Mi volt eddig a legextrémebb szeretkezésed és hol?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#833   2021. 09. 30. csütörtök 05:38
STS011 STS011
Lánchídon. Csajomon miniszoknya akkora ha lehajolt kint volt minden. Korlátot megfogta, tanga oldalra húzva, hátulról behatolva. 2001 július közepén volt egy éjszaka.
#832   2021. 09. 07. kedd 15:42
Fox Mulderék Fox Mulderék
Nemrégi sztori, vadászles az M7 től 40 méterre épp végeztünk amikor megjelent egy terepjáró két vadásszal és közölték, hogy szarvasbika szezon van nem kéne itt lennünk.Kapkodtuk a ruháinkat, jót röhögtünk az egészen nyes
#831   2021. 08. 04. szerda 19:49
alommola alommola
Majd akkor nézel nagyot, amikor fent lesznek a neten az ilyen akciók... Majd ötször elvered a faszod egymás után. Csak azért, mert még nem láttál ilyet, az nem biztos, hogy nem létezik.
(Ez egy válasz Tűzlavina üzenetére (2021. 07. 20. kedd 11:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 20. kedd 11:01
HiszaPiszi
#830   2021. 07. 27. kedd 10:32
Manlions Manlions
Igen,ez igy volt! Jol sikerült akció volt!
(Ez egy válasz blackwhite45 üzenetére (2021. 07. 25. vasárnap 18:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 25. vasárnap 18:31
Sziasztok! A páromat keféltük meg rajtam kívül még három szerencsés pasival erről az oldalról,egy autós pihenőben.
#829   2021. 07. 27. kedd 10:11
Viking1990 Viking1990
Szia. Ez nagyon jól hangzik. Nekünk még csak hármasban volt részünk, mondtam a páromnak hogy legyen több pasis felállás mondjuk 4-5, de leszavazta. Azt mondta max 2.
(Ez egy válasz blackwhite45 üzenetére (2021. 07. 25. vasárnap 18:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 25. vasárnap 18:31
Sziasztok! A páromat keféltük meg rajtam kívül még három szerencsés pasival erről az oldalról,egy autós pihenőben.
#828   2021. 07. 25. vasárnap 18:31
blackwhite45 blackwhite45
Sziasztok! A páromat keféltük meg rajtam kívül még három szerencsés pasival erről az oldalról,egy autós pihenőben.
#827   2021. 07. 23. péntek 09:42
X Törölt felhasználó (4513812)
Jó emlékem egyszer egy céges bulin a balatonon. Három napos tömény részegedés. Második nap reggel olyan cudar állapotban voltam, hogy az elmult este totál kiesett. Aztán egyik srác mutatott nekem egy kézikamerás felvételt amin a hasonló állapotban lévő kolleganőm ugrál a farkamon a kanapén és közben a többiek iszogattak, nézték az akciót. Egyikünk sem emlékezett semmire de a videó alapján nem lehetett rossz! smile Késöbb párszor még szóba kerűlt de nem lett második menet utána már.
#826   2021. 07. 23. péntek 09:26
Mentek Mentek
Kettő kifejezetten emlékezetes esetet említenék.
Kb 10 évvel ezelőtt huszonévesen az akkor alig 18 éves barátnőmmel egy fesztiválon estünk egymásnak. Rám táncolt amitől nagyon bevadultam, és jobb nem lévén, egy toi-toi WC volt a helyszín. Meglepő, de a mozgáskorlátozottaknak kialakitott WC, mivel senki nem használta, teljesen tiszta volt, és hely is volt bőven. Másnap haverok mesélték, hogy "kár hogy lemaradtál róla, valaki kefélt a toi-toiban, irgalmatlanul billeget, és minden kihallatszott."
A másik meg fősulin, levelező képzésen az 5 évvel fiatalabb oktatómat tettem fel az irodai asztalára. Olyan jól sikerült, hogy fel évig a szeretőm volt, míg le nem bukott a vőlegénye előtt. Ilyen ez a szexcaht... nyes
#825   2021. 07. 22. csütörtök 18:13
Lac1111 Lac1111
A kocsink végtelenül kényelmetlen, mert van középen végig egy hatalmas akku, de szeretünk benne szexelni így is. Szilveszterkor autózgattunk, sötét volt, elmentünk nagymarosnál a duna-partra, nekiálltunk a dolognak, és ahogy beleült a lány a szerszámba, megjelent egy kb 20 fős, családokból álló csoport tőlünk 15 méterre, tüzijátékozni. Nem akaruk megzavarni a gyerekeket a fejlődésben, így azonnal elhúztunk egy párszáz méterrel feljebbi szakaszra. Ott nagyon jó volt smile
#824   2021. 07. 22. csütörtök 09:54
X Törölt felhasználó (4587062)
#823   2021. 07. 20. kedd 18:53
zi7405 zi7405
Sziasztok
Nekünk . talán az egyik a füzesgyarmati Gara Hotel wellness részlegének a jakuzziban. Páran kint voltak a gyógyvízben és bent nem volt senki ,mi így láttuk. Megtörtént minden aminek meg kellett történnie. Még ücsörögtünk kicsit majd hátulról elősétált egy bácsika és csak annyit mondott : Köszönöm. Én kissé elszégyeltem magamat de végül amikor kiment jót nevettünk.
