40 felettiek Keresgélés, Ismerkedés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

40 felettieknek

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 181 182 183 184 185 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#9740   2022. 05. 16. hétfő 20:27
X Törölt felhasználó (4668868)
Sziasztok! 05.21. (szombatra) programot keresünk(csak párt) a bemutatkozásunkban leírtak alapján. Utazni tudunk,szállásfoglalás sem jelent problémát. Privát üziket várunk!
#9739   2022. 05. 15. vasárnap 21:27
75Laca 75Laca
Sziasztok 05/21 szombat estére keresek Bp-i párt, hölgyet.
Én 47 éves nem független pasi vagyok aki kalandózna egy jót,bár ha mindenkinek jó akkár hosszabb távra is keresek.
Nem vagyok már tapasztalatlan 1-2,1-3 , ill sw házi bulikba is voltam és nagyon teszet.
Szívesen mennék sw cluba is , akár egy unatkozó hölgyet,anyucit,csajszit társaságába
Sajnos helyem nincs,de szóló hölgynél meg tudóm oldani a hely kérdését,pároknál nem,iqos szívok.
Valakinek megteszet amit írtam váróm a leveleket .Üdv Laca
#9738   2022. 05. 15. vasárnap 15:14
djpremier djpremier
Sziasztok.Győrből vagy a környékéről hölgyet keresek alkalmi vagy tartós szexkapcsolatra.Komoly kapcsolattól sem riadok vissza ha úgy alakul.Ismerkedjünk és meglátjuk.Adatlapomon mindent megtalálsz.Élj a mának.
#9737   2022. 05. 14. szombat 18:21
texture texture
Még mindig keressük LÁNY, HÖLGY (!!!) partnerünket, a bemutatkoóban leírtak szerint.....ha igazán bírod élvezni a szexet és kívánod a telt női idomokat, írj ránk!
blacksunrise32@gmail.com
#9736   2022. 05. 14. szombat 13:31
kukycool kukycool
Kecskeméten hölggyel párral találkoznék.
#9735   2022. 05. 14. szombat 07:40
jozs73 jozs73
Sziasztok! Hölgy, pár ma Szombathelyen? Hely van. Privátban írjátok!
#9734   2022. 05. 14. szombat 04:46
Robert4675 Robert4675 VIP
szia, én egy külföldön élő szex imádó., Napi több együttes re vágyó, szép mérett hely (lásd profilom) magyar férfi vagyok, 46 éves sportos tesztalkatú dolgozó és rendeltetett közöttük. Nagyon szeretnék egy kapcsolatot 3 singol év után! Olyan lányt keresek akinek van kedve ki költözni hozzám, rengeteget szexelni.de ugye abbol nem lehet megélni! van helyem gyárban ... csomagolasi könnyű munkára ha hosszú távon szeretnél !! és megállapíthatod a jövődet !! hasznos a kellemessel. - napi jó szex - jó ételek - boldogság - vásárlás - rugalmas életvidám emberek között élni. elérhetőségemet, arc és test képek a válaszod után megadom.
email gallorob75@gmail.com
#9733   2022. 05. 14. szombat 04:45
Robert4675 Robert4675 VIP
szia, én egy külföldön élő szex imádó., Napi több együttes re vágyó, szép mérett hely (lásd profilom) magyar férfi vagyok, 46 éves sportos tesztalkatú dolgozó és rendeltetett közöttük. Nagyon szeretnék egy kapcsolatot 3 singol év után! Olyan lányt keresek akinek van kedve ki költözni hozzám, rengeteget szexelni.de ugye abbol nem lehet megélni! van helyem gyárban ... csomagolasi könnyű munkára ha hosszú távon szeretnél !! és megállapíthatod a jövődet !! hasznos a kellemessel. - napi jó szex - jó ételek - boldogság - vásárlás - rugalmas életvidám emberek között élni. elérhetőségemet, arc és test képek a válaszod után megadom.
email gallorob75@gmail.com
#9732   2022. 05. 14. szombat 03:00
Kilrroog Kilrroog
Sziasztok. Befogadó párral ismerkednék. Normalis,kedveség és intelligencia legyen.
#9731   2022. 05. 13. péntek 21:43
Albert8310 Albert8310
Holnap Nagykáta strand extrém szex velem!
Hölgyeim? Kis izgalom holnapra?
#9730   2022. 05. 13. péntek 19:14
X Törölt felhasználó (4604022)
Kecskeméten keresek jó melles nőt mert cicit szeretnék gyúrni és szopizni!Írj privátban Kor nem számít lehet lány ,nő,kismama,nagymama! crazya
#9729   2022. 05. 13. péntek 16:00
edem75 edem75
Sziasztok,formás hölgy,jó fej pár társasága lennék rendszeres tandikon.Bajai független,diszkrét pasi vagyok.
#9728   2022. 05. 12. csütörtök 16:42
feketekandur feketekandur
Sziasztok!

