Mi az ami a legjobban meglepett a pároddal kapcsolatban?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 2 3 4 5 6 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#707   2023. 05. 02. kedd 15:13
parbaniek parbaniek
Már írtam régebben,hogy a nejemet a nővére férjével ketten élvezzük!
Ami meg lepett a 4. alkalommal az,hogy amikor a sógor térdelve szembe a hanyatt fekvő nejem arcával .Én meg dugtam közben őt, ő meg húzta a sógort magaféle a fenekét fogva.Én a nejem kezét a sógor fenekéhez húztam.Ő pedig ahogy nekem szokta kettesbe" bele dugta a sógor segglyukába! Nagyot élveztünk mind hárman! (engem meg lepett) bár reméltem,hogy összejön, összejött!
#706   2023. 04. 27. csütörtök 13:22
kandurmarci kandurmarci
A feleségem, mivel más városból való, albérletben lakott többedmagával, de megismerkedésünk után, negyedikes korában már hozzám költözött. Néhány hónappal az esküvőnk előtt elmentünk egy dzsesszkoncertra s a szünetben, mivel jól beszél angolul, szóba elegyedett a néger dobossal. A végén, mivel másik városban lakó barátaink megkértek, dobjam ki őket az állomásra, hogy elérjék az utolsó vonatot, mire visszaértem, már alig lézengtek az előcsarnokban. Kerestem mindenhol, de nem találtam az akkor még mennyasszonyomat Elmentem hát a törzshelyünkre, arra gondolva, hogy biztosan ott van, de ott sem találtam, így hazamentem, de nem volt otthon. Magától jött a gondolat, hogy talán a dobos? Mivel tudtam, hol szállt meg a zenekar, fölhívtam a szállodát és név szerint kértem a dobost. Kapcsolták, a dobos fölvette, kérdeztem tőle, hogy ott van-e a lány? Igen, mondta és átadta neki a telefont. Vártalak, de eltűntél, mondta, s aztán jött a dobos, átkarolta a derekam és vitt, úgy nézett ki, mintha őt vártam volna, de ne izgulj, szeretlek szívem, de ezt nem hagyhattam ki. Feküdj le, majd jövök. Megis jött, másnap dél körül. Olyan kemény fasszal vártam haza, mint még soha, még ágyban voltam, meztelenül, ő is ledobott magáról mindent. Nyaltam a négergecis pináját, nagyon izgató volt az illata, utána misszinárusban dugtunk egy jó nagyot s csak azután mondta el, hogy képzeld, amikor hívtál, egy menetet már lezavartunk, akkora van neki, hogy hihetetlen, minden porcikámat kitöltötte, soha ilyet azelőtt nem éreztem. A telefonod után még egyszer megbaszott, aztán reggel szobába kérte a reggelit, reggeli után, mielőtt eljöttem, telerakott még egyszer. Amerikában van felesége meg egy kislánya. Emlékbe adott egy fém féldollárost, de azt útközben bedobtam a Dunába. Így kezdődött a mi hármasozásunk, fiú beszállóval, egy olyan fiúval a baráti társaságunkból, akiről azt mesélték, hogy nagy dákóval áldotta meg a sors. Úgy is volt, bár a dobossal ő sem tudta fölvenni a versenyt, állapította meg a feleségem. Amikor meg lány beszállót hoztam a hármasunkba, a kezdeti csókolózások után átvonult a másik szobába, abban nem akart részt venni. Ez volt a második nagy meglepetés tőle.
#705   2023. 04. 27. csütörtök 06:54
kezdoparbs kezdoparbs
Hogy kimondta, hogy szeretne bevonni még egy pasit harmadiknak!
#704   2023. 04. 26. szerda 08:53
viking1988 viking1988
Számít a méret igenis. Az én párom is az extra nagyot szereti. Sokat beszélgettünk erről. Azt mondja, hogy imádja amikor hosszra is teljesen ki van töltve (a 25 centis vibrije sem éri végig), meg mikor extra vastag van benne, mert imádja a feszítő érzést. Az én adottságaimmal ezeknek a dolgoknak nem tudok eleget tenni, de alkalom adtán, mikor ráizgul ő is, csőrt formálva a kezemből megöklözöm nyalás közben. Na olyankor aztán olyan orgazmusa van, amit nem sok férfi láthat smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 04. 03. hétfő 07:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4376462)
2023. 04. 03. hétfő 07:16
A barátnőm amikor iszik kicsit szex előtt, kapható arra, hogy egy extra vastag (19cm kerületű) dildóval basszam.
Szinte minden alkalommal kb 1 perc alatt élvez el úgy, hogy hatalmasat spriccel.
