Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Szeretem,ha a férfi élvezi a ha megdugom,mert a legnagyobb élvezet neki a prosztata orgazmus."
"De sajnos sokan nem merik kipróbálni."
"Isteni mindkét félnek"
"Ki s ki ,hogyan viszonyul a kényeztetéshez "
"nem tudom van e egyáltalán olyan lány akit érdekel ez"

Az eddigi hozzászólások

... 39 40 41 42 43 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#970   2012. 06. 24. vasárnap 15:31
X Törölt felhasználó (731322)
sziasztok.
A tegnap este kicsit mulattunk kettesben a párommal és a végén egy nagyot szeretkeztünk. Jó alaposan kipucoltam mindkét lyukát.Ezután be a halóba és alvás.Ma reggel kellemesen ébresztett,finoman szopta a farkamat miközben az újával seggem lyukát maszirozta. Észrevette hogy megébredtem,reám feküdt és halkan mondta hogy most jól meg fog dugni és márt nyomta is úját a beolajozott seggembe.Majd el durrantam.Oldalamra fektetett,jobb lábamat a vállára hejeztem.Egyik kezével a farkamat verte a másikkal pedig a vibrivel baszta a seggem.Nedves punciját a bal combomhoz dörzsölte. Nemkémélt,fojton mondogatta hogy az este nagyon jól érezte magát és most ezt meghálálja. Gyorsított a tempón míg a végén eléveztünk mind a ketten.Nagyon élvezetes játék számunkra. eljen
#969   2012. 05. 08. kedd 07:11
zsozs70 zsozs70
tetszik nekünk is
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 05. 08. kedd 00:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (839452)
2012. 05. 08. kedd 00:17
Mi a párommal játsszuk ezt a játékot is! Eleinte francia közben ujjazott 1 majd több ujjal, aztán jött a vibrije. Nagyon jó volt, így jött az ötlet hogy beruházzunk felcsatolhatósra. Meg is történt, és alkalomszerűen mikor mindketten erre vágyunk meg is dug vele. És a pláne, hogy mindketten nagyon élvezzük!! wink
#968   2012. 05. 08. kedd 00:17
X Törölt felhasználó (839452)
Mi a párommal játsszuk ezt a játékot is! Eleinte francia közben ujjazott 1 majd több ujjal, aztán jött a vibrije. Nagyon jó volt, így jött az ötlet hogy beruházzunk felcsatolhatósra. Meg is történt, és alkalomszerűen mikor mindketten erre vágyunk meg is dug vele. És a pláne, hogy mindketten nagyon élvezzük!! wink
#967   2012. 04. 16. hétfő 22:27
atat7 atat7
Húúúú, de jó Neked Globetroter. Megnyerted a főnyereményt. A legjobb Neked. wink Sexfan2, kösz, hogy megértesz. smile Asszem' következő csajszinál majd elmondom mi újság, ahogy Globetroter Te is tetted. Kösz a tanácsot.
#966   2012. 04. 16. hétfő 11:58
X Törölt felhasználó (731322)
Sziasztok.
Talán márt írtam de csak ismételni tudom önmagam,nálunk is nehezen indult be a popó ujjazás mivel a feleségem tartott tőle.nem tudom hogy miért.de most márt gyakran játsszuk azt hogy ö a fiú és jól megdugja a seggem.élvezünk is rendesen. wow1 .a hétvégén elkezdte maszkírozni a hátam baba olajjal.rám szolt hogy toljam ki a fenekem.gyengéden,finoman masszírozta az anusom.ujjazott miközben alám nyúlva kiverte.ezután következett a párom.élvezetes olyan valakivel csinálni aki tényleg szereti és élvezi.nagyon jó. eljen
#965   2012. 04. 15. vasárnap 21:41
X Törölt felhasználó (467170)
Megértem a helyzeteted én is hasonló cipőben járok...azzal a különbséggel,h. nekem van párom, de nem tud az ilyen irányú vágyaimról...
(Ez egy válasz atat7 üzenetére (2012. 04. 15. vasárnap 12:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 15. vasárnap 12:23
Sziasztok! Jó régóta egyedül csinálom magamnak a jót. smile ( Közvetlen prosztata ingerlést. )
Sajna eddig úgy gondoltam, hogy jesszus, homo kezdek lenni. A műbro ..... ki -ra már izgulok, de azért egy pasival ....... Úgy vagyok vele, mint Valaki írta, hogy farok jöhetne, pasi nélkül. smile ))
Tehát marad az, ami itt pár szerencsés embernek megadatott, hogy egy nővel, hiszen a szép lányokat, és a kopasz nunit imádom, szeretem.
