Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 8 9 10
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#18   2017. 06. 24. szombat 22:38
X Törölt felhasználó (1613842)
Csak epp oreg nem vagyok.... szerencsere circling
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 06. 24. szombat 19:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 24. szombat 19:36
Maga az élet egy óriási perverzió! smile )))) Veletek perverzkednék az biztos!!Dögös vagy de nagyon! smile
#17   2017. 06. 24. szombat 21:05
elcondor elcondor
Szeretném , keresem a lehetőséget .
#16   2017. 06. 24. szombat 20:15
Barca131 Barca131
Nagyon dögösen nézel ki. Szivesen megraknálak.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 24. szombat 17:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1613842)
2017. 06. 24. szombat 17:45
Perverzio smile )))
#15   2017. 06. 24. szombat 19:36
Caracas79 Caracas79
Maga az élet egy óriási perverzió! smile )))) Veletek perverzkednék az biztos!!Dögös vagy de nagyon! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 24. szombat 17:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1613842)
2017. 06. 24. szombat 17:45
Perverzio smile )))
#14   2017. 06. 24. szombat 17:45
X Törölt felhasználó (1613842)
Perverzio smile )))
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 06. 24. szombat 14:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 24. szombat 14:14
Szia!Szerintem azért,mert egyrészt hajtja az embert a megtapasztalás vágya."Milyen érzés fizikailag megtapasztalni egy idősebb,minden téren érett NŐ testét?Mire hajlandó az élvezetért?Tapasztalt,vagy van olyan dolog,amit még nem élt át?Ha új élményt él át,akkor mennyire viszi el a hév?Mire lehet még rávenni?"Ezek a kérdések merülhetnek fel ilyenkor az ember fejében.
#13   2017. 06. 24. szombat 14:14
Caracas79 Caracas79
Szia!Szerintem azért,mert egyrészt hajtja az embert a megtapasztalás vágya."Milyen érzés fizikailag megtapasztalni egy idősebb,minden téren érett NŐ testét?Mire hajlandó az élvezetért?Tapasztalt,vagy van olyan dolog,amit még nem élt át?Ha új élményt él át,akkor mennyire viszi el a hév?Mire lehet még rávenni?"Ezek a kérdések merülhetnek fel ilyenkor az ember fejében.
(Ez egy válasz Hathor365 üzenetére (2017. 06. 23. péntek 14:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 23. péntek 14:55
Sziasztok! Sok mindent gondoltam már magamról, de hogy "öregasszony".... "jól megkapják, hálásak".... falusi...Barátkozok a gondolattal.
Mindig és érdekelt az öregasszonnyal való szex miértje. Miért szeretik a pasik?
#12   2017. 06. 23. péntek 15:27
X Törölt felhasználó (1124442)
52évest dugtam meg még 24évesen. Nagyon jó puncija volt. Remegett az élvezettől. Nem volt benne még nagy farok. Nekem meg 21/6 smile azt mondta másnap is érezte
#11   2017. 06. 23. péntek 14:55
Hathor365 Hathor365
Sziasztok! Sok mindent gondoltam már magamról, de hogy "öregasszony".... "jól megkapják, hálásak".... falusi...Barátkozok a gondolattal.
Mindig és érdekelt az öregasszonnyal való szex miértje. Miért szeretik a pasik?
#10   2017. 05. 26. péntek 22:29
zinus zinus
Sziasztok! Volt pár 60 os hölgy ,pár közölük mondhatom kiemelkedő ,ápoltságban ,sexben .Egy viszont nagyon szemre való volt köztük ,neten ismertem meg levélváltások dumcsi stb ,majd randi ,igaz 200 km re tőlem ,csinos ápolt mint a képeken semmi trükk hogy 5-10 éve készült fotó ittunk egy kapucsínót, kb 2 órára már a lakásán voltunk ott már némi pia mértékkel kaja és kérdezi lenne kedvem maradni (természetesen volt)fürdő vizet engedett közben utánam hozta a a piámat ( figyeltem a szemét akkora lett mint a zsebóra ,már olyan félmerev voltam hátra húzott fitymával a méretem megtette hatását kb 17-18cm vagyok mereven ) majd ő következett ,mikor végzett kérdezi hol ágyazzon -mondom szerintem melletted -rám néz és azt mondja én 18 éve nem voltam férfival (döbbenet !!!) Lágy érzéki bevezetés majd itt az ideje egy finom nyalakodásra ,jó nagy szemérem ajkak és meglepően nagy csikló ez aztán beidított rendesen már ettől remegni kezdett szinte önkívületi állapotba került mikor óvatosan végig értem benne szinte egyfolytában élvezett szinte locsogott a kéjtől !! Hatalmasat szeretkeztünk ! Majd mellém bújva elmesélte hogy őt soha még nem nyalták ki soha nem volt orgazmusa és most döbbent rá mit pazarolt el az életében ,ő sem ért férfihoz soha szájjal ha nem nevetem ki az ügyetlenségért szeretné megpróbálni mondta - 5 perc sem kellett hozzá már nagyon jól csinálta ! A másnap reggel már a kölcsönös orál-é volt a főszerep oly annyira hogy hagytam had csinálja végig ( semmi undor -semmi tiltakozás ) magamhoz húztam és hosszan csókolóztunk! 2 nap kellett hozzá és profi lett!!! Hát ennyit a 60 ról!!!!!
