Baj ha sok pasival feküdt le a párunk elöttünk?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#398   2023. 06. 07. szerda 19:21
kezdoparbs kezdoparbs
Mit nem mersz Neki felhozni?
(Ez egy válasz viking1988 üzenetére (2023. 06. 07. szerda 07:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 07. szerda 07:18
Volt olyan csajom, akinek én voltam a 2. Unalmas volt vele a szex, semmi kreativitás. Igaz a puncija nagyon szép volt, és mellette baromi szűk is (tudom ez nincs azzal összefüggésben hány pasival volt). Volt olyan is akit előttem fél Budapest megdugott. Na vele baromi jó volt, rengeteget szeretkeztünk. A feleségemmel elég fiatalon jöttünk össze, de előttem viszonylag sokan megdugták.pontosat nem tudok,de a tőle - és ismerősöktől kapott információkból azt raktam össze,hogy 25-30 pasival volt idáig. Ebbe csak azt számoltam akivel ténylegesen dugtak is. Azt ő maga mondta,hogy azt nem is számolta soha,ha csak leszopott valakit. Tízen éves kora végén elmondása alapján rengeteget bulizott egy barátnőjével (aki amellett,hogy gyönyörű, igazán könnyű vérű). Ez a csajszi kb minden pasinak odaadta magát, hosszú kapcsolata nem is volt 30 éves koráig. Egy időben vele akart "versengeni" és akkoriban azt mondja ő is kicsit könnyebben "ismerkedett". Részletekig nem mentünk el nagyon mélyen,de annyit elmondott, hogy dugni nem dugott mindenkivel, de a szórakozóhely mosdón, disco melletti parkokban, autóban stb nagyon sok fiút leszopott. Javarészt azért csinálta, hogy a barátnője előtt "bizonyítson" , még izgalmasnak is találta az ilyen szituációkat. Egyébként fantasztikus vele a szex. 1-2 dolgot leszámítva,amit nem merek neki felhozni,mindent megkapok. Valószínűleg ezekben is benne lenne,ha fel merném hozni neki
#397   2023. 06. 07. szerda 10:13
Lingamos Lingamos
Én örülök, hogy több pasival volt előttem de annak is akik akkor voltak amikor már velem volt.
#396   2023. 06. 07. szerda 07:18
viking1988 viking1988
Volt olyan csajom, akinek én voltam a 2. Unalmas volt vele a szex, semmi kreativitás. Igaz a puncija nagyon szép volt, és mellette baromi szűk is (tudom ez nincs azzal összefüggésben hány pasival volt). Volt olyan is akit előttem fél Budapest megdugott. Na vele baromi jó volt, rengeteget szeretkeztünk. A feleségemmel elég fiatalon jöttünk össze, de előttem viszonylag sokan megdugták.pontosat nem tudok,de a tőle - és ismerősöktől kapott információkból azt raktam össze,hogy 25-30 pasival volt idáig. Ebbe csak azt számoltam akivel ténylegesen dugtak is. Azt ő maga mondta,hogy azt nem is számolta soha,ha csak leszopott valakit. Tízen éves kora végén elmondása alapján rengeteget bulizott egy barátnőjével (aki amellett,hogy gyönyörű, igazán könnyű vérű). Ez a csajszi kb minden pasinak odaadta magát, hosszú kapcsolata nem is volt 30 éves koráig. Egy időben vele akart "versengeni" és akkoriban azt mondja ő is kicsit könnyebben "ismerkedett". Részletekig nem mentünk el nagyon mélyen,de annyit elmondott, hogy dugni nem dugott mindenkivel, de a szórakozóhely mosdón, disco melletti parkokban, autóban stb nagyon sok fiút leszopott. Javarészt azért csinálta, hogy a barátnője előtt "bizonyítson" , még izgalmasnak is találta az ilyen szituációkat. Egyébként fantasztikus vele a szex. 1-2 dolgot leszámítva,amit nem merek neki felhozni,mindent megkapok. Valószínűleg ezekben is benne lenne,ha fel merném hozni neki
#395   2023. 06. 06. kedd 23:01
zsolt030 zsolt030
Ebben egyetértek! Sőtt.... Tapasztaltam....
