Mi volt eddig a legextrémebb szeretkezésed és hol?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 25 26 27 28 29 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#313   2008. 06. 30. hétfő 02:19
nehai nehai
Volt egy csajom 1985 környékén, 2 évig jártunk együtt, az volt a
hobbink, hogy kóboroltunk az országban és a lehető
legmekhökkentőbb helyeken dugtunk. Szerintem a 2 év alatt a
legextrémebb hely az esztergomi Bazilika külső kupolája volt.
#312   2008. 06. 26. csütörtök 22:58
tudatos tudatos
Ha valami nem veled történik meg, az már nem is lehet igaz?
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 06. 22. vasárnap 22:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (167773)
2008. 06. 22. vasárnap 22:09
Hát ez nem semmi történet ! Gratulálok !Még akkor is jó ha netalán nem is igaz.
#311   2008. 06. 22. vasárnap 22:09
X Törölt felhasználó (167773)
Hát ez nem semmi történet ! Gratulálok !Még akkor is jó ha netalán nem is igaz.
(Ez egy válasz tudatos üzenetére (2008. 06. 22. vasárnap 18:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 22. vasárnap 18:58
A zödpardonba felcsíptem egy csajszit, egy kicsit be volt csípve. Táncoltunk majd ki mentünk az erdős részre és hozzáfogtunk szexelni. Már elég jól bennevoltunk amikor azt vettük észre, hogy két kissebségi (cigány)elszaledt a ruhánkal. De szerencsére nem szaladtak messzire, ugyanis a kukkolókat mi nem láttuk, de ők minket igen és megfogták a zsebeseket. A felcsípett csajom, úgy megörűlt a cuccainak, hogy cserébe mind a két srácot lecumizta, amire én ismét úgy begerjedtem, hogy még egy hosszú numerát lenyomtunk. A két srác nak fel lett ajánlva hogy végignézhetik nem is hagyták ki! Nemrég a margit szigeten láttam őket, nem kell töllük tartani, ők olyan mindent a szemnek semmit a kéznek elven vannak kint.
#310   2008. 06. 22. vasárnap 18:58
tudatos tudatos
A zödpardonba felcsíptem egy csajszit, egy kicsit be volt csípve. Táncoltunk majd ki mentünk az erdős részre és hozzáfogtunk szexelni. Már elég jól bennevoltunk amikor azt vettük észre, hogy két kissebségi (cigány)elszaledt a ruhánkal. De szerencsére nem szaladtak messzire, ugyanis a kukkolókat mi nem láttuk, de ők minket igen és megfogták a zsebeseket. A felcsípett csajom, úgy megörűlt a cuccainak, hogy cserébe mind a két srácot lecumizta, amire én ismét úgy begerjedtem, hogy még egy hosszú numerát lenyomtunk. A két srác nak fel lett ajánlva hogy végignézhetik nem is hagyták ki! Nemrég a margit szigeten láttam őket, nem kell töllük tartani, ők olyan mindent a szemnek semmit a kéznek elven vannak kint.
#309   2008. 06. 22. vasárnap 18:18
X Törölt felhasználó (25577)
Megadnád ennek a bécsi nudi helynek a címét?
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 06. 12. csütörtök 09:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (296388)
2008. 06. 12. csütörtök 09:06
Bécsben a nudista-szigeten. Itt ugyanis nem úgy viszonyulnak a kérdéshez, hogy a nudinak nincs köze a szexhez. Hát hogyne lenne, legtöbben felizgulunk egy kivánatos ellekező (vagy épp azonos) nemü személy láttán.
Itt volt egy büfében egy gyönyörü félvér lány, aki egy szál kis köténykében szolgált fel. Tökéletes volt a teste, igy a barátom és én is felizgultunk rá. Ő kedvezően fogadta a jeleinket, s elmondta, hogy van a nudinak egy része ahol zavartalanul lehet szexelni, s zárás után Ők is odajönnek. Nem akartuk megkérdezni, mit ért az ők alatt, de kellemes volt a meglepi: egy gyönyörü izmos fekete sráccal jöttek, már rajta sem volt a kis kötényke, bár attól még izgatóbb volt, és mindketten mondták, hogy itt szeretkezhetünk akár négyesben is, ugyan páran járnak ide nézelődni, de ez őket nem zavarja. Minket sem, igy aztán egy kis kölcsönös nézelődés után - megnéztük egymás orális előjátékát, leckét vettünk tőlük mélytorokból, mind a négyen összegabalyodtunk. Frenetikusat élvezkedtünk... majd másnap ujra...
