Mi volt eddig a legextrémebb szeretkezésed és hol?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#793   2021. 03. 07. vasárnap 07:32
keménysex keménysex
M6 os MOL kút parkolóban szopott le a volt csajok úgy hogy közben jöttek mentek mellettünk a kocsik....
#792   2021. 03. 07. vasárnap 07:18
X Törölt felhasználó (4491172)
vigyor4
(Ez egy válasz dzivka üzenetére (2021. 03. 06. szombat 21:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 03. 06. szombat 21:44
ep az utolso ketto spriccelt egyik a szamba masik a punimba mikor keresve hova lettem be nyitott a ferjem,a hogy meglatott idegesen lrndult a keze nyilt a szaja mikozben terdre rogyott.nevetseges szanalmas remito helyzet volt.ott remegett tatogot mi kozben hol feher hol piros hol meg egesz sotet lila volt.gyorsan felkaptuk a ruhakat ( mar amenyire gyorsan lehet a mennyasszonyi ruhat)a zeneszek mentek jatszani en meg remulten oda leptem a ferjemhez simogatva csokolgattam suru bocsanat keres mellett,de o sokaig csak tatogott es meg meg randult a keze de se szolni se mozdulni nem tudott,mig megint teljesen be lilult es elindult az orra vere,minek kovetkezteben fel oldodott a pillanatni sokk bol,egy zsepivel fogva az orrat kimentunk a mosdoba ahol hideg vizet engedett a fejere ,mikozben egy papir zsepivel probalta eltomiteni a verzo orrat,hall istennek rank talallt anyosom aki egy kis vatta meg valami gyogyszer segitsegevel el tudta allitani a verzest,en meg remulten gecis punival csak fogdostam a ferjem kezet nem tudva mit csinaljak,ha magyarazkodom vagy bocsanatert esedezem anyosom ra jon mi tortent,masreszt nem tudtam mit tesz mit mond a ferjem.de ahogy kicsit jobban lett vissza mentunk a terembe ahol leult az olebe huzva ulltetve at olelve igy ulltunk egy jo darabig mig osszeszedtem a batorsagom es megcsokoltam hal istennek vissza csokolt majd elmentunk tancolni
#791   2021. 03. 07. vasárnap 04:34
X Törölt felhasználó (4337872)
Kár hogy nem Ismerkedtek egy érett potens pasival!
(Ez egy válasz bali36 üzenetére (2021. 02. 25. csütörtök 10:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 02. 25. csütörtök 10:57
Jó kis hely a hotel erkély. Afrikában 2, emelet hotel erkély késő délután, de még világosban a szomszéd erkélytől térelválasztó rács választott el. Ott szeretkeztünk, már elég jól benne voltunk mikor a szomszéd szobából 2 pasi kijött az erkélyre beszélgetni, mig észre nem vettek minket és oda jöttek mellénk kukkolni, így még izgalmasabb lett.. A végén le okézták a páromnak hogy jó volt ...akkort zavarba is jött smile
#790   2021. 03. 06. szombat 21:44
dzivka dzivka
ep az utolso ketto spriccelt egyik a szamba masik a punimba mikor keresve hova lettem be nyitott a ferjem,a hogy meglatott idegesen lrndult a keze nyilt a szaja mikozben terdre rogyott.nevetseges szanalmas remito helyzet volt.ott remegett tatogot mi kozben hol feher hol piros hol meg egesz sotet lila volt.gyorsan felkaptuk a ruhakat ( mar amenyire gyorsan lehet a mennyasszonyi ruhat)a zeneszek mentek jatszani en meg remulten oda leptem a ferjemhez simogatva csokolgattam suru bocsanat keres mellett,de o sokaig csak tatogott es meg meg randult a keze de se szolni se mozdulni nem tudott,mig megint teljesen be lilult es elindult az orra vere,minek kovetkezteben fel oldodott a pillanatni sokk bol,egy zsepivel fogva az orrat kimentunk a mosdoba ahol hideg vizet engedett a fejere ,mikozben egy papir zsepivel probalta eltomiteni a verzo orrat,hall istennek rank talallt anyosom aki egy kis vatta meg valami gyogyszer segitsegevel el tudta allitani a verzest,en meg remulten gecis punival csak fogdostam a ferjem kezet nem tudva mit csinaljak,ha magyarazkodom vagy bocsanatert esedezem anyosom ra jon mi tortent,masreszt nem tudtam mit tesz mit mond a ferjem.de ahogy kicsit jobban lett vissza mentunk a terembe ahol leult az olebe huzva ulltetve at olelve igy ulltunk egy jo darabig mig osszeszedtem a batorsagom es megcsokoltam hal istennek vissza csokolt majd elmentunk tancolni
(Ez egy válasz Gregorypekk üzenetére (2021. 02. 26. péntek 15:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 02. 26. péntek 15:29
Mármint te voltál a menyasszony és úgy a zenészekkel? A férjed tudott róla vagy nem?
