Hármas szex - női beszállóval (HETERO)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Párokhoz harmadiknak hölgy heteró alapon !

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 430 431 432
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#15   2004. 12. 12. vasárnap 23:46
Skandy Skandy
A műfajt kedvelő hölgyeknek sok szeretettel...
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#14   2004. 12. 12. vasárnap 23:41
Skandy Skandy
Így van Drága!
Habár a "többes szám" messze áll tőle, de eszembe sem jut panaszkodni!
Mert ezt leszámítva valóban tökéletes számomra!
finom finom finom
(Ez egy válasz Vacska üzenetére (2004. 12. 12. vasárnap 23:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 12. vasárnap 23:32
Skandy, bevallom, cseppet sem keserednek el ha ket pasi csak velem foglalkozna:DDDDD
es ugyan nem hozott ossze bennunket egymassal a sors, de biztos vagyok benne, hogy osszehozott teged (is) massal, akit nagyon nagyon szeretsz, es minden tokeletes vele:))
#13   2004. 12. 12. vasárnap 23:32
Vacska Vacska
Skandy, bevallom, cseppet sem keserednek el ha ket pasi csak velem foglalkozna:DDDDD
es ugyan nem hozott ossze bennunket egymassal a sors, de biztos vagyok benne, hogy osszehozott teged (is) massal, akit nagyon nagyon szeretsz, es minden tokeletes vele:))
(Ez egy válasz Skandy üzenetére (2004. 12. 12. vasárnap 22:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 12. vasárnap 22:41
Szióka Kedves!
Te vagy az a remek csaj, aki a kisebbik százalékot képviselve erősíted meg szavaimat.
Természetesen vannak olyan lányok, akiket izgat két pasi játéka, és ezzel semmi baj!
Nem is leszabályozni gondoltam a dolgokat, tökéletesen egyetértek veled abban,
- és alapvető elvem -
hogy mindent szabad ami (minden félnek) élvezetet nyújt! Ennek ellenére talán Te sem keserdsz el ha a két pasi csak veled foglalkozik, és nem egymással.
Azért bánom, hogy élőben nem hozott össze veled a sors... eljen finom wave
wink wink wink
#12   2004. 12. 12. vasárnap 23:20
Vacska Vacska
Tenyleg nem ertem hogy jon a szellemi jatszadozas a szexhez (egyebkent mit ertesz szellemi jatszadozas alatt???), es ha hiszed ha nem en no vagyok, es szamomra egyeb jatszadozasok is izgatoak!;)
#11   2004. 12. 12. vasárnap 22:41
Skandy Skandy
Szióka Kedves!
Te vagy az a remek csaj, aki a kisebbik százalékot képviselve erősíted meg szavaimat.
Természetesen vannak olyan lányok, akiket izgat két pasi játéka, és ezzel semmi baj!
Nem is leszabályozni gondoltam a dolgokat, tökéletesen egyetértek veled abban,
- és alapvető elvem -
hogy mindent szabad ami (minden félnek) élvezetet nyújt! Ennek ellenére talán Te sem keserdsz el ha a két pasi csak veled foglalkozik, és nem egymással.
Azért bánom, hogy élőben nem hozott össze veled a sors... eljen finom wave
wink wink wink
(Ez egy válasz Vacska üzenetére (2004. 12. 12. vasárnap 20:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 12. vasárnap 20:09
Draga Skandy! bar igaz amit modasz, most megiscsak homage-el kell egyetertenem, mert en szeretem nezni ket pasi jatekat is:))
Egy masik topikban volt mar errol szo, en ott is leirtam, hogy sztem nem szabadna leszabalyozni ezeket a dolgokat, ha egy par ugy dont hogy bevesznek harmadikat, ne adj isten negyediket, akkor is ugyanazoknak a szabalyoknak kellene ervenyesnek lennie mint amikor ketten vannak: mindent szabad ami elvezetet nyujt! Mondom ezt ugy hogy naaaaaagyon feltekeny tipus vagyok, de a szexben izgat ha a pasimat nezhetem massal vagy masokkal, akar masik fiuval...
Igaz, en freak vagyok:DDDD
#10   2004. 12. 12. vasárnap 20:09
Vacska Vacska
Draga Skandy! bar igaz amit modasz, most megiscsak homage-el kell egyetertenem, mert en szeretem nezni ket pasi jatekat is:))
Egy masik topikban volt mar errol szo, en ott is leirtam, hogy sztem nem szabadna leszabalyozni ezeket a dolgokat, ha egy par ugy dont hogy bevesznek harmadikat, ne adj isten negyediket, akkor is ugyanazoknak a szabalyoknak kellene ervenyesnek lennie mint amikor ketten vannak: mindent szabad ami elvezetet nyujt! Mondom ezt ugy hogy naaaaaagyon feltekeny tipus vagyok, de a szexben izgat ha a pasimat nezhetem massal vagy masokkal, akar masik fiuval...
Igaz, en freak vagyok:DDDD
(Ez egy válasz Skandy üzenetére (2004. 12. 12. vasárnap 12:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 12. vasárnap 12:20
Az én felfogásomban a két pasi egy lány felállásnál, a nő van középpontban. Az ő kényeztetése és teljes kielégítése a cél. Szerintem a csajok kevés százalékát izgatja, ha férfiakat lát egymással foglalkozni.
