Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#74   2022. 03. 04. péntek 16:53
MrCelofan MrCelofan
Az utolsó előtti mondatod igaz, de csak ha példálózó jellegű. Nem kizárólagosan csak azok a hölgyek választják akiket említesz, hanem sokan azok is akik könnyű és jól fizető munkának tartják. Ismerek párat közülük és sokaknak semmiféle kényszer nincs az életében.
(Ez egy válasz Milfnew üzenetére (2022. 03. 04. péntek 14:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 04. péntek 14:22
„Az örömlány kibontja mellét, szeméremdombját föltakarja; a hím megkívánja érettségét, testével illeti közelről. Félredobja a lány a ruhát és pucéran, reszkető térddel simulnak össze, és tanítja a fekete kéjre, a nő ölének gyönyörére...” idézet vége a Gilgames-eposz-ból amely az időszámítás előtti 22. század ókori kelet egyik legismertebb, legnagyobb hatású mitológiai eposza. A prostitúció már több ezer éves és a kimúlásához semmi nem járúl hozzá csak egy világ méretű fertőző járvány vagy az sem. Az utóbbi időkben nagy lett a népszerűsége annak a cselnek amit a „barátnő-fíling”, jelent amikor a kuncsaft úgy érzi, nem fizetős szolgáltatást vesz igénybe, hanem a szeretőjéhez jött, akivel beszélgetnek is és kölcsönösen kényeztetik egymást. Leszámítva azokat akik kedvtelésből űzték vagy űzik ezeket a szexuális viselkedési formákat.) Budapest rendőr-főkapitánya szerint Budapesten 2004 elején kb. 1000 bordély üzemelt titokban vagy nem titokban. Korábban Magyarországon a prostitúció szabadságvesztéssel sújtott büntetést vont maga után. Mára a települések által kijelölt türelmi zónákban, azok hiányában a védett zónán kívül legálisan folytatható tevékenység lett. Miért lesz valaki prostituált ? Ez itt a kérdés. Véleményem szerint azért mert bele kényszeríti a sorsa vagy legrosszabb esetben bűnözők martalékává válik. Az ember kereskedelem hálójában vergődő nő egy szerencsétlen áldozat és nem saját elhatározásának rendszerében válik örömlánnyá. Ezeket a lányokat asszonyokat segíteni kell és nem kihasználni. A férfiaknak a társasmagány és a kiüresedő világunk miatt biológiai szükségletük a prostituáltak által adott szolgáltatásokra de a kiszolgáltatott rabnőket kerüljétek el mert ezzel csak mélyebbre taszítjátok őket a kilátástalan végösszeomlás felé.
Prostituáltnak az megy akit kényszerítenek vagy kisgyermekeinek az ellátásáról kell gondoskodnia vagy megélhetési válságban küzd. A kéjvágyból létesült tettetett prostitúció ritka és nem elítélendő magatartás forma, egyszerűen egy játékos szerepjáték amely feldobhatja a szerepjátékban résztvevőket.
#73   2022. 03. 04. péntek 14:22
Milfnew Milfnew
„Az örömlány kibontja mellét, szeméremdombját föltakarja; a hím megkívánja érettségét, testével illeti közelről. Félredobja a lány a ruhát és pucéran, reszkető térddel simulnak össze, és tanítja a fekete kéjre, a nő ölének gyönyörére...” idézet vége a Gilgames-eposz-ból amely az időszámítás előtti 22. század ókori kelet egyik legismertebb, legnagyobb hatású mitológiai eposza. A prostitúció már több ezer éves és a kimúlásához semmi nem járúl hozzá csak egy világ méretű fertőző járvány vagy az sem. Az utóbbi időkben nagy lett a népszerűsége annak a cselnek amit a „barátnő-fíling”, jelent amikor a kuncsaft úgy érzi, nem fizetős szolgáltatást vesz igénybe, hanem a szeretőjéhez jött, akivel beszélgetnek is és kölcsönösen kényeztetik egymást. Leszámítva azokat akik kedvtelésből űzték vagy űzik ezeket a szexuális viselkedési formákat.) Budapest rendőr-főkapitánya szerint Budapesten 2004 elején kb. 1000 bordély üzemelt titokban vagy nem titokban. Korábban Magyarországon a prostitúció szabadságvesztéssel sújtott büntetést vont maga után. Mára a települések által kijelölt türelmi zónákban, azok hiányában a védett zónán kívül legálisan folytatható tevékenység lett. Miért lesz valaki prostituált ? Ez itt a kérdés. Véleményem szerint azért mert bele kényszeríti a sorsa vagy legrosszabb esetben bűnözők martalékává válik. Az ember kereskedelem hálójában vergődő nő egy szerencsétlen áldozat és nem saját elhatározásának rendszerében válik örömlánnyá. Ezeket a lányokat asszonyokat segíteni kell és nem kihasználni. A férfiaknak a társasmagány és a kiüresedő világunk miatt biológiai szükségletük a prostituáltak által adott szolgáltatásokra de a kiszolgáltatott rabnőket kerüljétek el mert ezzel csak mélyebbre taszítjátok őket a kilátástalan végösszeomlás felé.
