Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#132   2024. 03. 30. szombat 07:33
BearBoy91 BearBoy91
Sajnos a csajom mindig megébred ha a melleit markolom vagy a punciját simogatom miközben alszik!
#131   2023. 07. 19. szerda 12:40
technics79 technics79
Velem többször előfordult már (igaz régebben, évek óta nem volt már ilyen), hogy arra eszmélek, hogy nagyon fel vagyok izgulva, s mászok a páromra, simogatom, húzom magamhoz. Általában vad szexelések lettek ebből, sosem utasított vissza.
Bezzeg amikor ő elaludt, én ébren voltam, s úgy kezdtem el simogatni, akkor nem mindig volt nyitott erre.
#130   2023. 07. 19. szerda 12:35
Anna900 Anna900
Nagyon finom smile Én például ébredtem már ara hogy a puncimat nyalták
#129   2021. 12. 15. szerda 22:38
Krumplisteszta Krumplisteszta
Ezt egyszeruen elkepzelhetetlennek tartom hacsak nincs bedrogozva a partner ami viszont eleve kizartta teszi a dolgot normaliseknal, mert nemi eroszaknak minosul. Egyebkent is, ki akar egy fadarabbal szexelni? Ennyi erovel akar ki is verhetnem. A partner visszajelzese teszi fel az "I" re a pontot.
Egy idoben meg akartuk tudni hogy lesz-e szexualis jellegu almom ha alvas kozben cumizik. Probalkoztunk is vele de tobbszori sikertelenseg utan feladtuk mert azonnal ebren vagyok ahogy hozzam er valaki vagy valami. Ugyanez a helyzet visszafele is.
#128   2021. 12. 15. szerda 20:19
feherkalman1 feherkalman1
Az kemény piálás lehetett ha nem ébredt fel arra hogy seggbe dugtad,
(Ez egy válasz zoid üzenetére (2012. 07. 09. hétfő 16:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 09. hétfő 16:33
Fiatalabb korunkban,nálunk is megesett italozás után.Akkor izgató volt.Fel sem ébredt pedig popsiba is ment.
#127   2021. 12. 15. szerda 20:09
X Törölt felhasználó (1219552)
Az elég nagy baj
(Ez egy válasz papi71 üzenetére (2013. 08. 21. szerda 22:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 21. szerda 22:50
Nálunk ez fordítva szokott előfordulni! Kefélés közben alszik el... boxer
#126   2021. 12. 15. szerda 19:56
sakter1222 sakter1222
ejjel arra ebredtem a csajom ujjaza magat kemenyen.
#125   2013. 11. 12. kedd 22:10
james gond james gond
Nálunk megszokott dolog, hogy a páromat alvás közben izgatom, és csak jól szoktunk kijönni belőle smile
Kb. az esetek felében, ha elég finoman, kellő türelemmel játszom vele, nem is ébred fel, hanem álmában élvez el.
De a felébred sincs baj, onnantól már szinte bármire rávehető smile
#124   2013. 08. 21. szerda 22:50
papi71 papi71
Nálunk ez fordítva szokott előfordulni! Kefélés közben alszik el... boxer
#123   2013. 08. 15. csütörtök 14:33
X Törölt felhasználó (760203)
Olyan már volt velem, hogy alvó állapotban a farkamat kezelésbe vette, a párom, de mindig felébredtem.
#122   2013. 08. 11. vasárnap 20:06
tujunga tujunga
szerintem ez elég önző dolog nem hinném ,hogy normális inkább beteges! 1 jó együttléthez kell az aktív partner mert ha az nincs akár egy odvas farönk is lehetne ott. de ez csak az én véleményem
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 11. vasárnap 13:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (858771)
2013. 08. 11. vasárnap 13:37
A barátomat már többször kaptam rajta, hogy álmomban izgat, ill szeretkezik velem.
Amikor rákérdeztem, hogy miért csinálja, azt mondta, hogy ez teljesen normális dolog,
Érdekelne a véleményetek erről smile
#121   2013. 08. 11. vasárnap 17:00
Zsuzsa Zsuzsa
Vagy alaposan lerészegedett a nö...:/))
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 08. 11. vasárnap 16:29), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
2013. 08. 11. vasárnap 16:29
n.zsani: az emberi test teli van idegekkel. És érzékszervünk is van bőven... Ha ezeket az ingereket nem vennénk észre egy pihenős, alvós állapotba, bizony az emberiség nem tartana ott, ahol most.
Lehet én vagyok rosszul bedrótozva, de ha alvás közben nem ébrednék fel arra hogy valaki az intim részeimtél tevékenykedik, akkor vagy benyaltam egy halom altatót, vagy az amit a partnerem mondana, nem történt meg.
#120   2013. 08. 11. vasárnap 16:56
X Törölt felhasználó (858771)
Olyan már történt, hogy csak a végén ébredtem fel, de õ állítólag már régóta izgatt de akkor sem ébredtem fel rá előbb. Egyszer buli után is ott aludtam nála, na akkor biztosan nem ébredtem volna fel semmire sem.
