Hangosan kefélő szomszédok (izgatnak a hangok?)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Hangos a szomszéd,esetleg utcán sétállva hallani ahogy szeretkeznek!!!!!!Nálatok milyenek a szomszedok??

Az eddigi hozzászólások

... 9 10 11 12 13 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#156   2017. 08. 22. kedd 07:10
zsozs70 zsozs70
én nem értem miért foglkozik sok ember más dolgával ki mit mikor hogyan csinálja foglakozzon a maga dolgával
#155   2017. 08. 22. kedd 00:30
Jostek Jostek
Bár végignézhetném
(Ez egy válasz PetiesNori üzenetére (2017. 08. 22. kedd 00:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 22. kedd 00:16
Én a lakásban folyton meztelenül vagyok. Körgangos épületre néz a lakásunk ablaka, ahonnan mindig megnéz a szemben lakó kb 55 éves szomszédnő.
Egész nyáron nyitott ablak mellett szexelünk, olykor a lámpákat is felkapcsolva hagyjuk. Hadd nézze az, akinek ez jól esik.

Titkon azért reménykedem, hogy a szomszéd nő egyszer bekéreckedik egy alkalomra, nagyon pajzánul néz rám néha smile
#154   2017. 08. 22. kedd 00:16
PetiesNori PetiesNori
Én a lakásban folyton meztelenül vagyok. Körgangos épületre néz a lakásunk ablaka, ahonnan mindig megnéz a szemben lakó kb 55 éves szomszédnő.
Egész nyáron nyitott ablak mellett szexelünk, olykor a lámpákat is felkapcsolva hagyjuk. Hadd nézze az, akinek ez jól esik.

