem nagyon szoktam reagálni az üzenetekre....kivéve aki kultúrált hangnemben írt levelet:pl bemutatkozás,innen meg innen vagyok,ezt meg ezt csinálom,ezt meg ezt szeretném stb....kerek,teljes,hibátlan mondatok...ritka,mint a fehér holló,de találkozni olyanokkal is.Nem csak a ˝szia,borotvált 30 éves 18/5,képpel-tetszik??˝és ő legalább egy szia-t odabiggyesztett....Volt akiről ilyen előzmények mellett msn-es kiírásokból kiderült,hogy menyasszonya van,volt aki csak részegen írt nekem,volt aki az innen levett képeimet akarta fölrakni iwiwre,ha nem akarok talizni vele (mondjuk ennél pohár végképp betelt),és a társamat végül egy normál társkeresőn találtam meg,az első pillanattól kezdve a mai napig kisregény hosszúságú emileket írunk,ha más nincs.Senki meg nem mondaná a stílusa,szóhasználata,helyesírása alapján,hogy nem járt egyetemre pl,és nem temetkezik a könyvekbe állandóan.Mondjon aki amit akar,de azért ha már veszem a fáradtságot és írok valakinek,akkor min. hogy a formáját adja meg a dolgoknak....
#84   2009. 03. 10. kedd 19:29
Rambika14 Rambika14
na mondjuk én is a bunkóbb részbe is beletartoztam,mivel nem nagyon szoktam reagálni az üzenetekre....kivéve aki kultúrált hangnemben írt levelet:pl bemutatkozás,innen meg innen vagyok,ezt meg ezt csinálom,ezt meg ezt szeretném stb....kerek,teljes,hibátlan mondatok...ritka,mint a fehér holló,de találkozni olyanokkal is.Nem csak a ˝szia,borotvált 30 éves 18/5,képpel-tetszik??˝és ő legalább egy szia-t odabiggyesztett....Volt akiről ilyen előzmények mellett msn-es kiírásokból kiderült,hogy menyasszonya van,volt aki csak részegen írt nekem,volt aki az innen levett képeimet akarta fölrakni iwiwre,ha nem akarok talizni vele (mondjuk ennél pohár végképp betelt),és a társamat végül egy normál társkeresőn találtam meg,az első pillanattól kezdve a mai napig kisregény hosszúságú emileket írunk,ha más nincs.Senki meg nem mondaná a stílusa,szóhasználata,helyesírása alapján,hogy nem járt egyetemre pl,és nem temetkezik a könyvekbe állandóan.Mondjon aki amit akar,de azért ha már veszem a fáradtságot és írok valakinek,akkor min. hogy a formáját adja meg a dolgoknak....
#83   2009. 02. 05. csütörtök 00:01
zimmi zimmi
Arckép nélkül is felismertek már kollégák és barátok,és mutogatnak,de semmi gond ezzel.Tetszik nekik a beválalóság sőt egyik kollégánál kiderült,hogy a kedves rokona is itt van,találkoztunk is velük.Ha pedig emiatt rúgnának ki nevetséges,hiszen akkor a főnökség is ezt az oldalt lapozgatja valami miatt nemde akkor ő is mehet?Butaság.Ő is csak ember.Részemről ennyi.
(Ez egy válasz lyuk78 üzenetére (2009. 02. 04. szerda 11:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 02. 04. szerda 11:48
Ez elég naív ! Ha anyura ujjal mutogatnak utána a 17 éves hülyegyerekek,akkor a nagy becsületet a zsebedbe teheted ! Vagy az összes kollégád bekostól,mert azt hiszik innentől mindent lehet, és amivel a sajtó tele van kirugnak stb.... De biztosan nem hallottál ilyenről még ?! Becsületes ja ,az voltál !
#82   2009. 02. 04. szerda 11:48
lyuk78 lyuk78
Ez elég naív ! Ha anyura ujjal mutogatnak utána a 17 éves hülyegyerekek,akkor a nagy becsületet a zsebedbe teheted ! Vagy az összes kollégád bekostól,mert azt hiszik innentől mindent lehet, és amivel a sajtó tele van kirugnak stb.... De biztosan nem hallottál ilyenről még ?! Becsületes ja ,az voltál !
(Ez egy válasz zimmi üzenetére (2009. 02. 04. szerda 00:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 02. 04. szerda 00:53
Sok múlik az arcon,hiába szép és jó minden ha kiderül arcra nem is szimpi.Lehet csak arckép ruhás is mint egy igazolványkép is amiből lehet dönteni és ha azt kitaszi valaki valahová tegye mit bizonyit vele ? Semmit ,de legalább tiszteséges voltam,mégha zsebmatyi volt a másik végén akkor is.
#81   2009. 02. 04. szerda 00:53
zimmi zimmi
Sok múlik az arcon,hiába szép és jó minden ha kiderül arcra nem is szimpi.Lehet csak arckép ruhás is mint egy igazolványkép is amiből lehet dönteni és ha azt kitaszi valaki valahová tegye mit bizonyit vele ? Semmit ,de legalább tiszteséges voltam,mégha zsebmatyi volt a másik végén akkor is.
(Ez egy válasz nikole üzenetére (2008. 11. 09. vasárnap 21:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 09. vasárnap 21:37
Na végre egy ember aki ezt megérti. Majd elküldöm egy ismeretlen embernek a fotomat. (lehet, öt 17 éves kissrác ül a gép tuloldalán) ,, másnap meg a tescoban mellettem állva : nézd a néni a ntről aki a punciját mutogatja és pasit keres 3.nak és ..........