Prostituáltnak az megy akit kényszerítenek vagy kisgyermekeinek az ellátásáról kell gondoskodnia vagy megélhetési válságban küzd. A kéjvágyból létesült tettetett prostitúció ritka és nem elítélendő magatartás forma, egyszerűen egy játékos szerepjáték amely feldobhatja a szerepjátékban résztvevőket.
#72   2022. 03. 04. péntek 11:24
Tobi42 Tobi42
Kár...
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 03. 04. péntek 10:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4228272)
2022. 03. 04. péntek 10:53
Nem
#71   2022. 03. 04. péntek 10:53
X Törölt felhasználó (4228272)
Nem
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 03. 03. csütörtök 22:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1250882)
2022. 03. 03. csütörtök 22:33
Csinálod még most is?
#70   2022. 03. 03. csütörtök 22:33
X Törölt felhasználó (1250882)
Csinálod még most is?
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 03. 03. csütörtök 08:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4228272)
2022. 03. 03. csütörtök 08:46
Én azért hobbikurválkodtam, mert izgalmas a szerep. Felszabadító és önbizalomnövelő, hogy ezt is meg tudom csinálni, hogy a saját korlátaimat, félelmeimet le tudom győzni.
#69   2022. 03. 03. csütörtök 09:56
ondónyelő ondónyelő
Ez kegyetlenül izgalmas!
Kipróbálnám a nejemmel.
Vagy leaglább azt, hogy előttem megdugják, majd partyba vágjuk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 03. 03. csütörtök 08:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4228272)
2022. 03. 03. csütörtök 08:46
Én azért hobbikurválkodtam, mert izgalmas a szerep. Felszabadító és önbizalomnövelő, hogy ezt is meg tudom csinálni, hogy a saját korlátaimat, félelmeimet le tudom győzni.
#68   2022. 03. 03. csütörtök 08:46
X Törölt felhasználó (4228272)
Én azért hobbikurválkodtam, mert izgalmas a szerep. Felszabadító és önbizalomnövelő, hogy ezt is meg tudom csinálni, hogy a saját korlátaimat, félelmeimet le tudom győzni.
#67   2022. 03. 03. csütörtök 08:45
X Törölt felhasználó (4228272)
Én azért hobbikurválkodtam, mert izgalmas a szerep. Felszabadító és önbizalomnövelő, hogy ezt is meg tudom csinálni, hogy a saját korlátaimat, félelmeimet le tudom győzni.
#66   2022. 02. 26. szombat 21:56
X Törölt felhasználó (4237032)
Érdekes ez a dolog, hogy ki minek látja a prostit, szextárgynak vagy sem, és hogy milyen előítéletekből építkezve teszi fel egyáltalán a kérdést, hogy miért lesz valaki prostituált. Feszegessük picit. Van egy férfi, aki vágyik az érintésre, szexualitás örömére, sőt akár a barátnő feelingre is, de nincs olyan helyzetben, hogy ezt megkapja. Fáradtságos munkával megkeresi a pénzét, amit az örömlány egy kvázi láb szétnyitással el is vesz tőle. Természetesen itt nem a komoly szolgáltatást nyújtó elit lányokról beszélek. Ha bárki a prostit szextárgynak tekinti, tegyük fel itt a kérdést, hogy vajon ki is használ ki kicsodát? Ki az aktus tárgya, a nő, aki odaadja magát, vagy a férfi, aki ugyancsak odaadja magát (és mellé a pénzét)? Aztán vizsgáljuk tovább: a szexualitást és a szeretetéhség egy olyan alapvető igény és hajtóerő, ami nemcsak, hogy fontos szerepet tölt be az életben, hanem gyakorlatilag azt eredezteti és mozgatja. Fontosságban simán a rendszeres jó étkezés aktusával megegyező. Ha így tekintünk erre, egy prostituált szolgáltatása fontosságban hasonlítható egy szakácséhoz is. Vajon miért lesz valaki szakács? A kérdés költői, inkább kapcsoljunk a témához még egy fontos gondolatébresztőt: Mitől lesz tisztességes vagy tisztességtelen egy szolgáltatás? És hogy viszonyul egy prostituált szolgáltatása például egy kocsmáros, vagy trafikos szolgáltatlásához? Ezt vizsgálva, kit vennénk jobb szívvel feleségül, melyik az erkölcsösebb nőt: aki abból él, hogy rövid idejű testi és lelki örömöt árul, vagy aki ugyan ezt méregbe keverve árulja?
