Izgató, ha a párotok korábbi szex élményeiről mesél?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#317   2024. 03. 02. szombat 21:08
parbaniek parbaniek
Szerintem lehet izgató is mindkét fél számára.
Én élveztem amikor elmondta,hogy milyen volt az első alkalom amikor faszt vett a szájába és mennyire élvezte utána a baszást is.
#316   2024. 03. 02. szombat 12:30
kandurmarci kandurmarci
Az a jó, ha az ember nem választott, hanem kiválasztott akar lenni.
(Ez egy válasz Hotpastfan üzenetére (2024. 01. 10. szerda 18:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 10. szerda 18:34
Sokszor gondoltam erre korábban, de nem voltam benne biztos, hogy tényleg izgatna, ha hallanám a régi élményeit. Aztán egyszer szex közben arra kértem, hogy meséljen. Először meglepődött és kérdezte, hogy biztosan akarom-e hallani, de megbeszéltük, hogy ha valami nem oké, akkor nem mondja tovább. Nehezen ugyan, de belekezdett, minden részletet ki kell húzni belőle. De amikor érezte, hogy szinte szétdurran a farkam, akkor felbátorodott. Elmesélte, hogy milyen volt együtt lenni két pasival és egy lánnyal, akivel a végén kinyalták egymás teleélvezett punciját. Aztán azt, amikor 4 pasira ő volt egyedül lány. Minden lyukában volt egy, de néha 2 farok. Nagyon szereti az anált, többször dugták már egyszerre ketten a popsiját, ebbe szerencsére én is beletartozok! Nagyon izgat a téma és szerencsére a feleségemnek van sztorija bőven! vigyor3
#315   2024. 03. 01. péntek 16:04
istike13 istike13
Hányszor kivertem már én is a párom előző pasis kisvideóira
(Ez egy válasz Tocsa1111 üzenetére (2024. 03. 01. péntek 15:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 01. péntek 15:00
Nagyon! Kis rövid videót is láttam már, pokoli izgató volt.
#314   2024. 03. 01. péntek 15:00
Tocsa1111 Tocsa1111
Nagyon! Kis rövid videót is láttam már, pokoli izgató volt.
#313   2024. 03. 01. péntek 09:44
buszosati01 buszosati01
Nagyon izgalmas
#312   2024. 03. 01. péntek 09:02
Dolmans Dolmans
Engem nagyon izgat
#311   2024. 03. 01. péntek 08:55
Jeremy331 Jeremy331
Igen tud az lenni! Engem nem zavar hánnyal dugott amig velem is rendszeresen kefél.
#310   2024. 02. 29. csütörtök 19:31
Lingamos Lingamos
Igen. Nagyon is.
#309   2024. 01. 11. csütörtök 10:44
lanybsx lanybsx
nálunk ez alap, megbeszéljük smile egyébként ez izgatóan is hat smile
#308   2024. 01. 10. szerda 18:34
Hotpastfan Hotpastfan
Sokszor gondoltam erre korábban, de nem voltam benne biztos, hogy tényleg izgatna, ha hallanám a régi élményeit. Aztán egyszer szex közben arra kértem, hogy meséljen. Először meglepődött és kérdezte, hogy biztosan akarom-e hallani, de megbeszéltük, hogy ha valami nem oké, akkor nem mondja tovább. Nehezen ugyan, de belekezdett, minden részletet ki kell húzni belőle. De amikor érezte, hogy szinte szétdurran a farkam, akkor felbátorodott. Elmesélte, hogy milyen volt együtt lenni két pasival és egy lánnyal, akivel a végén kinyalták egymás teleélvezett punciját. Aztán azt, amikor 4 pasira ő volt egyedül lány. Minden lyukában volt egy, de néha 2 farok. Nagyon szereti az anált, többször dugták már egyszerre ketten a popsiját, ebbe szerencsére én is beletartozok! Nagyon izgat a téma és szerencsére a feleségemnek van sztorija bőven! vigyor3
#307   2024. 01. 09. kedd 12:22
X Törölt felhasználó (4731107)
Engem mindig is izgatott ha mesélt, mert előttem elég nagyvilági életet élt. De magától sosem kezdett bele...egy pohár bor, hangulat kell hozzá. Minden ilyen történetmesélés hatalmas szexbe csap át egy idő után. vigyor2
#306   2024. 01. 09. kedd 06:39
viking1988 viking1988
Nekem inkább azt mesélte csak el, hogy kivel miért,milyen rossz volt a szex előttem. Volt aki kb 1 perc alatt elment minden alkalommal, volt aki nem szeretett dugni, állandóan csak szopatta, viszonzas nélkül. Volt aki kinyalta ugyan, de elmenni nem tudott tőle. Mindössze egy sracról mesélt csillogó szemekkel. Úgy fogalmazott a párom, hogy "na ő aztán tényleg csődör volt". Elmondása alapján egyedül vele volt jó előttem hosszútávon a szex neki. Neki ráadásul extra nagy mérete volt.
