Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Több helyen, eltérő gondolatok olvashatóak hogy hogyan lehet késleltetni a ffi orgazmust. Nektek mi a jó bevált trükkötök?

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#36   2017. 05. 10. szerda 16:45
béci88 béci88
John távollétében pedig én Csabikám smile minden szir-szarrért letiltják itt az embert, John most egy hónapig így nem lesz. Úgyhogy ha valakinek infóra van szüksége beszerzésben engem kereshet....
#35   2017. 05. 03. szerda 11:57
béci88 béci88
Ettől pont hogy belankadok és nincs az a kamagra ami felkelti beka3 vagy mégis? finom
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 05. 02. kedd 19:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 02. kedd 19:37
Kormánypárti propagandaszövegre kell asszociálni,és garantált,hogy nem ejakulál el idő előtt a férfiú!!! smile
#34   2017. 05. 03. szerda 05:53
koviboy koviboy
Ez is a rezsicsökkentés része beka3 nem kell drága szerekre költeni, csak a dumára koncentrálni, máris rengeteg pénzt megspóroltál.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 05. 02. kedd 19:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 02. kedd 19:37
Kormánypárti propagandaszövegre kell asszociálni,és garantált,hogy nem ejakulál el idő előtt a férfiú!!! smile
#33   2017. 05. 02. kedd 21:54
X Törölt felhasználó (1413112)
Vettem 2-3 kiló narancsot!
Azon élvezek! Isteni csak kicsik!
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 05. 02. kedd 19:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 02. kedd 19:37
Kormánypárti propagandaszövegre kell asszociálni,és garantált,hogy nem ejakulál el idő előtt a férfiú!!! smile
#32   2017. 05. 02. kedd 19:37
Caracas79 Caracas79
Kormánypárti propagandaszövegre kell asszociálni,és garantált,hogy nem ejakulál el idő előtt a férfiú!!! smile
#31   2017. 05. 02. kedd 08:14
X Törölt felhasználó (1413112)
Nekem egy egész kell egy szuper menethez. Szerencsére azért nem kell 1-2 napig álló farokkal járni, hogy is nézne ki a munkahelyemen, de a fejem se fáj.
(Ez egy válasz hay üzenetére (2017. 05. 01. hétfő 15:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 01. hétfő 15:38
Mielőtt mindenki nekiesne a túlzott vásárlásnak, ezekből a gyógyszerekből 100 mg. bőven elég akár egy negyed is,
attól is garantált az órákon át tartó hatás. A Kamagrától még a negyed szemtől is 1 egész nap. Úgyhogy 1 szem is bőven elég 3-4 alkalomra. Persze sajna a gyártási eljárás nem olyan, hogy könnyen vágható legyen.
#30   2017. 05. 01. hétfő 16:40
béci88 béci88
Egyet kell értsek veled! Nem szól ez másról mint a pénz. Viszont azt kihagytad hogy a kamagra még ígyis 2-3x olcsóbb megoldás, és nem kell veszekedjek receptért az urológusommal buck
(Ez egy válasz csinkocsabi üzenetére (2017. 05. 01. hétfő 13:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 01. hétfő 13:16
"Javasolni tudjuk, hogy kerülje ezeknek a szereknek a vásárlását és használatát. A GYEMSZI-OGYI laboratóriumi vizsgálatok során kimutatta, hogy az összes Magyarországi kamagra hamis vagy illegális hatóanyagot tartalmaz"

Szokásos lejárató kampány hiszen a gyógyszeripar a fegyverkereskedelemtől is nagyobb biznisz világszinten.... hiszen akkor ki venne a kapszulacentertől (és egyéb oldalaktól) vagy a gyógyszertáraktól túlárazott termékeket? smile Arról nem beszélve hogy orvosi vényre hányszor vettem már erasiltont vagy sildenafil teva-t és egyikse működött, pedig 100mg-osak mint egy kam Gold például.....Egyértelmű hogy sok hamis van kamagrából is a piacon és nehéz jót találni. Viszont ha valaki úgy érzi szüksége van rá, vagy tadalafilra vagy vardenafilra, legyen akár potenciagondja vagy csak színesebbé tenné az együttlétet, csinálja, saját döntés... De hülyeséget publikálni, hogy MINDEGYIK hamis egyszerűen megtévesztés és manipuláció!
#29   2017. 05. 01. hétfő 15:38
hay hay
Mielőtt mindenki nekiesne a túlzott vásárlásnak, ezekből a gyógyszerekből 100 mg. bőven elég akár egy negyed is,
attól is garantált az órákon át tartó hatás. A Kamagrától még a negyed szemtől is 1 egész nap. Úgyhogy 1 szem is bőven elég 3-4 alkalomra. Persze sajna a gyártási eljárás nem olyan, hogy könnyen vágható legyen.