#789   2021. 02. 26. péntek 15:29
Gregorypekk Gregorypekk
Mármint te voltál a menyasszony és úgy a zenészekkel? A férjed tudott róla vagy nem?
(Ez egy válasz dzivka üzenetére (2021. 02. 17. szerda 13:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 02. 17. szerda 13:20
volt tobb is pl a lagzinkban a zeneszekkel
#788   2021. 02. 25. csütörtök 20:23
X Törölt felhasználó (4269692)
Ezen már sokat gondolkodtam,de most eszembe jutott erről valami.Úgy 20 éves lehettem mikor randiztam egy sráccal,és már aznap összeborultunk.A fiú szüleinek borászata volt ,és megmutatta a borospincét.Arra emlékszem,hogy voltak olyan hatalmas szürke tartályok létrán kellet felmenni a tetejére.Lefele menet a srác megállt a létrán azután szó szerint a feje a lábam közt landolt.Nyár volt lenge szoknyában voltam .Ő kapott is az alkalmon és ott a létrán félre húzta a bugyim az egyik lábamat kérte hogy tartsam ki, majd egy hatalmas nyalakodásban volt részem.Ezt követően a tartályok közt én is orálban részesítettem.És a legvégén a boros pince lejárati lépcsőén magáévá tett.Ezzel még nem volt vége ,mert az éj leple alatt az egyik szőlősorban besétálva ismét megtörtént .Képzeljétek el nyári éjszaka senki sehol, de azért az emberben benne van hogy mi van ha mégis valaki ide jön és meglát.Ha nem is túl extrém, de izgisnek biztosan mondható.
#787   2021. 02. 25. csütörtök 11:03
Házibarátokkal Házibarátokkal
Ezt kifejtenéd? smile Érdekesnek ígérkezik.
(Ez egy válasz dzivka üzenetére (2021. 02. 17. szerda 13:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 02. 17. szerda 13:20
volt tobb is pl a lagzinkban a zeneszekkel
#786   2021. 02. 25. csütörtök 10:57
bali36 bali36
Jó kis hely a hotel erkély. Afrikában 2, emelet hotel erkély késő délután, de még világosban a szomszéd erkélytől térelválasztó rács választott el. Ott szeretkeztünk, már elég jól benne voltunk mikor a szomszéd szobából 2 pasi kijött az erkélyre beszélgetni, mig észre nem vettek minket és oda jöttek mellénk kukkolni, így még izgalmasabb lett.. A végén le okézták a páromnak hogy jó volt ...akkort zavarba is jött smile
(Ez egy válasz szombatiferi üzenetére (2021. 02. 24. szerda 16:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 02. 24. szerda 16:02
Erkélyen kétszer is. Egyszer a szekszárdi 8-dik emeleti lakás erkélyen este 8 körül szeretkeztünk,egyszer pedig ausztriában a szálloda erkélyén élveztünk hatalmasat.
#785   2021. 02. 24. szerda 19:12
X Törölt felhasználó (4509852)
Otthon laktam még anyámékkal, és este a konyhában a barátnőm éppen szájjal kényeztetett, mikor hallottam, hogy húgom jön kifele, erre gyorsan leszálltam az asztalról, leültem az egyik székre, barátnőm meg beleült az álló farkamba, hogy ne legyen feltünő, hogy nincs rajtam gatya...
