Megcsalás - kit hogyan érint?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 22 23 24
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#20   2005. 05. 01. vasárnap 18:37
jehavon jehavon
alien2 Az első barátnőm csúnyán elbánt velem, 2 évig szenvedtem és folyton a bosszún törtem a fejem. Aztán találkoztam a jobbik felemmel, ma már a feleségem és boldog vagyok vele 14 éve. Az előző barátnőm? Őt az élet bosszúlta meg, s mi több azt is láttam mivé válhattam volna mellette. A lényeg? Hm...Nincs lényeg. Ez is az élet része. Ez is csak többé tehet mindannyiunkat.
#19   2005. 05. 01. vasárnap 16:41
nem-mind1? nem-mind1?
amikor engem megcsaltak akkor úgy dobtam ki a csajt ahogy kell
#18   2005. 05. 01. vasárnap 09:01
Erosman Erosman
Hadd rá a fenébe! Ilyenkor neked is le kell feküdnöd egy pasival, lehetőleg a barátjával. VAGY: Szard le az egészet, ne fogadd vissza. Ha egyszer megtettte, máskor is félrelép-soha nem törik ki a bokája
#17   2005. 05. 01. vasárnap 08:50
tibi33 tibi33
Ilyekor jön a "szerelem" helyett előtérbe a pénz!!
#16   2005. 05. 01. vasárnap 07:55
zeri zeri
Nem vitázom veled.
(Ez egy válasz huncutszem üzenetére (2005. 04. 29. péntek 10:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 04. 29. péntek 10:25
Nem igaz hogy jobb tudni hogy megcsaltak.Én nem szerettem volna tudni, sőt a barátaimat kértem ne is mondjak ha tudnak valamit, pedig én is sejtettem. De most hogy felhívott valaki és már biztos vagyok benne ez valójában szörnyű. Mindennap ott látni az autóját a nőnél és csendben fürkészni amikor haza jön, hogy mik a reakciói, és hogy viszonyul hozzám ez nagy lelki fájdalmat okoz. Még igy is hogy fél éve én is viszonyt folytatok, mert már akkor selytettem hogy van valakie.És mindenki sajnálkozó tekintetét vidáman fogadni, ez sem egyszerű.
#15   2005. 04. 29. péntek 10:25
huncutszem huncutszem
Nem igaz hogy jobb tudni hogy megcsaltak.Én nem szerettem volna tudni, sőt a barátaimat kértem ne is mondjak ha tudnak valamit, pedig én is sejtettem. De most hogy felhívott valaki és már biztos vagyok benne ez valójában szörnyű. Mindennap ott látni az autóját a nőnél és csendben fürkészni amikor haza jön, hogy mik a reakciói, és hogy viszonyul hozzám ez nagy lelki fájdalmat okoz. Még igy is hogy fél éve én is viszonyt folytatok, mert már akkor selytettem hogy van valakie.És mindenki sajnálkozó tekintetét vidáman fogadni, ez sem egyszerű.
(Ez egy válasz zeri üzenetére (2005. 03. 03. csütörtök 10:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 03. 03. csütörtök 10:44
Jobb tudni, hogy megcsaltak, mint hogy értetlenül lesegessem a haverok sajnálkozó pillantásait, mikor már mindenki tudja, csak én nem :)
#14   2005. 03. 03. csütörtök 10:44
zeri zeri
Jobb tudni, hogy megcsaltak, mint hogy értetlenül lesegessem a haverok sajnálkozó pillantásait, mikor már mindenki tudja, csak én nem :)
#13   2005. 03. 01. kedd 09:57
amodent amodent
Szia!
Én sem bírtam ki, hogy ne írjak. Voltam megcsalt és velem is csaltak.
Mikor engem csaltak meg, nem igazán volt rá magyarázat. Állandóan rágtam magam azon, hogy miért jobb a másik nő, mint én. A válasz annyi volt, hogy semmivel, csak szerelembe estek egymás iránt. Elengedtem, bár nagyon nehéz volt. Volt hiszti, női praktika, de nem értem el vele semmit.
Aztán a sors egy nős férfival hozott össze. Nem voltak válófélben, de párom már nagyon unta az otthoni- "semmirekellő vagy"- megjegyzéseket, hogy soha nem volt jó, bármit csinált- az nem tetszett sem az anyósnak, sem az apósnak- így a feleségnek sem.(Ez mind egy üzleti bukást követően kezdődött, ami a könyvelő hibájából keletkezett.) Kitalált egy hobbit magának, így napokig nem kellett otthon lennie.
Találkoztunk és ő 3 nap ismeretség után már el akart költözni otthonról, de mivel volt 1 gyermek és én sem akartam, hogy miattam felrugjon mindent, nem tette meg. A feleség rájött 1 ártalmatlan sms- ből, hogy vagyok. Onnantól kezdve még jobban szidta a férjét. Voltak női praktikák is: előtte a szexuális életük rossz volt, most kezdeményező lett; végre vett magának csinos ruhákat- előtte igénytelen volt; fogyókúrába kezdett-nagyon el volt hízva, de meg sem próbált lefogyni, stb. A férj nem bírta tovább, válás...