#305   2024. 01. 05. péntek 14:53
Tiberiogino Tiberiogino
Volt olyan párom aki mesélt és nagyon izgatott, ő nem értette miért...de benne volt a játékban amikor látta engem mennyire izgat....
#304   2023. 02. 13. hétfő 21:39
masculine masculine
Izgató lenne ha mesélne. De nem mesél. Egyszer mondta, hogy több dologban is első voltam. Rákérdeztem a popsiszexre. Akkor annyit mondott, hogy a beleélvezésben voltam első. Azóta viszont megengedi, hogy a műfasszal is popsin dugjam, és élvezi. Én meg közben elképzelem, hogy igazi. Szerintem ő is
#303   2023. 02. 04. szombat 14:22
Gabi meztelen Gabi meztelen
Az is ha a mostaniakat meséli el.
#302   2023. 02. 03. péntek 13:08
duplaélvezet66 duplaélvezet66
miért lenne
#301   2023. 02. 03. péntek 13:07
X Törölt felhasználó (4505552)
Nem derült ki? Hány éves volt akkor a párod?
(Ez egy válasz Sebestyen2013 üzenetére (2022. 10. 12. szerda 03:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 12. szerda 03:20
Sziasztok, Én nagyon szívesen hallgatom a párommal kapcsolatos fiatal kori történeteket.Ilyenkor csak azt sajnálom, hogy nem elhettem át vele ezeket az élményeket. smile Az egyik ilyen történet ami első hallásra picit morbid,de szerintem sokan meg látják benne az izgalmat. smile Párom lefeküdt a nővéreknek a férjével,egy közös nyaralás során,ami gyakorlatilag majdnem elhúzódott két éven keresztül.Elmondasa szerint a két év alatt, megkefellte a saját házuk minden sarkában,mivel nem volt feltűnő minden feltűnés nélkül tudtak találkozni smile
#300   2023. 01. 28. szombat 21:51
Bosch1 Bosch1
Ezt én is próbáltam de azt mondta hogy mindenkinek volt egy élete egymás előtt és őt nem érdekli hogy kivel hogy dugtam így engem se érdekeljen hogy ő miket hogy csinált másokkal
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 01. 28. szombat 20:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (747917)
2023. 01. 28. szombat 20:58
Én mindig beszélek erről. Az ő szex élményeiről és az enyémől is. Nagyon izgató ahogy élvezettel meséli, hogy hogyan élvezték tele . Szex közben ez nagyon izgató. Nincs tabu közöttünk. Ő is kérdezi szex közben, hogy kibe hogyan élveztem vagy éppen mi volt az izgató abban a partnerben. Ez jól kezelhető, élvezhető, ha megfelelően van mindenki fejében rendben minden. Szerintem az őszinteség és bizalom ,tisztelet a legfontosabb .
#299   2023. 01. 28. szombat 21:08
X Törölt felhasználó (4695034)
Volt , hogy igen, volt , hogy nem .
#298   2023. 01. 28. szombat 20:58
X Törölt felhasználó (747917)
Én mindig beszélek erről. Az ő szex élményeiről és az enyémől is. Nagyon izgató ahogy élvezettel meséli, hogy hogyan élvezték tele . Szex közben ez nagyon izgató. Nincs tabu közöttünk. Ő is kérdezi szex közben, hogy kibe hogyan élveztem vagy éppen mi volt az izgató abban a partnerben. Ez jól kezelhető, élvezhető, ha megfelelően van mindenki fejében rendben minden. Szerintem az őszinteség és bizalom ,tisztelet a legfontosabb .
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 06. 10. szombat
Üzenetek: 317db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 02. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!