#308   2008. 06. 22. vasárnap 17:51
X Törölt felhasználó (167773)
Azt hiszem most már illik bevallanunk hogy egymás kedvesei vagyunk.Vagyis Vadluca és az én történeteim egymással történtek.Persze nem biztos hogy ez bárkit is érdekel.De hogy lesznek újabb fejezetek is,az biztos !
(Ez egy válasz Vadluca üzenetére (2008. 06. 09. hétfő 00:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 09. hétfő 00:46
A Hajógyári Sziget igen alkalmas és csábító hely! Nekem a Duna part a kedvencem!!! A kedvesem "napozni" hívott.Az úttól távolabb a parton találtunk egy eldugott,de mégis látható helyet.Az útról csak a szemfülesek,a vízről azonban az összes sportember láthatta,ahogy az én kedvesem kényeztet és én is őt valamint egymást így-úgy-amúgy. Az evezős bácsi rosszalló pillantása külön feltüzelt!!! vigyor2 circling circling
#307   2008. 06. 12. csütörtök 23:23
emisszio emisszio
Egy régebbi hsz-ben leírtam,hogy egy helyszín attól extrém,hogy szokatlan és ha már gyakoribbá válik(legalábis nektek),akkor már megszokottnak tekinthető.Rajtatok múlik,mennyire vagytok bevállalósak!De hogy konkrét ötlettel is szolgáljak,nagyon kellemes egy erdei tisztáson,távol mindentől és mindenkitől,egy-egy elhagyottabb folyó-v.tóparton,strandok eldugottabb részein,de akár gyérebb forgalmú szaunában is(bár ezek többek számára szokványosak)és még rengeteg lehetőség van,használjátok a fantáziátokat(mindenkinek más-más "jön be")!Olyat nem tudnék mondani,ahol még "soha,senki",de érdekes pl. a vidámparki szellemvasúton is,ha nem vagytok "szívbajosak" vigyor5 .Jó szórakozást! wave
(Ez egy válasz streetrider üzenetére (2008. 06. 12. csütörtök 11:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 12. csütörtök 11:54
tudnátok tanácsot adni mien extreme hajre vigyem a el abarátnőmet kalandozni (mayarországon belüll)
#306   2008. 06. 12. csütörtök 17:16
kandurmarci kandurmarci
Bárhova strandra, fürdőbe, szaunába, nudista strandra, vagy Margitsziget, Hajógyári sziget, Árpád-híd pesti hidfő - a Dunaparton, rengeteg hely van. Attól is függ, honnan vagytok.
(Ez egy válasz streetrider üzenetére (2008. 06. 12. csütörtök 11:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 12. csütörtök 11:54
tudnátok tanácsot adni mien extreme hajre vigyem a el abarátnőmet kalandozni (mayarországon belüll)
#305   2008. 06. 12. csütörtök 11:54
streetrider streetrider
tudnátok tanácsot adni mien extreme hajre vigyem a el abarátnőmet kalandozni (mayarországon belüll)
#304   2008. 06. 12. csütörtök 11:30
kandurmarci kandurmarci
Hű, ez biztos nagyon jó volt mindenkinek, a nézőkkel egyetemben. Hol van ez a sziget Bécsben, a Dunán valahol?
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 06. 12. csütörtök 09:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (296388)
2008. 06. 12. csütörtök 09:06
Bécsben a nudista-szigeten. Itt ugyanis nem úgy viszonyulnak a kérdéshez, hogy a nudinak nincs köze a szexhez. Hát hogyne lenne, legtöbben felizgulunk egy kivánatos ellekező (vagy épp azonos) nemü személy láttán.