Titkon azért reménykedem, hogy a szomszéd nő egyszer bekéreckedik egy alkalomra, nagyon pajzánul néz rám néha smile
#153   2017. 08. 16. szerda 13:19
X Törölt felhasználó (877559)
A szomszéd hálószobája a mienk mellett van, és a lány elég hangos. Gyakran halljuk ahogy dugják, meg néha masztizik is. Néhányszor dugtunk azért mert felizgattak. finom
#152   2017. 08. 16. szerda 10:26
magnum44 magnum44
A nyolcvanas években felettem lakott albérletben egy ápolónő, majd le szakadt a plafon olyan akciók voltak. Az ágy nyikorgott és hozzá az aktus hangjai. De nem azért nem tudtam elaludni mert zavart smile
#151   2017. 08. 16. szerda 07:30
X Törölt felhasználó (940836)
Szerintem ez mindenkinél máshogy van. Én pl imádom hallgatni a párokat és szerencsére elég sűrűn is van rá lehetőségem. Párom jobban szeret hangoskodni és szerencsére ki is engedi a hangját amit én szeretek, ha az utcán sétálnak legalább nekik is mosolyt csalunk az arcára. Manapság kevés embert botránkoztat ez a dolog meg úgy gondolom. Most hogy valaki direkt, vagy éppen a puszta élvezet hozza ki belőle azt a járókelő vagy hallgatózó ember úgysem tudja. Vagy lehet,hogy rosszúl gondolom. Mi hotelekben nyaralókban stb kimondottan hangosan szexelünk. Ott úgysem ismer senki max ránk mosolyognak amikor szembe jönnek. Ismerős nincs.
#150   2017. 08. 16. szerda 07:20
fazonkirály fazonkirály
Én pont erről irtam,hogy minket mennyire izgat ha hallanak közben.néha amikor nagyon beindulunk,akkor égve marad a kislámpa,és a függönyt sem huzzuk be.ezzel jó lehetőséget biztosítunk a szembe szomszédoknak
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 15. kedd 07:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 08. 15. kedd 07:16
Ha nem ilyen stílusban teszed, akkor igen.
Mert úgy érzem te azt gondolod, hogy bármilyen választ adsz, akkor az alapján megbélyegezlek. Nem azért kérdeztem, mondtam.
Te az a fajta vagy, aki a saját házában és várában azt csinál , amit csak akar, nem érdekli a környezetének reakciója. Elfogadom, nincs ebben semmi. Sokan vannak így.
A kérdésem, azért érdekes, vagyis lenne érdekes, ha valaki át is gondolná, mert nem mindenki olyan, mint te vagy a többség.
Rendben, izgat a hangosan kefélő szomszédok. De vajon lesz olyan, aki azt vallja majd, hogy ő azt élvezi, ha mások számára hangos? Az a perverziója, hogy mások hallják és ez izgatja? Nem azt akarom ezzel mondani, hogy a "közönség" kedvéért megjátssza magát, hanem izgalmasabb-e úgy szexelni, hogy szándékosan mások tudtára adjuk.
Ez a választ, amit adtál elfogadható, viszont túl általános, hétköznapi. Köszönöm a válaszod egyébként a stílusa ellenére is.
Úgy tűnik, csak ez a válasz van, mert az ellenkezőjéről senki nem ír. Csak elhinni nem tudom, hisz oly sokan exhibicionisták, akkor ez a része hol marad?
Szerintem nem olyan bonyolult kérdéskör az, amit feszegetek. alien2
#149   2017. 08. 15. kedd 07:16
X Törölt felhasználó (69371)
Ha nem ilyen stílusban teszed, akkor igen.
Mert úgy érzem te azt gondolod, hogy bármilyen választ adsz, akkor az alapján megbélyegezlek. Nem azért kérdeztem, mondtam.
Te az a fajta vagy, aki a saját házában és várában azt csinál , amit csak akar, nem érdekli a környezetének reakciója. Elfogadom, nincs ebben semmi. Sokan vannak így.
A kérdésem, azért érdekes, vagyis lenne érdekes, ha valaki át is gondolná, mert nem mindenki olyan, mint te vagy a többség.
Rendben, izgat a hangosan kefélő szomszédok. De vajon lesz olyan, aki azt vallja majd, hogy ő azt élvezi, ha mások számára hangos? Az a perverziója, hogy mások hallják és ez izgatja? Nem azt akarom ezzel mondani, hogy a "közönség" kedvéért megjátssza magát, hanem izgalmasabb-e úgy szexelni, hogy szándékosan mások tudtára adjuk.
Ez a választ, amit adtál elfogadható, viszont túl általános, hétköznapi. Köszönöm a válaszod egyébként a stílusa ellenére is.
Úgy tűnik, csak ez a válasz van, mert az ellenkezőjéről senki nem ír. Csak elhinni nem tudom, hisz oly sokan exhibicionisták, akkor ez a része hol marad?
Szerintem nem olyan bonyolult kérdéskör az, amit feszegetek. alien2
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2017. 08. 15. kedd 07:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 15. kedd 07:00
mi nem azzal foglakozunk hogy mi van a környezetünkbe.mi amikor egymással vagyunk foglakozunk élvezzük a másik testét akkor nem a külsöségek számitanak.vagy élvezek és szivesen csinálom amit csinálok oda vissza vagy nem keféljek.az én házam az én váram.akkor ha furnak vagy lakást felujtanak valahol hözöngjek??
nyilván van aminek én sem örülök de én is hallottam már a szomszédot söt volt hogy felébredtem rá vagy felébredünt rá és szivesen hallgattuk
le kéne már magyaroszágon is vetközni a prüdséget.
miért a szomszédok soha életükben nem dugtak?vagy a nyugdijjasok sosem sexeltek?
akkor meg ne játssza meg magát senki!!
a sex ugy jo ahogy éppen van
lehet hogy a szocializmisban nem is volt szopás meg punci nyalás??
na akkor most mi van?
kielégitö a válasz??
#148   2017. 08. 15. kedd 07:00
zsozs70 zsozs70
mi nem azzal foglakozunk hogy mi van a környezetünkbe.mi amikor egymással vagyunk foglakozunk élvezzük a másik testét akkor nem a külsöségek számitanak.vagy élvezek és szivesen csinálom amit csinálok oda vissza vagy nem keféljek.az én házam az én váram.akkor ha furnak vagy lakást felujtanak valahol hözöngjek??
nyilván van aminek én sem örülök de én is hallottam már a szomszédot söt volt hogy felébredtem rá vagy felébredünt rá és szivesen hallgattuk
le kéne már magyaroszágon is vetközni a prüdséget.