#822   2021. 07. 20. kedd 11:01
Tűzlavina Tűzlavina
HiszaPiszi
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2021. 07. 20. kedd 05:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 20. kedd 05:42
Minden héten van legalább 1.
Most: délután 2 -kor, pláza mélygarázs, autó mögött (a hátulján fekve) kb. negyed órás kúrás, mindketten full meztelenül, közben meg az autó elejénél ment a forgalom a parkolóban... nyes
#821   2021. 07. 20. kedd 05:42
Babettbitch Babettbitch
Minden héten van legalább 1.
Most: délután 2 -kor, pláza mélygarázs, autó mögött (a hátulján fekve) kb. negyed órás kúrás, mindketten full meztelenül, közben meg az autó elejénél ment a forgalom a parkolóban... nyes
#820   2021. 07. 19. hétfő 18:44
X Törölt felhasználó (4582342)
Vidéken disco után buszmegállóban
#819   2021. 04. 27. kedd 06:00
X Törölt felhasználó (4521202)
A Covid elott tortent, ugyeletes voltam szombaton, a pasim bejott es a rendeloben rendeztem le, uhhh nagyon izgi volt mindkettonknek. Osszesen 2 ilyen alkalom volt anno.
#818   2021. 04. 01. csütörtök 05:17
feherkalman1 feherkalman1
Minket nem tudom láttak e a 3.emeleti erkélyen , nyáron szombat reggel fél hétkor körben 9 emeletes házak alattunk egy négy sávos főút. A korlátnak támasztottam a csajt.
(Ez egy válasz Atomix28 üzenetére (2021. 04. 01. csütörtök 01:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 01. csütörtök 01:12
Mit ne mondjak nekem is akadt néhány nem mindennapi szeretkezésem. Egyszer a strandon, a medencetér közepén elhelyezett alul nyitott öltöző kabinban csináltuk az akkori barátnőmmel. A strandon sokan voltak még aznap délután is amikor az eset megtörtént. Mi már átöltözni mentünk be és ahogy a barátnőm levette a vizes fürdőruháját egyből nem bírtam magammal és őt a bódé falának döntve kidomborította a fenekét és nem kellett sok, h tele lőjjem a punciját. Persze a lábunk árulkodott plusz az átöltözni vágyók a kabin előtt egyértelműen hallották mi zajlik bent... egy kicsit kínos volt kijönni de megérte. A másik ilyen alkalom egy másik fürdő szaunájában volt egy másik barátnőmmel. Privát szoba szaunájában estünk egymásnak itt igazából a helyszìn volt izgató, a lebukás lehetősége akkor nem állt fenn. Ugyanakkor a 9.emeleti erkélyen más volt a helyzet, az ottani szexpartinkat páran látták a szomszedos ablakból de így csak még nagyobbat élveztünk. Voltunk még keszthelyen is a csigaparlamentben, ez ilyen kis múzeum szerűség ahová beengedett minket a kasszás csaj de aztan dolga akadt mi meg kihasználtuk a lehetőséget, nyár volt és az akkori barátnőm elég lenge ruhában volt így felhúztam a ruháját és a tangáját félre tolva hátulról nagyban csináltuk amikor zajra lettünk figyelmesek. Egy kínai túrista csoport jött lefelé a lépcsőn és egy halszál híján lebuktunk.. akkor egyikőnk sem jutott el a csúcsra de emlékezetes maradt a dolog.
