Párok - lányok és srácok
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Bi párok vágyira harmadik

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#17424   ma 15:03
attila- attila-
Szentendrei (49-50) párként keresünk...
#17423   ma 11:55
poos1 poos1
Pápai Párt vagy lanyt keresek izgalmas együttléthez. Nem voltam még párral , szivesen venném ha be vezetnétek ebbe az izgalmas játékba. Esetleg ha kezdő páros vagytok felfedezhetnénk együtt ezt .nudizásra
#17422   ma 08:35
Bibifiu46 Bibifiu46
Szeretnék egy olyan párhoz csatlakozni, ahol a férfi biszexuális, és ez a párját nem zavarja. Ahol kényeztethetjük a hölgyet ketten, de egymást is akár.
#17421   ma 00:14
kiscsávó 3 kiscsávó 3
Most hajnalban valaki autós rosszallkodásra ?
#17420   tegnap 23:12
Parkersex9 Parkersex9
Sziasztok!

Szexi Hölgyek képére élveznék!
Ha érdekel, keress privátban! wink
#17419   tegnap 21:50
Bibifiu46 Bibifiu46
Szeretnék egy olyan párhoz csatlakozni, ahol a férfi biszexuális, és ez a párját nem zavarja. Ahol kényeztethetjük a hölgyet ketten, de egymást is akár.
#17418   tegnap 20:03
nyíregyí pár nyíregyí pár VIP
Házaspárt keresünk
#17417   tegnap 20:00
kiscsávó 3 kiscsávó 3
A reptéri kifutó végéhez ! Én most megyek ki masztizni ! Aki akar megleshet ! Ezüst kombi mercedes,balra a fák árnyékában !
#17416   tegnap 12:19
kicsihigike kicsihigike
Siofokon talizna szimpi pár az éjjel júl. 14től-18ig bemutatkozó leveleket várunk.
#17415   tegnap 11:34
merevfarok bp merevfarok bp
Nőkkel,párokkal ismerkednék, találkoznék Budapesten!! Részleteket privátban!
#17414   tegnap 04:24
kiskakukk123 kiskakukk123
Kecskeméti házaspár vagyunk.
Lányokat és Párokat keresünk !
Privát üziket várunk
#17413   2018. 07. 14. szombat 23:38
foltosnyuszi foltosnyuszi
Anger@citromail.hu smile )
(Ez egy válasz bitkeresünk78 üzenetére (2018. 07. 08. vasárnap 08:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 07. 08. vasárnap 08:41
Bi pasit keresek ma estére akivel közösen szopnám a párom és a párommal szopnánk de szeretem ha két farkat cumizhatok felváltva. Kisebb max átlagos méret előny.Találka délután a férjemmel és este mehet ha minden ok. Fényképes leveleket a bitkeresek78@gmail.com címre várunk. Köszönjük.
#17412   2018. 07. 14. szombat 15:33
poos1 poos1
Pápai Párt vagy lanyt keresek izgalmas együttléthez. Nem voltam még párral , szivesen venném ha be vezetnétek ebbe az izgalmas játékba. Esetleg ha kezdő páros vagytok felfedezhetnénk együtt ezt .nudizásra
#17411   2018. 07. 14. szombat 12:40
drummond drummond
Sziasztok 29 éves pasi ismerkedne Szolnok és környékéről lányokkal nőkkel párokkal. Várom üzeneteket!
#17410   2018. 07. 14. szombat 12:36
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán urakat cumiznék a hölgyükkel közösen.Én kicsi fiúka vagyok,elérhetőséget írjatok.
#17409   2018. 07. 14. szombat 11:35
Gyula gyuluska Gyula gyuluska
Sziasztok! Szekszárdon ma estére lenne belevaló pár házaspár közös élvezetekre! Válaszokat privát várok.
#17408   2018. 07. 14. szombat 10:15
Nudisnapozós Nudisnapozós
Üdv Nyéki tópart napozás kikapcsolodas ismerkedés, irj batran már kint vagyok, párokat néznék autóm mellett vagy helyem is van nyéken, kizárólag hetero alapon mindenben benne vagyok, imádok puncit popsit nyalni többszörös élvezésig és jól masszírozok és élvezem is nagyon csinálni
#17407   2018. 07. 14. szombat 09:52
OdaadóBixes OdaadóBixes
Ma este biszex párt vagy fiút keresek kellemes kalandra Kecskeméten
#17406   2018. 07. 14. szombat 03:46
kiskakukk123 kiskakukk123
Kecskeméti házaspár vagyunk.
Lányokat és Párokat keresünk !
Privát üziket várunk
#17405   2018. 07. 13. péntek 18:23
jedy1 jedy1
Győrben keresünk hölgyet aki kényeztetné feleségemet előttem,amit én honorálnák !!

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: gabor_76 gabor_76
Nyitás ideje: 2008. 07. 11. péntek
Üzenetek: 17424db
Utolsó üzenet: ma 15:03

Hírek

2018. 07. 12. csütörtök 15:38
Verseny - Vizes kaland! Ha nyár, akkor napfény, víz, csobbanás és persze szex! Örökítsétek meg egy nyári vizes kalandotokat, legyen az szóló vagy páros kategória! Pózoljatok egy motorcsónakon, vitorláson, jetski-n, egy vízibiciklin vagy egy hangulatos stégen, mólón. Egy a... Tovább
2018. 07. 12. csütörtök 15:33
Tiniszex 3 Hogy mi az a tini koktél? Ha megtudod, máris ilyet akarsz szürcsölni te is! Kell hozzá finom zsenge tinipuncus - természetesen duplán - mert a csajok nem csak WC-re járni, de dugni is párosan szeretnek! És mivel a tinik mindennél jobban nyitottak az... Tovább
2018. 07. 06. péntek 14:14
Privát DVD 63 13 magyar amatőr jelenet a 7 éve csúcson lévő Privát sorozatból. Huncut, szeximádó lányok és pajkos feleségek, akik nem tesznek lakatot a pinájukra, ország-világ előtt bátran bevállalják a szereplést. Kukkants be nedves réseikbe a Privát sorozat újabb... Tovább
Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Szexpartner kereső, Budapest szexpartner, vidék szexpartner
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!