Meleg és Bi pasik szex/ismerkedés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Kipróbálnád? élveznéd újra?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#17022   ma 19:20
petersex petersex
valaki cam sex?
#17021   ma 17:40
CsinosTS CsinosTS
Szia!
Én egy 26 éves transzszexuális nő vagyok.
Biszex férfit keresek orális kényeztetésre, igény szerint akár kölcsönösen is. Legfőképp autós kalandra gondolok és leggyakrabban az esti órákban alkalmas. Ha felkeltettem az érdeklődésed, keress bátran. smile
#17020   ma 17:19
fétish fétish
Hali! Én ráérek!! Hol talizzunk?
(Ez egy válasz Biboysub üzenetére (ma 12:08), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 12:08
Holnap 4 után keresnék srácot közös masztira (max orál) Bp. Helyem nincs, kocsi, vagy szabadban.
#17019   ma 16:58
bifiú29 bifiú29
Ma valaki Budapest II.kerület közeléből? Hely van !
#17018   ma 16:44
makkmarci71 makkmarci71
Jelentkezem
(Ez egy válasz Biboysub üzenetére (ma 12:08), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 12:08
Holnap 4 után keresnék srácot közös masztira (max orál) Bp. Helyem nincs, kocsi, vagy szabadban.
#17017   ma 16:42
Munich87 Munich87
Salgotarjan es kornyeken valaki?
#17016   ma 16:39
berbarian berbarian
Egy ideje már regisztrálva vagyok az oldalon, volt egy találkozom is egy nálamnál idősebb hölggyel, de most valami újat próbálnék ki, szivesen csatlakoznék párhoz. csak BUDAPEST. nyitott vagyok új dolgokra, es ezen a téren abszolút kezdő vagyok. sose voltam még párral.
Köszönöm a leveleket, CSAK PÁROKNAK VÁLASZOLOK!!
#17015   ma 16:00
cincogi cincogi
7.-kerületben keresek a mai napra aktív vagy uni srácot ! Helyem van , ami elég extrém és izgalmas !
#17014   ma 15:09
NagyFiu18 NagyFiu18
19 éves passzív fiú valakinek Nyíregyháza és környékén?

Kocsi vagy hely kellene. smile
#17013   ma 13:52
kecske90 kecske90
Ma délután este valaki megkínálna egy kis fehérjével? Helyem nincs, utazni ésszerű távolságra tudok. Képed azért legyen
#17012   ma 13:50
Csakpártkeresek01 Csakpártkeresek01
Ma Gyöngyösön szopatnék akit érdekel privtba keresen!
#17011   ma 13:41
szuf szuf
Valaki ma a Gárdonyi nudin közös maszti? 4körül
#17010   ma 12:45
thomx thomx
valaki dugni pesten? 19/f
#17009   ma 12:08
Biboysub Biboysub
#17008   ma 11:43
Muki86 Muki86
Pécs környékén absz. kezdőként eny bi férfi tagú párhoz csatlakoznék amolyan segédnek, mindkét fél örömére.
#17007   ma 10:54
Taszter81 Taszter81
Törökszentmiklós/Szolnok ! Du szopatnak!!.…
#17006   ma 09:05
lankado lankado
Miért kell az ilyen pároknak mindig 200 km-re lenniük?!
(Ez egy válasz Kezdőpár82 üzenetére (tegnap 21:48), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 21:48
Sziasztok.Ismerkedni szeretnénk.Lehetőleg a megyéből.Átlag alkatú esetleg mackós pasival.
#17005   ma 08:56
mykrop57 mykrop57
Pécsett vagy környékén szopnék. Nincs helyem, kocsiban felejtős. Lehetsz heteró is.
#17004   ma 07:45
miskolcboy98 miskolcboy98
Miskolcon fiúval találkoznék ma. Részletek privátban.
#17003   ma 07:40
titokban75 titokban75
Sziasztok
Ma délelőttre keresek aktív vagy uni srácot esetleg párt gyms megyében. Én 40éves sportos srác vagyok

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szexehes94 szexehes94
Nyitás ideje: 2015. 12. 20. vasárnap
Üzenetek: 17022db
Utolsó üzenet: ma 19:20

Hírek

2019. 03. 20. szerda 16:43
Köntöst le! Egy szétnyíló szexi köntös sokunk fantáziáját beindítja, legyen az buja selyem, kacéran átlátszó, romantikus csipke vagy hétköznapi fürdőköntös. Vajon kiről hogyan kerül le a köntös, mivel csábít majd ebben a hónapban? Zuhany után, maszti közben,... Tovább
2019. 03. 18. hétfő 21:44
Ázsiai tinicsajok Ázsiai tinik buknak a fehér farokra. Ázsiai tini csajok, pici cicikkel, szűk puncikkal várják a kényeztetést. Amit meg is kapnak, egy kiadós keféléssel együtt Letöltés - Asian lollipops 3 Tovább
2019. 03. 13. szerda 13:16
Nagyseggű gagbang Duci csajok - nagy kufferbe jó pakolni! Hatalmas ringó mellek, duci, zsíros, rezgő popsik. Aki még nem próbálta duci csajjal, az nem is tudja, milyen odaadók a szexben. Nincs amit meg ne tenne, amit meg ne tehetnél vele. A persze egy ilyen nőhöz neki kell ám... Tovább
Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!