Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#92   2024. 04. 13. szombat 07:26
biboots biboots VIP
Szerintem akkor kéjes, ha nincsenek tabuk és adott esetben mindenki mindenkivel. De sajnos nekünk ez alom kategória. Pedig az elég kéjes. Lenne smile
#91   2024. 04. 13. szombat 07:20
viking1988 viking1988
Nekem egy 4es a fantáziámban úgy épül fel, hogy egy nagyon csinos párral iszogatunk, a fiúk egymás párja mellett ülnek. Elindul egy kis comb simogatás, majd a lányok is elkezdik kézzel felmérni a terepet. A vágyaimban az én párom lenne a bevallalosabb, és a srác elé térdelne. Lehúzná a nadrágját, és megdícsérné a srác hatalmas méretét, majd a szemembe nézve szopni is kezdené. Ekkor csatlakozna a másik gyönyörű csajszi, aki az én farkam kezdené kényeztetni. Mikor már kellőképpen fel lennénk szopva ismét az én párom kezdeményezne, megkérné a srácot hogy dugja meg keményen a hatalmas farkával.

Aztán olyan jelenetek izgatnának még, hogy ketten vagyunk a párom puncijában, közben ő vadul nyalja a másik lány puncikáját, vagy a srác dugja, én meg szopatom. Kipróbálnám hogy milyen hogyha az egyik lány lovagol rajtam, a másik meg az arcomra ül és kinyalatja magát. Aztán kinyalnám a párom miután teleélvezték a punciját. Persze az is vonz, hogy hogy a végén elenk térdel a két lány és raverjuk az arcukra. De az egészben az vonz a legjobban, hogy lathatnám a párom ahogy elelvez egy óriási nagy faszon.

Nekem ezektől lenne kéjes smile
#90   2024. 04. 11. csütörtök 05:30
lanybsx lanybsx
Ismerod dolog ez amit irsz . Sok az ilyen sajnos
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 02. 26. vasárnap 08:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797483)
2012. 02. 26. vasárnap 08:52
Igen!

Ezt is imádom, gun amikor kifaggatnak mindenről az ég adta világon, kérnek arcképet, ..aktot, ..fürdőruhásat,.. szeretkezőset. Meséljük el hogyan, kivel, hányszor csináltuk aztán még el se köszönnek csak eltünnek. violent

De a legrosszabb az amikor még randi is volt és azt hisszük, hogy mindenki bejött mindenkinek, de... aztán nincs ránk idejük...helyük...akaratuk. schmoll2
#89   2024. 04. 10. szerda 13:18
sweetmilfsex sweetmilfsex
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 02. 26. vasárnap 09:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (388655)
2012. 02. 26. vasárnap 09:14
Szerintünk, a plusz személynek tudomásul kell vennie, hogy nem más, mint egy élő szexuális segédeszköz. .. és ebben ez a lényeg, hogy segédeszköz! Mi is régóta keresünk, de kevesen fogják fel, hogy nem a szexuális potenciával van bajunk, vagy unnánk egymást, hanem kell az az plusz izgalom.
#88   2015. 11. 22. vasárnap 21:03
X Törölt felhasználó (971622)
Sziasztok! Mi írtunk ide utoljára. Péntek, szombat újra megtörtént a négyes! Volt minden fincsi játék! Igaz ritkán történik meg, de annál jobban sikerül!!
#87   2015. 04. 11. szombat 18:59
X Törölt felhasználó (971622)
Sziasztok szeximádó párok! Ide is régen írt valaki, de a tegnapi négyesfogat annyira jól sikerült, hogy meg kell osztanunk! Nagyon régi kapcsolat, egy kedves párral akik szintén bi-k mindketten. Kiköltöztek külföldre és ritkán jönnek haza. Tegnap megleptek bennűnket ! Fergetegeset szexeltünk! Ez volt egy igazi édes négyes!
#86   2012. 04. 01. vasárnap 04:04
X Törölt felhasználó (797483)
Állati jó volt ma éjjel négyesben egy vagány párral!!! alien2
Végre! alien
A csaj egy istennő, a srác meg- feleségem nyögéseiből azt gondolom- egy félisten. buck
#85   2012. 03. 25. vasárnap 08:23
zsozs70 zsozs70
teljesen igazatok van.jok a kéeitek a társkeresőn.mi is bik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 03. 25. vasárnap 05:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797483)
2012. 03. 25. vasárnap 05:55
A négyes szex-el az a baj, hogy nehéz összehozni úgy négy embert, hogy mindenki tetszen mindenkinek és még a szex is jó legyen. Már nagyon-nagyon rég óta nem jött össze.

