s a
pi
szexes?
alf
áspi
alf
ás alf
na alf
kpi
alf
ás
s hol a szex?
a mai pornó stornó....
Sajátot, Katicika! Sajátot!
Ne az én képeimről radírozd le a felesleget!
:-)
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 05. hétfő 20:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 05. hétfő 20:49

Ne az én képeimről radírozd le a felesleget!
:-)
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 05. hétfő 20:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)

Nem kérdez! Hűtőhöz megy, kotorászik, fényképezőgépet elővesz, kattingat!
:-)
:-)
Nem szomorkodik! Hűtőhöz megy, kotorászik, fényképezőgépet elővesz, kattingat, és közben röhögcsél!
:-) (Ez egy válasz Moncy üzenetére (2007. 02. 05. hétfő 21:16), amit ide kattintva olvashatsz)
:-) (Ez egy válasz Moncy üzenetére (2007. 02. 05. hétfő 21:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Nem gyagyáskodik! Hűtőhöz megy, kotorászik, fényképezőgépet elővesz, kattingat!
:-) (Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 05. hétfő 20:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 05. hétfő 20:18
:-) (Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 05. hétfő 20:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
ez a fenség dolog! eszembe jutott valami! a gumimacikba volt az a kis szörny, aki mindig aszonta, hogy: feneséges henceg
jah,igen: gyagyás Tóni vagy Tódi
jah,igen: gyagyás Tóni vagy Tódi
Enyémben csak ez van....
még én is feltölteném a hűtőt, s a bárszekrényt :) aztán alkotok valamit :)
jössz szombaton végül? hm?
Nem.. bejelentkeztek a barátok.. össznépi erezd el a hajamat lesz...
Úgy döntöttem nem is takarítok előtte...
Úgy döntöttem nem is takarítok előtte...
Kedves édespille! Kedves Mme Prune! Kedves Charlotte!
Mivel tom Adminunk is beszállt a dolgokba, így úgy gondolom, befejeződött a marakodás a KVÍZ-szobában, és visszaáll minden a régi kerékvágásba.
Szívesen és örömmel látunk mindenkit, ígérem a magam nevében, hogy nem kell nektek marakodást és veszekdést olvasnotok, csakl vicces, jókedvvel és derűvel teli dolgokat, ötletes kérdéseket és feladványokat, vicces és komoly megoldásokat.
Welcome újból Nektek!
Várunk Benneteket, mert fontosak vagytok nekünk!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 05. hétfő 18:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 05. hétfő 18:08
Mivel tom Adminunk is beszállt a dolgokba, így úgy gondolom, befejeződött a marakodás a KVÍZ-szobában, és visszaáll minden a régi kerékvágásba.
Szívesen és örömmel látunk mindenkit, ígérem a magam nevében, hogy nem kell nektek marakodást és veszekdést olvasnotok, csakl vicces, jókedvvel és derűvel teli dolgokat, ötletes kérdéseket és feladványokat, vicces és komoly megoldásokat.
Welcome újból Nektek!
Várunk Benneteket, mert fontosak vagytok nekünk!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 02. 05. hétfő 18:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
most toborzó körúton vagyok! kihalt a KVÍZ-szoba! Lehet történelmi, irodalmi, zenei, vagy bármilyen kérdést feltenni! Kivéve politikait nem! Azért azonnali tiltás jár! Gyertek bátran!
kááár! hivhattad volna a barátokat pénteken. :( hé! és mi miért nem jelentkeztünk be???
charlotte, várakoznod kell :( nincs idehaza eprem.
anthony! rájöttem! te vagy az ördög! csábicc minket egy másik szobába... s mit fog szólni surdi, erdőkerülő, horzi, cuncus, joe... és a többiek, ha jönnek egy reggel a nappaliba, s mi nem itt leszünk? én maradok. itt esetleg csak rajtunk vesznek össze!
anthony! rájöttem! te vagy az ördög! csábicc minket egy másik szobába... s mit fog szólni surdi, erdőkerülő, horzi, cuncus, joe... és a többiek, ha jönnek egy reggel a nappaliba, s mi nem itt leszünk? én maradok. itt esetleg csak rajtunk vesznek össze!
Jaj, ez nagyon fárasztó! Látnotok kell!
Nem is tudom, mi ez. Prune-nek farsangi jelmez ötletek vagy Moncynak ereszd-el-a-hajam buli
Katt - hanggal! És bocsi :-)))
Nem is tudom, mi ez. Prune-nek farsangi jelmez ötletek vagy Moncynak ereszd-el-a-hajam buli
Katt - hanggal! És bocsi :-)))
Várakozok! De csak pár napig, mert utána úgyis mindenki elfelejti az egészet.
Lássátok kivel van dolgotok...
Én már kellőképp ráizgultam.. öööö izé... rákészültem a 7végére...
Én már kellőképp ráizgultam.. öööö izé... rákészültem a 7végére...
eh...
Maradjunk annyiban, hogy egy hét lesz a határideje a fotópályázatnak.
Ha beválik és tetszik nektek, van már következő ötletem. Az is nagyon jó lesz :)))
Ha beválik és tetszik nektek, van már következő ötletem. Az is nagyon jó lesz :)))








Gennyzsakszem





vori
Angie