De a régebbi hozzászólásokat olvasgatva, más is volt, aki nem ébred fel közben.
Az érdekelne, hogy ez mennyire természetes viselkedés, egy pasitól.
#119   2013. 08. 11. vasárnap 16:44
X Törölt felhasználó (805295) VIP
jó az alvókád... crazya szinte hihetetlen amit írsz... de hát nem vagyunk egyformák...
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 11. vasárnap 16:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (858771)
2013. 08. 11. vasárnap 16:08
Nem is az a bajom, hogy felébredek rá, hanem az, hogy a múltkor elszólta magát, hogy van amikor nem is ébredtem fel a ténykedésére.
Nem mondom, jó érzés, néha erre ébredni, de ha nem tudom, hogy mit csinál velem olyankor, az egyszerre izgató is, meg félelmetes is számomra.
Nem élünk egyébként még együtt, csak néha alszom nála, lehet, hogy ez az oka, nem tudom.
#118   2013. 08. 11. vasárnap 16:29
ravenna ravenna VIP Admin
n.zsani: az emberi test teli van idegekkel. És érzékszervünk is van bőven... Ha ezeket az ingereket nem vennénk észre egy pihenős, alvós állapotba, bizony az emberiség nem tartana ott, ahol most.
Lehet én vagyok rosszul bedrótozva, de ha alvás közben nem ébrednék fel arra hogy valaki az intim részeimtél tevékenykedik, akkor vagy benyaltam egy halom altatót, vagy az amit a partnerem mondana, nem történt meg.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 11. vasárnap 16:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (858771)
2013. 08. 11. vasárnap 16:08
Nem is az a bajom, hogy felébredek rá, hanem az, hogy a múltkor elszólta magát, hogy van amikor nem is ébredtem fel a ténykedésére.
Nem mondom, jó érzés, néha erre ébredni, de ha nem tudom, hogy mit csinál velem olyankor, az egyszerre izgató is, meg félelmetes is számomra.
Nem élünk egyébként még együtt, csak néha alszom nála, lehet, hogy ez az oka, nem tudom.
#117   2013. 08. 11. vasárnap 16:08
X Törölt felhasználó (858771)
Nem is az a bajom, hogy felébredek rá, hanem az, hogy a múltkor elszólta magát, hogy van amikor nem is ébredtem fel a ténykedésére.
Nem mondom, jó érzés, néha erre ébredni, de ha nem tudom, hogy mit csinál velem olyankor, az egyszerre izgató is, meg félelmetes is számomra.
Nem élünk egyébként még együtt, csak néha alszom nála, lehet, hogy ez az oka, nem tudom.
#116   2013. 08. 11. vasárnap 15:57
dzivka dzivka
dzivkane; Ha egy jo kiados dugas szopas utan a nagy"cumival"a szamban alszom az is sex alvas kozben??? Ha igen akorr nekem surun van benne reszem,imadok " cumival" a szamban aludni
#115   2013. 08. 11. vasárnap 13:54
X Törölt felhasználó (805295) VIP
Szerintem is evidens, hogy így is kedveskedik neked.. legszebb dolog úgy ébredni hogy a kedvesed puszilgat simogat vagy akár már benned is van.. szerintem te is lepd meg, mert az is nagyon jó és kellemes élmény..... Én pl szoktam kérni a partnerem mikor felébred, hogy csináljon továbbra is úgy mintha aludna.. nem is érint csak a testét kínálja az ajkamnak vagy a puncikámnak..
Ha majd te is teszed remélem írsz a tapasztalásaidról...
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 11. vasárnap 13:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (858771)
2013. 08. 11. vasárnap 13:37
A barátomat már többször kaptam rajta, hogy álmomban izgat, ill szeretkezik velem.
Amikor rákérdeztem, hogy miért csinálja, azt mondta, hogy ez teljesen normális dolog,
Érdekelne a véleményetek erről smile
#114   2013. 08. 11. vasárnap 13:37
X Törölt felhasználó (858771)
A barátomat már többször kaptam rajta, hogy álmomban izgat, ill szeretkezik velem.
Amikor rákérdeztem, hogy miért csinálja, azt mondta, hogy ez teljesen normális dolog,
Érdekelne a véleményetek erről smile
#113   2012. 09. 25. kedd 13:56
Nanuq Nanuq
Olvastam és hallottam is arról hogy van ilyen, hogy szex alvás közben. De számomra ez elképzelhetetlen. Úgy gondolom hogyha bármilyen mélyen alszom az érintéstől, simogatástól is felébredek, nem hogy egy behatolástól. Ezért én el nem tudom képzelni hogy alvás közben szexuális élményt éljek át.
Viszont az meg nem ér, ha valaki megjátsza hogy alszik... az ugyanaz a simlisség mikor a nőtársaim megjátszott orgazmussal hülyítik a pasikat, akik meg büszkék arra, hogy a párjuk végig kiabálta éjjel a fél lakótelepet! smile
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: anonimi80 anonimi80
Nyitás ideje: 2008. 11. 27. csütörtök
Üzenetek: 132db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 30. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!