Meleg és Bi pasik szex/ismerkedés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Kipróbálnád? élveznéd újra?

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#15356   ma 08:53
érett asszonyt55 érett asszonyt55
Diszkrét egézséges,farokszűz passzív keres normális aktív pasit.
Spermaimádó vagyok.
#15355   ma 08:35
patkany1 patkany1
Halli ! Ma este taliznek aktiv ferfi (akkal) lehet tobbes,en 172/56 csupasz test.oszesbarnas haj.kis cicik.szopathato+jol dughato s.t.b ! Hely kene ! Nograd-Pest m gun
#15354   ma 07:15
Polimer88 Polimer88
Sziasztok, új vagyok bi téren. Partnerem keresem, aki bevezetne.
Hasonlóan kíváncsiak üzenetét is várom
#15353   ma 05:17
Relationship Relationship
Üllő-Cegléd vonalon, vagy utazni tudó nem kövér fiút keresek mára és holnapra. Lehet kölcsönös vagy egyoldalú leszopás, nyelés. Helyem van de ésszerü távolság nem akadály.
#15352   ma 05:10
Crossdress Crossdress
Pécs vagy környékéről
keresgélek
ha kedvet kaptál valamihez akkor keress levélben
#15351   tegnap 20:24
kpassz33 kpassz33
Sziasztok!

28 éves kezdő passzív srác vagyok, aki szeret női ruhát felvenni.

Sajnos nem vagyok túl nőies, nem vagyok szőrtelen, de egy pl harisnya takar. Nincs nőies vékony testalkatom, átlagos testalakattal rendelkezem, parókám sincs.

Viszont nagyon szívesen veszek fel valami szexi női rucit és lennék a "csajod" az ágyban.

Szexben kezdő vagyok még szűz a popsim(kivétel vibrátor az sokat járt bennem), keresek valakit aki ezen változtatna.

Türelmes aktív pasit keresek, előny ha te is kezdő vagy a témában. Akár csak beszélgetne valaki a témában az is írhat nyugodtan. Email címem:kpassz33@freemail.hu
#15350   tegnap 20:12
Atti99 Atti99
Most este valaki Nagyhegyesen megszoptatna egy macis fiut?
#15349   tegnap 17:14
négyesbulik négyesbulik
Kinek lehetne megdugni a száját???Most???
#15348   tegnap 17:09
csiniszexipar csiniszexipar
Moat delutanra keresek aktiv igenyes apolt bi pasit
Bekapnam a farkadat elotted terdelve es addig szopnam es nyalogatnam mig bele nem spriccelsz a szamba de nem hagynam abba a szopast hanem addig kenyeztetnelek mig ujra kökenyen allna farkad hogy aztan negykezlab eled pucsitsak es belem rakd a farkad maj mikor a fenekemre elveztel akkor ujra visdzaterdelek eled es leoisilhetsz arcomba szamba es igy elveznek el a gyönyörtöl

Apolt igenyes borotvalt nös pasi vagyok Bpesten van helyem
#15347   tegnap 16:58
ferka67 ferka67
Ki szopatna, dugna pesten vagy környékén passzív 170/72/50 férfit....?
#15346   tegnap 15:44
Tamas334 Tamas334
Helló! Passzívat keresek pesten orálra!
#15345   tegnap 14:44
Atti99 Atti99
Ma valaki megszoptatna egy macis sracot Hajdúszoboszlón?
#15344   tegnap 13:05
Bibifiu46 Bibifiu46
Szeretnék egy olyan párhoz csatlakozni, ahol a férfi biszexuális, és ez a párját nem zavarja. Ahol kényeztethetjük a hölgyet ketten, de egymást is akár.
#15343   tegnap 13:04
nempecsel nempecsel
Sziasztok! Pesti pasit keresek, rendszeresen cumiznék. Hely van Bp.-13.ker
#15342   tegnap 12:25
sasmacska sasmacska
Nagy farku pesti fiut keresek pesten!!+!
#15341   tegnap 10:12
atiagi92 atiagi92
Sziasztok fiatal házaspár vágyunk és fiút lányt illetve párt keresnénk Tiszafüred mellett van helyünk!
#15340   tegnap 07:28
Bulls Bulls
Helló. Fiatal nagyfarku bi pasit keresek Nyíregyháza környékén.
#15339   tegnap 07:16
dd3025 dd3025
bi pasi ma délelőtt?írj privit
#15338   tegnap 07:13
seminemjo seminemjo
Szopnék ma délig van helyem
#15337   tegnap 07:03
zozee1 zozee1
Vác környékén valaki?

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szexehes94 szexehes94
Nyitás ideje: 2015. 12. 20. vasárnap
Üzenetek: 15356db
Utolsó üzenet: ma 08:53

Hírek

2019. 01. 14. hétfő 16:55
Csábítók feketében Az a bizonyos “szexi kis fekete” minden nő ruhatárában alapdarab. Csakis a viselője hangulatán múlik, hogy éppen elegáns végzet asszonyaként vagy esetleg dögös rosszlányként csábít benne. Kapd elő te is a kedvenc fekete rucidat, és mutasd meg, milyen... Tovább
2019. 01. 14. hétfő 16:52
Fekete fasz a a feleségben A feleségem az első alkalom után, rákapott a fekete fasz ízére. Ezért úgy gondoltam, ha ő is tesz nekem engedményeket, ezentúl annyiszor basszák meg a fekete srácok, ahányszor csak akarja. Letöltés - Black in my wife 2 Tovább
2019. 01. 09. szerda 12:20
Decemberi díjátadóink Az ünnepi időszak ellenére, decemberben két nyertesünk is szakított időt arra, hogy eljöjjenek hozzánk díjátadóra! MRSwinger stílszerűen szexi Mikulásnak öltözve vette át nyereményét. Tovább MRSwinger díjátadós képeihez Az év legvégén... Tovább
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!