Volt, hogy mi voltunk az ok. Szilveszter elött: aA randin egészen tetszett a pár, és már a hancúrozás helyét és idejét szerveztük, de akkor (én marha sniffles ) megmutattam a páromnak az addig cserélt képeket és akkor jött rá, hogy mégsem tetszik neki a fickó. Nem mondta, hogy ne feküdjünk le velük, de onnantól kezdve minden probléma közbejött. Én még egy darabig bíztam benne, hogy azért csak lesz egy összefekvés, de ... stílszerűen: azt már basz6tam.

Aztán felbukkant egy régi barátunk a csodás új barátnőjével buck az nagyon jól sikerült. finom

És remélem az a célratörő párocskával is össze fogunk jönni, akiket ennek az oldalnak köszönhetünk. eljen
#84   2012. 03. 25. vasárnap 05:55
X Törölt felhasználó (797483)
A négyes szex-el az a baj, hogy nehéz összehozni úgy négy embert, hogy mindenki tetszen mindenkinek és még a szex is jó legyen. Már nagyon-nagyon rég óta nem jött össze.

Volt, hogy mi voltunk az ok. Szilveszter elött: aA randin egészen tetszett a pár, és már a hancúrozás helyét és idejét szerveztük, de akkor (én marha sniffles ) megmutattam a páromnak az addig cserélt képeket és akkor jött rá, hogy mégsem tetszik neki a fickó. Nem mondta, hogy ne feküdjünk le velük, de onnantól kezdve minden probléma közbejött. Én még egy darabig bíztam benne, hogy azért csak lesz egy összefekvés, de ... stílszerűen: azt már basz6tam.

Aztán felbukkant egy régi barátunk a csodás új barátnőjével buck az nagyon jól sikerült. finom

És remélem az a célratörő párocskával is össze fogunk jönni, akiket ennek az oldalnak köszönhetünk. eljen
#83   2012. 03. 24. szombat 16:31
X Törölt felhasználó (33028)
pl. tegnap este a barátainknál.
na az, igazán kéjes volt. - még ma is a hatása alatt vagyok.
imádtam az egész helyzetet!
felvillanyozott ahogy a férjem a másik lányhoz ért, tetszett, h hozzám is egyszerre kettő férfi ér, megfűszerezve azzal, h lányos vágyaim is kiélhetem.... ha megvan az összhang a négy ember között, akkor igazán kéjes lesz!!!!!
már nagyon várom a köv. randit finom
#82   2012. 03. 03. szombat 20:41
dzivka dzivka
dzivkane nekem akkor ha ket jonagy farku ffi megdug,azt utannuk a ferjem kinyal kenyeztet a nyelvevel," ilyenkor a menyben erzem magam"
#81   2012. 02. 26. vasárnap 09:14
X Törölt felhasználó (388655)
Szerintünk, a plusz személynek tudomásul kell vennie, hogy nem más, mint egy élő szexuális segédeszköz. .. és ebben ez a lényeg, hogy segédeszköz! Mi is régóta keresünk, de kevesen fogják fel, hogy nem a szexuális potenciával van bajunk, vagy unnánk egymást, hanem kell az az plusz izgalom.
#80   2012. 02. 26. vasárnap 08:52
X Törölt felhasználó (797483)
Igen!

