Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#233   2014. 01. 22. szerda 12:04
nézem23 nézem23
Mert aztan te tudod h en hanyszor kspom meg az asszonyt.. Te.....
(Ez egy válasz jager üzenetére (2014. 01. 18. szombat 13:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 01. 18. szombat 13:58
Ezt te is csak szeretnéd,még egyedűl sem kapod meg hetente 3*,nem hogy heti3*party.Ugyan már?.....
#232   2014. 01. 18. szombat 13:58
jager jager
Ezt te is csak szeretnéd,még egyedűl sem kapod meg hetente 3*,nem hogy heti3*party.Ugyan már?.....
(Ez egy válasz nézem23 üzenetére (2014. 01. 10. péntek 23:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 01. 10. péntek 23:23
Asszonnyal bevettuk a legjobb baratomat a szexbe mar ket eve heti 2-3 alkalommal. Mi imadjuk nagyon.
#231   2014. 01. 17. péntek 15:16
X Törölt felhasználó (760203)
És más asszony férje jöhet, a hármasba?
(Ez egy válasz dzivka üzenetére (2014. 01. 10. péntek 12:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 01. 10. péntek 12:49
A baratom asszonya TABU!!!!!!! lehet jo pofizni viccelni de 0 sex
#230   2014. 01. 16. csütörtök 19:23
dzivka dzivka
no igrn az ok finom
#229   2014. 01. 11. szombat 15:49
matinus matinus
Na de ha a barátom kínálja fel a feleségét, hogy ott előtte dugjam? Akkor azért az piszok finom buli, egyetértesz?
(Ez egy válasz dzivka üzenetére (2014. 01. 10. péntek 12:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 01. 10. péntek 12:49
A baratom asszonya TABU!!!!!!! lehet jo pofizni viccelni de 0 sex
#228   2014. 01. 10. péntek 23:23
nézem23 nézem23
Asszonnyal bevettuk a legjobb baratomat a szexbe mar ket eve heti 2-3 alkalommal. Mi imadjuk nagyon.
#227   2014. 01. 10. péntek 12:49
dzivka dzivka
A baratom asszonya TABU!!!!!!! lehet jo pofizni viccelni de 0 sex
#226   2014. 01. 02. csütörtök 18:53
sevenx sevenx
Nagyon kellemes írás!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 12. 26. csütörtök 11:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (812093)
2013. 12. 26. csütörtök 11:44
Összeborultunk és pihengtünk szótlanul. Kezdett a helyzet kellemetlen lenni a csendben, ő törte meg azzal hogy fantasztikus volt, de ez soha nem derülhet ki stb. Igazából nekem így volt a legjobb! smile Felöltöztem, a számát azért megadta és volt is még néhány mocskos óránk együtt... smile Totál perverz volt, igazából sexfüggővé váltam mellette. Egy darabig men ez így aztán lett komoly barátnőm és abbahagytuk, szeretők voltunk és nagyon jóban maradtunk. A szülinapmon is hívot majd küldött magáról 4 nagyon durva fotót! smile Az hogy megcsináltam egy barátommal azért büszke nem vagyok rá, de ahogy azzal a lánnyal viselkedett igazából nem is csináltam belőle gondot. Megérdemelt e vagy nem nemtudom, az más kérdés hogy nem értettem a lány miért volt a sráccal. Azóta is együtt dolgozunk és inkább haverok vagyunk mint barátok, viszont ők már nincsenek együtt.
#225   2013. 12. 26. csütörtök 11:53
X Törölt felhasználó (804968)
jó sztori volt, jó stílusban, kösz! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 12. 26. csütörtök 11:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (812093)
2013. 12. 26. csütörtök 11:44
Összeborultunk és pihengtünk szótlanul. Kezdett a helyzet kellemetlen lenni a csendben, ő törte meg azzal hogy fantasztikus volt, de ez soha nem derülhet ki stb. Igazából nekem így volt a legjobb! smile Felöltöztem, a számát azért megadta és volt is még néhány mocskos óránk együtt... smile Totál perverz volt, igazából sexfüggővé váltam mellette. Egy darabig men ez így aztán lett komoly barátnőm és abbahagytuk, szeretők voltunk és nagyon jóban maradtunk. A szülinapmon is hívot majd küldött magáról 4 nagyon durva fotót! smile Az hogy megcsináltam egy barátommal azért büszke nem vagyok rá, de ahogy azzal a lánnyal viselkedett igazából nem is csináltam belőle gondot. Megérdemelt e vagy nem nemtudom, az más kérdés hogy nem értettem a lány miért volt a sráccal. Azóta is együtt dolgozunk és inkább haverok vagyunk mint barátok, viszont ők már nincsenek együtt.
