ha azt mondod, hogy én a gyertyát tartom, hát közlöm veled, hogy a fenedre fogom csorgatni a forró viaszt!!!
(Ez egy válasz para11 üzenetére (2006. 10. 24. kedd 22:08), amit ide kattintva olvashatsz)
micsoda rím! micsoda rím!
- az akkort hagyjátok el előle!
- az akkort hagyjátok el előle!
a nevetestöl kimaradt a k betü,bibibibi
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 10. 24. kedd 22:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 24. kedd 22:12
Törölt felhasználó (21812)
ha azt mondod, hogy én a gyertyát tartom, hát közlöm veled, hogy a fenedre fogom csorgatni a forró viaszt!!!
de akkor a birtokos is :)
na, látom: mindenki máshol kószál. elindulok ágyam felé. jó éjt nektek...
Nna, Ch-al vacsoráztam..
Legalábbis én ettem előtte a tonhalas, fokhagymás, sajtos spagettit, ő meg csúnyákat mondott... :D

Egészségemre! :D
Legalábbis én ettem előtte a tonhalas, fokhagymás, sajtos spagettit, ő meg csúnyákat mondott... :D

Egészségemre! :D
Nem kell elhagyni: tökéletesen klappol a szótagszám is! :)))))))
Kávéval és kacajjal jő a reggel
Kávéval és kacajjal jő
a reggel.
Hancúrozzunk, fiam, a sok
Szájunkon ott az álom csókja még,
de hívogat a hópehely, a jég,
rohanni könyvvel, ungon-berken által,
röpülni régi szárnyas korcsolyákkal,
csiklandó mellel szívni föl
a vad
fagyot, tiporni az ifjú
havat.
Hahó, előre, föl a
szállj énvelem.
Új másikom, ki régit visszabűvölsz,
kis reggelem.
Jer, hadd köszönjem néked, hogy enyém még
az élet,
mert folytatódik és minden megújul
tevéled.
Kávéval és kacajjal jő a reggel
Kávéval és kacajjal jő
a reggel.
Hancúrozzunk, fiam, a sok
Szájunkon ott az álom csókja még,
de hívogat a hópehely, a jég,
rohanni könyvvel, ungon-berken által,
röpülni régi szárnyas korcsolyákkal,
csiklandó mellel szívni föl
a vad
fagyot, tiporni az ifjú
havat.
Hahó, előre, föl a
szállj énvelem.
Új másikom, ki régit visszabűvölsz,
kis reggelem.
Jer, hadd köszönjem néked, hogy enyém még
az élet,
mert folytatódik és minden megújul
tevéled.
Kávéval és kacajjal jő
a reggel.
Hancúrozzunk, fiam, a sok
gy
. alf
er alf
ek alf
kelSzájunkon ott az álom csókja még,
de hívogat a hópehely, a jég,
rohanni könyvvel, ungon-berken által,
röpülni régi szárnyas korcsolyákkal,
csiklandó mellel szívni föl
a vad
fagyot, tiporni az ifjú
havat.
Hahó, előre, föl a
gy
-égig, alf
er alf
me alf
kszállj énvelem.
Új másikom, ki régit visszabűvölsz,
kis reggelem.
Jer, hadd köszönjem néked, hogy enyém még
az élet,
mert folytatódik és minden megújul
tevéled.
Kávéval és kacajjal jő a reggel
Kávéval és kacajjal jő
a reggel.
Hancúrozzunk, fiam, a sok
gy
. alf
er alf
ek alf
kelSzájunkon ott az álom csókja még,
de hívogat a hópehely, a jég,
rohanni könyvvel, ungon-berken által,
röpülni régi szárnyas korcsolyákkal,
csiklandó mellel szívni föl
a vad
fagyot, tiporni az ifjú
havat.
Hahó, előre, föl a
gy
-égig, alf
er alf
me alf
kszállj énvelem.
Új másikom, ki régit visszabűvölsz,
kis reggelem.
Jer, hadd köszönjem néked, hogy enyém még
az élet,
mert folytatódik és minden megújul
tevéled.
jóregg!
milyen éjszaka után? mit csinált para éjszaka? huh, miről maradtam le?
kávé nekem is jött reggel, de a kacajt még várom...
milyen éjszaka után? mit csinált para éjszaka? huh, miről maradtam le?
kávé nekem is jött reggel, de a kacajt még várom...
Jó reggelt, drágáim!
Para, kérlek ne felejtsd el feltenni valakinek a kérdésedet, nehogy megszakadjon Szilvácska láncjátéka (nem piramisjáték!!!)
(Ez egy válasz para11 üzenetére (2006. 10. 25. szerda 07:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 25. szerda 07:50
Kávéval és kacajjal jő a reggel
Kávéval és kacajjal jő
a reggel.
Hancúrozzunk, fiam, a sok
Szájunkon ott az álom csókja még,
de hívogat a hópehely, a jég,
