Motormánia
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 90 91 92 93 94 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2897   2005. 04. 11. hétfő 00:46
X Törölt felhasználó (368461)
Köszi, megtaláltam!
Jó éjt nektek!
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 04. 11. hétfő 00:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2005. 04. 11. hétfő 00:44
Utólagos engedelmeddel, csak Erykának...

#2896   2005. 04. 11. hétfő 00:45
bobxv1600 bobxv1600
Kérdezhetek valamit? a Te képed mikor fogom látni? vagy fogjuk... komolyan...
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 04. 11. hétfő 00:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2005. 04. 11. hétfő 00:44
Utólagos engedelmeddel, csak Erykának...

#2895   2005. 04. 11. hétfő 00:45
X Törölt felhasználó (368461)
Meg nekem is!!!.-)
Látom, te is éjjelibagolyka vagy, ha maradsz, kellemes szörfözést, ha nem kellemes éjszakát!:-)
És mindenkinek!!!!! Pussssz.
(Ez egy válasz bobxv1600 üzenetére (2005. 04. 11. hétfő 00:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 04. 11. hétfő 00:42
:) ami késik az nem mindíg jön el :))
Nem azért mentem oda, szimplán baráti látogatás volt. Udvariassági. Bár nem bántam volna :) Csinos a felesége :) röff... ha szabad ilyet mondanom :) Remélem Felpa elnézi nekem :)
#2894   2005. 04. 11. hétfő 00:44
X Törölt felhasználó (7767)
Utólagos engedelmeddel, csak Erykának...

(Ez egy válasz bobxv1600 üzenetére (2005. 04. 11. hétfő 00:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 04. 11. hétfő 00:28
Képtár chateseknek 9. oldal
#2893   2005. 04. 11. hétfő 00:44
X Törölt felhasználó (368461)
jjajj, mennem kell, mert hiába eszem 1x egy nap, ha ilyenkor úgy rám tör az éhség, hogy..ha nem megyek, ennem kell. úgyhogy megyek. De előtte:

