hogyan legyünk szépek is és okosak is egyszerre?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#69   2012. 05. 01. kedd 21:53
Demona Demona VIP
Mi a helyzet akkor ha valaki, olyan odaadással és önzetlenséggel tiszta szívből szeret, hogy azt okosság, sem szépség felül nem múlhatja.......... smile
#68   2009. 03. 29. vasárnap 17:47
Nyúlmedve Nyúlmedve
Hogyan is lehetünk szépek és okosak egyszerre? Hát férfinak kell születni! hehe vigyor2 eplus2 circling

BOCCCCSSSSS... worship
#67   2009. 03. 29. vasárnap 15:28
X Törölt felhasználó (428577)
szép lehetsz de okos nem.
#66   2006. 01. 31. kedd 21:38
felpa felpa
Rčgi topikok nincsenek, csak oreg emberek!
Egy ůjszulottnek minden topik ůj!:)
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 01. 31. kedd 21:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (38040)
2006. 01. 31. kedd 21:34
Juj de régi topic:D
#65   2006. 01. 31. kedd 21:34
X Törölt felhasználó (38040)
Juj de régi topic:D
#64   2006. 01. 31. kedd 21:27
Moncy Moncy
Sajnos semmit nem tudok Róla.. pedig hány éjszakát átchateltünk...
(Ez egy válasz felpa üzenetére (2006. 01. 31. kedd 21:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 01. 31. kedd 21:09
Tčnyleg, Skandyrňl tudsz valamit?
#63   2006. 01. 31. kedd 21:09
felpa felpa
Tčnyleg, Skandyrňl tudsz valamit?
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2006. 01. 31. kedd 21:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 01. 31. kedd 21:03
hm... a szépség múlandó... jöv.7-en megint adatmódosítást eszközölhetek...
Rem. az "eszem nem megy el"... na persze már ennél jobban nem is tud... sniffles sniffles
#62   2006. 01. 31. kedd 21:03
Moncy Moncy
hm... a szépség múlandó... jöv.7-en megint adatmódosítást eszközölhetek...
Rem. az "eszem nem megy el"... na persze már ennél jobban nem is tud... sniffles sniffles
#61   2005. 06. 15. szerda 19:37
Moncy Moncy
Maci és Skandy, Tom és Buci... de rég láttalak Benneteket! Itt pedig hogy "agyon dícsértetek"!!! Hééé fiúk egy nőnek mindig kell egy kis önbizalom dopping wink wave
#60   2004. 12. 06. hétfő 10:19
Moncy Moncy
Úgy igazából nem is szeretem az a szót hogy "okos"...
De a 7végén volt időm megint "okosodni" wave
Én aztán nem akarok mindenáron egyszerre szép és okos is lenni (jajjj ez nagyon nagyképűen hangzott).
Ráadásul halmoztam az evés örömeit a 7végén... egy sütemény-hegyet tettem magamévá nyes
#59   2004. 12. 05. vasárnap 21:23
macido macido
Moncy drága!
Gondolkodsz tehát vagy!!!! Vagy! Vagy! Vagy!
Valakinek adottság legalább az egyik (szépség) valakinek meg kell szenvedni érte. Sajna! De általában a mai világban mindenért áldozni kell (időt, energiát) a legrosszabb esetben önmagunkat (ne együk meg azt az utolsó falat süteményt, mert lehet, hogy ránk rakódik, pedig kívánom). Mindenáron csinosnak vagy okosnak lenni. Meg ér ez mindent vagy megéri feladni önmagunkat érte? Nem tudom. Sajnos ezt belsőleg el kell dönteni, hogy mennyi áldozatot ér meg ez az egész. Az egész élet egy nagy alternatíva. Mit? Miért? Mikor? Minek?
wave wave wave wave
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 12. 05. vasárnap 07:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 05. vasárnap 07:36
Ma hajnalban úgy ébredtem hogy egyik sem vagyok szomoru1 szomoru1
Vagy vagyok egyáltalán.........
#58   2004. 12. 05. vasárnap 17:53
Skandy Skandy
Na nem megy az ennyire könnyen baráTom.
Annak ellenére, hogy Moncyka valóban klassz csaj!
De már máskor is hitted, és akkor is tévedtél.
Igaz, akkor hagytam magam egy kicsit sodródni az "árral", mégsem volt szó szerelemről.
És ez most egészen más...
vigyor2
#57   2004. 12. 05. vasárnap 15:49
Skandy Skandy
Mindez nagyon igaz...
de azért csak nem mindegy, hogy milyen szempontok szerint nézzük a "lényeget".
Hol a test számít, hol a szellem.
De Moncynál mindez szerencsésen ötvöződött... rolleyes smile wink
#56   2004. 12. 05. vasárnap 11:14
Skandy Skandy
Szia Drága!
Mostanra már biztos újra szép és okos vagy, amilyennek megszoktunk!
Pussssssssz!
wave
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 12. 05. vasárnap 07:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 05. vasárnap 07:36
Ma hajnalban úgy ébredtem hogy egyik sem vagyok szomoru1 szomoru1
Vagy vagyok egyáltalán.........
#55   2004. 12. 05. vasárnap 07:36
Moncy Moncy
Ma hajnalban úgy ébredtem hogy egyik sem vagyok szomoru1 szomoru1
Vagy vagyok egyáltalán.........
#54   2004. 11. 17. szerda 22:18