Ezt a farkammal még soha nem tudtam elérni, pedig nem kicsi (19/5cm)
Ennyit arról, hogy nem számít a méret. A vastagság biztosan lényeges, bárki bármit is mond....egyébként Ő is ezt hajtogatta régebben buck
#703   2023. 04. 25. kedd 05:21
kezdoparbs kezdoparbs
Mindketten akarjuk ugyan de az , hogy szeretné kipróbàlni a 2 ffi 1 nő felállást! És ennek hangot is ad!
#702   2023. 04. 24. hétfő 07:48
STS011 STS011
Szombat este tévézés közben elkezdett izgatni a párom. Nagyon elevenében volt mert kérte hogy mondjam el legvadabb gondolataimat a szexről. Szeretné megélni velem együtt. Az aktus közben jöttek gondolatok és kimondtam. pl. az egyik: Milyen jó lenne ha a popsidba bedugnánk a rudvibrit. egy pillanat és hozom is. Kérést tényleg megtette. Ez régóta vágyam volt hogy a rezgő vibri és izgassa a makkomat, mikor dugom. El is élveztem és a beszélgetés folyt utána is. Kérdeztem, hogy mikor és hol szokott masztizni? Erre adott válasz lepett meg legjobban. Naponta megteszi, igaz ezt nem mondta el eddig, csak hogy szokott. A hol az azt mondta van hogy a fürdőkádban van hogy a konyhában de van hogy a munkahelyen is. És ekkor jött a meglepő dolog. Van egy kolléganője akivel mindent megbeszél e téren. A felvetés amit egyszer mondtam, hogy jó lenne ha más nő játékát végig nézhetném míg vele szexelek. Mondta hogy beszervezte mert Őt is izgatná ahogy mellettünk játszik a puncikájával. Ez meglepett
#701   2023. 04. 07. péntek 15:29
X Törölt felhasználó (4674648)
Én is csak reméltem, hogy van ilyen, mégis meglepődtem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 04. 06. csütörtök 22:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (856058)
2023. 04. 06. csütörtök 22:31
Megdöbbenve olvasom ezt, elképesztő az élet szemléleti hasonlóság.
#700   2023. 04. 07. péntek 03:04
Xxxtremee Xxxtremee
14 évesen az akkori barátjának megengedte,hogy a haverja is velük aludjon buli után. Elmesélte, hogy végül nem lett alvás belőle…
#699   2023. 04. 06. csütörtök 22:31
X Törölt felhasználó (856058)
Megdöbbenve olvasom ezt, elképesztő az élet szemléleti hasonlóság.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 04. 06. csütörtök 20:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4674648)
2023. 04. 06. csütörtök 20:10
Már az elején meglepett. Miután tisztáztuk, hogy ez egy olyan vonzalom, ami nem egy futó kaland, elbeszélgettünk arról, hogy melyikünk mit vár ettől a kapcsolattól. Elsőként a hűség/hűtlenség került szóba, mert tudtuk egymásról, hogy egyikünk sem az a kimondottan szentéletű, monogám beállítottságú.
Lesz ami lesz alapon a közepébe vágva közöltem, hogy én úgy leszek hűséges, hogy mostantól nem szexelek nélküle. Azt hittem megdöbben, de nem. 2mp gondolkodás után rávágta, hogy ez részéről is kölcsönösen betartható, tehát ha valamelyikünk talál valakit, azt hazaviszi a közösbe.
Azt hiszem ez az őszinte nyíltság alapozta meg, hogy nem átmeneti állapotként ítélek meg egy kapcsolatot és hinni tudok az örökkében.
#698   2023. 04. 06. csütörtök 20:10
X Törölt felhasználó (4674648)
Már az elején meglepett. Miután tisztáztuk, hogy ez egy olyan vonzalom, ami nem egy futó kaland, elbeszélgettünk arról, hogy melyikünk mit vár ettől a kapcsolattól. Elsőként a hűség/hűtlenség került szóba, mert tudtuk egymásról, hogy egyikünk sem az a kimondottan szentéletű, monogám beállítottságú.
Lesz ami lesz alapon a közepébe vágva közöltem, hogy én úgy leszek hűséges, hogy mostantól nem szexelek nélküle. Azt hittem megdöbben, de nem. 2mp gondolkodás után rávágta, hogy ez részéről is kölcsönösen betartható, tehát ha valamelyikünk talál valakit, azt hazaviszi a közösbe.
Azt hiszem ez az őszinte nyíltság alapozta meg, hogy nem átmeneti állapotként ítélek meg egy kapcsolatot és hinni tudok az örökkében.
#697   2023. 04. 04. kedd 08:31
parbaniek parbaniek
helyes!
Nálunk se mesélte el a nejem a két alkalmat a nővére férjével, pedig utána párszor kurtunk kettesbe!
