Mi az ami a legjobban meglepett a pároddal kapcsolatban?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 28 29 30 31 32 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#187   2018. 02. 15. csütörtök 06:27
safe1983 safe1983
Engem nem zavart. Én voltam aki tudni akartam, ergó én erőltettem a témát. Amikor el mondta nem is tudom, nem zavart. Talán picit csalódott voltam hogy ilyen sokára mondta csak el. De amúgy nagyon izgatott voltam es azóta nagyon sok részletet sikerült kihúznom belőle, annak ellenére hogy nem akar róla beszélni. Nem volt jó neki,mivel ezt latta a rokonától (2 évvel idősebb lány), hogy mindenkivel lefekszik aki szépeket mondott neki a diszkóban. Ekkor ő 15 volt. Aztán mikor már eltelt egy kis idő meg több lett a barátnő, rájött a párom hogy a puncit annak adja oda aki tenyleg meg érdemli.Igy már nem használták ki. Aztán ez utan jott is neki komoly kapcsolat. Majd utana én. Ennek 17 éve.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2018. 02. 14. szerda 14:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 14. szerda 14:11
Izgalmas meglepetés lehetett számodra. Hogyan fogadtad? Mesélt róla, hogy hogyan is történt mindez?

A boldog nyolcvanas évek vége felé Baján a diszkó után összejöttem egy egyéjszakás kalandra a haverom húgával. Az akkor kb 17 éves kiscsaj abból csinált sportot, hogy minden péntek és szombat esti diszkó után más srác ágyában kötött ki. Szerintem megszámolni nem tudná, hogy...
Kb 10 éve teljesen véletlenül összefutottam vele Budapesten, a családi cégükkel volt üzleti ügyem, amit a férjével közösen visznek. Amikor rákérdeztem, hogy a férjével hol ismerkedett meg, és elárulta, hogy miután szüleivel Budapestre költözött, az életén is változtatni akart. A mélyen vallásos jelenlegi párjával egy kis keresztény gyülekezetben ismerkedett meg, aki úgy tudta, hogy Ő még akkor szűz volt.

Na, ez a fickó hogy meglepődne, ha kiderülne, hogy a szűzikéje sok száz farkat kipróbált már előtte?
#186   2018. 02. 14. szerda 19:05
X Törölt felhasználó (69371)
Nem zavarna.
Ha szereti a szexet, vagy szerette régen is, az bajt nem jelent. Ha okosan csinálta.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2018. 02. 14. szerda 18:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 14. szerda 18:43
A csaj nem túl vékony, nem túl kerek, nem csúnya, de nem extra szépség, mondhatni a vágyott feleség mintapéldánya. Úgy gondolom, sok férfinak jut hasonló.
Attól, hogy sokat használják egy nő punciját, az nem lesz okvetlenül kitágulva. Eleve vannak olyan hüvelytípusok, amik még szűzen vagy alig használtan is képesek komoly méretek befogadására, s van, aki már az átlagos farokhoz is sziszeg.

Amúgy nem sokat tudok a részletekről, de valójában mindegy is. Most boldogok, ennyi.

Téged zavarna, ha kiderülne a szerelmedről, hogy nem egy-kettő pasi nyújtott neki gyönyört, hanem 22 vagy akár 222? Engem nem.
#185   2018. 02. 14. szerda 18:43
Nyúlmedve Nyúlmedve
A csaj nem túl vékony, nem túl kerek, nem csúnya, de nem extra szépség, mondhatni a vágyott feleség mintapéldánya. Úgy gondolom, sok férfinak jut hasonló.
Attól, hogy sokat használják egy nő punciját, az nem lesz okvetlenül kitágulva. Eleve vannak olyan hüvelytípusok, amik még szűzen vagy alig használtan is képesek komoly méretek befogadására, s van, aki már az átlagos farokhoz is sziszeg.

Amúgy nem sokat tudok a részletekről, de valójában mindegy is. Most boldogok, ennyi.