40-es házaspárral illetve hölggyel találkoznék. A helyet tudom biztosítani Pécsett egy igényesen felújított, új bútorokkal berendezett lakásban. Friss áprilisi, májusi hiteles fotóim a bemutatkozásom alatt láthatóak. Viberen tudjuk folytatni egy rövid levélváltás után arcképes fotó cserével, hívással.

Csak, ha valóban komolyan gondolod, gondoljátok!
#9727   2022. 05. 12. csütörtök 13:25
JANEK JANEK VIP
Szia, sziasztok !
Ezúton ismerkednék szexcentrikus és a többes terén nyitni szándékozó KEZDŐ hölggyel,párral
Kölcsönös,szimpátián alapuló , diszkrét kapcsolathoz !
Csakis a hölgy örömének fokozására !
Ez lehet simogatás,vagy orális szex,akár viszonzás nélkül is !
Vagy pusztán jelenlét,kukkolás ! wave
#9726   2022. 05. 12. csütörtök 05:29
AmoLB AmoLB
Egyedül élő budapesti, kulturált, ápolt férfi keres hölgyet vagy párt hétvégi kellemes időtöltéshez. Péntek, szombat, vasárnap... ahogy tetszik... smile
#9725   2022. 05. 11. szerda 18:20
Gyula196 Gyula196 VIP
Sziasztok!
Csütörtök esti talihoz pár házaspár hölgy Szekszárdon? Ápolt diszkrét kulturált mindenre nyitott férfi vagyok. Ha ismerkednek írjatok privátba.
#9724   2022. 05. 11. szerda 15:53
lexus72 lexus72
+60+70-es hölgyet,párt keresek!!,..,hosszú távú diszkrét kapcsolatra!,..,testalkat nem számít!,..,nagy lógó cici,nagy popsi,..,nagy szőrös punci!! Keress privátban!!
#9723   2022. 05. 10. kedd 07:26
X Törölt felhasználó (4658333)
Ma estére keresek ,komoly szàndékú alàlkozni is merő pàrt,akàr mindkettőtök örömére.Utazni tudok.Telefonszàmot privàtban adok,jelezve ezzel is a komoly szàndékot részemről.
#9722   2022. 05. 09. hétfő 19:15
bambabéla bambabéla
Sziasztok!
Hétköznap délelőtti órákra keresek hellyel rendelkező partnereket a közelemből. Elsősorban párt vagy hölgyet. Párokkal akár hetero alapon, akár mindenki örömére, ez csak megbeszélés kérdése. Max diszkréció fontos.
#9721   2022. 05. 09. hétfő 16:05
majdnembi majdnembi
Sziasztok!
Budapesten vagy Vas megyében örömmel csatlakoznék párokhoz, főleg a hölgy örömére, némi tapasztalattal és nagy lelkesedéssel. Ötvenes, rendes férfi.
 
... 181 182 183 184 185 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2016. 03. 26. szombat
Üzenetek: 13380db
Utolsó üzenet: ma 08:04
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!