Csak amikor össze hoztuk a hármast akkor beszélgettünk a másik két alkalomról!
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 04. 04. kedd 00:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4655826)
2023. 04. 04. kedd 00:07
Hát igen,sok beszélgetés kell hozzá természetesen,főleg a hármas meg a négyes sexhez.
Hármasnál arra gondolt,hogy olyan mintha megcsalna,négyesnél meg nem tudta,hogyan fogadja,hogy más nővel lát majd. Hála isten mindkét helyzet izgatja már.. smile Sőt...
#696   2023. 04. 04. kedd 00:07
X Törölt felhasználó (4655826)
Hát igen,sok beszélgetés kell hozzá természetesen,főleg a hármas meg a négyes sexhez.
Hármasnál arra gondolt,hogy olyan mintha megcsalna,négyesnél meg nem tudta,hogyan fogadja,hogy más nővel lát majd. Hála isten mindkét helyzet izgatja már.. smile Sőt...
(Ez egy válasz parbaniek üzenetére (2023. 04. 03. hétfő 21:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 03. hétfő 21:00
Ezek szerint , kinyílt, megszabadult a gátlásaitól és élvezi a faszt!
#695   2023. 04. 03. hétfő 21:00
parbaniek parbaniek
Ezek szerint , kinyílt, megszabadult a gátlásaitól és élvezi a faszt!
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 04. 03. hétfő 16:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4655826)
2023. 04. 03. hétfő 16:07
Meglepett..?
Igazából az ,hogy pár éve még a popsisex is tabu volt meg a szájbaélvezés,most minden van,hármas ,négyes sex is ráadásul smile
#694   2023. 04. 03. hétfő 19:04
69Laci 69Laci
Taníts mester....én még a tabu részen vagyok...
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 04. 03. hétfő 16:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4655826)
2023. 04. 03. hétfő 16:07
Meglepett..?
Igazából az ,hogy pár éve még a popsisex is tabu volt meg a szájbaélvezés,most minden van,hármas ,négyes sex is ráadásul smile
#693   2023. 04. 03. hétfő 16:07
X Törölt felhasználó (4655826)
Meglepett..?
Igazából az ,hogy pár éve még a popsisex is tabu volt meg a szájbaélvezés,most minden van,hármas ,négyes sex is ráadásul smile
#692   2023. 04. 03. hétfő 14:29
exhibipár exhibipár
Amikor elmesélte,hogy előttem már volt egyszerre 3 pasival.Nem néztem ki belőle,de most már tudom.Voltunk közösen egy swingers buliban,ahol 4 pasit beengedett rajtam kívül.Öröm volt nézni,hogy élvezí,és kívánja a kemény faszokat! Előtte nem gondoltam volna,hogy létezik ilyen nő!
#691   2023. 04. 03. hétfő 07:16
X Törölt felhasználó (4376462)
A barátnőm amikor iszik kicsit szex előtt, kapható arra, hogy egy extra vastag (19cm kerületű) dildóval basszam.
Szinte minden alkalommal kb 1 perc alatt élvez el úgy, hogy hatalmasat spriccel.
Ezt a farkammal még soha nem tudtam elérni, pedig nem kicsi (19/5cm)
Ennyit arról, hogy nem számít a méret. A vastagság biztosan lényeges, bárki bármit is mond....egyébként Ő is ezt hajtogatta régebben buck
#690   2023. 03. 25. szombat 19:48
parbaniek parbaniek
Az lepett meg,hogy miután a nővére férjével két alkalommal szexeltek.Utána bele ment a hármasba velem és a sógorral.
#689   2023. 03. 21. kedd 09:54
nybela nybela
Korábban nem igazán tetszett feleségemnek még gondolati szinten sem a játékok használata, de a lassú víz partot mos. Múlt héten vettem 2 plug-ot. Egy s és egy m méretűt. Hétvégén kipróbáltuk őket, igaz még csak punciba. Élvezte a punci kényeztetést a "kis" extra érzéssel, annyira, hogy az orgazmus közbeni összehúzódások beszippantották az m-est is. Ragyogó tekintettel suttogta, a puncijában az elnyelt pluggal, miközben szájjal kényeztetett engem, hogy nagyon kellemes oda benn a játékszer. Szerintem megyek beszerzek majd egy L-est is. XD
#688   2023. 02. 28. kedd 10:43
X Törölt felhasználó (4700788) VIP
Meglepett az is (pozitívan), hogy belemenne egy többesbe is egyedüli nőként. Éveink alatt bebizonyította, h imád franciázni, de szívesen vetetné magát körül több farokkal is akár
 
... 2 3 4 5 6 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 04. 26. szerda
Üzenetek: 767db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 03. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!