#224   2013. 12. 26. csütörtök 11:44
X Törölt felhasználó (812093)
Összeborultunk és pihengtünk szótlanul. Kezdett a helyzet kellemetlen lenni a csendben, ő törte meg azzal hogy fantasztikus volt, de ez soha nem derülhet ki stb. Igazából nekem így volt a legjobb! smile Felöltöztem, a számát azért megadta és volt is még néhány mocskos óránk együtt... smile Totál perverz volt, igazából sexfüggővé váltam mellette. Egy darabig men ez így aztán lett komoly barátnőm és abbahagytuk, szeretők voltunk és nagyon jóban maradtunk. A szülinapmon is hívot majd küldött magáról 4 nagyon durva fotót! smile Az hogy megcsináltam egy barátommal azért büszke nem vagyok rá, de ahogy azzal a lánnyal viselkedett igazából nem is csináltam belőle gondot. Megérdemelt e vagy nem nemtudom, az más kérdés hogy nem értettem a lány miért volt a sráccal. Azóta is együtt dolgozunk és inkább haverok vagyunk mint barátok, viszont ők már nincsenek együtt.
#223   2013. 12. 26. csütörtök 11:36
X Törölt felhasználó (812093)
Tudom nemszép dolog a barátom asszonyára rámenni és nem is akartam de... Igazából nem is barátom, csupán új kollégám lett a cégnél. Egy másik munkatársunk szülnapját mentünk ünnepelni, egy kis lightos iszogatás egy bárban. Egyesével szállingóztak az emberek, az új munkatárs érkezett utolsónak a barátnőjével. Inkább a 25+ korosztály az ami bejön a csajokból, de ez a csaj... Ez rendesen odabaszott, 19 éves volt még csak de olyan teste volt és olyan szép arc és ahogy fel volt öltözve... Csúcs volt, teljesen készen volt tőle mindenki. Fodros fekete szoknya ami éppen hogy a popsit takarta, comb fölé érő fekete magassarkú csizma, fekete mintás csipkés harisnya és egy elég durván kivágott felső. A melltartó csipkés széle kilátszott, alig tudta befedni azokat a csöcsöket, mert ezek nem mellek voltak hanem a szó szoros értelmében igazi hatalmas csöcsök... Ugratták is a kislányt vele egész éjjel, hogy igazi e stb de vette a poénokat. smile Na a lényeg a lényeg a srác totál bemálnázott és az alkohol nem volt jótékony hatással rá. Vannak az aranyos jófej részegek és vannak agresszív odamondogató tirpák szurkálódós részegek. Na a srác ilyen volt, olyan oldalát mutatta meg amit eddig nem ismertünk róla. A csajt is alázta, nekünk is beszólogatott míg a dolog már nagyon kellemetlen lett. Mondtam, hogy itt a vége induljunk haza. Én nem ittam felajánlottam, hogy hazadobom őket, ugyis kocsival vagyok. Odaértünk, a kolégám 90 akárhány kilóját feltámogattuk a harmadikra, lefektettük. A kislány alig győzött hálálkodni és elnézést kérni, mondtam hogy nem gáz, nem tehet ő semmiről. Beszélgettünk pár percig aztán feldobta az ötletet, hogy mi lenne ha folytatnánk az estét valahol meg éhes is. Elmentünk kajálni, ettünk egy hambit meg sétálgattunk, nagyon klasszul telt az este. Egyszer csak hívott a csajom, hogy beszéljünk stb (akkor pont szakító félben voltunk és nem nagyon akartam én tőle semmit már), kiscsaj végig hallgatta a beszélgetésünket, ő is elmondta a gondjait. Már világosodott mikor odaértünk hozzá. Felkísértem, az ajtóban puszi puszi közben megmarkolta a farkam és szó szerint annál fogva húzott be a lakásba. Nemsokat beszéltünk, téptük magunkról a ruhát. A tangája csupa nedvesség volt, finom illatos tocsogós volt a punija és azok a mellek. A kanapén rendeztük le a dolgot, nem volt egy hosszú kefélés de annál intenzívebb. Ahogy lovagolt rajtam a melleit nyomta a fejemhez, karmolt sikongatott. Óriási baszás volt a lány. Volt pár meglepő húzása amit nem vártam tőle, de nagyon jól csinált mindnet. Ahogy szopott egyszerre a prosztatám is izgatta a kezével, kutyapózba húzta szét azt a csodás fenekét, le se bírtam venni a szemem a lukáról ahogy húztam ki be a farkam, elkezdte magának bedigdosni az ujjait a popsijába majd kérte hogy én csináljam. Tettem amire kért, már kérdezte is hogy seggbe akarom e dugni, ahogy kiejtette ezeket a szavakat mát éreztem is hogy jön a cucc, kikaptam a farkam és össze vissza lőttem a fenekét meg a hátát.
