Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Ki mit használ?
Kinek milyen a kedvence?
Tapasztalatok és vélemények (pozitív és negatív)!

Az eddigi hozzászólások

... 18 19 20 21 22 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#417   2013. 08. 04. vasárnap 11:04
X Törölt felhasználó (464)
Hát ezt nagyon szívesen megnézném! : )
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 04. vasárnap 09:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (884954)
2013. 08. 04. vasárnap 09:39
Sziasztok!

Személy szerint nekem a We-Vibe (II.) vibrátor jött be a legjobban! Nem tudom, ki ismeri? Egyik "ága" a punciba, másik a csiklóra, aztán mehet a móka! Ha valaki ügyes (én már kezdek az lenni... hihihi...) és tudja tartani, bent is hagyhatja; én már csináltam olyat, hogy "vele együtt" végeztem a házimunkát (takarítás, ágyazás), autóztam vele, és mentem le vele a boltba, igaz, csak ide a közelbe.
#416   2013. 08. 04. vasárnap 09:39
X Törölt felhasználó (884954)
Sziasztok!

Személy szerint nekem a We-Vibe (II.) vibrátor jött be a legjobban! Nem tudom, ki ismeri? Egyik "ága" a punciba, másik a csiklóra, aztán mehet a móka! Ha valaki ügyes (én már kezdek az lenni... hihihi...) és tudja tartani, bent is hagyhatja; én már csináltam olyat, hogy "vele együtt" végeztem a házimunkát (takarítás, ágyazás), autóztam vele, és mentem le vele a boltba, igaz, csak ide a közelbe.
#415   2013. 07. 05. péntek 11:04
X Törölt felhasználó (857830)
Ezt így nem egyszerű elmagyarázni... ha a működésmódja felől nézzük, akkor ugye a cél az, hogy betolva a hüvelybe, mozgás hatására (pl. hintaszék!) a golyókban lévő töltet ide-oda gurigázva rezgést kelt és ez masszíroz belülröl. (Mint a vibrátorok, csak energiaforrás nélkül) aztán ez, ha jó helyen izgatja a hüvely falát (g-spot) vagy intenzitásának függvényében áttevődik a kismedencei szervekre, az orgazmussal jutalmaz(hat). Ehhez sok minden kell. Eleve fogékonynak kell lenni az efféle ingerlésre, a golyó méretének igazodni kell a vagina méretéhez és a rezgés mértékének is igazodnia kell a használója elvárásaihoz. Én egyszerűen úgy oldottam meg, hogy a kezembe vettem, kicsit mozgattam és figyeltem, milyen erővel és meddig rezeg. A méretből nekem az jött be, ami már a behelyezéskor is jelezte, hogy ott van. Szóval én elég szép, méreteset választottam. Mondjuk ehhez mérhető volt a súlya is, viszont a benne lévő töltet már egész határozott impulzusokkal jutalmazott. Szóval kinek-kinek egyéniségéhez igazodóan célszerű választani. Másrészt nekem kb. a 8-10 próbálkozás után sikerült ráérezni, utána viszont szerettem smile Az is igaz, hogy azóta milliónyi kisebb-nagyobb bedugható bizbasz van piacon, különböző felületi kiképzéssel és formával. Szerintem ettől még megvan a varázsa ennek az ősi eszköznek. A férjem imádta amikor kibizerálhatta belőlem smile
(Ez egy válasz migiri üzenetére (2013. 07. 03. szerda 23:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 03. szerda 23:26
Nem feltétlenül akarom ezt venni, csak szimpatikus volt. Jöhetnek tanácsok, hogy melyiket / milyet érdemes. smile
#414   2013. 07. 04. csütörtök 15:18
X Törölt felhasználó (804968)
furán fog hangzani, de mi a hintőport próbáltuk ki.....nem akármilyen! kell hozzá akarat smile
(Ez egy válasz migiri üzenetére (2013. 07. 01. hétfő 22:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 01. hétfő 22:50
Mi mandzsettát próbáltunk egyszer, hát... Az első alkalmat sem bírta ki (elszakadt), lehet, hogy hevesebbek voltunk. smile
#413   2013. 07. 04. csütörtök 10:20
X Törölt felhasználó (819867)
Igen, és nagyon hatékony,sokkal jobb mint az 1x használatos!
(Ez egy válasz wellness82 üzenetére (2013. 07. 03. szerda 11:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 03. szerda 11:34