Ez szerintem nem felvállalás kérdése. Az ember felvállalhat dolgokat de következményekkel járhat.Akinek van veszteni valója miért tenné ezt ha teheti okosan és megfontoltan.Így is rejt kockázatokat a dolog nem ha kiadom magamat fűnek-fának !
#80   2008. 11. 23. vasárnap 07:09
fire01 fire01
teljesen egyetértek azokkal, akik igencsak gittelnek fotót küldeni. hát ez valóban nagy lutri, hogy kihez kerül, mikor és hol bukkan fel újra internetes környezetben.
én speciel nem küldenék, így meg -talán természetesen - nem vesznek komolyan.
ekkor segíthet egy kamerás chat-elés ha megoldható.
#79   2008. 11. 22. szombat 19:11
joni002 joni002 VIP
Azt hittem már talákoztam mindenféle hirdetövel de tévedtem ! Ma rácáfolt egy hirdetö idézem a hirdetését:" 25 éves lány 23-30 közötti fiut keres sexkapcsolat céljábol" Írtam neki mi volt a válasz? idézem ismét :helo , nem tudom mért írtál , mi egy pár vagyunk és nem keresünk senkit se sexkapcsolatra!!! " Na ezek után mi a francot gondoljon az ember???? Komolyan gondolomés mondom is hogy a hirdetök 95 % a egy nagy vicc és fogalma sincsen mért hirdet!! Lehet hogy kettös személyiséggel rendelkeznek és nem is emlékeznek rá amikor hirdetnek!! Na mindegy kezdek kicsit beleunni a sok iq - bajnokba!
#78   2008. 11. 12. szerda 11:44
szissz73 szissz73
Sziasztok! Nem kamus felhasználó vagyok de új .****. violent .HItelesek vagyunk de nem rakunk fel ide képeket a diszkréció miatt: circling a sok kamus és visszaélők miatt és persze szeretnénk ha ez a dolog titokban lenne legalább egy darabig.***ddig is csók NekteK smile

ez nem társkereső topic:prune
#77   2008. 11. 11. kedd 05:41
X Törölt felhasználó (347117)
A nemi szervetkről meg tök fölöslegs képet küldeni szerintem. Úgy sem az hatázozza meg a továbbiakat.
(egy két elrettentő példát kivéve)
#76   2008. 11. 10. hétfő 19:45
PAOC PAOC
Szerintem arcos fotó csak akkor mehet, ha már meggyőztük egymást annyira, hogy bízhatunk egymásban.
Én inkább a találkozást preferálom, valahogy azt biztosabbnak érzem. Nem mer eljönni egy olyan, aki ezzel visszaélni akar.
(Ez egy válasz nikole üzenetére (2008. 11. 09. vasárnap 21:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 09. vasárnap 21:37
Na végre egy ember aki ezt megérti. Majd elküldöm egy ismeretlen embernek a fotomat. (lehet, öt 17 éves kissrác ül a gép tuloldalán) ,, másnap meg a tescoban mellettem állva : nézd a néni a ntről aki a punciját mutogatja és pasit keres 3.nak és ..........