#222   2013. 12. 24. kedd 11:54
keresgelök keresgelök
Szerintem ugy izgi igazan ahogy ti csinaljatok wink nalunk is müködött . nyes
(Ez egy válasz christiano üzenetére (2010. 12. 21. kedd 17:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 21. kedd 17:47
Először én is így gondoltam,de egy buli után hazafelé haver meghívott magához minket mert"nem volt még álmos",csajomat átültettem hozzá,és mondtam menjenek,mert nekem még dolgom van.
Csak pislogtak mind a ketten,de látták hogy komolyan gondolom,hát elmentek én meg mentem még egy kört az éjszakába,majd haza.Álló farokkal feküdtem,arra gondoltam hogy dugnak éppen,piszkosul be voltam indulva.
Rámcsörgött csajom hogy nemmegyek?Azt mondtam összefutottam egy ismerössel eldumálgatok ha végeztek otthon találkozunk.Kb 1óra még eltelt mire megjött,jól le volt fárasztva,azt mondta izgalmas volt és érdekes,persze jól megdugtam én is.Ezután néha átment a haverhoz és dugtak egyet,néha én is mentem.
Nekem semmi furcsa nincs ebben,valahol még izgalmasabb is hogy nem vagyok ott,de nekünk bevált.
ja ez a haveromon kívül volt még ugyanigy 1-2 eset hogy nélkülem ment el mókázni.
#221   2013. 12. 24. kedd 08:16
X Törölt felhasználó (817613)
megvolt,igaz még a nyáron,kétszer is smile azóta sajna összehozni se tudjuk :(
#220   2010. 12. 21. kedd 18:14
X Törölt felhasználó (65919)
Hát igen, ennyi maradt meg neked a helyzet ambivalenciájából.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 12. 21. kedd 17:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (784950)
2010. 12. 21. kedd 17:57
lojalitás? persze csak akkor, amikor lebuktál..tróger vagy, nem lojális! megmondtam ki vagy, és már nem is változol, ilyennek születtél, sajnos!
#219   2010. 12. 21. kedd 18:12
christiano christiano VIP
ja az lemaradt hogy ezzel a haverral elötte már többször hármasoztunk!
(Ez egy válasz christiano üzenetére (2010. 12. 21. kedd 17:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 21. kedd 17:47
Először én is így gondoltam,de egy buli után hazafelé haver meghívott magához minket mert"nem volt még álmos",csajomat átültettem hozzá,és mondtam menjenek,mert nekem még dolgom van.
Csak pislogtak mind a ketten,de látták hogy komolyan gondolom,hát elmentek én meg mentem még egy kört az éjszakába,majd haza.Álló farokkal feküdtem,arra gondoltam hogy dugnak éppen,piszkosul be voltam indulva.
Rámcsörgött csajom hogy nemmegyek?Azt mondtam összefutottam egy ismerössel eldumálgatok ha végeztek otthon találkozunk.Kb 1óra még eltelt mire megjött,jól le volt fárasztva,azt mondta izgalmas volt és érdekes,persze jól megdugtam én is.Ezután néha átment a haverhoz és dugtak egyet,néha én is mentem.
Nekem semmi furcsa nincs ebben,valahol még izgalmasabb is hogy nem vagyok ott,de nekünk bevált.
ja ez a haveromon kívül volt még ugyanigy 1-2 eset hogy nélkülem ment el mókázni.
#218   2010. 12. 21. kedd 17:57
X Törölt felhasználó (784950)
lojalitás? persze csak akkor, amikor lebuktál..tróger vagy, nem lojális! megmondtam ki vagy, és már nem is változol, ilyennek születtél, sajnos!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 12. 21. kedd 16:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (65919)
2010. 12. 21. kedd 16:39
Zűrzavaros fiatal éveimben történt. Ráhajtottam egy kolléganőmre, akivel csak a hely hiányában nem jött össze a dolog. Aztán, amikor lett volna hely és próbáltam a történetet beteljesíteni: kibökte, hogy egyik haverommal szűrte össze a levet, aki amúgy nős volt (ráadásul egyik volt, egyetemi évfolyamtársnőm volt a neje). Nos, a haver és a kolléganő viszonya, eléggé ….. elmérgesedett, a haver otthagyta a nejét.
Rövidre fogva, az elhagyott nej engem szemelt ki a vigasz és a bosszú eszközének, és fergeteges szex-partikat hoztunk össze. Mi több, volt olyan perverz, hogy a férje által kívánt, de a hölgy által ki nem elégített praktikákat velem elművelte (pl. popónyalás, mármint az én kijáratom kényeztetése finom ). Én meg szívesen belementem smile . Egyrészt a férj lecsapta a másik csajt.... a farkam hegyéről, másrészt vitaható, egy otthagyott asszony, milyen mértékben számít a barátod nőjének.
