Mi az ami a legjobban meglepett a pároddal kapcsolatban?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#587   2021. 04. 12. hétfő 07:20
Countless Orgasms Countless Orgasms
Mondott az sok mindent, de a jóég tudja igazából, hogy mi volt az igazság. Állítólag, az első pasival nagy élmény volt, de a másodikat bánta. A éppen vajúdó feleségüket csaló pasik - állítólag - kurva jól kefélnek, mert olyankor a gerincük lecsúszik a faszukba és még keményebb meg rücskösebb lesz. Az emberek többsége orrba-szájba kamuzik, ha kell, ha nem. Ő sem volt más.

Azóta sok víz lefolyt a Dunán. Remélem, boldog.
(Ez egy válasz sunset glow üzenetére (2021. 04. 10. szombat 18:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 10. szombat 18:33
Elég meredek történet, de mint látom ti nyitottak vagytok a többes dolgokra, így gondolom csak a bizalmi száll bánt.
És mit mondott neki jó volt legalább a kettőből valamelyik?
Ugyan az párod aki a képeken? Mert tényleg szép.
#586   2021. 04. 12. hétfő 07:17
andrew88 andrew88
Az hogy 8 év után megcsalt a barátnője pasijával... Először teljesen összetörtem, aztán mikor vigaszt találtam a barátnője labai között, egyből elmúlt a depresszió smile
#585   2021. 04. 11. vasárnap 09:36
Lingamos Lingamos
Amikor rá tudtam venni, hogy mással dugjon úgy, hogy én nem voltam ott.
#584   2021. 04. 10. szombat 18:33
sunset glow sunset glow
Elég meredek történet, de mint látom ti nyitottak vagytok a többes dolgokra, így gondolom csak a bizalmi száll bánt.
És mit mondott neki jó volt legalább a kettőből valamelyik?
Ugyan az párod aki a képeken? Mert tényleg szép.
(Ez egy válasz Countless Orgasms üzenetére (2021. 04. 07. szerda 06:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 07. szerda 06:31
Hű, vazze, ha érteném a női gondolkodást, én lennék a Popper Péter. Egyébként szinte sosem ivott, így nem lehetett nehéz elbódítani, mindkét pasi tetszett neki, dugni mindig nagyon szeretett, én pedig akkoriban vegán voltam és közel sem műveltem annyit, mint korábban.

Úgy vélem, bizonyítani akarhatta magának, hogy kívánatos, ami egyébként rohadtul az is volt. De hogy miért pont részegen akarta mindezt, házibulikban, védekezés nélkül, ráadásul úgy, hogy az első pasi felesége pont a dugásuk közben vajúdott és a pasi pont azért ért rá aznap éjszaka, és ez egyiküket sem zavarta, na az meghaladja az értelmi képességemet.
#583   2021. 04. 10. szombat 18:04
közösfeleség közösfeleség
Feleségem is lefekszik a munkehelyén a kollegáival.Mikor hazaön érzek rajta mindent smile
#582   2021. 04. 10. szombat 15:13
szexelmenyek szexelmenyek
És tudod, hogy kit szopott le?
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 04. 08. csütörtök 06:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4422662)
2021. 04. 08. csütörtök 06:38
Hogy többször is úgy jött haza hogy elötte leszopott egy pasit...s én észre sem vettem igaz a farokszag azért most esett le mert feltűnt..
#581   2021. 04. 08. csütörtök 06:38
X Törölt felhasználó (4422662)
Hogy többször is úgy jött haza hogy elötte leszopott egy pasit...s én észre sem vettem igaz a farokszag azért most esett le mert feltűnt..
#580   2021. 04. 07. szerda 19:13
Countless Orgasms Countless Orgasms
A tudtoddal?
(Ez egy válasz feherkalman1 üzenetére (2021. 04. 07. szerda 18:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 07. szerda 18:54
Igy már értem. Az én volt feleségemet és a munkatársnőit éveken keresztül kefélték a főnökeik a munkahelyükön.
#579   2021. 04. 07. szerda 18:54
feherkalman1 feherkalman1
Igy már értem. Az én volt feleségemet és a munkatársnőit éveken keresztül kefélték a főnökeik a munkahelyükön.
(Ez egy válasz Countless Orgasms üzenetére (2021. 04. 07. szerda 18:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 07. szerda 18:43
Egyik hétvégén az egyik pasi dugta meg, a másik hétvégén a másik. Nem a házigazda volt az erőszakoló, hanem annak a pasija, aki hónapokkal később kisérelte azt meg a közös munkahelyükön.
#578   2021. 04. 07. szerda 18:43
Countless Orgasms Countless Orgasms
Egyik hétvégén az egyik pasi dugta meg, a másik hétvégén a másik. Nem a házigazda volt az erőszakoló, hanem annak a pasija, aki hónapokkal később kisérelte azt meg a közös munkahelyükön.
(Ez egy válasz feherkalman1 üzenetére (2021. 04. 07. szerda 17:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 07. szerda 17:37
Hát ez nekem is eléggé érthetetlen. Ahhoz meg hogy lefeküdjön két pasival nem kell berúgni. Ha meg már leitatták és a két vendég megbaszta akkor a házigazda miért úgy erőszakolta meg?
#577   2021. 04. 07. szerda 17:37
feherkalman1 feherkalman1
Hát ez nekem is eléggé érthetetlen. Ahhoz meg hogy lefeküdjön két pasival nem kell berúgni. Ha meg már leitatták és a két vendég megbaszta akkor a házigazda miért úgy erőszakolta meg?
(Ez egy válasz Countless Orgasms üzenetére (2021. 04. 07. szerda 06:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 07. szerda 06:31
Hű, vazze, ha érteném a női gondolkodást, én lennék a Popper Péter. Egyébként szinte sosem ivott, így nem lehetett nehéz elbódítani, mindkét pasi tetszett neki, dugni mindig nagyon szeretett, én pedig akkoriban vegán voltam és közel sem műveltem annyit, mint korábban.