Ellenben, ha vele foglalkoznak egyszerre ketten az annál inkább!
Ezért gondolom hogy van értelme...
De kérdezz meg egy lányt, és ő jobban el fogja tudni mesélni.
#9   2004. 12. 12. vasárnap 12:20
Skandy Skandy
Az én felfogásomban a két pasi egy lány felállásnál, a nő van középpontban. Az ő kényeztetése és teljes kielégítése a cél. Szerintem a csajok kevés százalékát izgatja, ha férfiakat lát egymással foglalkozni.
Ellenben, ha vele foglalkoznak egyszerre ketten az annál inkább!
Ezért gondolom hogy van értelme...
De kérdezz meg egy lányt, és ő jobban el fogja tudni mesélni.
(Ez egy válasz homage üzenetére (2004. 12. 11. szombat 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 11. szombat 16:51
egyébként érdekes, ha 2 lány 1 fiú, minden férfi "elvárja" a leszbizést. fordítva viszont... fura, mi értelme egy hármasnak, ha nem "mindenki mindenkivel"?;)
#8   2004. 12. 11. szombat 16:51
homage homage
egyébként érdekes, ha 2 lány 1 fiú, minden férfi "elvárja" a leszbizést. fordítva viszont... fura, mi értelme egy hármasnak, ha nem "mindenki mindenkivel"?;)
#7   2004. 12. 11. szombat 12:43
Skandy Skandy
Nincs a világon semmi gond a véleményeddel,
nem is szóltam egyetlen rossz szót sem.
Én is csak a véleményemet mondtam el.
Biztos sokan gondolkodnak így, mint te, és ez teljesen normális!
Magam is a két lány egy fiú dolgot részesítem előnyben, de a fordított felállás is érdekes és izgató helyzet lehet.
Persze sok mindennek passzolnia kell.
De a csajokért mindent!!!
(majdnem)
eljen eljen
(Ez egy válasz Junior23... üzenetére (2004. 12. 11. szombat 12:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 11. szombat 12:17
Igazad van,de én csak a saját véleményem mondtam el.Én nem maradtam még szégyenben egy nő elött sem.Vagyis egyszer de annak az oka meg volt.Viszont nem tartom kizártnak ha ott lenne egy pasi akkor nem jönne össze.Zavarna a pasi illata,hangja,lihegése,stb!Én ilyen vagyok:)!
#6   2004. 12. 11. szombat 12:17
Junior23... Junior23...
Igazad van,de én csak a saját véleményem mondtam el.Én nem maradtam még szégyenben egy nő elött sem.Vagyis egyszer de annak az oka meg volt.Viszont nem tartom kizártnak ha ott lenne egy pasi akkor nem jönne össze.Zavarna a pasi illata,hangja,lihegése,stb!Én ilyen vagyok:)!
(Ez egy válasz Skandy üzenetére (2004. 12. 11. szombat 11:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 11. szombat 11:13
Megérdemlik a lányok is ezt a plusszt!
Gondoljatok bele, nekik milyen jó lehet, ha egyszerre két pasi kényezteti a testüket!
vagy éppen két farkincával játszadozhatnak egyszerre!
A 3/1-es felállásnál talán már kicsit nagy a "tömeg", de egy triónak nem lennék ellene, a hölgytag maximális gyönyörének kedvéért!
wink eljen
#5   2004. 12. 11. szombat 11:13
Skandy Skandy
Megérdemlik a lányok is ezt a plusszt!
Gondoljatok bele, nekik milyen jó lehet, ha egyszerre két pasi kényezteti a testüket!
vagy éppen két farkincával játszadozhatnak egyszerre!
A 3/1-es felállásnál talán már kicsit nagy a "tömeg", de egy triónak nem lennék ellene, a hölgytag maximális gyönyörének kedvéért!
wink eljen
#4   2004. 12. 11. szombat 08:36
Junior23... Junior23...
Én egyszer voltam úgy hogy volt még egy lány plussz a barátnőm.Isteni látvány volt hogy ketten egymással elvoltak.Nem tudtam odanézni mert rögtön elsültem volna wink !Viszont ha lenne egy pasi plussz én és egy idegen lány akkor engem zavarna a másik csávó.Nem tudom miért de én ezt a fajta sexet nem keresem és nem is mennék bele.Az biztos hogy a lányoknak tetszik és nagyon sok olyan fiú van aki ezt szereti.
#3   2004. 12. 11. szombat 01:54
Skandy Skandy
Ti kis telhetetlenek...
ejnye1 wink wink
#2   2004. 12. 11. szombat 01:48
Vacska Vacska
Sztem siman, sok olyan pasi van, akit izgat ha tobben csinalnak meg egy not!
Vegul is megiscsak a 3 pasi/egy csaj felallas az ultimate fantaziaja eleg sok nonek - ugy latom!:)
#1   2004. 09. 18. szombat 16:37
atti75 atti75
Sziasztok!

Már régóta vágyam, vágyunk, hogy a szexuális életünkbe egy 2. n?t is bevonjunk. Imádnánk mind ketten, ezért keresünk egy fiatal lányt mindkett?nk örömére.

Egy fiatal Bp-i pár 19/29 szexéhes pár keres egy fiatal lányt, aki ápolt, kedves, vidám, mosolygós, nem dohányzik. Ha szeretnél minket megismerni, akkor az atti2@vipmail.hu címre írj levelet, telefonszámmal. Puszilunk :) finom Ez már kedves :)
 
... 430 431 432
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: atti75 atti75
Nyitás ideje: 2004. 09. 18. szombat
Üzenetek: 8635db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 28. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!