Téged zavarna, ha kiderülne a szerelmedről, hogy nem egy-kettő pasi nyújtott neki gyönyört, hanem 22 vagy akár 222? Engem nem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 02. 14. szerda 14:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2018. 02. 14. szerda 14:19
Jó nagy balek csóka lehetett.
Ha a csaj abból csinált sportot, akkor igen csak bejáratott kéjbarlangja lehetett.
Nem veszi észre, hogy nem szűz? Vagy többen átvágták és szűznek adták ki neki magukat, de egy valóban szűz lányon érezni, és az esetek többségében látni is, hogy mi a helyzet.
Bár kinek mit takar a szűz kifejezés. Van aki olyan dolgokat nyom fel magába, de szűznek tartja magát, mivel igazi fasz még nem járt benne.
#184   2018. 02. 14. szerda 14:19
X Törölt felhasználó (69371)
Jó nagy balek csóka lehetett.
Ha a csaj abból csinált sportot, akkor igen csak bejáratott kéjbarlangja lehetett.
Nem veszi észre, hogy nem szűz? Vagy többen átvágták és szűznek adták ki neki magukat, de egy valóban szűz lányon érezni, és az esetek többségében látni is, hogy mi a helyzet.
Bár kinek mit takar a szűz kifejezés. Van aki olyan dolgokat nyom fel magába, de szűznek tartja magát, mivel igazi fasz még nem járt benne.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2018. 02. 14. szerda 14:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 14. szerda 14:11
Izgalmas meglepetés lehetett számodra. Hogyan fogadtad? Mesélt róla, hogy hogyan is történt mindez?

A boldog nyolcvanas évek vége felé Baján a diszkó után összejöttem egy egyéjszakás kalandra a haverom húgával. Az akkor kb 17 éves kiscsaj abból csinált sportot, hogy minden péntek és szombat esti diszkó után más srác ágyában kötött ki. Szerintem megszámolni nem tudná, hogy...
Kb 10 éve teljesen véletlenül összefutottam vele Budapesten, a családi cégükkel volt üzleti ügyem, amit a férjével közösen visznek. Amikor rákérdeztem, hogy a férjével hol ismerkedett meg, és elárulta, hogy miután szüleivel Budapestre költözött, az életén is változtatni akart. A mélyen vallásos jelenlegi párjával egy kis keresztény gyülekezetben ismerkedett meg, aki úgy tudta, hogy Ő még akkor szűz volt.

Na, ez a fickó hogy meglepődne, ha kiderülne, hogy a szűzikéje sok száz farkat kipróbált már előtte?
#183   2018. 02. 14. szerda 14:11
Nyúlmedve Nyúlmedve
Izgalmas meglepetés lehetett számodra. Hogyan fogadtad? Mesélt róla, hogy hogyan is történt mindez?

A boldog nyolcvanas évek vége felé Baján a diszkó után összejöttem egy egyéjszakás kalandra a haverom húgával. Az akkor kb 17 éves kiscsaj abból csinált sportot, hogy minden péntek és szombat esti diszkó után más srác ágyában kötött ki. Szerintem megszámolni nem tudná, hogy...
Kb 10 éve teljesen véletlenül összefutottam vele Budapesten, a családi cégükkel volt üzleti ügyem, amit a férjével közösen visznek. Amikor rákérdeztem, hogy a férjével hol ismerkedett meg, és elárulta, hogy miután szüleivel Budapestre költözött, az életén is változtatni akart. A mélyen vallásos jelenlegi párjával egy kis keresztény gyülekezetben ismerkedett meg, aki úgy tudta, hogy Ő még akkor szűz volt.