Úgy vélem, bizonyítani akarhatta magának, hogy kívánatos, ami egyébként rohadtul az is volt. De hogy miért pont részegen akarta mindezt, házibulikban, védekezés nélkül, ráadásul úgy, hogy az első pasi felesége pont a dugásuk közben vajúdott és a pasi pont azért ért rá aznap éjszaka, és ez egyiküket sem zavarta, na az meghaladja az értelmi képességemet.
#576   2021. 04. 07. szerda 06:31
Countless Orgasms Countless Orgasms
Hű, vazze, ha érteném a női gondolkodást, én lennék a Popper Péter. Egyébként szinte sosem ivott, így nem lehetett nehéz elbódítani, mindkét pasi tetszett neki, dugni mindig nagyon szeretett, én pedig akkoriban vegán voltam és közel sem műveltem annyit, mint korábban.

Úgy vélem, bizonyítani akarhatta magának, hogy kívánatos, ami egyébként rohadtul az is volt. De hogy miért pont részegen akarta mindezt, házibulikban, védekezés nélkül, ráadásul úgy, hogy az első pasi felesége pont a dugásuk közben vajúdott és a pasi pont azért ért rá aznap éjszaka, és ez egyiküket sem zavarta, na az meghaladja az értelmi képességemet.
(Ez egy válasz feherkalman1 üzenetére (2021. 04. 07. szerda 05:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 07. szerda 05:12
Az elsőt még megértem hogy leitatták és megbaszták , de mit gondolt mi lesz a következő hétvégén ugyanazzal a társasággal?
#575   2021. 04. 07. szerda 05:12
feherkalman1 feherkalman1
Az elsőt még megértem hogy leitatták és megbaszták , de mit gondolt mi lesz a következő hétvégén ugyanazzal a társasággal?
(Ez egy válasz Countless Orgasms üzenetére (2021. 04. 07. szerda 02:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 07. szerda 02:20
Amikor a barátnőm két egymás utáni hétvégén is "elfelejtett" eljönni a találkánkra és helyette munkára hivatkozva bulizni ment a főnöknője lakására. Utólag tudtam meg, hogy a vállalkozó főnöknő kizárólag azért szervezte a házibulikat, hogy a szolid de nagyon-nagyon csinos barátnőmet leitassa és összehozza két üzletféllel, akik nagyon szerettek volna lefeküdni vele. A barátnőm mindkét pasit ismerte a munkája kapcsán, így nem voltak idegenek neki.