Ez szerintem nem felvállalás kérdése. Az ember felvállalhat dolgokat de következményekkel járhat.Akinek van veszteni valója miért tenné ezt ha teheti okosan és megfontoltan.Így is rejt kockázatokat a dolog nem ha kiadom magamat fűnek-fának !
#75   2008. 11. 09. vasárnap 21:37
nikole nikole
Na végre egy ember aki ezt megérti. Majd elküldöm egy ismeretlen embernek a fotomat. (lehet, öt 17 éves kissrác ül a gép tuloldalán) ,, másnap meg a tescoban mellettem állva : nézd a néni a ntről aki a punciját mutogatja és pasit keres 3.nak és ..........

Ez szerintem nem felvállalás kérdése. Az ember felvállalhat dolgokat de következményekkel járhat.Akinek van veszteni valója miért tenné ezt ha teheti okosan és megfontoltan.Így is rejt kockázatokat a dolog nem ha kiadom magamat fűnek-fának !
(Ez egy válasz PAOC üzenetére (2008. 11. 08. szombat 19:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 08. szombat 19:59
Miért kérnek a partner keresők mindjárt arcot is tartalmazó fotót?

Ki az a hülye , aki tökre ismeretlenül, anélkül, hogy néhány szót már váltana ismerkedés céljából, kiadja az arcát? Ki biztosítja azt, hogy nem fognak vele visszaélni?
#74   2008. 11. 09. vasárnap 17:47
PAOC PAOC
De nézd meg szinte mindegyik arcos fotót kér. Szerintem inkább nem gondolják át ezt az egészet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 11. 09. vasárnap 12:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (347117)
2008. 11. 09. vasárnap 12:03
Hát mert gyűjtik a fényképeket, hogy a magányos óráikban legyen mire rárántani.
#73   2008. 11. 09. vasárnap 12:03
X Törölt felhasználó (347117)
Hát mert gyűjtik a fényképeket, hogy a magányos óráikban legyen mire rárántani.
#72   2008. 11. 08. szombat 19:59
PAOC PAOC
Miért kérnek a partner keresők mindjárt arcot is tartalmazó fotót?

Ki az a hülye , aki tökre ismeretlenül, anélkül, hogy néhány szót már váltana ismerkedés céljából, kiadja az arcát? Ki biztosítja azt, hogy nem fognak vele visszaélni?
#71   2008. 10. 26. vasárnap 11:47
X Törölt felhasználó (347117)
Szia Joni002!

Akiket "szidunk" azok ebben a fórumban biztos nem fognak hangot adni magukrol. Ők csak olvassák, és ész nélkül jelentkeznek a hirdetésekre.
Mi nem szoktunk a levelezésbe átmenni bunkóba, addig el sem jutunk. Ha kapunk valakitől egy levelet, válaszolunk neki, és ha nem nem válaszol vissza normális hangnemben, akkor töröljük és kész.
Az elvárások, szerintem nem nagyok, csak legyen normális.
(Ez egy válasz joni002 üzenetére (2008. 10. 20. hétfő 20:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 10. 20. hétfő 20:11
mindenkinek igaza van csak azt nem értem ha itt mindenki panaszkodik a másikra akkor vanna e egyáltalán azok akiket szidunk?? smile De most komolyan én is rühelem ha valaki még anyit se képes visszaírni hogy bocsi de nem te kellesz vagy nem tetszel stb ! írsz neki egyszer, kétszer rendesen nem válaszol csak olvassa a leveled a harmadiknál szoktam átmenni bunkoba és kezdem el szídni meg fikázni! Mert ha valakibe annyi nincsen hogy válaszoljon akkor aba anyi értelem nemszorult szerintem hogy akár belelogassam a farkamat smile Szerintem, de lehet hogy nekem túl nagyok az elvárásaim? Nem tudom de nem egyszerü a dolog az biztos
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: teltcica36 teltcica36
Nyitás ideje: 2008. 02. 28. csütörtök
Üzenetek: 110db
Utolsó üzenet: 2021. 05. 19. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!