Nos, az affér furán ért véget. Egyszer a férj, aki valami cuccokért jött haza, rajtakapott forma (nem aktus közben, hanem utána: feldúlt ágy, az éjjeliszekrényen óvszercsomagolás, és én délelőtt a házában, kettesben a, jogilag még nejével). Nem reagálta le a helyzetet, de mindketten, a hölgy is meg jómagam is, furcsán érzetük magunkat, és a kapcsolatunknak vége szakadt.
Mitől érzetem magam rosszul? Ma sem tudom! Lojalitás a haver iránt, meghökkenés az erkölcsileg tényleg késze-kusza helyzettől.
#217   2010. 12. 21. kedd 17:47
christiano christiano VIP
Először én is így gondoltam,de egy buli után hazafelé haver meghívott magához minket mert"nem volt még álmos",csajomat átültettem hozzá,és mondtam menjenek,mert nekem még dolgom van.
Csak pislogtak mind a ketten,de látták hogy komolyan gondolom,hát elmentek én meg mentem még egy kört az éjszakába,majd haza.Álló farokkal feküdtem,arra gondoltam hogy dugnak éppen,piszkosul be voltam indulva.
Rámcsörgött csajom hogy nemmegyek?Azt mondtam összefutottam egy ismerössel eldumálgatok ha végeztek otthon találkozunk.Kb 1óra még eltelt mire megjött,jól le volt fárasztva,azt mondta izgalmas volt és érdekes,persze jól megdugtam én is.Ezután néha átment a haverhoz és dugtak egyet,néha én is mentem.
Nekem semmi furcsa nincs ebben,valahol még izgalmasabb is hogy nem vagyok ott,de nekünk bevált.
ja ez a haveromon kívül volt még ugyanigy 1-2 eset hogy nélkülem ment el mókázni.
#216   2010. 12. 21. kedd 16:39
X Törölt felhasználó (65919)
Zűrzavaros fiatal éveimben történt. Ráhajtottam egy kolléganőmre, akivel csak a hely hiányában nem jött össze a dolog. Aztán, amikor lett volna hely és próbáltam a történetet beteljesíteni: kibökte, hogy egyik haverommal szűrte össze a levet, aki amúgy nős volt (ráadásul egyik volt, egyetemi évfolyamtársnőm volt a neje). Nos, a haver és a kolléganő viszonya, eléggé ….. elmérgesedett, a haver otthagyta a nejét.
Rövidre fogva, az elhagyott nej engem szemelt ki a vigasz és a bosszú eszközének, és fergeteges szex-partikat hoztunk össze. Mi több, volt olyan perverz, hogy a férje által kívánt, de a hölgy által ki nem elégített praktikákat velem elművelte (pl. popónyalás, mármint az én kijáratom kényeztetése finom ). Én meg szívesen belementem smile . Egyrészt a férj lecsapta a másik csajt.... a farkam hegyéről, másrészt vitaható, egy otthagyott asszony, milyen mértékben számít a barátod nőjének.
Nos, az affér furán ért véget. Egyszer a férj, aki valami cuccokért jött haza, rajtakapott forma (nem aktus közben, hanem utána: feldúlt ágy, az éjjeliszekrényen óvszercsomagolás, és én délelőtt a házában, kettesben a, jogilag még nejével). Nem reagálta le a helyzetet, de mindketten, a hölgy is meg jómagam is, furcsán érzetük magunkat, és a kapcsolatunknak vége szakadt.
Mitől érzetem magam rosszul? Ma sem tudom! Lojalitás a haver iránt, meghökkenés az erkölcsileg tényleg késze-kusza helyzettől.
#215   2010. 12. 21. kedd 13:06
X Törölt felhasználó (88129)
Én biztosan régimódi vagyok, bocsi. A mi időnkben, a "haver csaja tabu" volt érvényben, mint alapszabály. Persze megbeszélés alapján, ez időnként módosult. smile
#214   2010. 12. 21. kedd 08:38
cscsu50 cscsu50
A 13 év alatt olyan lett a viszony mintha második férje lenne. De persze nekem is megengedett volt szólóban elmenni és olyan is volt amikor a barátnőmmel és a nejemékkel csináltunk négyest persze csereberével úgyhogy a barát nem csak a nejem de a barátnőmet is dugta előttem és a szeretője - a nejem - előtt . a két csaj meg izgatottan nézte amikor mi a barátommal kényeztettük egymást.
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: clacko clacko
Nyitás ideje: 2005. 03. 13. vasárnap
Üzenetek: 273db
Utolsó üzenet: 2021. 11. 03. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!