A téma fagyasztva! Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet) - előzmények 1.
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
A téma fagyasztva lett, nem lehetséges a hozzászólás!

Az eddigi hozzászólások

... 246 247 248 249 250 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#4941   2006. 10. 24. kedd 22:12
X Törölt felhasználó (21812)
ha azt mondod, hogy én a gyertyát tartom, hát közlöm veled, hogy a fenedre fogom csorgatni a forró viaszt!!!
(Ez egy válasz para11 üzenetére (2006. 10. 24. kedd 22:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 24. kedd 22:08
ha te vagy fölül es prune alattam
#4942   2006. 10. 24. kedd 22:12
édespille édespille
micsoda rím! micsoda rím!
- az akkort hagyjátok el előle!
#4943   2006. 10. 24. kedd 22:18
para11 para11
a nevetestöl kimaradt a k betü,bibibibi
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 10. 24. kedd 22:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2006. 10. 24. kedd 22:12
ha azt mondod, hogy én a gyertyát tartom, hát közlöm veled, hogy a fenedre fogom csorgatni a forró viaszt!!!
#4944   2006. 10. 24. kedd 22:24
édespille édespille
de akkor a birtokos is :)
#4945   2006. 10. 24. kedd 22:30
édespille édespille
na, látom: mindenki máshol kószál. elindulok ágyam felé. jó éjt nektek...
#4946   2006. 10. 24. kedd 22:42
X Törölt felhasználó (24620)
Nna, Ch-al vacsoráztam..
Legalábbis én ettem előtte a tonhalas, fokhagymás, sajtos spagettit, ő meg csúnyákat mondott... :D



Egészségemre! :D
#4947   2006. 10. 25. szerda 04:49
Katinka Katinka
Nem kell elhagyni: tökéletesen klappol a szótagszám is! :)))))))
#4948   2006. 10. 25. szerda 07:50
para11 para11
Kávéval és kacajjal jő a reggel


Kávéval és kacajjal jő
a reggel.
Hancúrozzunk, fiam, a sok
gy
alf
er
alf
ek
alf
kel
.
Szájunkon ott az álom csókja még,
de hívogat a hópehely, a jég,
rohanni könyvvel, ungon-berken által,
röpülni régi szárnyas korcsolyákkal,
csiklandó mellel szívni föl
a vad
fagyot, tiporni az ifjú
havat.
Hahó, előre, föl a
gy
alf
er
alf
me
alf
k
-égig,
szállj énvelem.
Új másikom, ki régit visszabűvölsz,
kis reggelem.
Jer, hadd köszönjem néked, hogy enyém még
az élet,
mert folytatódik és minden megújul
tevéled.

Kávéval és kacajjal jő a reggel


Kávéval és kacajjal jő
a reggel.
Hancúrozzunk, fiam, a sok
gy
alf
er
alf
ek
alf
kel
.
Szájunkon ott az álom csókja még,
de hívogat a hópehely, a jég,
rohanni könyvvel, ungon-berken által,
röpülni régi szárnyas korcsolyákkal,
csiklandó mellel szívni föl
a vad
fagyot, tiporni az ifjú
havat.
Hahó, előre, föl a
gy
alf
er
alf
me
alf
k
-égig,
szállj énvelem.
Új másikom, ki régit visszabűvölsz,
kis reggelem.
Jer, hadd köszönjem néked, hogy enyém még
az élet,
mert folytatódik és minden megújul
tevéled.

#4949   2006. 10. 25. szerda 08:07
MmePrune MmePrune
jóregg!
milyen éjszaka után? mit csinált para éjszaka? huh, miről maradtam le?
kávé nekem is jött reggel, de a kacajt még várom...
#4950   2006. 10. 25. szerda 08:15
X Törölt felhasználó (21812)
Jó reggelt, drágáim!
smile
#4951   2006. 10. 25. szerda 08:16
X Törölt felhasználó (21812)
Para, kérlek ne felejtsd el feltenni valakinek a kérdésedet, nehogy megszakadjon Szilvácska láncjátéka (nem piramisjáték!!!)
(Ez egy válasz para11 üzenetére (2006. 10. 25. szerda 07:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 25. szerda 07:50
Kávéval és kacajjal jő a reggel