rohanni könyvvel, ungon-berken által,
röpülni régi szárnyas korcsolyákkal,
csiklandó mellel szívni föl
a vad
fagyot, tiporni az ifjú
havat.
Hahó, előre, föl a
szállj énvelem.
Új másikom, ki régit visszabűvölsz,
kis reggelem.
Jer, hadd köszönjem néked, hogy enyém még
az élet,
mert folytatódik és minden megújul
tevéled.
Kávéval és kacajjal jő a reggel
Kávéval és kacajjal jő
a reggel.
Hancúrozzunk, fiam, a sok
Szájunkon ott az álom csókja még,
de hívogat a hópehely, a jég,
rohanni könyvvel, ungon-berken által,
röpülni régi szárnyas korcsolyákkal,
csiklandó mellel szívni föl
a vad
fagyot, tiporni az ifjú
havat.
Hahó, előre, föl a
szállj énvelem.
Új másikom, ki régit visszabűvölsz,
kis reggelem.
Jer, hadd köszönjem néked, hogy enyém még
az élet,
mert folytatódik és minden megújul
tevéled.
Kávéval és kacajjal jő
a reggel.
Hancúrozzunk, fiam, a sok
gy
. alf
er alf
ek alf
kelSzájunkon ott az álom csókja még,
de hívogat a hópehely, a jég,
rohanni könyvvel, ungon-berken által,
röpülni régi szárnyas korcsolyákkal,
csiklandó mellel szívni föl
a vad
fagyot, tiporni az ifjú
havat.
Hahó, előre, föl a
gy
-égig, alf
er alf
me alf
kszállj énvelem.
Új másikom, ki régit visszabűvölsz,
kis reggelem.
Jer, hadd köszönjem néked, hogy enyém még
az élet,
mert folytatódik és minden megújul
tevéled.
Kávéval és kacajjal jő a reggel
Kávéval és kacajjal jő
a reggel.
Hancúrozzunk, fiam, a sok
gy
. alf
er alf
ek alf
kelSzájunkon ott az álom csókja még,
de hívogat a hópehely, a jég,
rohanni könyvvel, ungon-berken által,
röpülni régi szárnyas korcsolyákkal,
csiklandó mellel szívni föl
a vad
fagyot, tiporni az ifjú
havat.
Hahó, előre, föl a
gy
-égig, alf
er alf
me alf
kszállj énvelem.
Új másikom, ki régit visszabűvölsz,
kis reggelem.
Jer, hadd köszönjem néked, hogy enyém még
az élet,
mert folytatódik és minden megújul
tevéled.
reggelt
(Ez egy válasz Valaki aki vad üzenetére (2006. 10. 25. szerda 08:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Köszönöm a
te
! alf
gn alf
ap alf
i sört
ohhh, valami rémlik...de minden este ez az össze-vissza kefélés, hát kell vajon emlékeznem rá, hogy mikor, hol és kivel?
egészségetekre:
Hol a határ a szemérem és az álszemérem között?
Katinka valasza érdekel különösen,de örülnék,ha mások véleményét is olvashatnám!
Katinka valasza érdekel különösen,de örülnék,ha mások véleményét is olvashatnám!
ÉLJEN!!!! para feltette a kérdését!!!
katinka, kérlek, hogy válaszolj, és aztán tegyél fel te egy kérdést valamelyik, még meg nem interjúvolt nappalilakónak:):):):):) (Ez egy válasz para11 üzenetére (2006. 10. 25. szerda 09:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 25. szerda 09:10
katinka, kérlek, hogy válaszolj, és aztán tegyél fel te egy kérdést valamelyik, még meg nem interjúvolt nappalilakónak:):):):):) (Ez egy válasz para11 üzenetére (2006. 10. 25. szerda 09:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Hol a határ a szemérem és az álszemérem között?
Katinka valasza érdekel különösen,de örülnék,ha mások véleményét is olvashatnám!
Katinka valasza érdekel különösen,de örülnék,ha mások véleményét is olvashatnám!
Bántottunk mi Téged?
Én maradok a HPnél! aztán evvel lekísérhetjük!
1ébként ahoj! (Ez egy válasz Valaki aki vad üzenetére (2006. 10. 25. szerda 08:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Én maradok a HPnél! aztán evvel lekísérhetjük!
1ébként ahoj! (Ez egy válasz Valaki aki vad üzenetére (2006. 10. 25. szerda 08:36), amit ide kattintva olvashatsz)
állok rendelkezésetekre!
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 10. 24. kedd 15:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 24. kedd 15:32
Törölt felhasználó (21812)
Surdi! A Szilva is meg én is zabálunk téged :-)












Gennyzsakszem





freeze_flash