#784   2021. 02. 24. szerda 16:02
szombatiferi szombatiferi
Erkélyen kétszer is. Egyszer a szekszárdi 8-dik emeleti lakás erkélyen este 8 körül szeretkeztünk,egyszer pedig ausztriában a szálloda erkélyén élveztünk hatalmasat.
#783   2021. 02. 23. kedd 19:14
regiuj regiuj
kilato, lift, probafulke, vezetes kozben autopalyan szopatas, munkahely, Balaton nappal.
#782   2021. 02. 21. vasárnap 19:37
feherkalman1 feherkalman1
Győri Tesco parkolóban dugtunk nappal felhőszakadás közben kocsiban.
#781   2021. 02. 18. csütörtök 14:17
X Törölt felhasználó (4463542)
Néhány érdekes helyszín volt már nekem is. Például temető, éjjel... Aztán nudista strand, erdő, autóban, és még pár hely, amire már nem is emlékszem. smile
#780   2021. 02. 17. szerda 13:20
dzivka dzivka
volt tobb is pl a lagzinkban a zeneszekkel
#779   2021. 02. 16. kedd 08:18
MilkMan27 MilkMan27
Fővárosi day-spa közös pezsgőfürdőjében kézi munka a víz alatt. Mindketten a csúcsra jutottunk.
Be van kamerázva a hely, ezért többre ott nem volt lehetőség. circling
#778   2021. 02. 15. hétfő 03:31
didergo didergo
Egyik barátomnál a snooker pool billiárd asztalon a barátnőjével négyesben. eljen

Először billiárdoztunk és a veszteseknek mindig le kellett venni egy ruhadarabot. A barátom csaja annyira magabiztos volt, hogy csak egyetlen fekete miniruhát viselt bugyi és melltartó nélkül. Mi nagyon bénák voltunk és már majdnam meztelenek, mikor kitaláltuk, hogy vegyes párban folytassuk. Na akkor végre velem párban elvesztett egy partit és rögtön meztelen lett, amivel befejeződött a billiárd mérkőzés hiavatalos része és rátértünk a sokkal izgalmasabb szeretkezésre négyesben. vigyor2

A nagy álom még, hogy zongorán keféljünk... finom
#777   2021. 02. 12. péntek 10:37
X Törölt felhasználó (4477462)
Erdőben rengeteg ember körül (takaró alatti petting).
Kollégiumi női zuhanyzóban barátnővel, miközben voltak más lány is a mellettünk lévő tus alatt.
Fürdőben kabinban, miközben a csaj barátnője medencénél várt minket. Meg közös fürdőben is.
Úton hazafelé út mellett a motorháztetőn.
Csajjal úgy a szobájában, hogy közben ment a tv-, miközben a család a nappaliban, nyitott ajtónál szintén tv-zett.
#776   2021. 02. 12. péntek 07:47
X Törölt felhasználó (4504292) VIP
Repülő, toalett, miközben az egész gép aludt
#775   2021. 02. 11. csütörtök 22:35
JuRoDb JuRoDb
Tokaj smile
(Ez egy válasz facér7 üzenetére (2021. 02. 07. vasárnap 21:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 02. 07. vasárnap 21:17
2014. Tavolban egy TV torony, vajon ki talalja ki mely szölővidéken keszult ez a kedves fotom?

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=600IMG_20140407_1- 45440.jpg
#774   2021. 02. 11. csütörtök 21:40
szfan szfan
Mi a bukta? Csak Harkányban lehetett úgy a nudistra strand? Ugyanmár... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 02. 11. csütörtök 14:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3112072)
2021. 02. 11. csütörtök 14:49
hát pedig a leírtak totálisan rá illik.szóvaaal bukta smile )))
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: James  Cole James Cole
Nyitás ideje: 2005. 02. 28. hétfő
Üzenetek: 833db
Utolsó üzenet: 2021. 09. 30. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!