miért a szomszédok soha életükben nem dugtak?vagy a nyugdijjasok sosem sexeltek?
akkor meg ne játssza meg magát senki!!
a sex ugy jo ahogy éppen van
lehet hogy a szocializmisban nem is volt szopás meg punci nyalás??
na akkor most mi van?
kielégitö a válasz??
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 11. péntek 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 08. 11. péntek 10:56
Akkor most megpróbálom a kérdésem neked feltenni, hátha válaszolsz rá.
Ti miért nem fogjátok vissza magatokat? Komolyan érdekelne az őszinte válasz.
- Mert nem érdekelnek mások, hogy mit gondolnak, ha hallanak benneteket, nem vagytok rájuk tekintettel?
- Vagy mert direkt megmutatjátok, ahogy fogalmaztál, legalább hallanak valakit szexelni?
- Vagy mert valóban élvezitek azt, hogy esetleg más is hall titeket?
- Vagy igazából észre sem veszitek magatokat?
Tényleg érdekel, hogy vajon ki, miért szexel hangosan. Nem következtetést akarok belőle levonni, csupán kíváncsiság.
#147   2017. 08. 14. hétfő 07:13
fazonkirály fazonkirály
Bár nem nekem szól a kérdés,azért megválaszolom.Mi például hihetetlenül felizgulunk mikor a szomszédban szeretkeznek.a vékony falak miatt nem csak a nyögést,de a beszédet is lehethallani "mélyebben,keményebben,élvezek,nyaljál stb ".azén farkam azonnal feláll tőle,a párom is hamar benedvesedik.Cserébe mi sem szeretnénk megfosztani őket az örömtől.komolyra fordítva a szót izgat bennünket,ha hallják ahogy csináljuk.persze bizonyos körülmények között pl ha nem egyedül vagyunk itthon,vagy ha máshol alszunk,akkor igyekszünk halkak lenni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 11. péntek 07:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1491732)
2017. 08. 11. péntek 07:05
A legjobb ami létezhet!
Még katalizáljátok is egymást a szomszédokkal.
#146   2017. 08. 11. péntek 10:56
X Törölt felhasználó (69371)
Akkor most megpróbálom a kérdésem neked feltenni, hátha válaszolsz rá.
Ti miért nem fogjátok vissza magatokat? Komolyan érdekelne az őszinte válasz.
- Mert nem érdekelnek mások, hogy mit gondolnak, ha hallanak benneteket, nem vagytok rájuk tekintettel?
- Vagy mert direkt megmutatjátok, ahogy fogalmaztál, legalább hallanak valakit szexelni?
- Vagy mert valóban élvezitek azt, hogy esetleg más is hall titeket?
- Vagy igazából észre sem veszitek magatokat?
Tényleg érdekel, hogy vajon ki, miért szexel hangosan. Nem következtetést akarok belőle levonni, csupán kíváncsiság.
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2017. 08. 11. péntek 06:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 11. péntek 06:45
inkább örüljenek a szomszédok hogy ilyet is hallanak hogy valaki sexel
mi nem fogjuk vissza magunkat akinek nem tetszik költözon el. de az is lehet hogy aki szol a másiknak lehet hogy irigy??
#145   2017. 08. 11. péntek 07:05
X Törölt felhasználó (1491732)
A legjobb ami létezhet!
Még katalizáljátok is egymást a szomszédokkal.
(Ez egy válasz fazonkirály üzenetére (2017. 08. 07. hétfő 06:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 07. hétfő 06:59
Nálunk egész nyáron nyitva az ablak,és nem fogjuk vissza magunkat.a szomszédaink is komoly koncerteket nyomnak
#144   2017. 08. 11. péntek 06:57
X Törölt felhasználó (1491732)
10/10
Hol laktok? smile
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2017. 08. 11. péntek 06:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 11. péntek 06:45
inkább örüljenek a szomszédok hogy ilyet is hallanak hogy valaki sexel
mi nem fogjuk vissza magunkat akinek nem tetszik költözon el. de az is lehet hogy aki szol a másiknak lehet hogy irigy??
#143   2017. 08. 11. péntek 06:45
zsozs70 zsozs70
inkább örüljenek a szomszédok hogy ilyet is hallanak hogy valaki sexel
mi nem fogjuk vissza magunkat akinek nem tetszik költözon el. de az is lehet hogy aki szol a másiknak lehet hogy irigy??
#142   2017. 08. 10. csütörtök 22:50
Jostek Jostek
Helyes!!!!!!Így kell beka2
(Ez egy válasz martonolsen üzenetére (2017. 08. 10. csütörtök 22:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 10. csütörtök 22:42
Nekünk is már szóltak a szomszédok, hogy zárjuk be az ablakot mert túl hangosak vagyunk! 2 éve lakunk itt , szerintem már megszokták merrt lassan egy éve nem szólnak! smile
#141   2017. 08. 10. csütörtök 22:42
martonolsen martonolsen
Nekünk is már szóltak a szomszédok, hogy zárjuk be az ablakot mert túl hangosak vagyunk! 2 éve lakunk itt , szerintem már megszokták merrt lassan egy éve nem szólnak! smile
#140   2017. 08. 10. csütörtök 22:24
Jostek Jostek
Merre laksz????elsétálok arra fele smile
(Ez egy válasz fazonkirály üzenetére (2017. 08. 07. hétfő 06:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 07. hétfő 06:59
Nálunk egész nyáron nyitva az ablak,és nem fogjuk vissza magunkat.a szomszédaink is komoly koncerteket nyomnak
#139   2017. 08. 07. hétfő 06:59
fazonkirály fazonkirály
Nálunk egész nyáron nyitva az ablak,és nem fogjuk vissza magunkat.a szomszédaink is komoly koncerteket nyomnak
#138   2017. 07. 15. szombat 10:24
X Törölt felhasználó (1491732)
Egy időben a barátnőm nyögéseire ébredtem.
Telómon ez volt az ébresztő hang. finom
#137   2017. 07. 15. szombat 10:21
X Törölt felhasználó (1491732)
Reméljük, nem távoli kutyaugatás volt! nyes
 
... 9 10 11 12 13 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Jostek Jostek
Nyitás ideje: 2016. 01. 03. vasárnap
Üzenetek: 356db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 11. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!