Ezt is imádom, gun amikor kifaggatnak mindenről az ég adta világon, kérnek arcképet, ..aktot, ..fürdőruhásat,.. szeretkezőset. Meséljük el hogyan, kivel, hányszor csináltuk aztán még el se köszönnek csak eltünnek. violent

De a legrosszabb az amikor még randi is volt és azt hisszük, hogy mindenki bejött mindenkinek, de... aztán nincs ránk idejük...helyük...akaratuk. schmoll2
(Ez egy válasz babycica üzenetére (2007. 10. 30. kedd 18:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 30. kedd 18:00
Csak úgy lazán,mindenre kíváncsi A-Z-ig!
#79   2012. 02. 16. csütörtök 11:02
harmaserotika1 harmaserotika1
Sziasztok.
Felvetnék egy további lehetőséget, ez a gondolkodás sokaknak nem tetszik errefelé.
Mi is szexpartnert keresünk. Egyáltalán nem vagyunk ágyrajárók, de nem szívesen jelentjük ki egy ismeretlen párnak, hogy hosszú távú kapcsolatot szeretnénk velük.

Nagyon jól el tudjuk tölteni egymással a szabadidőnket, ezért nem is arra keresünk partnereket.
Lehet, hogy ezek negatív ismérveknek számítanak, de egyszerűen csak szexpartnereket keresünk egy szexpartnerkeresőn.

Bár nagyon szeretjük az értelmes embereket, szívesebben látunk intim képeket a leendő partnerekről, mint a diploma fénymásolatát. smile Azt valljuk, hogy igazán jól szexelni azokkal lehet, akikkel jól beszélgetni is tudunk.

A topic címéhez visszakanyarodva, akkor lehet kéjes a négyes, ha hasonló igényű és gondolkodású emberek művelik azt, és mindenki ad hozzá valamit az egészhez.
(Ez egy válasz eros007 üzenetére (2012. 02. 11. szombat 21:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 02. 11. szombat 21:11
Legyen inkább 6 az a 8 vigyor3 , de ne ostorozd magad, mert Vivi91 csak a topic kihalását sajnálta nyes .

Persze értem amit akarsz mondani, gondolom a frank-forint árfolyam hatása ide is elér, gondolom sokaknak a sex helyett a házuk/lakásuk megtartása lett a fontosabb. schmoll2
#78   2012. 02. 11. szombat 21:11
eros007 eros007
Legyen inkább 6 az a 8 vigyor3 , de ne ostorozd magad, mert Vivi91 csak a topic kihalását sajnálta nyes .

Persze értem amit akarsz mondani, gondolom a frank-forint árfolyam hatása ide is elér, gondolom sokaknak a sex helyett a házuk/lakásuk megtartása lett a fontosabb. schmoll2
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 02. 11. szombat 12:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797483)
2012. 02. 11. szombat 12:35
Érdekes, hogy ez a hozzászólás már nyolc éves és én csak most jutottam ugyanerre a felfedezésre...

Tegnap ugyan összejött egy régi barátunk új barátnőjével egy fantasztikus három és feles eljen (páromnak éppen nagylányos napjai voltak), de amikor beszélgettünk velük, akkor jöttünk rá, hogy már nagyon-nagyon régen nem találkoztunk házaspárral négyesre. wow1

Tényleg leáldozott a párcserés házibuliknak? Valaki? Élmények? Beszámolók? confused
#77   2012. 02. 11. szombat 14:36
X Törölt felhasználó (323080)
99%nak nincs ideje semmire!

üdv! circling
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 01. 26. csütörtök 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797483)
2012. 01. 26. csütörtök 18:13
Az a probléma, hogy ma már senkinek sincs ideje arra, hogy ismerkedjen, fényképet cserélgessen, randizzon, időpontot egyeztessen... Pedig tényleg úgy jó, ha mind a négyen egymásra vagyunk hangolva. Az az igazán szuper, amikor másnap reggel is ott vagyunk még náluk/itt vannak nálunk együtt ébredünk és még a reggeli kávé elött még egyszer összegabalyodunk. nyes

Sajnos mostanában már csak swinger klubba érünk rá elmenni, arégi szexbarátaink meg szétmentek, elköltöztek, megváltoztak... szomoru1
#76   2012. 02. 11. szombat 12:35
X Törölt felhasználó (797483)
Érdekes, hogy ez a hozzászólás már nyolc éves és én csak most jutottam ugyanerre a felfedezésre...