Párkapcsolatom nincs egy ideje, mert nem merem megmondani a csajszinak, hogy mi újság, pedig most már kéne. Hát ezért jöttem ide. Szeretném, ha Valaki ezt olvassa, (hölgy) és érdeklem, (fényképet küldök) akkor taliznánk, dumcsi, aztán pedig megdugna. Hát, ennyi. Ezt is egy kicsit félve írtam ide.
Egyrészt mit szóltok Ti, eddigi hozzászólók, meg, hogy mások mit szólnak, családom se tud róla, szóval ez tőlem, most, egy bátor lépésnek számít, bár arc nélkül, csak egy kis bátorság. Bocs, ha sok voltam. Sziasztok. Várom a hölgy jelentkezését.
#964   2012. 04. 15. vasárnap 12:23
atat7 atat7
Sziasztok! Jó régóta egyedül csinálom magamnak a jót. smile ( Közvetlen prosztata ingerlést. )
Sajna eddig úgy gondoltam, hogy jesszus, homo kezdek lenni. A műbro ..... ki -ra már izgulok, de azért egy pasival ....... Úgy vagyok vele, mint Valaki írta, hogy farok jöhetne, pasi nélkül. smile ))
Tehát marad az, ami itt pár szerencsés embernek megadatott, hogy egy nővel, hiszen a szép lányokat, és a kopasz nunit imádom, szeretem.
Párkapcsolatom nincs egy ideje, mert nem merem megmondani a csajszinak, hogy mi újság, pedig most már kéne. Hát ezért jöttem ide. Szeretném, ha Valaki ezt olvassa, (hölgy) és érdeklem, (fényképet küldök) akkor taliznánk, dumcsi, aztán pedig megdugna. Hát, ennyi. Ezt is egy kicsit félve írtam ide.
Egyrészt mit szóltok Ti, eddigi hozzászólók, meg, hogy mások mit szólnak, családom se tud róla, szóval ez tőlem, most, egy bátor lépésnek számít, bár arc nélkül, csak egy kis bátorság. Bocs, ha sok voltam. Sziasztok. Várom a hölgy jelentkezését.
#963   2012. 04. 13. péntek 09:00
X Törölt felhasználó (840145)
Én nagyon szeretem, és szívesen is csinálom... Fincsi smile
#962   2012. 04. 12. csütörtök 21:48
X Törölt felhasználó (467170)
Nem hangzik rosszul....
(Ez egy válasz bitami üzenetére (2012. 03. 20. kedd 13:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 20. kedd 13:31
én egy pasit megdugni egyszer keményen crazya
#961   2012. 04. 07. szombat 04:54
Madtaxis Madtaxis
Húúúúúúúúúúúú de érdekes ,hogy ha valakinek ez tabu vagy egyből buzizik minek kattintott ide!!! Én azt tudom nyilatkozni ,hogy mindent lehet élvezni ha azzal élvezetet tudunk okozni! És azok akik ezt elítélik gondolom a posi nyalásra már okádnak pedig az is nagy élmény
#960   2012. 03. 20. kedd 21:46
X Törölt felhasználó (838984)
Sziasztok!
Új vagyok itt, de a téma minket is nagyon izgat.Röviden a történetünk:
Még a házasságunk elején, úgy 24 évvel ezelőtt (akkor ez még nagyon tabu volt) a párommal orális játszadozás közben eltévedtem, egy kicsit lejjebb is. először elszégyeltem magam, de mivel ő sem tiltakozott, sőt a hangokból ítélve tetszett neki folytattam a játékot. mivel nem volt negatív visszajelzés, így szépen lassan minden alkalommal "véletlenül eltévedtem" arra a tájékra is. Egy idő után már ő jelezte, hogy tévedjek már lejjebb. így ment ez egy darabig, amikor is az ujjacskáim is elkezdtek "eltévedni". Ez ellen sem volt kifogás, így ezt is szépen lassan rendszeressé tettük. Így lett egy ujjacskából kettő, és ekkor kezdődött az én kétkedésem, hogy akarom-e a folytatást. és mivel nem akartam (a mai napig nem tudok ész érveket, talán megijedtem attól, hogy ez nem természetes?) abba is maradt. De itt nincs vége a történetnek.
Kb 1 évvel ezelőtt, miután túlestem egy több hónapos betegségen, ami alatt szex sem volt, és az én párom hűen kitartott mellettem, úgy gondoltam fel kellene dobni az újra induló szexuális életünket.
