A téma fagyasztva! Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet) - előzmények 1.
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
A téma fagyasztva lett, nem lehetséges a hozzászólás!

Az eddigi hozzászólások

... 1120 1121 1122 1123 1124 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1704   2006. 10. 05. csütörtök 15:41
X Törölt felhasználó (368273)
azt hogy "levesem", ma már képtelen leszek helyesen leírni, úgy látom.
#1703   2006. 10. 05. csütörtök 15:39
X Törölt felhasználó (368273)
Attól tartok, most csak bablevessel tudok szolgálni. Még a pasimnak főztem, ehettem meg egyedül..Sőt: 4 napig ezen éltem, hogy elfogyjon, de azért még jut 1-2 darab!
Semmi romantika? Egyenesen durr a közepébe? Nohát....A gyümölcslevesen nem osztogatom csak úgy....Bár néha elcsurran....Az előbb ezt ajánlottam, hogy felszippanthatod és "kitakaríthatod":-)
#1702   2006. 10. 05. csütörtök 15:37
X Törölt felhasználó (368273)
Most inkább csak kukkolnék:-) Olyan jó őket nézni:D
#1701   2006. 10. 05. csütörtök 15:34
Valaki aki vad Valaki aki vad
Nymi...fini puncileves....
Még emléxem az ízére!
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 10. 05. csütörtök 15:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273)
2006. 10. 05. csütörtök 15:27
Látom, teljesen elnyelt a puncim, ha megszólalni sem tudsz:-)))
Ja,persze, estig kitart a "levesen":-) Remélem, ízlik:-) Jó étvágyat!
#1700   2006. 10. 05. csütörtök 15:30
X Törölt felhasználó (368273)
Jellemző...Már itt is csak masztizni lehet, vagy leszbizni:-) Amikor jövök, 1 pasi sincs itt. Ja igaz, tegnap végeztem velük, el is felejtettem. vigyor1
#1699   2006. 10. 05. csütörtök 15:29
X Törölt felhasználó (368273)
levesem....
Azt hiszem, engem is leköt valami, ha írni sem tudok.
#1698   2006. 10. 05. csütörtök 15:27
X Törölt felhasználó (368273)
Látom, teljesen elnyelt a puncim, ha megszólalni sem tudsz:-)))
Ja,persze, estig kitart a "levesen":-) Remélem, ízlik:-) Jó étvágyat!
#1697   2006. 10. 05. csütörtök 15:27
MmePrune MmePrune
na figyi! akkor most nézd meg a pároknál a 2710est, és véleményezd:D:D:D
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 10. 05. csütörtök 15:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2006. 10. 05. csütörtök 15:24
Hihi, miből maradtam ki, dráma, izgalom, leleplezés. Írjunk lassan egy könyvet a nappali életéről!!!

:-)))
#1696   2006. 10. 05. csütörtök 15:26
X Törölt felhasználó (368273)
Hé, honnan szerváltad ezeket a fotókat? Engem is ezen a kanapén kaptak le!! wow1 Na most lebuktam:-) Csak elbújtam, jó mélyen.....
(Ez egy válasz irigykutya. üzenetére (2006. 10. 05. csütörtök 13:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 05. csütörtök 13:16
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#1695   2006. 10. 05. csütörtök 15:24
X Törölt felhasználó (21812)
Hihi, miből maradtam ki, dráma, izgalom, leleplezés. Írjunk lassan egy könyvet a nappali életéről!!!

:-)))
#1694   2006. 10. 05. csütörtök 15:24
X Törölt felhasználó (368273)
Uhh, mitha magamat hallanám...Neked is ilyen kisebbségi érzéseid vannak,vagy mi fene?
#1693   2006. 10. 05. csütörtök 15:23
Valaki aki vad Valaki aki vad
OK...
Valaki segítene?
Felrakták a képeimet és nem tudom leszedetni!!
Ezek azok...
xxx.:-)
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 10. 05. csütörtök 15:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273)
2006. 10. 05. csütörtök 15:22
Te! Mé' nem rekámozzuk már magunkat, mi?:-)))
#1692   2006. 10. 05. csütörtök 15:22
X Törölt felhasználó (368273)
Te! Mé' nem rekámozzuk már magunkat, mi?:-)))
(Ez egy válasz Valaki aki vad üzenetére (2006. 10. 05. csütörtök 14:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 05. csütörtök 14:09
2002:-)
dehogynem
#1691   2006. 10. 05. csütörtök 15:09
Valaki aki vad Valaki aki vad
Én is itt vagyok...gruppen?
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 10. 05. csütörtök 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273)
2006. 10. 05. csütörtök 15:04
Na fasza...Most néztem egy meg egy romantikus filmet az RTL-en...Pont a lelkiállapotomhoz illett....A csaj végre megtalálta az Igazit, mint ahogy a pasi is...De ehhez kell egy kitartó pasi.
Folytatnom kéne a takarítást....De le kéne menni a boltba is zsepiért, mert elfogyott a 100-as az utóbbi 1 órában...
#1690   2006. 10. 05. csütörtök 15:04
X Törölt felhasználó (368273)
Na fasza...Most néztem egy meg egy romantikus filmet az RTL-en...Pont a lelkiállapotomhoz illett....A csaj végre megtalálta az Igazit, mint ahogy a pasi is...De ehhez kell egy kitartó pasi.
Folytatnom kéne a takarítást....De le kéne menni a boltba is zsepiért, mert elfogyott a 100-as az utóbbi 1 órában...
#1689   2006. 10. 05. csütörtök 14:18
Valaki aki vad Valaki aki vad
Asszem elmegyek...dódozni....
csácsumi
Ha megtelik a nappali, Szilvácska dobjon meg egy emilkével!
Csákány!
#1688   2006. 10. 05. csütörtök 14:15
Valaki aki vad Valaki aki vad
sajnos én nem...nincs kiben elmenni...
#1687   2006. 10. 05. csütörtök 14:11
Valaki aki vad Valaki aki vad
6-ak vagyunk a ranglistán!
#1686   2006. 10. 05. csütörtök 14:10
Valaki aki vad Valaki aki vad
Várj Édes...én még nem!!!!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2006. 10. 05. csütörtök 14:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 05. csütörtök 14:10
kicsit később reagálnék a 2000. hszre, most elmentem
#1685   2006. 10. 05. csütörtök 14:10
MmePrune MmePrune
kicsit később reagálnék a 2000. hszre, most elmentem
 
... 1120 1121 1122 1123 1124 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Gennyzsakszem Gennyzsakszem
Nyitás ideje: 2004. 09. 20. hétfő
Üzenetek: 24124db
Utolsó üzenet: 2007. 03. 30. péntek
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!