#28   2017. 05. 01. hétfő 13:16
csinkocsabi csinkocsabi
"Javasolni tudjuk, hogy kerülje ezeknek a szereknek a vásárlását és használatát. A GYEMSZI-OGYI laboratóriumi vizsgálatok során kimutatta, hogy az összes Magyarországi kamagra hamis vagy illegális hatóanyagot tartalmaz"

Szokásos lejárató kampány hiszen a gyógyszeripar a fegyverkereskedelemtől is nagyobb biznisz világszinten.... hiszen akkor ki venne a kapszulacentertől (és egyéb oldalaktól) vagy a gyógyszertáraktól túlárazott termékeket? smile Arról nem beszélve hogy orvosi vényre hányszor vettem már erasiltont vagy sildenafil teva-t és egyikse működött, pedig 100mg-osak mint egy kam Gold például.....Egyértelmű hogy sok hamis van kamagrából is a piacon és nehéz jót találni. Viszont ha valaki úgy érzi szüksége van rá, vagy tadalafilra vagy vardenafilra, legyen akár potenciagondja vagy csak színesebbé tenné az együttlétet, csinálja, saját döntés... De hülyeséget publikálni, hogy MINDEGYIK hamis egyszerűen megtévesztés és manipuláció!
(Ez egy válasz MILF-shooter üzenetére (2017. 05. 01. hétfő 09:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 01. hétfő 09:46
Vitaindító részlet: " A nagyobb problémát ugyanakkor nem az jelenti, hogy a kamagra minden fajtája illegális Magyarországon - így a Kamagra zselé, a Kamagra Gold, a Kamagra 100, a Super Kamagra, a rágótabletta és a pezsgőtabletta is - hanem, hogy számos potencianövelő webáruház hamisított kamagrát árusít. Maga a szildenafil tartalmú készítmények - melyek ugyan mellékhatásokkal rendelkeznek - nem veszélyesek, de a hamisított szerek sajnos igen veszélyesek lehetnek, hiszen senki sem ellenőrzi mit is tartalmaznak valójában. Javasolni tudjuk, hogy kerülje ezeknek a szereknek a vásárlását és használatát. A GYEMSZI-OGYI laboratóriumi vizsgálatok során kimutatta, hogy az összes Magyarországi kamagra hamis vagy illegális hatóanyagot tartalmaz. Azt már elképzelni sem akarjuk, hogy akár kétes minőségű, lejárt szavatosságú, újracsomagolt készítményekről van szó." Forrás: kapszulacenter.hu
#27   2017. 05. 01. hétfő 09:46
MILF-shooter MILF-shooter
Vitaindító részlet: " A nagyobb problémát ugyanakkor nem az jelenti, hogy a kamagra minden fajtája illegális Magyarországon - így a Kamagra zselé, a Kamagra Gold, a Kamagra 100, a Super Kamagra, a rágótabletta és a pezsgőtabletta is - hanem, hogy számos potencianövelő webáruház hamisított kamagrát árusít. Maga a szildenafil tartalmú készítmények - melyek ugyan mellékhatásokkal rendelkeznek - nem veszélyesek, de a hamisított szerek sajnos igen veszélyesek lehetnek, hiszen senki sem ellenőrzi mit is tartalmaznak valójában. Javasolni tudjuk, hogy kerülje ezeknek a szereknek a vásárlását és használatát. A GYEMSZI-OGYI laboratóriumi vizsgálatok során kimutatta, hogy az összes Magyarországi kamagra hamis vagy illegális hatóanyagot tartalmaz. Azt már elképzelni sem akarjuk, hogy akár kétes minőségű, lejárt szavatosságú, újracsomagolt készítményekről van szó." Forrás: kapszulacenter.hu
#26   2017. 05. 01. hétfő 06:30
X Törölt felhasználó (1413112)
Tegnap bevettem egy szuper kamagrát, több mint fél órát tudtam verni a farkam úgy, hogy nem élveztem el! Valamivel vastagabb is lett! Régen tudtam ilyen sokáig játszani a farkammal
#25   2017. 04. 29. szombat 10:46
Jokerface66 Jokerface66
Az biztos! Egy kis extra super tadarise után pillanatok alatt változik át az asszony a világ legjobb szakácsává bee1
#24   2017. 04. 27. csütörtök 06:28
koviboy koviboy
Nem is úgy gondoltam én se a vitát. Na egyébként a kíváncsiság mellett, a hálószobai élet színesebbé tételére kiváló. Ezzzel teljesen egyet értek. Hát igen, a jobb teljesítményt a csajok értékelik az biztos. Amikor én is kipróbáltam , tényleg érzhető volt a hatás. Három napig nem bírtam magammal, a farkam meg szinte allandóan állt. Nem mintha egyébként is bírnék vele, de akkor tényleg meg volt vadulva. És az akkori párom is értékelte , ez tény. Másképp értelmeztem a hozzászólásodat, de így már ok.