(Ez egy válasz Dzsentri üzenetére (2023. 06. 06. kedd 22:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 06. kedd 22:29
Azért ha belegondolunk van ebben valami. Ha egy nő szűzen megy férjhez a klasszikus antik módon, az garantáltan kíváncsian fog arra gondolni milyen lehet egy idegen dákó. Vagy azért mert jó az emberrel, vagy azért mert nem. Van az a mondás, hogy élje ki magát a házasság előtt és nem fog bűnös, félrekefélős gondolata lenni az asszonykának. Ebben a legkevésbé sem hiszek. Ez olyan mintha azt mondaná valaki, egyél fagylaltot és egy életre lakjál jól, mert többet nem ehetsz. Tehát ha olyan fából fargták azt a menyecskét, akkor tökmindegy mennyi faszival volt. Kell neki az újdonság és kész. Hogy ez a szex élvezetéből fakad, vagy csupán a hódítás mozgatja az az ügy szempontjából ugyanmindegy. Szerény szakmai véleményem, hogy legyen tapasztalata bár nehéz ezt partner szinten számszerűsíteni.
#394   2023. 06. 06. kedd 22:29
Dzsentri Dzsentri
Azért ha belegondolunk van ebben valami. Ha egy nő szűzen megy férjhez a klasszikus antik módon, az garantáltan kíváncsian fog arra gondolni milyen lehet egy idegen dákó. Vagy azért mert jó az emberrel, vagy azért mert nem. Van az a mondás, hogy élje ki magát a házasság előtt és nem fog bűnös, félrekefélős gondolata lenni az asszonykának. Ebben a legkevésbé sem hiszek. Ez olyan mintha azt mondaná valaki, egyél fagylaltot és egy életre lakjál jól, mert többet nem ehetsz. Tehát ha olyan fából fargták azt a menyecskét, akkor tökmindegy mennyi faszival volt. Kell neki az újdonság és kész. Hogy ez a szex élvezetéből fakad, vagy csupán a hódítás mozgatja az az ügy szempontjából ugyanmindegy. Szerény szakmai véleményem, hogy legyen tapasztalata bár nehéz ezt partner szinten számszerűsíteni.
(Ez egy válasz grimthereaper üzenetére (2023. 06. 06. kedd 19:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 06. kedd 19:27
Nem azt mondtam, hogy ez az én véleményem. Egy szóval sem állítottam ilyet.

Az meg tény, hogy végeztek ilyen hosszú idejű felmérést és ez lett az eredménye. Hogy baromság vagy sem, nem az én tisztem megítélni és nem is fogom, ahogy mások felett sem török pálcát semmiért.
Mert ítélkezni sem az én tisztem senki felett.

Ebben a felmérésben kifejezetten azt vizsgálták, hogy minél nagyobb tapasztalata van egy nőnek, kisebb vagy nagyobb esélye egy hosszan tartó boldog párkapcsolatra.
Az eredményét meg már leírtam.
Ahogy azt is, hogy biztos vagyok benne, hogy itt van az összes kivétel... nyes nyes
#393   2023. 06. 06. kedd 19:27
grimthereaper grimthereaper
Nem azt mondtam, hogy ez az én véleményem. Egy szóval sem állítottam ilyet.

Az meg tény, hogy végeztek ilyen hosszú idejű felmérést és ez lett az eredménye. Hogy baromság vagy sem, nem az én tisztem megítélni és nem is fogom, ahogy mások felett sem török pálcát semmiért.
Mert ítélkezni sem az én tisztem senki felett.

Ebben a felmérésben kifejezetten azt vizsgálták, hogy minél nagyobb tapasztalata van egy nőnek, kisebb vagy nagyobb esélye egy hosszan tartó boldog párkapcsolatra.
Az eredményét meg már leírtam.
Ahogy azt is, hogy biztos vagyok benne, hogy itt van az összes kivétel... nyes nyes
(Ez egy válasz Attis1968 üzenetére (2023. 06. 06. kedd 14:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 06. kedd 14:47
Szerintem viccelsz...
#392   2023. 06. 06. kedd 17:39
harmasban1234 harmasban1234
Ez buta kérdés
#391   2023. 06. 06. kedd 16:12
Fox Mulderék Fox Mulderék
Egy forrást jó lenne, ha linkelnél, mert ez így elég baromságnak tűnik. A Párom 10 emberrel volt előttem, szerinte pont elég volt ennyi, hogy tudja mifélélék, és mire képesek. Aztán talált egy pont jót... wink
(Ez egy válasz Attis1968 üzenetére (2023. 06. 06. kedd 14:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 06. kedd 14:47
Szerintem viccelsz...