#65   2022. 02. 15. kedd 16:20
MrCelofan MrCelofan
Leszámítva a stricik által behálózott naivákat egyszerű a válasz pénzért. Nem ide sorolhatók a hobbikurvák, mert bár izgató eljátszani a szerepet de ők mégsem munka szerűen végzik csak izgalomból és vélhetően magasabban van a léc a kucsaftal szemben mint a profiknál. Aztán az hogy a pénz mire kell amiért csinálja már mindegy is. Van aki vagyonért, van aki adósságért, van aki gyerekeket nevel és úgy érzi ezzel tud minden körülményt összevetve a legtöbbet keresni. Nyilván nem hátrány ha élvezi is a munkáját, de ahogy beszélgettem velük nem fenékig tejfel a dolog. Sok normális és nagyon sok problémás faszi keresi fel őket. Az egyik örömlány ismerősöm úgy fogalmazta meg, hogy tele van a hócipője a sok rossz szexel és nagyon ritka a valóban élvezhető partner. Aki a fizetett szolgáltatáson mint szextárgyon túl látja a nőt is és igyekszik (képes is rá) őrőmet szerezni. Nem vetem meg azt aki fel akar belőle halmozni valamit, vagy költ dolgokra és élvezi az élet talán luxusabb dolgait. Mert bár valóban lófaszt sem viszünk a gödörbe magunkkal, de az odáig vezető utat sem mindegy hogy lukas biciklivel, cipővel vagy kényelmes és puccosan odabaszós (drága) verdában tesszük meg. (Félreértésre hajlamosak kedvéért nem az utolsó pár száz méterre gondolok.)
#64   2022. 02. 15. kedd 12:44
X Törölt felhasználó (4513812)
Pedig részemről majdem ez a helyzet. Persze annyi legyen, hogy ne kelljen számolgatni a hó végén, hogy kijöjj de valójában sosem törekedtem a meggazdagodásra. Leszarom. Azért hajtsam végig az életemet, hogy öreg koromra azt mondhassam, hurrá meg van az 500 millió! Nagy szart! Inkább élem az életemet és élvezem amit csak lehet kevesebből mint gyűjtsem a zsét és űljek rajta.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 02. 15. kedd 07:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4632112)
2022. 02. 15. kedd 07:06
Amilyen anyagias világban élünk, ahogy csak a külsőségek teret hódítanak. Így azt mondom van benne igazság bőven. Csak ilyenkor azért azt sajnálom ,hogy a legtöbb ilyen "feleség" már neveli a következő generációt. Kérdés így ők milyenek leszenek ha napi szinten ezt látják. Sajnos mi eléggé presztízs nép vagyunk és nagyon nehezen akarjuk ezt félre tenni. Ahogy kicsit oda figyelek a környezetemben igen tisztán látszik hogy a pénz nem számít szöveget el kell engedni.
#63   2022. 02. 15. kedd 09:25
X Törölt felhasználó (4632112)
Ha nem is nagyban de ott is az a lényeg ,hogy legyen pénze. Nem véletlen ,hogy ezen a környéken még nagyobb az arány ha villantasz egy ifost vagy béjemvével megjelensz el vannak ájulva.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 02. 15. kedd 08:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4491172)
2022. 02. 15. kedd 08:11
Szabolcs Megye valamelyik részéről nem valószínű, hogy látták az anyjuk munkásságát!
#62   2022. 02. 15. kedd 08:11
X Törölt felhasználó (4491172)
Szabolcs Megye valamelyik részéről nem valószínű, hogy látták az anyjuk munkásságát!
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 02. 15. kedd 07:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4632112)
2022. 02. 15. kedd 07:06
Amilyen anyagias világban élünk, ahogy csak a külsőségek teret hódítanak. Így azt mondom van benne igazság bőven. Csak ilyenkor azért azt sajnálom ,hogy a legtöbb ilyen "feleség" már neveli a következő generációt. Kérdés így ők milyenek leszenek ha napi szinten ezt látják. Sajnos mi eléggé presztízs nép vagyunk és nagyon nehezen akarjuk ezt félre tenni. Ahogy kicsit oda figyelek a környezetemben igen tisztán látszik hogy a pénz nem számít szöveget el kell engedni.
#61   2022. 02. 15. kedd 07:06
X Törölt felhasználó (4632112)
Amilyen anyagias világban élünk, ahogy csak a külsőségek teret hódítanak. Így azt mondom van benne igazság bőven. Csak ilyenkor azért azt sajnálom ,hogy a legtöbb ilyen "feleség" már neveli a következő generációt. Kérdés így ők milyenek leszenek ha napi szinten ezt látják. Sajnos mi eléggé presztízs nép vagyunk és nagyon nehezen akarjuk ezt félre tenni. Ahogy kicsit oda figyelek a környezetemben igen tisztán látszik hogy a pénz nem számít szöveget el kell engedni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 02. 14. hétfő 14:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4491172)
2022. 02. 14. hétfő 14:28
Beszélgettem egy k..., és azt mondta ahol élt nagy volt a szegénység, és ezért vágott bele, mert szerette csinálni és pénzt is kapott érte! Amit egyáltalán nem is szégyellt, hasonlatként a feleségeket mondta, hogy ők is pénzért csinálják!