macido macido
Mibe fekteted azt a rengeteg kamatot Moncy drága? wave
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 11. 17. szerda 05:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 17. szerda 05:39
Maci kedves!
Egy a lényeg.. hogy végre megszeretett a server!
wink wink
Hát Én aztán észrevettem, elismertem és annyit tanultam, hogy nem győzőm kamatoztatni...
De mint a közmondásban: a jó pap is holtig tanul... (ez esetben sajnos)
#53   2004. 11. 17. szerda 05:39
Moncy Moncy
Maci kedves!
Egy a lényeg.. hogy végre megszeretett a server!
wink wink
Hát Én aztán észrevettem, elismertem és annyit tanultam, hogy nem győzőm kamatoztatni...
De mint a közmondásban: a jó pap is holtig tanul... (ez esetben sajnos)
(Ez egy válasz macido üzenetére (2004. 11. 16. kedd 18:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 16. kedd 18:22
Moncy drága!
Nagyon jó eszmefuttatást vezettél le! De hidd el, hogy nagyon sok embernek nincs önkritikája magával szemben, de viszont másokat szívesen kritizál. Véleményem szerint az az igazi férfi vagy nő, aki saját hibáit észreveszi, elismeri és tanul belőle. Abban igazad van, hogy egy nőnek is reálisan kell gondolkodni nem, pedig a föld felett, járni. Az őszinteség pedig az egyik legjobb emberi tulajdonság, még ha sokszor hátránnyal is jár.
Pusssssz!
wave wave wave
#52   2004. 11. 16. kedd 18:22
macido macido
Moncy drága!
Nagyon jó eszmefuttatást vezettél le! De hidd el, hogy nagyon sok embernek nincs önkritikája magával szemben, de viszont másokat szívesen kritizál. Véleményem szerint az az igazi férfi vagy nő, aki saját hibáit észreveszi, elismeri és tanul belőle. Abban igazad van, hogy egy nőnek is reálisan kell gondolkodni nem, pedig a föld felett, járni. Az őszinteség pedig az egyik legjobb emberi tulajdonság, még ha sokszor hátránnyal is jár.
Pusssssz!
wave wave wave
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 11. 16. kedd 05:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 16. kedd 05:48
Skandy kedves!
Az igazság odaát van... de.... egy nő soha nem fogja magáról azt mondani hogy "szép és okos vagyok". Azért annyi önkritikával bírunk bár ez sem minden esetben van így... mert azért némely hölgyemények "elvannak maguktól szállva rendesen", túlteng bennük az önbizalom, holott lehet nincs otthon egész alakot mutató tükre, vagy nem néz bele.
Általában a nők önmagukról nem alkotnak véleményt, ezt meghagyjuk a férfiaknak. Máshogy lát egy férfiszem...Sőt továbbmegyek, két nő sem tud egymásról istenigazából véleményt mondani, mert mi nők vagyunk olyan rafkósak hogy talán vetélytársat látunk bármelyik nemünkhöz tartozó személyben, és csak negatív véleménnyel sértjük nőtársunkat.
Viszont én azon kevés kivétel közé tartozom aki kerek-perec megmondom ha egy nő szép vagy csúnya, okos vagy buta.Az őszinteség a legfontosabb....Természetesen udvariasan.
#51   2004. 11. 16. kedd 05:48
Moncy Moncy
Skandy kedves!
Az igazság odaát van... de.... egy nő soha nem fogja magáról azt mondani hogy "szép és okos vagyok". Azért annyi önkritikával bírunk bár ez sem minden esetben van így... mert azért némely hölgyemények "elvannak maguktól szállva rendesen", túlteng bennük az önbizalom, holott lehet nincs otthon egész alakot mutató tükre, vagy nem néz bele.
Általában a nők önmagukról nem alkotnak véleményt, ezt meghagyjuk a férfiaknak. Máshogy lát egy férfiszem...Sőt továbbmegyek, két nő sem tud egymásról istenigazából véleményt mondani, mert mi nők vagyunk olyan rafkósak hogy talán vetélytársat látunk bármelyik nemünkhöz tartozó személyben, és csak negatív véleménnyel sértjük nőtársunkat.
Viszont én azon kevés kivétel közé tartozom aki kerek-perec megmondom ha egy nő szép vagy csúnya, okos vagy buta.Az őszinteség a legfontosabb....Természetesen udvariasan.
(Ez egy válasz Skandy üzenetére (2004. 11. 15. hétfő 23:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 15. hétfő 23:57
Tom, ha már ilyen nyíltan "leokosoztál", ne várd tőlem hogy vitába szálljak veled. nyes
Volt már, hogy okosnak gondoltam magam, máskor meg a föld alá süllyedtem volna, olyan butának.
A szépség...?
Nos, ha az ördög a mérce, akkor talán megnyugodhatok, de ezt tényleg jobb, ha a lányokra bízzuk.
De Ti itt most (Moncy, Freya) alaposan leszóltátok magatokat.
Moncyka Drága, attól, hogy a főnököd hülye, vagy gondjai vannak, te még ugyanaz maradsz, bőven az elvárások felett, és toronymagasan felülmúlva azt a bizonyos említett szintet.