#23   2017. 04. 26. szerda 20:51
koviboy koviboy
Ezeket nem próbáltam, de egyenlőre nem is fogom. Amit kipróbáltam, azzal én be is fejeztem a faroktuningot. A kíváncsiság végett, de semmi több. Ez egyfajta önámítás. Oké, hogy bevillantasz a csajnál, de azt folyamtosan produkálni is kell! Szóval majd ha szükség lesz rá, addig minek. De mindenki maga döntse el, ez vitatéma nem lehet szerintem.
#22   2017. 04. 25. kedd 21:54
koviboy koviboy
Nem kell megállni se. Önfegyelem. Régen, amíg nem voltak varázsszerek, akkor is kitartó legények voltunk és most is vagyunk jópáran, akinek nem géppuska a fasza. Szerintem ehhez semmi extra nem kell. Potencianövelőt már én is próbáltam nem pont az álltalad említettet. Jó hatással volt, de megy még nélküle is. Se az állóképességhez se a kitartáshoz szerintem nem kell csodaszer. Majd ha már leálldozóba lesz a potencia akkor majd megtuningoljuk a dákót, addig minek. Vagy akkor már minek circling
(Ez egy válasz béci88 üzenetére (2017. 04. 25. kedd 16:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 25. kedd 16:26
Persze így is lehet smile De akkor közbe meg kell álj, megváltozik a ritmus stb.. egy jó super kamagrának viszont nincs párja, ott leállni sem tudsz ( és nem is akarsz) vigyor3
#21   2017. 04. 25. kedd 16:26
béci88 béci88
Persze így is lehet smile De akkor közbe meg kell álj, megváltozik a ritmus stb.. egy jó super kamagrának viszont nincs párja, ott leállni sem tudsz ( és nem is akarsz) vigyor3
(Ez egy válasz koviboy üzenetére (2017. 04. 24. hétfő 05:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 24. hétfő 05:48
Osztom a nézeted. Tanulás, önfegyelem, ennyi a trükkje. Na meg kefélj amennyit csak bírsz, így nem leszel soha kiéhezve beka3
#20   2017. 04. 24. hétfő 05:48
koviboy koviboy
Osztom a nézeted. Tanulás, önfegyelem, ennyi a trükkje. Na meg kefélj amennyit csak bírsz, így nem leszel soha kiéhezve beka3
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 04. 22. szombat 16:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2017. 04. 22. szombat 16:01
Gyerekek! Nem egyszerűbb tanulni, mint mindenféle műszerekhez nyúlni?????
Türelem és jó partner kell hozzá. Én megtanultam a mostani párommal, hogy akkor élvezek el, amikor akarok, vagy amikor már Ő nem bírja.
Ez az idő pár perctől, több óráig is tarthat.
Nálam az működik, hogy amikor élveznék, akkor meg kell állni és mást kell csinálni. Lehet akkor kézzel, lehet nyalni, vagy egyszerűen pózt váltani. Ez odáig elment, hogy elég 1 másodpercre megállni és már mehet is újra. Ha ügyes vagy a csaj észre sem veszi, hogy majdnem elélveztem.
Szóval tanulj, mint bármit magadra kenj és ki tudja, hogy a későbbiekben milyen hatása lesz, vagy adott esetben a barátnőddel?
#19   2017. 04. 22. szombat 20:09
csinkocsabi csinkocsabi
Szabály értelmében nem szabad reklámozni az oldalon és törlésre kerül a kommented. Egyébként pedig megvan már a bevált forrásunk köszi smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 04. 22. szombat 16:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1601342)
2017. 04. 22. szombat 16:17
Super Kamagra! Ha valakit érdekel elfogadható áron írjon privàtban!
#18   2017. 04. 22. szombat 16:17
X Törölt felhasználó (1601342)
Super Kamagra! Ha valakit érdekel elfogadható áron írjon privàtban!
#17   2017. 04. 22. szombat 16:01
X Törölt felhasználó (86984)
Gyerekek! Nem egyszerűbb tanulni, mint mindenféle műszerekhez nyúlni?????
Türelem és jó partner kell hozzá. Én megtanultam a mostani párommal, hogy akkor élvezek el, amikor akarok, vagy amikor már Ő nem bírja.
Ez az idő pár perctől, több óráig is tarthat.
Nálam az működik, hogy amikor élveznék, akkor meg kell állni és mást kell csinálni. Lehet akkor kézzel, lehet nyalni, vagy egyszerűen pózt váltani. Ez odáig elment, hogy elég 1 másodpercre megállni és már mehet is újra. Ha ügyes vagy a csaj észre sem veszi, hogy majdnem elélveztem.
Szóval tanulj, mint bármit magadra kenj és ki tudja, hogy a későbbiekben milyen hatása lesz, vagy adott esetben a barátnőddel?
 
1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: geri21 geri21
Nyitás ideje: 2017. 03. 21. kedd
Üzenetek: 76db
Utolsó üzenet: 2018. 03. 09. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!