#390   2023. 06. 06. kedd 14:47
Attis1968 Attis1968
Szerintem viccelsz...
(Ez egy válasz grimthereaper üzenetére (2023. 06. 05. hétfő 19:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 05. hétfő 19:38
Nem feltétlenül baj, de....
Vizsgálták a korábbi partnerek számát a boldog párkapcsolat kialakításának az esélyére és érdekes eredményt kaptak.
Ha egy nő több, mint 5 férfivel feküdt le, 20%-kal csökkent az esélye a boldog párkapcsolatra/házasságra.
Ha több, mint 10 férfivel volt szexuális kapcsolata, ez átlagosan 50%-ra csökkent.
20 partner fölött pedig szinte alig maradt esélye, hogy boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatot/házasságot tudjon kialakítani ÉS fenntartani.
Ez nem azt jelenti, hogy ilyen nincs és biztosan itt van az összes kivétel, de elgondolkoztató számokat kaptak a kutatásban résztvevők.
#389   2023. 06. 06. kedd 14:11
nagyszanna nagyszanna
Nekem volt. Nem rossz az. De ti pasik a méret. Az én szemszögemből mellékes. Aki szimpatikus meg van a kémia az is működni fog, úgy gondolom.
#388   2023. 06. 06. kedd 13:41
zsolt030 zsolt030
#387   2023. 06. 06. kedd 13:24
duplaélvezet66 duplaélvezet66
engem is
(Ez egy válasz zsolt030 üzenetére (2023. 06. 06. kedd 13:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 06. kedd 13:20
Szerintem abszolút nem baj! Engem kifejezetten izgat a régebbi kalandjairól mesél......
#386   2023. 06. 06. kedd 13:20
zsolt030 zsolt030
Szerintem abszolút nem baj! Engem kifejezetten izgat a régebbi kalandjairól mesél......
#385   2023. 06. 06. kedd 13:20
zsolt030 zsolt030
Szerintem abszolút nem baj! Engem kifejezetten izgat a régebbi kalandjairól mesél......
#384   2023. 06. 06. kedd 09:20
X Törölt felhasználó (856058)
Nálunk elmondása szerint sokat próbálkozott, de egy nem volt aki oda figyelt volba rá rendesen, így még hálásabb volt az orgazmusokért, jobban értékeli. Hogy vágyna a változatosságra az sajnos nagyon nem így van, mert én szeretném látni ahogy mással van, de még nem tartunk ott csak fantázia szinten élvezi.
#383   2023. 06. 06. kedd 07:50
Unicumos Unicumos
Ez így van
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 06. 06. kedd 07:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4592772)
2023. 06. 06. kedd 07:46
Nem sok közünk van az előtti dolgokhoz és ha mégis tudni szeretnéd csak azért ha ez izgat semmi képp se azért h ez egy támadási felület legyen
#382   2023. 06. 06. kedd 07:46
X Törölt felhasználó (4592772)
Nem sok közünk van az előtti dolgokhoz és ha mégis tudni szeretnéd csak azért ha ez izgat semmi képp se azért h ez egy támadási felület legyen
#381   2023. 06. 06. kedd 07:39
öcsyke öcsyke
Ha jól sejtem, akkor hasonló értékrendű csajszit keresel. Aki nem fogja körbenyalni a makkodat, mert már egy csomó punciban volt előtte nyes
(Ez egy válasz skolcman1 üzenetére (2023. 06. 03. szombat 23:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 03. szombat 23:33
Szerintem elég nagy baj. Az évek során hozzászokott a változatossághoz és egy idő után házasságban is kívánni fogja az idegen faszt. Abba meg jobb bele se gondolni hányan szopatták meg, verték tele a száját gecivel.
#380   2023. 06. 06. kedd 04:06
Nyalos28 Nyalos28
Nembaj legalább tud dugni
#379   2023. 06. 05. hétfő 21:23
duplaélvezet66 duplaélvezet66
Miért lenne baj még közösen is csináljuk hogy legyenek még
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 05. 17. szerda
Üzenetek: 418db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 13. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!