#9   2017. 05. 26. péntek 18:15
Caracas79 Caracas79
Két alkalommal volt hozzájuk szerencsém,viszont mindkettejükkel meg kellett sajnos szakítani a kapcsolatot,mert túl sokat akartak már az első után.Konkrétan szerelmet.Lehet,hogy szívtelennek fognak titulálni engem mások,de úgy vélem,hogy egy a még 30-as éveiben járó férfitől ne várja el senki,hogy automatikusan szerelmes legyen egy 50 feletti hölgybe!!A szexhez természetesen kell bizonyos érzelmi kötődés(legalább rokonszenv,vagy akár barátság),de nem kell,hogy szerelem legyen az!Meg is mondtam nekik,hogy nekem elég a szexbaráti kapcsolat,erre mindketten depressziósok lettek,meg hogy összetöretem a szívüket,pedig már az elején így indítottam.lyen téren befürödtem velük,pedig nagyon tüzes szexbolondok voltak!!
#8   2017. 05. 26. péntek 16:40
szuzvagyok szuzvagyok
Mindem vagyam hogy egy 50feletti oregasszonyt rendesenmegmozgassam.es szetnyalni a puncijat
#7   2017. 05. 26. péntek 16:06
Hotwife Hotwife
"Jól megkapják akkor hálásak."

Jogos is, ha HÁLÁSAK neked, ha jól megkapják! nyes
#6   2017. 05. 26. péntek 11:03
X Törölt felhasználó (851261)
Sajatos varàzsuk van az biztos circling
#5   2017. 05. 24. szerda 18:10
Caracas79 Caracas79
Sziasztok!Szerintem legalább az ember a saját izgalma fokozásából(ami ráragad a partnerére is)minden szexuális formát csupa nagybetűvel EGZOTIKUSSÁGNAK tartson.Ide tartozik az öregasszony(relatíve idős nőkkel való szex 50-től felfelé,de minimum 10 év korkülönbség a nő javára)dugás is.Volt benne részem,és fantasztikus volt.Bocsánat,ha valakit megbántanék a vulgáris megfogalmazással,de tüzes kis faszimádó ribanckurvák voltak,amit szex közben nem egy alkalommal ők maguk mondtak ki(sokszor a kéjtől hörögve becsukott szemmel),mert bizony élvezték,hogy felszabadultan,mindenféle megfelelési kényszer nélkül élvezhették az életet jelentő finom vagy éppen keményebb vad szexet. smile
#4   2017. 05. 23. kedd 16:58
zozo46 zozo46
Nagyon tág fogalom, az, hogy öregasszony! A mostani barátnőm 55 éves és olyan csinos jó alakú, hogy a fiatal pasik is csorgó nyállal bámulják! nem viccelek, de olyan sima a bőre, hogy 20 évesek is megirigyelhetik, ha nem látom, akkor nem hiszem el!
Ma már sokan vannak ilyen típusúak! a mai ötvenesek sportolnak diétáznak kozmetikushoz járnak és élvezik az
életet, meg a szexszet! A gyerekek felnőttek, már több idejük van magukra, az élvezetekre:
Persze van ennek az ellentéte is, éppen ezért , aki öregasszonyra gondol, az a fekete ruhás ráncos bocskorra gondolt?
#3   2017. 05. 23. kedd 09:54
Username Username
Keress rá itt Lionking1961 felhasználóra. circling
#2   2017. 05. 23. kedd 07:27
Marton25 Marton25
Sajna nem, de egy jó 60 ast kipróbàlnèk...
#1   2017. 05. 21. vasárnap 15:04
Caracas79 Caracas79
Konkrétan mi számít neked öregasszonynak kategóriának?50 évtől felfelé?Abban biztos lehetsz,hogy akar néhány 50 feletti nimfomániás.
 
... 8 9 10
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 05. 21. vasárnap
Üzenetek: 198db
Utolsó üzenet: 2022. 11. 30. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!