A magam részéről, nem nagyon értek egyet azzal a nézettel, hogy a főnöknek mindíg igaza van, és ennek hangot is szoktam adni. Talán az én esetem némileg speciális, és ezt nem mindenki teheti meg, de én el szoktam mondani a főnökömnek, ha valamit másképpen gondolok mint ő.
Végülis persze az ő szava a döntő, de jó ha tudja, hogy van más alternatíva is...

#50   2004. 11. 15. hétfő 23:57
Skandy Skandy
Tom, ha már ilyen nyíltan "leokosoztál", ne várd tőlem hogy vitába szálljak veled. nyes
Volt már, hogy okosnak gondoltam magam, máskor meg a föld alá süllyedtem volna, olyan butának.
A szépség...?
Nos, ha az ördög a mérce, akkor talán megnyugodhatok, de ezt tényleg jobb, ha a lányokra bízzuk.
De Ti itt most (Moncy, Freya) alaposan leszóltátok magatokat.
Moncyka Drága, attól, hogy a főnököd hülye, vagy gondjai vannak, te még ugyanaz maradsz, bőven az elvárások felett, és toronymagasan felülmúlva azt a bizonyos említett szintet.

A magam részéről, nem nagyon értek egyet azzal a nézettel, hogy a főnöknek mindíg igaza van, és ennek hangot is szoktam adni. Talán az én esetem némileg speciális, és ezt nem mindenki teheti meg, de én el szoktam mondani a főnökömnek, ha valamit másképpen gondolok mint ő.
Végülis persze az ő szava a döntő, de jó ha tudja, hogy van más alternatíva is...

 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: naphal naphal
Nyitás ideje: 2004. 09. 27. hétfő
Üzenetek: 69db
Utolsó üzenet: 2012. 05. 01. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!