Már 2,5 éve vagyunk együtt, most várjuk a közös babánkat, nagyon boldogok vagyunk. Imádja, hogy sminkelek, öltözködöm, stb. Azt mondta örül, hogy végre nő mellett élheti az életét.
Beszélgettünk erről a témáról, kb. egyforma a véleményünk. El kell engedni, hogy visszajöjjön hozzád- ha szeret.
Először is önvizsgálatot kellene tartani, hogy milyen volt a kapcsolatotok, mi az, ami megváltozott. Finoman meg kell próbálni a szép fehérneműt, a vacsorát. Ha nem jön be, akkor már valószínű, hogy az érzelmei változtak, ha bejön akkor hiányozhattak neki ezek a dolgok. Ha hisztizel az utolsó esélyed is eljátszod. De legyen benned büszkeség, tartás.
Bocs, hogy ilyen bő lére eresztettem, nem tudom hasznát veszed-e a tapasztalatoknak, tanácsoknak, remélem sikered lesz!
#12   2005. 03. 01. kedd 08:15
diko diko VIP
Sziasztok! A nyitott házasság csak akkor fer, ha mind a két félnek van szeretője, akkor meg minek vannak együtt?
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2005. 03. 01. kedd 06:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 03. 01. kedd 06:32
Engedd el! Ha nem megy vissza, soha nem is volt a Tied!
Ha a chat közelében vagy keress meg!
Addig ajánlok egy kis olvasnivalót az alábbi topicokból: mit teszel ha átver téged a szerelemben?, csalom a párom,ki a jobb szerető?, nyitott házasság. Sajnos "saját bőrömön" tanultam a leckét..
#11   2005. 03. 01. kedd 06:45
Moncy Moncy
még egy topic: egyszerűen képtelen vagyok hűséges maradni 99-es hozzászólás.. és ott van az az idézet is amit az imént csak rövidítve tudtam leírni...
#10   2005. 03. 01. kedd 06:32
Moncy Moncy
Engedd el! Ha nem megy vissza, soha nem is volt a Tied!
Ha a chat közelében vagy keress meg!
Addig ajánlok egy kis olvasnivalót az alábbi topicokból: mit teszel ha átver téged a szerelemben?, csalom a párom,ki a jobb szerető?, nyitott házasság. Sajnos "saját bőrömön" tanultam a leckét..
#9   2005. 02. 28. hétfő 22:59
diko diko VIP
Különben én is bevetettem a szexis fehérnemüt, de nem használt (de azóta meg őt csalják). Ha valaki menni akar, akkor menjen, mert ha kényszerből marad, akkor az sem jó.
#8   2005. 02. 28. hétfő 22:57
diko diko VIP
Szia! Nagyon sajnállak, és nem tudom megállni, hogy ne irjak. Nem tanácsot adnék, inkább elmondom az én esetemet.öt évig jártunk együtt, közben ő háromszor elhagyott, mindig másért, de visszajött. nem mondta, hogy engem szeret, csak úgy visszajött. Aztán összeházasodtunk. Nem is volt semmi baj,(a szexben inkább én voltam kezdeményezőbb és odaadóbb, tehát nem mondhatni, hogy nem kapta meg otthon)15 évig. Aztán mint derült égből a villámcsapás otthagyott egy 19 évvel fiatalabb csajért. De már akkor volt 4 gyerekünk. És én már nem tudtam megbocsátani, mert azt mondtam, hogy akkor régen csak engem hagyott (csalt)el, de mostmár 5 embert vett semmibe. Ezt már nem tudtam lenyelni. Nagyon sokszor átgondoltam, és mindig arra lyukadok ki, hogy inkább elváltam, mint egész életemben az kisérjen, hogy együtt élek egy olyan emberrel, aki nem tisztelte a családját. Inkább "egyedül" de egy olyan emberrel nem. Aki megtette egyszer, az megteszi mégegyszer és igy tovább. Attól függetlenül nem utáltam meg a férfiakat, inkább sokkal nyitottabb lettem és olyan dolgokat is kipróbálhatok, amit esetleg régebben nem tehettem. Ez nem tanács, de elgondolkodtató! Nagyon gondold meg. Attól is függ, hogy házasok vagytok-e, vagy csak még együtt jártok stb. Sok szerencsét, de ha már megtörtént a lelkedet összetörte, ez a tüske benned lesz, és inkább most, mint később sokkal nagyobb fájdalmat okozna.
#7   2005. 02. 28. hétfő 22:08
eros007 eros007
Neked is igazad van, de annak semmi értelme, hogy azt mondjam bocsásson meg neki, vagy hogy dobjaki, vagy tegyen úgy mintha semmi se történt volna, mert csak ö tudja mennyire kavarta ez fel és mennyire fogja zavarni az elkövetkezendő időben. Esetleg a legjobb barátnők tudnak talán segíteni, de csak talán mert ők csak a saját véleményüket fogják tudni elmondani és az nem biztos, hogy teljesen objektív lesz.
