Hangosan kefélő szomszédok (izgatnak a hangok?)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Hangos a szomszéd,esetleg utcán sétállva hallani ahogy szeretkeznek!!!!!!Nálatok milyenek a szomszedok??

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#316   2023. 04. 25. kedd 17:02
X Törölt felhasználó (4704376)
Egyik éjjel jöttem haza, és a szomszéd kiscsajt nagyon b@szták... vagy valami hasonló. Zengett tőle a lakás. Fura volt, mert olyan kis csendes típus. Apuka országgyűlési képviselő és jogász, mindezek mellett az a vaskapalapos idióta, mama is értelmiségi
#315   2023. 04. 25. kedd 14:38
X Törölt felhasználó (1123022)
Valjuk be legtöbb helyen belölük élnek... nyes
(Ez egy válasz Kellemen üzenetére (2023. 04. 25. kedd 14:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 25. kedd 14:15
gyakran megsz@llok egy pesti panzióban, ahol alkalmi párok találkozgatnak... este is meg nappal is jó hangok szűrődnek át.
direkt középső szobát szeretek, mert akkor két irnyból hallhatom
#314   2023. 04. 25. kedd 14:15
Kellemen Kellemen
gyakran megsz@llok egy pesti panzióban, ahol alkalmi párok találkozgatnak... este is meg nappal is jó hangok szűrődnek át.
direkt középső szobát szeretek, mert akkor két irnyból hallhatom
#313   2023. 04. 25. kedd 10:31
Felhőék Felhőék
Minket nagyon izgatna ha panzióban vagy hotelben a szomszéd szobában vadul szexelnének… többször volt ilyen helyeken mellettünk hasonló korú vagy fiatalabb pár… vártuk a hangokat… nem jöttek, így nekünk kellett áldozni az önfeledt, hangos szex oltárán wink na majd talán idén nyáron berényben a kempingben wink
#312   2023. 04. 24. hétfő 22:09
Sönc 50 Sönc 50
Társasházban ez gyakori "élmény"...
(Ez egy válasz Jostek üzenetére (2023. 04. 24. hétfő 22:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 24. hétfő 22:07
Lassan jön a jó idő….nyílnak az ablakok….es hallani mindent
#311   2023. 04. 24. hétfő 22:07
Jostek Jostek
Lassan jön a jó idő….nyílnak az ablakok….es hallani mindent
#310   2022. 06. 06. hétfő 19:25
Pampalini78 Pampalini78
Én is nagyon izgatónak találom a hangokat! Régebben többször hallottam a szomszéd lányt nyögdécselni és beszélni.
#309   2022. 06. 06. hétfő 13:56
biboots biboots
Én anno a nővéremet hallottam sokszor a másik szobában… nem mondom, nem kos élmény volt de talán az mégis sokkal nagyobb amikor az akkori pasijának vette fel hangkazettára a masztiját… rommá hallgattam fiatalon! smile láttam videót is róluk, de az nem ide tartozik smile szóval extra nagy élmény!
#308   2022. 06. 04. szombat 15:56
viking1988 viking1988
Anno az előző lakhelyükön a szomszéd lány brutálisan ordított közben nyes sokszor athallottuk
#307   2021. 04. 01. csütörtök 21:52
feherkalman1 feherkalman1
Most értem ide a Grazi szobámba a szomszédban alaposan kefélnek egy nőt , a falon kopog az ágytámla és a csaj sem fogja vissza magát.
#306   2020. 08. 31. hétfő 07:32
andrew88 andrew88
A régi szomszédaink nagyon hangosak voltak, főleg a lány. Nem is nyögdécselt, hanem inkább nyerített. Képzelem mit kaphatott.
#305   2020. 08. 02. vasárnap 09:09
Istvanka Istvanka
Üdvözletem! Az érdekesség kedvéért megosztanád velünk a lemondoleveleket?? crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 01. szombat 03:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4264102)
2020. 08. 01. szombat 03:01
kedves pasik...
Lehet a fórumon ömlengeni, hogy nem találtok nőt vagy párt...
92 levélből 11 biztosan érkező srácból 4 jött el...
Utolsó pillanatban, aznap délelőtt 7ből 6 lemondta (ennyi gerinc volt bennük), akiknél megszült a nagymami, beteg lett a gyerek, napszúrást kaptak aznapra, és egyéb ÉRTELMES dumákkal
szerencsére SOS-ben sikerült találni 4 pasit, így 9 pasi 3 nő nagyon jól élveztük egymást, szuper csapat jött össze 55 m2-en.
Az a pár aki meg el se indult, 5 hét szervezkedés és napi kapcsolattartás, igények felépítése stb után az a csigafajták szégyene is lenne...de magukra vessenek...több potencia maradt nekem, nekünk...
Huhh, a szomszédok az erkély-jelenetek, hangok stb után vajon mit mondhatnak?
#304   2020. 08. 02. vasárnap 08:11
X Törölt felhasználó (4274322)
Sziasztok. smile Engem is érdekelne hasonló.