Valaki használt már pénisz gyűrűt, melyben lehet cserélni a gomb elemeket? tapasztalat ?
#412   2013. 07. 04. csütörtök 06:10
X Törölt felhasználó (857830)
A pjur valóban minőségi termék, bár az ára elrettentőleg hathat, viszont nagyon kevés is elég belőle (átlagos felhasználást feltételezve) és sokáig jól síkosít. Szilikonos. Viszont inkább placebo mint effektív tágító. Vannak a piacon tényleg izomlazító hatású síkosítók és egyébb cuccok (popper) de ez nem közülük való. A popsival az a helyzet, hogy agyban dől el, tágul vagy sem. Ha a nő akarja, vágyja, hogy ott hatoljanak belé, akkor át fogja magát adni, még akkor is, ha picit, vagy akár nagyon is fáj. Mert ott a fájdlom és a kéj sokszor kézenfogva jár. Ha valaki ódzkodik, idegenkedik attól, (tucatnyi ok és érv képzelhető el) akkor nincs az a síkosító és tágító, ami közelebb visz a sikerhez. Egy nagyon átlagos méretű pénisz nyomulását is megélheti rettentő fájdalomként és egyre elutasítóbbá válik, ám ha izgatja, hogy ott hatolnak be, ha azt akarja, akkor nincs olyan fallosz, ami ne menne be. Sőt, hihetetlenül tágulékony és befogadó tud lenni az a bejárat. Aki fogékony és nyitott az efféle élvezetekre, az olyan szinten képes ellazulni, a gátlásokat teljesen félretéve, hogy a partner farka akadálytalanul csusszanhat be. Sőt, annál vastagabb dolgok is. Nem a csodaszerekben kell bízni, hanem tisztába kell kerülni a másik vágyaival, félelmeivel és csak nagy türelemmel, odafigyeléssel szabad felfedeztlen területekre merészkedni. Ha végképp tartózkodik ettől, azt is el kell fogadni, mert a dac egyre erősebb ellenállást fog életre hívni. Fiziológiailag mindenki alkalmas, de az akarat, a kíváncsiság, a vágy már egyáltalán nem biztos, hogy mindenkiben ott van ez iránt. Egy balul sikerült próbálkozás elég sokáig, vagy végképp visszatartó lehet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 03. szerda 10:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (812093)
2013. 07. 03. szerda 10:33
Vettem neki egy anál tágítót meg egy sprayt szintén análhoz. Kétkedve álltam a dologhoz, hogy mennyit ér de nagyon faszás. Befújom neki egyből a sex elején aztán amíg nyalom a puniját simán becsúsztatom a popsijába a tágítót. Tök jól ellazítja ez a spray. Mikor meg a popsis részre kerül a sor csak kihúzom a tágítót jöhet a sikosító a farkamra aztán mehet is. Ezzel a cuccal egyáltalán nem kellemetlen neki sőt már ott tartunk, hogy élvezi is és ő kéri, hogy dugjam meg a popsiját is. Csak ajánlani tudom! smile
#411   2013. 07. 03. szerda 23:26
migiri migiri
Nem feltétlenül akarom ezt venni, csak szimpatikus volt. Jöhetnek tanácsok, hogy melyiket / milyet érdemes. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 03. szerda 20:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 07. 03. szerda 20:16
Vegyél neki egy hintaszéket vagy hintaágyat is smile Nem vicc!
Ezt amúgy konkrétan nem ismerem, de ami nekem volt , kétféle is, na az nagyon bejövős volt. Viszont azok fémből voltak.
#410   2013. 07. 03. szerda 20:16
X Törölt felhasználó (857830)
Vegyél neki egy hintaszéket vagy hintaágyat is smile Nem vicc!
Ezt amúgy konkrétan nem ismerem, de ami nekem volt , kétféle is, na az nagyon bejövős volt. Viszont azok fémből voltak.
(Ez egy válasz migiri üzenetére (2013. 07. 03. szerda 19:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 03. szerda 19:59
Az ilyesmi cuccokkal kinek milyen tapasztalata van? Meglepném vele asszonyt, csak eléggé felemás véleményeket lehet olvasni a gésa-golyókról.
#409   2013. 07. 03. szerda 19:59
migiri migiri
Az ilyesmi cuccokkal kinek milyen tapasztalata van? Meglepném vele asszonyt, csak eléggé felemás véleményeket lehet olvasni a gésa-golyókról.
#408   2013. 07. 03. szerda 11:59
X Törölt felhasználó (812093)
http://shop.goldengate.hu/pjur_analizalj_anal_komfort_spray