#60   2022. 02. 15. kedd 06:12
X Törölt felhasználó (4652511)
circling
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 02. 14. hétfő 14:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4491172)
2022. 02. 14. hétfő 14:28
Beszélgettem egy k..., és azt mondta ahol élt nagy volt a szegénység, és ezért vágott bele, mert szerette csinálni és pénzt is kapott érte! Amit egyáltalán nem is szégyellt, hasonlatként a feleségeket mondta, hogy ők is pénzért csinálják!
#59   2022. 02. 15. kedd 06:11
X Törölt felhasználó (4652511)
circling
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 02. 14. hétfő 14:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4491172)
2022. 02. 14. hétfő 14:28
Beszélgettem egy k..., és azt mondta ahol élt nagy volt a szegénység, és ezért vágott bele, mert szerette csinálni és pénzt is kapott érte! Amit egyáltalán nem is szégyellt, hasonlatként a feleségeket mondta, hogy ők is pénzért csinálják!
#58   2022. 02. 14. hétfő 14:28
X Törölt felhasználó (4491172)
Beszélgettem egy k..., és azt mondta ahol élt nagy volt a szegénység, és ezért vágott bele, mert szerette csinálni és pénzt is kapott érte! Amit egyáltalán nem is szégyellt, hasonlatként a feleségeket mondta, hogy ők is pénzért csinálják!
#57   2022. 02. 14. hétfő 13:17
X Törölt felhasználó (4652511)
ja- tipikus eset smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 02. 09. szerda 16:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4513812)
2022. 02. 09. szerda 16:47
Szintén volt huszonévesen ilyen bartátnőm. Beadta, hogy valami éjjeli diszpécserszolgálatnál melózi de hamar lebukott. Ő egy kis vidéki faluból jött pestre és úgy gondolta, hogy sokkal könnyebben megszedi magát így mint ha alamizsnáért elmenne valami multihoz árúfeltöltőnek vagy hasonló szarság. Amúgy tökre megértem, főlega 2000-es évek közepén amennyi "jó" lehetőség volt akkoriban munka fronton... ami teszem hozzá azóta se sokat változott! Nem csoda, hogy többen az egyszerűbb utat választják. Utána még évekig jóban voltunk, majd hozzámant egy német milliomoshoz és kiköltözött. smile
#56   2022. 02. 10. csütörtök 21:03
sutzi sutzi
Annyira tipikus eset eljen
De mi van akkor, ha valaki éli az életét, igazából semmi sem hiányzik, majd negyvenes éveiben belevág....nem egy ilyen eset lehet
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 02. 09. szerda 16:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4513812)
2022. 02. 09. szerda 16:47
Szintén volt huszonévesen ilyen bartátnőm. Beadta, hogy valami éjjeli diszpécserszolgálatnál melózi de hamar lebukott. Ő egy kis vidéki faluból jött pestre és úgy gondolta, hogy sokkal könnyebben megszedi magát így mint ha alamizsnáért elmenne valami multihoz árúfeltöltőnek vagy hasonló szarság. Amúgy tökre megértem, főlega 2000-es évek közepén amennyi "jó" lehetőség volt akkoriban munka fronton... ami teszem hozzá azóta se sokat változott! Nem csoda, hogy többen az egyszerűbb utat választják. Utána még évekig jóban voltunk, majd hozzámant egy német milliomoshoz és kiköltözött. smile
#55   2022. 02. 09. szerda 16:47
X Törölt felhasználó (4513812)
Szintén volt huszonévesen ilyen bartátnőm. Beadta, hogy valami éjjeli diszpécserszolgálatnál melózi de hamar lebukott. Ő egy kis vidéki faluból jött pestre és úgy gondolta, hogy sokkal könnyebben megszedi magát így mint ha alamizsnáért elmenne valami multihoz árúfeltöltőnek vagy hasonló szarság. Amúgy tökre megértem, főlega 2000-es évek közepén amennyi "jó" lehetőség volt akkoriban munka fronton... ami teszem hozzá azóta se sokat változott! Nem csoda, hogy többen az egyszerűbb utat választják. Utána még évekig jóban voltunk, majd hozzámant egy német milliomoshoz és kiköltözött. smile
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Szexfüggő_férfi Szexfüggő_férfi
Nyitás ideje: 2018. 01. 03. szerda
Üzenetek: 114db
Utolsó üzenet: 2022. 03. 23. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!