Izgató, ha a párotok korábbi szex élményeiről mesél?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 9 10 11 12 13 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#117   2020. 07. 03. péntek 08:00
feherkalman1 feherkalman1
Nagyon izgat. Az első dolog a mit a volt feleségem elmesélt amikor vezetni tanult leszopta az oktatóját.
#116   2020. 07. 01. szerda 22:30
mgakaland mgakaland
én nagyon nehezen tudtam egy-két sztorit, azt is szűkszavúan kihúzni a nejemből, de igazándiból nem izgatott fel, nem is erőltetem. Ő soha semmit nem kérdezett, ezért én sem meséltem. Jó így.
#115   2020. 07. 01. szerda 15:44
cuckoldpar cuckoldpar
sziasztok,mi 40es hpár vagyunk,én is szoktam kérdezgetni a páromat dugás közben a régi élményeiről,és nagyon izgalmas mikor elmond egy egy légyottot részletesen
#114   2020. 07. 01. szerda 08:53
X Törölt felhasználó (1464492)
Az exemtől kértem egyszer meséljen el egy izgalmas élményét, kérdezte miért... Erre ő
neki ez lelombozó. Mindenki más ezen is látszik.
#113   2020. 07. 01. szerda 08:15
X Törölt felhasználó (4293192)
Frusztráló. Inkább a közös élményeinket mesélje el.
#112   2020. 06. 29. hétfő 21:20
X Törölt felhasználó (4269692)
Nem.Engem idegesít.
#111   2020. 06. 29. hétfő 05:46
krucsi krucsi
Mi is sokat beszèltünk a párom korábbi èlmènyeiről.
Voltak izgalmas, bevállalós kalandjai. Vagány csaj
#110   2020. 06. 26. péntek 13:37
Házibarátokkal Házibarátokkal
Mi a feleségemmel sok éve csináljuk ezt. Szex közben meséljük egymásnak felváltva, ki, kivel hogyan, stb. Igen szabados stílusban. Van történet, amit ezerszer elmondtunk már, de a mai napig hat ránk a beszámoló.
#109   2020. 06. 21. vasárnap 23:26
Freeze11 Freeze11
Nagyon szeretem a "ribanckodó" lányokat, így az pláne külön izgat ha még el is mesélik miket csináltak.
Azt is szeretem ha masztiznak és elmesélik ha épp mondjuk az ágy sarkán lovagolva élveztek. (Ez például az egyik kedvenc masztis sztorim volt). Azt tapasztalom sok lány azért nem mer ilyesmiről mesélni, mert sok negatív élmény éri őket ha felfedik ezeket.

Lányok bátran éljétek meg amit kívántok, és ne hagyjátok hogy a lekurvázások kedvetek szegjék.Ezt szextől mentesen fontosnak gondolom, mert a halálom mikor a férfiaknak mindent a nők meg le vannak ugatva ha magukat elengedve, élvezik ami izatja őket!
A "kurválkodó" lányoknál nincs jobb! smile
#108   2020. 04. 28. kedd 15:29
X Törölt felhasználó (4291832)
A kapcsi elején sokat faggattam régi szex élményeiről,nagyon felizgúltunk mindketten, a legapróbb részletek is érdekeltek! Szex közben ma is faggatom,de nem nagyon közlékeny sajna! Pedig én imádom a jó zavtos sztorijait!
#107   2020. 04. 28. kedd 06:25
fazonpar fazonpar
A kapcsolatunk elejen viszonylag sokat mesélt, nagyon izgatott. Mára már nem nagyon van ilyenrol szó
#106   2020. 04. 27. hétfő 18:42
Bmwpower523 Bmwpower523
Nálunk hiába kérdeztem mindig elzárkózott a téma elől. Azt mondta csak hogy ne érdekeljen és ő sem kérdezi, hogy az előtte levő nőket hogy dugtam miket csináltam velük. Pedig engem érdekelt volna a téma.
#105   2020. 04. 27. hétfő 16:29
X Törölt felhasználó (972502)
És igen sokszor megbaszták őket mint a lovat meg leszopatták.Nem csak szeretkezések voltak itt.Egy órás ismeretségek többesek régi titkok kerülhetnek elő.