Itt volt egy büfében egy gyönyörü félvér lány, aki egy szál kis köténykében szolgált fel. Tökéletes volt a teste, igy a barátom és én is felizgultunk rá. Ő kedvezően fogadta a jeleinket, s elmondta, hogy van a nudinak egy része ahol zavartalanul lehet szexelni, s zárás után Ők is odajönnek. Nem akartuk megkérdezni, mit ért az ők alatt, de kellemes volt a meglepi: egy gyönyörü izmos fekete sráccal jöttek, már rajta sem volt a kis kötényke, bár attól még izgatóbb volt, és mindketten mondták, hogy itt szeretkezhetünk akár négyesben is, ugyan páran járnak ide nézelődni, de ez őket nem zavarja. Minket sem, igy aztán egy kis kölcsönös nézelődés után - megnéztük egymás orális előjátékát, leckét vettünk tőlük mélytorokból, mind a négyen összegabalyodtunk. Frenetikusat élvezkedtünk... majd másnap ujra...
#303   2008. 06. 12. csütörtök 09:06
X Törölt felhasználó (296388)
Bécsben a nudista-szigeten. Itt ugyanis nem úgy viszonyulnak a kérdéshez, hogy a nudinak nincs köze a szexhez. Hát hogyne lenne, legtöbben felizgulunk egy kivánatos ellekező (vagy épp azonos) nemü személy láttán.
Itt volt egy büfében egy gyönyörü félvér lány, aki egy szál kis köténykében szolgált fel. Tökéletes volt a teste, igy a barátom és én is felizgultunk rá. Ő kedvezően fogadta a jeleinket, s elmondta, hogy van a nudinak egy része ahol zavartalanul lehet szexelni, s zárás után Ők is odajönnek. Nem akartuk megkérdezni, mit ért az ők alatt, de kellemes volt a meglepi: egy gyönyörü izmos fekete sráccal jöttek, már rajta sem volt a kis kötényke, bár attól még izgatóbb volt, és mindketten mondták, hogy itt szeretkezhetünk akár négyesben is, ugyan páran járnak ide nézelődni, de ez őket nem zavarja. Minket sem, igy aztán egy kis kölcsönös nézelődés után - megnéztük egymás orális előjátékát, leckét vettünk tőlük mélytorokból, mind a négyen összegabalyodtunk. Frenetikusat élvezkedtünk... majd másnap ujra...
#302   2008. 06. 09. hétfő 13:03
Cartsu Cartsu
Pár éve történt, hogy egy hosszú siófoki hétvége után még mindig nem bírtunk magunkkal a párommal, és tudjátok ha a embernek forr a vére..
Hazafelé a személyvonaton, egy függöny nélküli kupéban egymásnak estünk. Szerencsére a gyakori megállók ellenére jó sokáig nem akart senki felszállni. Pestig háromszor csillapítottuk felforrósodott vérün, és mosolyogva szálltunk le.
#301   2008. 06. 09. hétfő 00:46
Vadluca Vadluca
A Hajógyári Sziget igen alkalmas és csábító hely! Nekem a Duna part a kedvencem!!! A kedvesem "napozni" hívott.Az úttól távolabb a parton találtunk egy eldugott,de mégis látható helyet.Az útról csak a szemfülesek,a vízről azonban az összes sportember láthatta,ahogy az én kedvesem kényeztet és én is őt valamint egymást így-úgy-amúgy. Az evezős bácsi rosszalló pillantása külön feltüzelt!!! vigyor2 circling circling
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 06. 05. csütörtök 10:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (167773)
2008. 06. 05. csütörtök 10:52
Volt egy talán még extrémebb helyzet is.Hogy ne ismerjenek ránk,a helyet csak körülírom.Szóval nevezzük kulturális intézménynek,ahol aznap este új produkció volt bemutatva.Egy kis iszogatás után este 11 után birtokba vettük kedvesemmel az egyébként nyilvános társalgó helyiséget,ami átjáróként is szolgál bizonyos helyekhez és közvetlenül a lépcsőházból nyílik.Kb. 3 órán keresztül keresztül meztelenül voltunk bent,persze majdnem végigszeretkeztük,majd annyira belejöttünk hogy még az ajtót is kinyitotttuk,a vilanyt is felkapcsoltuk.nagyon izgalmas volt!Csodák csodája senki nem jött arra,pedig elég forgalmas hely.Csak a vége felé jött kb.fél 3-kor egy pár az ott hagyott kabátjáért.mikor megláttak minket ,kihátráltak,mi meg a másik kijáraton kimentünk,hogy ne legyenek zavarban.