Na, ez a fickó hogy meglepődne, ha kiderülne, hogy a szűzikéje sok száz farkat kipróbált már előtte?
(Ez egy válasz safe1983 üzenetére (2018. 02. 13. kedd 05:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 13. kedd 05:57
Sziasztok.
Engem a legjobban az lepett meg a feleségemben, hogy kb. 13 év együttlét után valotta be hogy mi előtt megismerkedtünk másfél év alatt csaknem 22 pasival volt szexuális kapcsolata. Mondjuk az sem kutya hogy egy éve voltunk együtt amikor egy másik párral 4-es
gabalyodás volt, és ott ő volt a leg vagányabb talan a leginkább felizgult. Na meg az is hogy a gyerekek születése után sem lett kissebb a szexuális étvágya.
#182   2018. 02. 13. kedd 17:29
X Törölt felhasználó (972502)
Engem mindig meglep vmivel.inkabb mar nem is kerdezek.
#181   2018. 02. 13. kedd 12:54
X Törölt felhasználó (869472)
Jo lenne, ha mar meglepne valaki. Persze inkabb csak pozitivan.
#180   2018. 02. 13. kedd 05:57
safe1983 safe1983
Sziasztok.
Engem a legjobban az lepett meg a feleségemben, hogy kb. 13 év együttlét után valotta be hogy mi előtt megismerkedtünk másfél év alatt csaknem 22 pasival volt szexuális kapcsolata. Mondjuk az sem kutya hogy egy éve voltunk együtt amikor egy másik párral 4-es
gabalyodás volt, és ott ő volt a leg vagányabb talan a leginkább felizgult. Na meg az is hogy a gyerekek születése után sem lett kissebb a szexuális étvágya.
#179   2018. 01. 06. szombat 21:55
hard75 hard75
Engem egyértelműen az, amikor belement a többesbe. Igazából egy csomó mindent kipróbáltunk már és rengeteg tök jó kalandot átéltünk, legyen az 2 fiú 1 lány, 2 lány 1 fiú vagy egy jó négyes vigyor2
#178   2018. 01. 06. szombat 18:42
X Törölt felhasználó (3254462)
Helló tegnap a Miskolci moziban voltunk, hátsó sorban ültünk és a párom elkezdett szopni először meglepett de aztán tetszett.
#177   2018. 01. 04. csütörtök 03:46
X Törölt felhasználó (1306432)
Nem mesélte el vagy ő sem tudja?
(Ez egy válasz eleven üzenetére (2018. 01. 03. szerda 20:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 03. szerda 20:17
Nem tudom hányan de én is nagyon utána.Várom a következő partit smile
#176   2018. 01. 03. szerda 21:41
Szexfüggő_férfi Szexfüggő_férfi
Ez kurva gáz... és valószínű legkevésbé igaz..
(Ez egy válasz eleven üzenetére (2018. 01. 03. szerda 20:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 03. szerda 20:17
Nem tudom hányan de én is nagyon utána.Várom a következő partit smile
#175   2018. 01. 03. szerda 20:17
eleven eleven
Nem tudom hányan de én is nagyon utána.Várom a következő partit smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 03. szerda 19:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1306432)
2018. 01. 03. szerda 19:11
Ez tetszik! Hányan rakták tele?
#174   2018. 01. 03. szerda 19:11
X Törölt felhasználó (1306432)
Ez tetszik! Hányan rakták tele?
(Ez egy válasz eleven üzenetére (2018. 01. 03. szerda 17:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 03. szerda 17:58
Amikor hazajött egy céges partiról és a levetett tangájából csavarni lehetett a spermát.A puncija pedig még vörös volt az igénybevételtől.Hát ez meglepett.
#173   2018. 01. 03. szerda 17:58
eleven eleven
Amikor hazajött egy céges partiról és a levetett tangájából csavarni lehetett a spermát.A puncija pedig még vörös volt az igénybevételtől.Hát ez meglepett.
#172   2018. 01. 03. szerda 16:30
X Törölt felhasználó (1464492)
szerencses vagy, nalunk meg ez se johet szoba...
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 02. kedd 16:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (338801)
2018. 01. 02. kedd 16:27
Kb 1 hete egymás előtt maszturbáltunk a párommal (ilyet is szoktunk néha). Amikor elélvezett azt mondta, hogy ezt megcsinálhatnánk hármasban is, még egy pasival. Ezen baromira meglepődtem...
#171   2018. 01. 02. kedd 16:27
X Törölt felhasználó (338801)
Kb 1 hete egymás előtt maszturbáltunk a párommal (ilyet is szoktunk néha). Amikor elélvezett azt mondta, hogy ezt megcsinálhatnánk hármasban is, még egy pasival. Ezen baromira meglepődtem...
#170   2017. 12. 23. szombat 22:05
jirzi jirzi
Nem tettem semmit Semmitérő emberek hülyesége nem mozgat minket nyes Nem jogosít semmire ha 56 ban regisztráltál is ,nem is ezt írtam ,hanem azt hogy mivel rég itt vagyunk mi értelme lenne kamu profilt csinálni?!
Szerintem hagyjuk ezt a témát mert lehúzza a hangulatot Írd meg inkább mi lepett meg a pároddal kapcsolatban nyes
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2017. 12. 23. szombat 00:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 23. szombat 00:52
A franc sem nyomozgatott, hanem valaki jelezte, hogy fotó azonosság van. Erre, mint ahogyan ez a normális, mindenki ránéz, aki gondolkodik. Ezt tettem én is. Te talán nem ezt tetted? Mégsem lett jelentve a dolog a részedről. Te mit gondoltál volna a helyemben? smile
Én sem tegnap regisztráltam, és a mostani előtt is volt egy nickem itt, amit egy franc tudja már miféle nevű felhasználóval való állandó összezörrenés miatt inkább töröltem. Merthogy szarakodás volt már 8-10-12 éve is... smile Szóval ne szórakozzunk azzal, ki mióta van itt, mert ez butaság, nem ad semmiféle előjogokat és ráadásul nem vezet sehova sem.