Kávéval és kacajjal jő
a reggel.
Hancúrozzunk, fiam, a sok
gy
alf
er
alf
ek
alf
kel
.
Szájunkon ott az álom csókja még,
de hívogat a hópehely, a jég,
rohanni könyvvel, ungon-berken által,
röpülni régi szárnyas korcsolyákkal,
csiklandó mellel szívni föl
a vad
fagyot, tiporni az ifjú
havat.
Hahó, előre, föl a
gy
alf
er
alf
me
alf
k
-égig,
szállj énvelem.
Új másikom, ki régit visszabűvölsz,
kis reggelem.
Jer, hadd köszönjem néked, hogy enyém még
az élet,
mert folytatódik és minden megújul
tevéled.

Kávéval és kacajjal jő a reggel


Kávéval és kacajjal jő
a reggel.
Hancúrozzunk, fiam, a sok
gy
alf
er
alf
ek
alf
kel
.
Szájunkon ott az álom csókja még,
de hívogat a hópehely, a jég,
rohanni könyvvel, ungon-berken által,
röpülni régi szárnyas korcsolyákkal,
csiklandó mellel szívni föl
a vad
fagyot, tiporni az ifjú
havat.
Hahó, előre, föl a
gy
alf
er
alf
me
alf
k
-égig,
szállj énvelem.
Új másikom, ki régit visszabűvölsz,
kis reggelem.
Jer, hadd köszönjem néked, hogy enyém még
az élet,
mert folytatódik és minden megújul
tevéled.

#4952   2006. 10. 25. szerda 08:16
Valaki aki vad Valaki aki vad
reggelt szomoru1
#4953   2006. 10. 25. szerda 08:17
X Törölt felhasználó (21812)
#4954   2006. 10. 25. szerda 08:18
X Törölt felhasználó (21812)
Köszönöm a
te
alf
gn
alf
ap
alf
i sört
! crazya
#4955   2006. 10. 25. szerda 08:26
MmePrune MmePrune
ohhh, valami rémlik...de minden este ez az össze-vissza kefélés, hát kell vajon emlékeznem rá, hogy mikor, hol és kivel? vigyor2 vigyor2 vigyor2
#4956   2006. 10. 25. szerda 08:36
Valaki aki vad Valaki aki vad
egészségetekre:
#4957   2006. 10. 25. szerda 09:10
para11 para11
Hol a határ a szemérem és az álszemérem között?
Katinka valasza érdekel különösen,de örülnék,ha mások véleményét is olvashatnám!
#4958   2006. 10. 25. szerda 09:30
MmePrune MmePrune
ÉLJEN!!!! para feltette a kérdését!!!
katinka, kérlek, hogy válaszolj, és aztán tegyél fel te egy kérdést valamelyik, még meg nem interjúvolt nappalilakónak:):):):):)
(Ez egy válasz para11 üzenetére (2006. 10. 25. szerda 09:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 25. szerda 09:10
Hol a határ a szemérem és az álszemérem között?
Katinka valasza érdekel különösen,de örülnék,ha mások véleményét is olvashatnám!
#4959   2006. 10. 25. szerda 10:21
surdapapa surdapapa
Bántottunk mi Téged?

Én maradok a HPnél! aztán evvel lekísérhetjük!

1ébként ahoj!
(Ez egy válasz Valaki aki vad üzenetére (2006. 10. 25. szerda 08:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 10. 25. szerda 08:36
egészségetekre:
#4960   2006. 10. 25. szerda 10:23
surdapapa surdapapa
állok rendelkezésetekre!
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 10. 24. kedd 15:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2006. 10. 24. kedd 15:32
Surdi! A Szilva is meg én is zabálunk téged :-)
 
... 246 247 248 249 250 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Gennyzsakszem Gennyzsakszem
Nyitás ideje: 2004. 09. 20. hétfő
Üzenetek: 24124db
Utolsó üzenet: 2007. 03. 30. péntek
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!