#104   2020. 04. 27. hétfő 16:27
X Törölt felhasználó (972502)
Van aki szerint kicsit cuckold beütéső ez a dolog.Végülis arrol szól tényleg,hogy mással kefél(t).De izgató ezt azt tudni .
#103   2020. 04. 27. hétfő 16:22
X Törölt felhasználó (972502)
Igen izgató.Nagyon is4Időnként terítéken van ez a téma Nálunk is
#102   2020. 04. 27. hétfő 11:48
X Törölt felhasználó (3979742)
Engem is izgatna de nem beszél,pedig nem én vagyok az első neki,3-4,lehetett,volt aki csak dugta,nem akart többet ezért váltott.
Én mesélem ki szerette popsiba,első alkalommal nyelte stb.akkor meg én vagyok a rossz,mert ilyenekre gondolok meg biztos jobb volt vele...
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 10. 17. szerda 16:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1313722)
2018. 10. 17. szerda 16:05
Engem izgatna, ha mesélne bármit is, de nem nagyon akar mondani semmit. szomoru1
#101   2020. 04. 27. hétfő 11:38
X Törölt felhasználó (3820042)
Az előbb írtam, hogy reggel ilyenekről beszélgettem az anyóssal. Mit ne mondjak érdekes és izgató dolgokat mesélt. Volt olyan amire mondtam hogy ezt tegyük meg mi is. Volt olyan hogy jót nevettünk. pl a comb szex. volt egy kapcsolata és éjjel hátúról dugta de nem tolta be a társa a farkát a combok között élvezett el.
#100   2018. 10. 20. szombat 14:06
levendula78 levendula78
Nincs is ezzel semmi gond... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 10. 20. szombat 11:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (906438)
2018. 10. 20. szombat 11:11
A volt barátnőm, akiről alább írtam, hogy mellettem is mekkora ribanc volt, azért az előéletében sem tétlenkedett. Montengrói lány volt, elmondása szerint már 14-15 éves korában is óriási mellekkel. Azzal szórakozott, hogy fiú osztálytársainak hirtelen felhajtotta felsőjét, hogy lássák a ciciket. Utána izgatta, hogy biztosan arra verték ki. Mesélte, hogy házibulikban mindig ő volt az egyik, aki több pasival is lefeküdt. Egy szaunában egyszer néégyen megdugták. Amúgy az anyja ugyanilyen volt, sok mindenkivel lefeküdtl, és a férjének ezt úgy adta elő, mintha ez teljesen normális lenne. A lányának pedig követendő példának tekintette.
#99   2018. 10. 20. szombat 11:11
X Törölt felhasználó (906438)
A volt barátnőm, akiről alább írtam, hogy mellettem is mekkora ribanc volt, azért az előéletében sem tétlenkedett. Montengrói lány volt, elmondása szerint már 14-15 éves korában is óriási mellekkel. Azzal szórakozott, hogy fiú osztálytársainak hirtelen felhajtotta felsőjét, hogy lássák a ciciket. Utána izgatta, hogy biztosan arra verték ki. Mesélte, hogy házibulikban mindig ő volt az egyik, aki több pasival is lefeküdt. Egy szaunában egyszer néégyen megdugták. Amúgy az anyja ugyanilyen volt, sok mindenkivel lefeküdtl, és a férjének ezt úgy adta elő, mintha ez teljesen normális lenne. A lányának pedig követendő példának tekintette.
#98   2018. 10. 20. szombat 05:28
X Törölt felhasználó (1262762)
Pl elmesélte, hogy egy rokonánál voltak a sráccal. A rokonnak sarokkádja volt. A srác elment fürdeni egyedül. Párom később gondolt egyet, majd bement utána. Mondta, hogy keményre verte a srác farkát, ráült és meglovagolta. Mondta hogy csak addig lovagolt, hogy neki jó legyen, azt nem várta meg hogy a srác is elélvezzen. Mint aki jól végezte dolgát, leszállt róla, megtörülközött és kiment a fürdőből. Mondta hogy a srác este még megdugta hátulról.
Képet pedig egyelőre nem töltök még föl.
 
... 9 10 11 12 13 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 06. 10. szombat
Üzenetek: 317db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 02. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!