Baj ha sok pasival feküdt le a párunk elöttünk?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#378   2023. 06. 05. hétfő 19:38
grimthereaper grimthereaper
Nem feltétlenül baj, de....
Vizsgálták a korábbi partnerek számát a boldog párkapcsolat kialakításának az esélyére és érdekes eredményt kaptak.
Ha egy nő több, mint 5 férfivel feküdt le, 20%-kal csökkent az esélye a boldog párkapcsolatra/házasságra.
Ha több, mint 10 férfivel volt szexuális kapcsolata, ez átlagosan 50%-ra csökkent.
20 partner fölött pedig szinte alig maradt esélye, hogy boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatot/házasságot tudjon kialakítani ÉS fenntartani.
Ez nem azt jelenti, hogy ilyen nincs és biztosan itt van az összes kivétel, de elgondolkoztató számokat kaptak a kutatásban résztvevők.
#377   2023. 06. 05. hétfő 17:48
kivancsiskodok kivancsiskodok
Jobb ha van már tapasztalata ezen a téren, bár az sem garancia arra hogy bevállalós vadmacskává válik!
#376   2023. 06. 05. hétfő 14:00
X Törölt felhasználó (4431242)
Nálunk a nejem előttem nem volt együtt senkivel, így semmi összehasonlítási alapja nincs. Később ez vagy hasznunkra válik, vagy nem. Attól függ, ezt miben tudjuk kihasználni smile
#375   2023. 06. 05. hétfő 08:00
duplaélvezet66 duplaélvezet66
miért lenne baj
#374   2023. 06. 03. szombat 23:33
skolcman1 skolcman1
Szerintem elég nagy baj. Az évek során hozzászokott a változatossághoz és egy idő után házasságban is kívánni fogja az idegen faszt. Abba meg jobb bele se gondolni hányan szopatták meg, verték tele a száját gecivel.
#373   2023. 06. 03. szombat 23:16
scary8106 scary8106
Nem zavar . Őt sem ,hogy hány nővel voltam. Mindenkinek van viszonyítási alapja.
#372   2023. 02. 07. kedd 08:48
Felhőék Felhőék
Ha olyan partnered van aki szeret veled lenni kétlem hogy kevesellné a méreted. Feleségem esetében is voltak nagyobbak mégis az enyém neki a legjobb. Sosem volt kisebbségi komplexusom emiatt, sőt élvezem ha egy nagy szerszámúval láthatom.
(Ez egy válasz Panamera21 üzenetére (2023. 02. 07. kedd 08:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 07. kedd 08:38
Abból a szempontból zavar csak, hogy sok összehasonlítási alapja van farok mérettel. Az átlagos méretemet (15,5-16cm) lehet keveselné, ha előtte a sok partner között voltak nagy szerszámúak.
#371   2023. 02. 07. kedd 08:38
Panamera21 Panamera21
Abból a szempontból zavar csak, hogy sok összehasonlítási alapja van farok mérettel. Az átlagos méretemet (15,5-16cm) lehet keveselné, ha előtte a sok partner között voltak nagy szerszámúak.
#370   2023. 02. 06. hétfő 16:08
szodoma szodoma
A baj akkor van, ha sok pasival fekszik le egy kapcsolaton belül, és a férfi ezt nem preferálja. Nem vagyunk egyformák, nem is kezeljük a nőket egyformán. A hímsoviniszta felfogás tőlem messze áll, így részemről a szexuális szabadság a nőket is ugyan úgy megilleti, mint a férfiakat. Én szívesen hallgatom a régi sztorikat mit megélt, a mostaniakat pedig közösen éljük meg. A szerzett tapasztalat, a kielégített kíváncsiság, nem hátrány. Szerintem. Egy nőnek a szeretet, a bizalom, a vágyak megélése szárnyakat ad, ezek hiánya viszont kalitkába zárja a nőiességet.
#369   2023. 02. 06. hétfő 13:24
Felhőék Felhőék
Én imádom hogy sok pasival volt előttem… remélem folytatja ezt a jó szokását wink
#368   2023. 02. 06. hétfő 12:19
duplaélvezet66 duplaélvezet66
egyáltalán nem
#367   2023. 02. 05. vasárnap 09:20
viking1988 viking1988
Nekem izgalmasabb lett volna ha azt meséli hogy ketten dugták egyszerre. Sajnos ilyet nem mesélt. Pedig akkor 100% hogy végre felhoznám neki a hármast. Akkor nem lenne bennem gátlás
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 02. 03. péntek 14:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4505552)
2023. 02. 03. péntek 14:50
Két sráccal megdugatni magát egy buliból azért elég jó sztori! wink köszi!
#366   2023. 02. 03. péntek 14:50
X Törölt felhasználó (4505552)
Két sráccal megdugatni magát egy buliból azért elég jó sztori! wink köszi!