Amikor a barátnőm hetekkel később bevallotta az egészet, kiderült, hogy rendesen lerészegedett mindkét alkalommal, lefeküdt a pasikkal annak rendje és módja szerint, védekezés nélkül teleélvezték, és mindez azért történt, mert korábban többször is elutasította a főnöknője és annak az egyébként házas szeretője közös közeledését, akik így akarták őt "betörni" a hármas játékukhoz.

A hármas egyébként sosem jött összze, viszont a főnöknő szeretője megpróbálta megerőszakolni egy éjszakába nyúló munkanap után. Erre a barátnőm felmondott és mindezt elmondva, szó szerint térden állva kért sírva bocsánatot tőlem arra hivatkozva, hogy végtelenül naív volt és hagyta magát megvezetni.

Azóta is vakargatom a fejemet.
#574   2021. 04. 07. szerda 02:22
Countless Orgasms Countless Orgasms
Hasonlóan meglepett, amikor egyszer egy kolléganőm egy céges buli utáni fuvarért hazáig, leszopott a kocsimban, odaadóan kiszivogatta az utolsó cseppet is, majd azt mondta, hogy "bár nagyon jól esett neki, ő sem érti, miért tette mindezt, talán csak kiváncsi volt, pedig stabil kapcsolatban él".

Hát ilyenek a nők. Meg még ilyenebbek.
#573   2021. 04. 07. szerda 02:20
Countless Orgasms Countless Orgasms
Amikor a barátnőm két egymás utáni hétvégén is "elfelejtett" eljönni a találkánkra és helyette munkára hivatkozva bulizni ment a főnöknője lakására. Utólag tudtam meg, hogy a vállalkozó főnöknő kizárólag azért szervezte a házibulikat, hogy a szolid de nagyon-nagyon csinos barátnőmet leitassa és összehozza két üzletféllel, akik nagyon szerettek volna lefeküdni vele. A barátnőm mindkét pasit ismerte a munkája kapcsán, így nem voltak idegenek neki.

Amikor a barátnőm hetekkel később bevallotta az egészet, kiderült, hogy rendesen lerészegedett mindkét alkalommal, lefeküdt a pasikkal annak rendje és módja szerint, védekezés nélkül teleélvezték, és mindez azért történt, mert korábban többször is elutasította a főnöknője és annak az egyébként házas szeretője közös közeledését, akik így akarták őt "betörni" a hármas játékukhoz.

A hármas egyébként sosem jött összze, viszont a főnöknő szeretője megpróbálta megerőszakolni egy éjszakába nyúló munkanap után. Erre a barátnőm felmondott és mindezt elmondva, szó szerint térden állva kért sírva bocsánatot tőlem arra hivatkozva, hogy végtelenül naív volt és hagyta magát megvezetni.

Azóta is vakargatom a fejemet.
#572   2021. 04. 06. kedd 13:43
andrew88 andrew88
Engem az hogy 8 év után megcsalt a barátnője pasijával...
#571   2021. 04. 06. kedd 13:11
TheThreesome TheThreesome
Még sehogy, majd ha lecsengett a covid
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 04. 05. hétfő 09:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4337872)
2021. 04. 05. hétfő 09:07
Hogy sikerült?
#570   2021. 04. 05. hétfő 09:07
X Törölt felhasználó (4337872)
Hogy sikerült?
(Ez egy válasz TheThreesome üzenetére (2021. 03. 26. péntek 15:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 03. 26. péntek 15:45
Ma az lepett meg hogy végre belement hogy két férfival szexeljen, úgy hogy én csak nézem. Sok időmbe került, de rábólintott smile
#569   2021. 04. 05. hétfő 07:49
princ3 princ3
Végül is azt nem volt kötelező kitölteni de ő vihogva mesélte, hogy ő azért kitöltötte és még ki is színezte a dolgokat.Szerintetek létezik ilyen? Mit gondoltok erről?
#568   2021. 04. 05. hétfő 07:46
princ3 princ3
Igazából az, hogy velem elég visszafogott ha beszélgetünk vágyainkról. Aztán amikor jelentkezett egy munkahelyre (felcser közösségi szállás jó 10-15éve) elmondta hogy a tesztlapok között volt olyan ami a szexuális szokásairól szólt.
 
... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 04. 26. szerda
Üzenetek: 767db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 03. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!