(Ez egy válasz Before üzenetére (2005. 02. 28. hétfő 21:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 02. 28. hétfő 21:34
Igazad van, Eros, de sajnos vannak olyan helyzetek, amikor a legkomolyabb intelligencia sem segít. Sajnos tudom, tapasztalatból.
#6   2005. 02. 28. hétfő 21:49
Before Before VIP
Ne haragudj, hogy belepofázok, de a "Sexis helyzetek, közös programok, finom vacsik... " egyáltalán nem segítenek! Ha a másik fél tényleg nagyon benne van a külső kapcoslatban, akkor jó eséllyel észre sem veszi a próbálkozást, ha mégis, akkor inkább idegesíti, mint értékeli, de legeslegjobb esetben is csak egyfajta elnéző közömbösséggel fogadja.
#5   2005. 02. 28. hétfő 21:34
Before Before VIP
Igazad van, Eros, de sajnos vannak olyan helyzetek, amikor a legkomolyabb intelligencia sem segít. Sajnos tudom, tapasztalatból.
#4   2005. 02. 28. hétfő 21:32
eros007 eros007
Én fél éve megfogadtam nem szólok bele más kapcsolatába, de most mégis érzek egy kis késztetést, hogy megtegyem.

Ezt meg kell vele beszélned, hogy pontosan miért tette, de szerintem, ha egy pasi félre dug akkor vagy a sex nincs rendben a partnerével és nem elégíti őt ki teljesen, vagy kifele nézeget a kapcsolatból. Ha jól végig gondolod a kapcsolatotkat akkor rá fogsz jönni, hogy melyik az igaz vagy létezik egy 3. variáció vagy akár egy 4.. Egyetlen dolog fontos, hogy ezt ne tartsd magadban mert abból semmi jó nem sül ki, esetleg késöbb rájössz, hogy ezt nem tudtad megbocsájtani neki és késöbb nehezebb lesz kilépni a kapcsolatból.
Azt gondolom, hogy meg kell próbálni józanul végig gondolni és nem mások véleményét kikérni mert sem mi sem mások nem látunk bele a kapcsolatodba, (én például egyáltalán nem ismerlek csak néha látlak a cheten), de szerintem biztosan vagy olyan inteligens nő, hogy tudod mit kell tenned és ezt nem nekünk kell megmondani.
#3   2005. 02. 28. hétfő 21:18
Before Before VIP
Szerintem ne nagyon hidd el, hogy benned van a hiba. A férfiak alapvetően vágynak a másra, az újra, rengetegszer előfordul, hogy egy bombanőt sokkal kevésbé vonzó nővel csalnak meg. Létezik aztán az a fajta testi vonzalom, aminek szinte lehetetlen ellenállni, ez biokémia, megint csak nem a te hibád.
Sajnos elég nehéz így ismeretlenül tanácsot adni, mivel sem rólad, sem a helyzetről, sem pedig a többi szereplőről sem tudok semmit. Enélkül marhaság bármit is mondani. Nincs általános recept, mindenki másképp képes kezelni és mindenki másképp reagál a különböző felelősségrevonási próbálkozásokra.
Mindenesetre elég pragmatikusan fogod fel a dolgot a hozzászólásod alapján ítélve, így javasolnék egy - lehetőség szerint - nyugodt szembesítést. Mindenképpen tudd meg, hogy a párod mit lát a másikban. Ha nagyon mismásol, akkor aggódhatsz, de még ha bele is szeretett, akkor sem veszett el minden. Az is elmúlik, ha nem is egyhamar. Persze mindez az önbecsülésed kérdése, bár én azt vallom, ilyen helyzetekben a büszkeség, főleg a sértett büszkeség semmit nem ér.
CSak egy végső megjegyzés: nekem soha nem voltak kicsapongó gondolataim, amikor többesben szexeltünk...
#2   2005. 02. 28. hétfő 20:58
e-rektor e-rektor
Talán meg kellene tudnod, hogy miért volt másra szüksége, te miért nem voltál neki elég, mit nem kapott meg tőled, vagy netalán az érzései irántad már nem olyanok, mint esetleg korábban. A balhé sztem nem segít, csak a női fifika, de ehez én nem értek.
#1   2005. 02. 28. hétfő 20:53
pinkód22 pinkód22
A napokban jöttem rá, hogy az én egyetlenem másnál is vigaszra talál. Nagyon lesújtott, és nem tudom, hogyan reagáljak rá, mert nem szeretném elveszíteni Őt. Talán valaki segít közületek....
 
... 22 23 24
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: pinkód22 pinkód22
Nyitás ideje: 2005. 02. 28. hétfő
Üzenetek: 480db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 13. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!