Ez az! smile
(Ez egy válasz wellness82 üzenetére (2013. 07. 03. szerda 11:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 03. szerda 11:33
mi a spré márkája?
#407   2013. 07. 03. szerda 11:34
wellness82 wellness82
Valaki használt már pénisz gyűrűt, melyben lehet cserélni a gomb elemeket? tapasztalat ?
#406   2013. 07. 03. szerda 11:33
wellness82 wellness82
mi a spré márkája?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 03. szerda 10:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (812093)
2013. 07. 03. szerda 10:33
Vettem neki egy anál tágítót meg egy sprayt szintén análhoz. Kétkedve álltam a dologhoz, hogy mennyit ér de nagyon faszás. Befújom neki egyből a sex elején aztán amíg nyalom a puniját simán becsúsztatom a popsijába a tágítót. Tök jól ellazítja ez a spray. Mikor meg a popsis részre kerül a sor csak kihúzom a tágítót jöhet a sikosító a farkamra aztán mehet is. Ezzel a cuccal egyáltalán nem kellemetlen neki sőt már ott tartunk, hogy élvezi is és ő kéri, hogy dugjam meg a popsiját is. Csak ajánlani tudom! smile
#405   2013. 07. 03. szerda 10:33
X Törölt felhasználó (812093)
Vettem neki egy anál tágítót meg egy sprayt szintén análhoz. Kétkedve álltam a dologhoz, hogy mennyit ér de nagyon faszás. Befújom neki egyből a sex elején aztán amíg nyalom a puniját simán becsúsztatom a popsijába a tágítót. Tök jól ellazítja ez a spray. Mikor meg a popsis részre kerül a sor csak kihúzom a tágítót jöhet a sikosító a farkamra aztán mehet is. Ezzel a cuccal egyáltalán nem kellemetlen neki sőt már ott tartunk, hogy élvezi is és ő kéri, hogy dugjam meg a popsiját is. Csak ajánlani tudom! smile
#404   2013. 07. 01. hétfő 22:50
migiri migiri
Mi mandzsettát próbáltunk egyszer, hát... Az első alkalmat sem bírta ki (elszakadt), lehet, hogy hevesebbek voltunk. smile
#403   2013. 07. 01. hétfő 21:55
X Törölt felhasználó (849001)
irnatok tapasztalatot penisz vastagitorol, aki használt már ? kiprobalnank ha van értelme, gondolom a merevsèget agyban kell intézni, bár ha élvezi a párom az elég
#402   2011. 12. 08. csütörtök 09:24
Max32 Max32
Legtöbbször punciba 2 és én akkor a popsiját kényeztetem, de van hogy fordítva.Legtöbbször nyalás előtt a számba veszem és a nyelvemmel helyezem a puncijába úgy hogy észre sem veszi egyből.Kivenni nem nagy dolog, egy pár jó orgazmus után elég jól ellazul és egy toló hasi mozdulattal kinyomja magából.De volt hogy kézzel segítettem neki, két ujjam közé szorítva lassan kicsusszan.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 08. csütörtök 07:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 12. 08. csütörtök 07:53
na de hova.... ?
-elég kreatív vagyok.. de azt.. s mi van ha nem tudja kivenni..
-hm?
#401   2011. 12. 08. csütörtök 07:53
X Törölt felhasználó (805295)
na de hova.... ?
-elég kreatív vagyok.. de azt.. s mi van ha nem tudja kivenni..
-hm?
(Ez egy válasz Max32 üzenetére (2011. 12. 07. szerda 22:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 12. 07. szerda 22:10
2-3 ping-pong labda, hol ide, hol oda + én smile
#400   2011. 12. 07. szerda 22:21
parbaniek parbaniek
nem rossz buck
(Ez egy válasz Max32 üzenetére (2011. 12. 07. szerda 22:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 12. 07. szerda 22:10
2-3 ping-pong labda, hol ide, hol oda + én smile
#399   2011. 12. 07. szerda 22:10
Max32 Max32
2-3 ping-pong labda, hol ide, hol oda + én smile
#398   2011. 12. 07. szerda 22:00
parbaniek parbaniek
nálunk a gésagolyókhoz hasonló 4Cm átmérőjű golyók jöttek be!
párom ha élvezz eléggé tágul és olyankor a két 4Cm es jól fel forrósított (vízben) golyszi mellé még betolom a faszom!
 
... 18 19 20 21 22 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: hidrom hidrom
Nyitás ideje: 2005. 02. 25. péntek
Üzenetek: 797db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 17. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!