(Ez egy válasz viking1988 üzenetére (2023. 02. 03. péntek 13:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 03. péntek 13:40
Nem derült ki pontosan azóta sem. De én 30 környékére tippelem. Nagyon izgalmas storyt sajnos nem mesélt. Max ilyen lightosabbakat. Egy esetről tudok,hogy több pasival volt egy nap alatt,de nem egyszerre. Egy szórakozóhelyen megismert egy srácot, iszogattak, berúgott. Kimentek a srác haverjának a kocsijába, ott leszoptad a srácot. Először csak ennyi volt a szándéka, de jobban belemelegedtek, és dugtak is a kocsiban. Szex után visszamentek a helyre, onnan lelépett a srác,majd pár óra múlva egy másik pasival kavart. Buli végére már mégerősebben ittas volt, és átment a srachoz. Vele is dugott, ott is aludt. Vele együtt is maradt 1-2 hónapig.
#365   2023. 02. 03. péntek 14:00
Fox Mulderék Fox Mulderék
Nem tudom, van-e egyáltalán köze bárminek is ahoz, hogy ki mennyi emberrel feküdt le előttünk, hacsak nem szeret erre hokizni valaki... az előző feleségem volt vagy 40 hapsival, hármasban ide-oda, mégsem volt olyan nagy szám az ágyban, mint azt ezek alapján gondolná az ember. A mostani előttem 10 férfinak adta oda magát, de az első közös éjszakánk alatt olyan élményelket kaptam tőle, amiről 30 évig elképzelésem se volt. Nem izgat, ha beszél róla, de azért én szoktam kérdezni szex közben, hogy az xy-nak nem volt ilyen jó farka ugye? nyes
#364   2023. 02. 03. péntek 13:41
viking1988 viking1988
Nem derült ki pontosan azóta sem. De én 30 környékére tippelem. Nagyon izgalmas storyt sajnos nem mesélt. Max ilyen lightosabbakat. Egy esetről tudok,hogy több pasival volt egy nap alatt,de nem egyszerre. Egy szórakozóhelyen megismert egy srácot, iszogattak, berúgott. Kimentek a srác haverjának a kocsijába, ott leszoptad a srácot. Először csak ennyi volt a szándéka, de jobban belemelegedtek, és dugtak is a kocsiban. Szex után visszamentek a helyre, onnan lelépett a srác,majd pár óra múlva egy másik pasival kavart. Buli végére már mégerősebben ittas volt, és átment a srachoz. Vele is dugott, ott is aludt. Vele együtt is maradt 1-2 hónapig.
#363   2023. 02. 03. péntek 13:40
viking1988 viking1988
Nem derült ki pontosan azóta sem. De én 30 környékére tippelem. Nagyon izgalmas storyt sajnos nem mesélt. Max ilyen lightosabbakat. Egy esetről tudok,hogy több pasival volt egy nap alatt,de nem egyszerre. Egy szórakozóhelyen megismert egy srácot, iszogattak, berúgott. Kimentek a srác haverjának a kocsijába, ott leszoptad a srácot. Először csak ennyi volt a szándéka, de jobban belemelegedtek, és dugtak is a kocsiban. Szex után visszamentek a helyre, onnan lelépett a srác,majd pár óra múlva egy másik pasival kavart. Buli végére már mégerősebben ittas volt, és átment a srachoz. Vele is dugott, ott is aludt. Vele együtt is maradt 1-2 hónapig.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 02. 03. péntek 12:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4505552)
2023. 02. 03. péntek 12:49
Végül kiderült a szám vagy van már pontosabb sejtésed? Esetleg valami izgalmas sztori valamelyik régi partnerével? Volt több pasi egy nap alatt?
#362   2023. 02. 03. péntek 12:49
X Törölt felhasználó (4505552)
Végül kiderült a szám vagy van már pontosabb sejtésed? Esetleg valami izgalmas sztori valamelyik régi partnerével? Volt több pasi egy nap alatt?
(Ez egy válasz viking1988 üzenetére (2023. 02. 02. csütörtök 07:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 02. csütörtök 07:04
Érdekes,mert eleinte féltékeny voltam ebben a témában. 1-2pasijáról tudtam a páromnak,de az is zavart úgymond. Sosem szerettem neki a kérdést hogy hány pasival volt. Sejtettem, hogy nem kevés,mert igazán gyönyörű csajszi, és nagyon sokat bulizott stb. Viszont nagyon hosszú kapcsolata nem volt előttem. nem kérdeztem rá ugyan, de az évek során fény derült rá, hogy igencsak több pasival volt mint hittem volna. Pontos számot nem tudok, de egyszer szóba jött egy ismerős csajszi, akiről meséltem hogy 20 éves korában már több mint 30 pasival volt. Erre azt válaszolta, hogy "miért? Az nem is sok". A kezdeti féltékenységem akkorra már elillant, és eléggé felhúzott a válasza. Azóta rengetegszer elképzeltem már ilyen olyan szituációkban más pasikkal
#361   2023. 02. 02. csütörtök 09:05
Siffredi1 Siffredi1
Pedig sokan ki vannak ettől én azt halottam meg csak "tisztességes lánnyal "állnak össze a többieket meg csak dugják...Élőbe mindenki ezt mondja
#360   2023. 02. 02. csütörtök 08:52
duplaélvezet66 duplaélvezet66
EGYÁLTALÁN NEM ZAVAR
#359   2023. 02. 02. csütörtök 07:59
Lingamos Lingamos
Dehogy. Az a jó ha kiélvezi a testét.
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 05. 17. szerda
Üzenetek: 418db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 13. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!