Jó keresgélést, jó szexet, és kellemes karácsonyt.
#169   2017. 12. 23. szombat 00:52
Nyúlmedve Nyúlmedve
A franc sem nyomozgatott, hanem valaki jelezte, hogy fotó azonosság van. Erre, mint ahogyan ez a normális, mindenki ránéz, aki gondolkodik. Ezt tettem én is. Te talán nem ezt tetted? Mégsem lett jelentve a dolog a részedről. Te mit gondoltál volna a helyemben? smile
Én sem tegnap regisztráltam, és a mostani előtt is volt egy nickem itt, amit egy franc tudja már miféle nevű felhasználóval való állandó összezörrenés miatt inkább töröltem. Merthogy szarakodás volt már 8-10-12 éve is... smile Szóval ne szórakozzunk azzal, ki mióta van itt, mert ez butaság, nem ad semmiféle előjogokat és ráadásul nem vezet sehova sem.

Jó keresgélést, jó szexet, és kellemes karácsonyt.
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2017. 12. 22. péntek 22:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 22. péntek 22:50
HA már gondolkodás Honnan tudnám hogy visszaél a képemmel? Én még most sem láttam hogy az én képem használta volna. Mi társkeresni járunk ide és ennek a hédernek nem igazán nézegetjük az adatlapját ,mert nem esik bele a keresési kritériumunkba a 60 éves korával Valószínű te azért nézegeted a profilját mert te vagy ti az ő típusú embereket keresed. Ennyi erővel bárki ki tudja tenni bárkinek a képét mert szerintem letölthető. Ha viszont megnézed (gondolkodva) hogy több mint 10 éve vagyunk itt (és már nyomozásba kezdtél) elgondolkozhatnál minek regisztrálnék mint 60 éves 2016 ba? Mert ez menő? Soha az itt töltött idő alatt nem volt példa az ilyen óvodás szarakodásra. Ide az emberek többsége (legalább is mi) azért jár hogy szexpartnert találjon, nem azért hogy képekkel játszadozzon!!! Am nem bánom ha gyanakodsz,csináld csak ha van időd nyes Nekünk 8 nyes
#168   2017. 12. 23. szombat 00:07
jirzi jirzi
A pártokkal kapcsolatban az lepne meg ha nem lopnának nyes ,de ez nem hiszem hogy itteni téma nyes Az enyémmel kapcsolatban az hogy a múltkor egy csajjal úgy eljátszott hogy 2 órán keresztül farkas szexet játszottam nyes én spec két lyuk mellett ,,üvöltöttem" mert nem fértem bele az elképzelésbe :( No jó azért nem volt siralmas nyes Főleg a látvány Aztán az amit kaptam sem nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 12. 22. péntek 23:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1438122)
2017. 12. 22. péntek 23:11
És mi lepett meg a legjobban a pártokkal kapcsolatban? vigyor3 Ugyan, gyerekek ne legyünk már omegaaltecek!
 
... 28 29 30 31 32 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 04. 26. szerda
Üzenetek: 767db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 03. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!