#300   2008. 06. 05. csütörtök 10:52
X Törölt felhasználó (167773)
Volt egy talán még extrémebb helyzet is.Hogy ne ismerjenek ránk,a helyet csak körülírom.Szóval nevezzük kulturális intézménynek,ahol aznap este új produkció volt bemutatva.Egy kis iszogatás után este 11 után birtokba vettük kedvesemmel az egyébként nyilvános társalgó helyiséget,ami átjáróként is szolgál bizonyos helyekhez és közvetlenül a lépcsőházból nyílik.Kb. 3 órán keresztül keresztül meztelenül voltunk bent,persze majdnem végigszeretkeztük,majd annyira belejöttünk hogy még az ajtót is kinyitotttuk,a vilanyt is felkapcsoltuk.nagyon izgalmas volt!Csodák csodája senki nem jött arra,pedig elég forgalmas hely.Csak a vége felé jött kb.fél 3-kor egy pár az ott hagyott kabátjáért.mikor megláttak minket ,kihátráltak,mi meg a másik kijáraton kimentünk,hogy ne legyenek zavarban.
#299   2008. 06. 05. csütörtök 10:35
X Törölt felhasználó (167773)
A Hajógyári Szigeten,de nem valami kieső helyen,hanem a parkolóhoz közel,a bevezető úttest és járda melletti sövény másik oldalán.Kb.3 méterre tőlünk a sövény túloldalán mászkáltak az emberek.Ja és velünk szemben is volt egy gyalogösvény,bármikor jöhetett volna valaki arra.Mi pedig egy pléden meztelenül szeretkeztünk.Délután 1 óra körül volt.Ma már nem merném megcsinálni.
#298   2008. 06. 04. szerda 17:19
szentanna szentanna
Liftben Budán a Szerémi úton.A csaj albérletben lakik oda nem mehettünk.Éjfél felé járt az idő.Szopott majd hátulról beakasztottam .Jó 10 percig basztunk majd a lift falára spricceltem.Aztán tisztára szopta...
#297   2008. 06. 03. kedd 23:12
norwi norwi
A balatonon egy öltözőfülkébe, a strand tele volt, aki kint volt mindenki tudta mit csinálunk, próbáltunk csendesek lenni de nem igazán sikerült, mindenki minket nézett mikor kijöttünk.
#296   2008. 05. 04. vasárnap 07:29
Mi_ketten Mi_ketten
Mi a hihetetlen Jocó?Az hogy emlékezetes maradt neki?Vagy hogy nagy cerkám van?
(Ez egy válasz Molly_anyó üzenetére (2008. 05. 03. szombat 19:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 03. szombat 19:13
Ha azt irtad volna a topic-ba éhes disznók között szeretkeztél még érdekes is lenne a hsz-ed
#295   2008. 05. 03. szombat 19:13
Molly_anyó Molly_anyó
Ha azt irtad volna a topic-ba éhes disznók között szeretkeztél még érdekes is lenne a hsz-ed
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 05. 03. szombat 16:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (142743)
2008. 05. 03. szombat 16:01
éhes disznó,makkal álmodik
#294   2008. 05. 03. szombat 17:34
Sabelt Sabelt
Egyik szilveszterkor az Operabálon voltam felszolgáló, és az egyik oldalpáholyba, ahova nem érkeztek meg a vendégek, mentem be egy ott megismert kolleginával, elég érdekes volt, mikor előkerültünk! smile Közben lecsúszott egy üveg 8000 Ft-os pezsgő is...
 
... 25 26 27 28 29 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: James  Cole James Cole
Nyitás ideje: 2005. 02. 28. hétfő
Üzenetek: 833db
Utolsó üzenet: 2021. 09. 30. csütörtök
 

Hírek

2024. 07. 22. hétfő 13:52
Videó feltöltés hiba javítva! Kedves amatőrök! Sajnos az utóbbi időszakban, nagyon sok "álló módban", (vagyis amikor a telefont függőlegesen tartottátok) felvett videónál volt olyan hiba, hogy a kódolás során a képaránya torz lett, mert az álló formátumú videó 16:9-es... Tovább
2024. 07. 10. szerda 16:46
Sex Clowns 2 Az élet egy nagy móka. Nem szabad komolyan venni. Igaz ez a szexre is. Nem kell túl agyalni. Csak élvezni. És ha úgy esik jól, hogy bohócnak öltözve megdugsz egy csajt, hát tedd úgy! Letöltés - Sex Clowns 2 Tovább
2024. 06. 28. péntek 16:40
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!