Tegnap ugyan összejött egy régi barátunk új barátnőjével egy fantasztikus három és feles eljen (páromnak éppen nagylányos napjai voltak), de amikor beszélgettünk velük, akkor jöttünk rá, hogy már nagyon-nagyon régen nem találkoztunk házaspárral négyesre. wow1

Tényleg leáldozott a párcserés házibuliknak? Valaki? Élmények? Beszámolók? confused
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 02. 01. szerda 13:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (29760)
2006. 02. 01. szerda 13:11
Azt hiszem egy kicsit kihaltak a párcserés kapcsolatok, vagy csak a topokból tűntek el ? confused kerdes
#75   2012. 01. 26. csütörtök 18:13
X Törölt felhasználó (797483)
Az a probléma, hogy ma már senkinek sincs ideje arra, hogy ismerkedjen, fényképet cserélgessen, randizzon, időpontot egyeztessen... Pedig tényleg úgy jó, ha mind a négyen egymásra vagyunk hangolva. Az az igazán szuper, amikor másnap reggel is ott vagyunk még náluk/itt vannak nálunk együtt ébredünk és még a reggeli kávé elött még egyszer összegabalyodunk. nyes

Sajnos mostanában már csak swinger klubba érünk rá elmenni, arégi szexbarátaink meg szétmentek, elköltöztek, megváltoztak... szomoru1
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 01. 02. szerda 18:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (54540)
2008. 01. 02. szerda 18:58
A legjobb akkor , ha a lányok között megvan a közös nevező, nem feltétlenül a bi érzésre gondolok, de ők tudjanak egymással szimpátia beszélgetni. Fontos, hogy megbeszéljétek az óvszer használatot, vagy tuti megbízhatóak legyetek egymásnak.Kellemetlen 1 hét múlva gombás tünetekkel vakarózni.. A legfontosabb, hogy először a pasik vigyék a csajokat a csúcsra, és ne fordítva! Sok múlik a kiválasztásnál, az intelligencián, az azonos egzisztencián, érdeklődési körön stb. Persze a megérzés is fontos, hiszen sok szélhámos és impotens, normális kapcsolatra képtelen ember is jelen van itt. Nem feltétlenül az ágyban kell kezdeni,egy közös wellness látogatás hasznos lehet...
#74   2008. 01. 02. szerda 18:58
X Törölt felhasználó (54540)
A legjobb akkor , ha a lányok között megvan a közös nevező, nem feltétlenül a bi érzésre gondolok, de ők tudjanak egymással szimpátia beszélgetni. Fontos, hogy megbeszéljétek az óvszer használatot, vagy tuti megbízhatóak legyetek egymásnak.Kellemetlen 1 hét múlva gombás tünetekkel vakarózni.. A legfontosabb, hogy először a pasik vigyék a csajokat a csúcsra, és ne fordítva! Sok múlik a kiválasztásnál, az intelligencián, az azonos egzisztencián, érdeklődési körön stb. Persze a megérzés is fontos, hiszen sok szélhámos és impotens, normális kapcsolatra képtelen ember is jelen van itt. Nem feltétlenül az ágyban kell kezdeni,egy közös wellness látogatás hasznos lehet...
(Ez egy válasz babycica üzenetére (2007. 10. 26. péntek 22:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 26. péntek 22:09
OKÉ rendben van! De megígértem hogy nem társakat keresek,hanem olyanokat akiknek van tapasztalatuk és nyíltan tudok hozzájuk fordulni a kérdéseimmel.Minket valoban érdekel ez a téma,de nem szeretnék viccforumot nyitni.Egyébként maximális tiszteletem a segítökézségért.Az ajánlatot pedig ígérem megfontolom.Akkor most kapok segítséget? Jo lenne tudni mire számithatunk ,mire kell felkészülnünk...stb...stb..SEGÍTSETEK!!4
#73   2007. 10. 30. kedd 18:00
babycica babycica
Csak úgy lazán,mindenre kíváncsi A-Z-ig!
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2005. 02. 19. szombat
Üzenetek: 92db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 13. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!