#2892   2005. 04. 11. hétfő 00:42
bobxv1600 bobxv1600
:) ami késik az nem mindíg jön el :))
Nem azért mentem oda, szimplán baráti látogatás volt. Udvariassági. Bár nem bántam volna :) Csinos a felesége :) röff... ha szabad ilyet mondanom :) Remélem Felpa elnézi nekem :)
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 04. 11. hétfő 00:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368461)
2005. 04. 11. hétfő 00:40
Ha szabad ilyet halkan:-) megjegyezni, én azt gondoltam, hogy abban a "jóban" te is részesülsz náluk.-))))
#2891   2005. 04. 11. hétfő 00:40
X Törölt felhasználó (368461)
Ha szabad ilyet halkan:-) megjegyezni, én azt gondoltam, hogy abban a "jóban" te is részesülsz náluk.-))))
(Ez egy válasz bobxv1600 üzenetére (2005. 04. 11. hétfő 00:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 04. 11. hétfő 00:39
szerintem jobb dolga is akad ;)
#2890   2005. 04. 11. hétfő 00:39
bobxv1600 bobxv1600
szerintem jobb dolga is akad ;)
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 04. 11. hétfő 00:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368461)
2005. 04. 11. hétfő 00:38
Felpa Bácsi úgy eltűnt, el sem köszönt!
#2889   2005. 04. 11. hétfő 00:38
X Törölt felhasználó (368461)
Felpa Bácsi úgy eltűnt, el sem köszönt!
#2888   2005. 04. 11. hétfő 00:37
bobxv1600 bobxv1600
El van nézve.... én sem voltam mindíg veled igazságos.. ezért meg én kérek bocsánatot.
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 04. 11. hétfő 00:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2005. 04. 11. hétfő 00:35
Elnézést Bob, azért mindig tisztellek!
#2887   2005. 04. 11. hétfő 00:36
X Törölt felhasználó (368461)
elértettétek egymást, nem történt több!!:-)
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 04. 11. hétfő 00:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2005. 04. 11. hétfő 00:35
Elnézést Bob, azért mindig tisztellek!
#2886   2005. 04. 11. hétfő 00:35
X Törölt felhasználó (7767)
Elnézést Bob, azért mindig tisztellek!
(Ez egy válasz bobxv1600 üzenetére (2005. 04. 11. hétfő 00:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 04. 11. hétfő 00:27
Hát nem :) sajna sokan félreismernek és rosszul itélnek meg :) mexoktam :)
#2885   2005. 04. 11. hétfő 00:35
X Törölt felhasználó (368461)
Nehéz megítélni, mi a jó, mi a helyes. Remélem, a többiek, akikkel jóban vagyok, megértik, hogy még "csupán" a flörtölési szakaszban vagyunk, így együtt! Én sem szeretném, ha bármi rosszat gondolnának rólam, de barátkozni kicsit fura lenne a GG oldalán férfiakkal úgy, hogy a szex nem jön szóba:-()
#2884   2005. 04. 11. hétfő 00:34
bobxv1600 bobxv1600
:) köszönöm
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 04. 11. hétfő 00:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368461)
2005. 04. 11. hétfő 00:33
Így van:-)) akkor én csak virtuálisan vagyok most nő, mivel a szobában egyetlenegy férfi sincs:-))
Na szóval megnéztelek:-) Most már annál többet írogatsz (nyilván akkor ez nem így volt) és megjegyzem, hogy én sem riadtam meg.-) circling
#2883   2005. 04. 11. hétfő 00:33
X Törölt felhasználó (368461)
Így van:-)) akkor én csak virtuálisan vagyok most nő, mivel a szobában egyetlenegy férfi sincs:-))
Na szóval megnéztelek:-) Most már annál többet írogatsz (nyilván akkor ez nem így volt) és megjegyzem, hogy én sem riadtam meg.-) circling
(Ez egy válasz bobxv1600 üzenetére (2005. 04. 11. hétfő 00:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 04. 11. hétfő 00:30
Ez a mai nap a félreértések napja.. de legalább ember módon beszélgetünk egymással.. és ez jó.
Idézet, asszem Karinthy: " Ha ebntülök egy szobában ember vagyok, ha bejön egy nő akkor férfi, és annyira vagyok férfi, mint amennyire nő az aki bejött.."
#2882   2005. 04. 11. hétfő 00:31
bobxv1600 bobxv1600
Ha bent ülök... elírtam :)
#2881   2005. 04. 11. hétfő 00:30
bobxv1600 bobxv1600
Ez a mai nap a félreértések napja.. de legalább ember módon beszélgetünk egymással.. és ez jó.
Idézet, asszem Karinthy: " Ha ebntülök egy szobában ember vagyok, ha bejön egy nő akkor férfi, és annyira vagyok férfi, mint amennyire nő az aki bejött.."
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 04. 11. hétfő 00:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368461)
2005. 04. 11. hétfő 00:27
Félreértetted Katicikát.
#2880   2005. 04. 11. hétfő 00:28
bobxv1600 bobxv1600
Képtár chateseknek 9. oldal
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 04. 11. hétfő 00:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368461)
2005. 04. 11. hétfő 00:25
És te milyen vagy?
#2879   2005. 04. 11. hétfő 00:27
X Törölt felhasználó (368461)
Félreértetted Katicikát.
(Ez egy válasz bobxv1600 üzenetére (2005. 04. 11. hétfő 00:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 04. 11. hétfő 00:22
Evvel ne élcelődj kérlek.. nincs udvartartásom, nem is lesz... beszélgetek és megnézek bárkivel és bárkit, aki szivesen szóbaáll velem, vagy küld magáról képet... elszomorít a gondolat, hogy mit is gondolhatsz rólam...
#2878   2005. 04. 11. hétfő 00:27
bobxv1600 bobxv1600
Hát nem :) sajna sokan félreismernek és rosszul itélnek meg :) mexoktam :)
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 04. 11. hétfő 00:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2005. 04. 11. hétfő 00:25
Ok, vettem, de amit rólad gondolok, közelről sem elszomorító! Csak kissé vidítani akartalak. Bocs, hogy nem sikerült... smile
 
... 90 91 92 93 94 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: charlie79 charlie79
Nyitás ideje: 2005. 02. 18. péntek
Üzenetek: 4717db
Utolsó üzenet: 2026. 04. 08. szerda
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!