(Ez egy válasz Dockfeet üzenetére (2020. 07. 31. péntek 21:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 31. péntek 21:28
Engem nagyon izgat hallani másokat. Korábbi lakhelyemen néha áthalatszott egy-két akció, de sajnos nem volt jellemző.
Most ahol lakom sajnos emmi.... Igazán az izgat ha a nőt hallom élvezni. Ha valakinek van SAJÁT hangfelvétele (vagy készítene egyet) és átküldené, nagyon hálás lennék.
(üziben adok email címet) Érdekel párok vagy hölgyek magányos örömködésének hangja smile
#303   2020. 08. 02. vasárnap 06:13
coupling coupling
Itt bocskaikertben?
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 01. szombat 03:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4264102)
2020. 08. 01. szombat 03:01
kedves pasik...
Lehet a fórumon ömlengeni, hogy nem találtok nőt vagy párt...
92 levélből 11 biztosan érkező srácból 4 jött el...
Utolsó pillanatban, aznap délelőtt 7ből 6 lemondta (ennyi gerinc volt bennük), akiknél megszült a nagymami, beteg lett a gyerek, napszúrást kaptak aznapra, és egyéb ÉRTELMES dumákkal
szerencsére SOS-ben sikerült találni 4 pasit, így 9 pasi 3 nő nagyon jól élveztük egymást, szuper csapat jött össze 55 m2-en.
Az a pár aki meg el se indult, 5 hét szervezkedés és napi kapcsolattartás, igények felépítése stb után az a csigafajták szégyene is lenne...de magukra vessenek...több potencia maradt nekem, nekünk...
Huhh, a szomszédok az erkély-jelenetek, hangok stb után vajon mit mondhatnak?
#302   2020. 08. 01. szombat 03:01
X Törölt felhasználó (4264102)
kedves pasik...
Lehet a fórumon ömlengeni, hogy nem találtok nőt vagy párt...
92 levélből 11 biztosan érkező srácból 4 jött el...
Utolsó pillanatban, aznap délelőtt 7ből 6 lemondta (ennyi gerinc volt bennük), akiknél megszült a nagymami, beteg lett a gyerek, napszúrást kaptak aznapra, és egyéb ÉRTELMES dumákkal
szerencsére SOS-ben sikerült találni 4 pasit, így 9 pasi 3 nő nagyon jól élveztük egymást, szuper csapat jött össze 55 m2-en.
Az a pár aki meg el se indult, 5 hét szervezkedés és napi kapcsolattartás, igények felépítése stb után az a csigafajták szégyene is lenne...de magukra vessenek...több potencia maradt nekem, nekünk...
Huhh, a szomszédok az erkély-jelenetek, hangok stb után vajon mit mondhatnak?
#301   2020. 07. 31. péntek 21:28
Dockfeet Dockfeet
Engem nagyon izgat hallani másokat. Korábbi lakhelyemen néha áthalatszott egy-két akció, de sajnos nem volt jellemző.
Most ahol lakom sajnos emmi.... Igazán az izgat ha a nőt hallom élvezni. Ha valakinek van SAJÁT hangfelvétele (vagy készítene egyet) és átküldené, nagyon hálás lennék.
(üziben adok email címet) Érdekel párok vagy hölgyek magányos örömködésének hangja smile
#300   2020. 07. 26. vasárnap 21:43
Krumplisteszta Krumplisteszta
Nemigazàn. Inkàbb zavaro tud lenni ha az èjszaka közepén èbredek fel miatta.
#299   2020. 07. 25. szombat 20:19
X Törölt felhasználó (4382282) VIP
mikor még panelban laktunk, időnként lehetett hallani mindent elég tisztán. a szomszéd asszony nyögéseit, a pasas hangját is.még sokszor azt is ahogy mondta a csaj hogy igen nyald még. utána meg az ágy recsegésének kíséretében a csattogást.szerintem ugyanazon a falon volt az ágyuk ahol a miénk, ráadásul eléggé magam elé tudtam képzelni a dolgokat mert a nő elég jól is nézett ki.
persze hogy ilyenkor állt a farkam, engem nagyon izgatnak az ilyen hangok.
#298   2020. 07. 25. szombat 05:20
feherkalman1 feherkalman1
Ausztriában dolgozom, egy szobát bérlek 67 éves néni lakásában. Minden héten jön hozzá egy pasi csütörtök este és kb. egy órát kefélnek a szomszéd szobában.
Mindent hallok.
#297   2020. 07. 16. csütörtök 14:56
rolyka930 rolyka930
Ágykopogás hangja jön a szomszéd. felől. Közben a szomszédasszony kemény hangja: ne oda dugd te hülye, ott fáj! Valószínűleg akkor ismerte meg az anális kéjt! Később már csak hangos sóhajtozás hallatszott, majd férfias hörgés. A szomszéd volt annyira jó haver, hogy egy tengerparti nyaralás videóját megosztotta velem, és azon a felesége, meg az asszony barátnője lengedező feszes mellekkel futkározott, ugrándozott, miközben kopasz puncijuk csillogott a napfényben...
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Jostek Jostek
Nyitás ideje: 2016. 01. 03. vasárnap
Üzenetek: 356db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 11. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!