És akkor újra elkezdtem lassan az eltévedéseket a nyelvemmel, aztán az ujjammal, majd ujjaimmal, és mivel ismét jó volt a fogadtatás, ezért folytattuk. Majd eljött a pillanat, hogy a párommal megbeszélve kipróbáltuk a vibrátoromat neki. Olyan volt, mint maga a vulkán, kitört, majd lüktetve vonaglott, és erre a látványra én is elélveztem. De nem akárhogyan, hanem spriccelve, amúgy keményen, életemben előszőr. És mivel ez ismét felizgatta, így együtt törtünk ki, és együtt játuk meg a legszebb csúcsokat. Azóta is amikor csak tehetjük, várjuk ezeket a pillanatokat, hogy megjárjuk a legszebb csúcsokat, hogy ha jönnek a mélységek, azokat is együtt tudjuk megjárni.
Azóta megvettük a felcsatisat, és még izgalmasabbá tettük a játékot.
#959   2012. 03. 20. kedd 13:58
bitami bitami
Még a végén szavadon foglak beka3
(Ez egy válasz 1feffelino üzenetére (2012. 03. 20. kedd 13:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 20. kedd 13:35
állok elébe honey
#958   2012. 03. 20. kedd 13:35
1feffelino 1feffelino VIP
állok elébe honey
(Ez egy válasz bitami üzenetére (2012. 03. 20. kedd 13:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 20. kedd 13:31
én egy pasit megdugni egyszer keményen crazya
#957   2012. 03. 20. kedd 13:31
bitami bitami
én egy pasit megdugni egyszer keményen crazya
(Ez egy válasz 1feffelino üzenetére (2012. 03. 20. kedd 09:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 20. kedd 09:19
mindegyik mást akar a nő férfit a férfi nőt
#956   2012. 03. 20. kedd 09:19
1feffelino 1feffelino VIP
mindegyik mást akar a nő férfit a férfi nőt
(Ez egy válasz bitami üzenetére (2012. 03. 20. kedd 08:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 20. kedd 08:41
én imádnám, de a párom nem pardon1 miért van ez mindig így? ha a pasi benne van akkor a csaj nincs, ha a csaj akkor a pasi :SSS
#955   2012. 03. 20. kedd 08:41
bitami bitami
én imádnám, de a párom nem pardon1 miért van ez mindig így? ha a pasi benne van akkor a csaj nincs, ha a csaj akkor a pasi :SSS
#954   2012. 03. 19. hétfő 17:44
zsozs70 zsozs70
mi szoktuk sőtt.
(Ez egy válasz négyesszex üzenetére (2012. 03. 19. hétfő 10:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 19. hétfő 10:28
Izgató dolog, amikor a párom a popsilyukam nyalja, bedugja a nyelvét, utána megujjaz. Először szopni szokott, aztán egyre lejjebb téved, nyalja a golyóim, aztán a popsimhoz ér. Nagyon jó érzés, amikor a nyelve hozzáér. Hanyatt fekszem, a lábaimat felemelem és úgy csinálja. Közben verem a farkam. A végén mindig megujjaz, igaz csak egy ujjal, de az is hatalmas jó érzés, amikor tövig bedugja, jó gyorsan ujjaz. Utána jólesik nagyon a dugás. Aki csak teheti vegye rá a párját, próbálja ki!!!
#953   2012. 03. 19. hétfő 14:42
ragazzo68 ragazzo68
Sziasztok. Tanácsot kérnék a higiéniai részével kapcsolatban,hogy lehet a legegyszerűbben megoldani?
#952   2012. 03. 19. hétfő 10:28
négyesszex négyesszex
Izgató dolog, amikor a párom a popsilyukam nyalja, bedugja a nyelvét, utána megujjaz. Először szopni szokott, aztán egyre lejjebb téved, nyalja a golyóim, aztán a popsimhoz ér. Nagyon jó érzés, amikor a nyelve hozzáér. Hanyatt fekszem, a lábaimat felemelem és úgy csinálja. Közben verem a farkam. A végén mindig megujjaz, igaz csak egy ujjal, de az is hatalmas jó érzés, amikor tövig bedugja, jó gyorsan ujjaz. Utána jólesik nagyon a dugás. Aki csak teheti vegye rá a párját, próbálja ki!!!
#951   2012. 03. 19. hétfő 09:41
kismadárka kismadárka
Engem nagyon izgat a dolog. Hatalmasat tudok élvezni amikor a seggemet ujjazzák!! Össze sem hasonlítható egy sima kielégüléssel!!!
 
... 39 40 41 42 43 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Aliszultan Aliszultan
Nyitás ideje: 2004. 09. 30. csütörtök
Üzenetek: 1770db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 25. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!