#817   2021. 04. 01. csütörtök 01:48
Atomix28 Atomix28
Felidézve az emlékeket az is nagyon izgalmas volt amikor még egyetemre jártam. Én napi szinten ingáztam de az akkori barátnőm kolis volt. A koli háziszabalya szerint éjfél után csak a szobatars engedéjével lehet ott maradni így mint sokszor máskor is amikor a szobatárs már nem volt aznap varható, aláírtuk a csaj helyett az ottalvásos papírt amit már a délután folyamán le is adtuk a portásnak aztán felmentünk. Egyből egymásnak estünk, azzal a lánnyal egy csoda volt a szex, rengetegszer el tudott élvezni és nem kellett lassítani az orgazmusok között.Jól kihasználtuk a délutánt de még ott volt az este is így elmentünk kaját venni a közeli boltba és mire vissza mentünk a szobatársa ott ült az ágyon.. Lekéste a buszt és a barátja már akkorra hazament így ő maradt... Mivel az én utolsó vonatom is elrobogott ,mondtuk neki, h ott maradok éjszakára. A koli 1szobás volt, az ágyak kb másfél méterre lehettek egymástól. Az egyszemélyes ágy elég kicsi volt kettőnknek és mivel egyikőnk sem bírt magával így szép csendben a sötétség és a takaró leple alatt elindult a matatás, símogatás majd a punci és a popsi szex is amit ugye csendben próbáltunk kezelni. Mondanom sem kell óriasit élveztünk úgy, h a szomszéd ágyon ott aludt barátnőm szobatársa. Csak masnap, miután eljöttem akkor derült ki, hogy a szobatárs csaj nem csak mindent hallott de még félig meddig látott is bennünket és barátnőmnek elmondta, h nagyon felizgatta a dolog. A szexen kívül más téren nem működött a kapcsolatunk így azután nemsokkal szakítottunk is pedig rá lehetett volna próbálni a hármasra.. Akkor ez kimaradt, de az az este így is felejthetetlen marad
#816   2021. 04. 01. csütörtök 01:12
Atomix28 Atomix28
Mit ne mondjak nekem is akadt néhány nem mindennapi szeretkezésem. Egyszer a strandon, a medencetér közepén elhelyezett alul nyitott öltöző kabinban csináltuk az akkori barátnőmmel. A strandon sokan voltak még aznap délután is amikor az eset megtörtént. Mi már átöltözni mentünk be és ahogy a barátnőm levette a vizes fürdőruháját egyből nem bírtam magammal és őt a bódé falának döntve kidomborította a fenekét és nem kellett sok, h tele lőjjem a punciját. Persze a lábunk árulkodott plusz az átöltözni vágyók a kabin előtt egyértelműen hallották mi zajlik bent... egy kicsit kínos volt kijönni de megérte. A másik ilyen alkalom egy másik fürdő szaunájában volt egy másik barátnőmmel. Privát szoba szaunájában estünk egymásnak itt igazából a helyszìn volt izgató, a lebukás lehetősége akkor nem állt fenn. Ugyanakkor a 9.emeleti erkélyen más volt a helyzet, az ottani szexpartinkat páran látták a szomszedos ablakból de így csak még nagyobbat élveztünk. Voltunk még keszthelyen is a csigaparlamentben, ez ilyen kis múzeum szerűség ahová beengedett minket a kasszás csaj de aztan dolga akadt mi meg kihasználtuk a lehetőséget, nyár volt és az akkori barátnőm elég lenge ruhában volt így felhúztam a ruháját és a tangáját félre tolva hátulról nagyban csináltuk amikor zajra lettünk figyelmesek. Egy kínai túrista csoport jött lefelé a lépcsőn és egy halszál híján lebuktunk.. akkor egyikőnk sem jutott el a csúcsra de emlékezetes maradt a dolog.
#815   2021. 03. 31. szerda 13:10
dzivka dzivka
most akkor ki volt kivel?
(Ez egy válasz F_Jimmy üzenetére (2021. 03. 31. szerda 04:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 03. 31. szerda 04:22
Talán nem a legextrémebb, de bizsergető.
Valami örökösödés lerendezése végett kellett leutazni egy kisvárosba, és az ismerősök, akiknél a szállás lett volna felhívtak, hogy tünetes személy van a családban. Így szállodára esett a választás. Viszonylag olcsón egy éjszakét fizet kettőt száll, akcióval béreltünk.
Mindketten szeretünk szállóban szexelni. És a kurvás szerepjáték közben kivittem a folyosóra és ott szopattam. Este tíz körül volt és kihallatszottak a szobákból a zajok. A drága térdelt előttem és profiként szopott. Az érzékelővel működő folyosóvilágítás hol felgyúlt, hol lealudt. Másnap reggel, mutatja az asszony a kamerát, amely ha működött, akár telibe filmezhette az akciót.
El is kezdett csevegni a recepciós hölggyel, figyelve, hogy jelzi-e, hogy tanúja lehetett az akciónak. A hölgy nem jelzett semmit. Én belestem a recepció monitorra és olybá tűnt, hogy azon minden közös szállodai térről van élő közvetítés.
Este vacsora után az ajtó előtt elfojtott hangon szól:
- Köszönöm, hogy felkísért! Megjutalmaznám, de a férjem bent alszik.
És hosszan megcsókolt.
Hevesen smárolva, egymást tapogatva tántorogtunk el a vészlejárati lépcsőházig és ott ruháink egy részét a földre hányva akkorát dugtunk, amekkora csak az álló és fél lábbal a lépcsőre felálló pózba belefért.
#814   2021. 03. 31. szerda 11:24
kandurmarci kandurmarci
Nem világos, hogy ki szólt "Este vacsora után az ajtó előtt elfojtott hangon szól:" A recepciós hölgy vagy valaki egy másik szobából? Az asszony közben hol volt, mit csinált?
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: James  Cole James Cole
Nyitás ideje: 2005. 02. 28. hétfő
Üzenetek: 833db
Utolsó üzenet: 2021. 09. 30. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!