Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 3 napos tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 69 70 71 72 73 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#952   2012. 04. 18. szerda 08:10
Ragazza Ragazza
Sziasztok!
Mi is szoktunk ilyeneket csinálni , nekünk is a szauna - wellness a kedvenc helyünk a meztelenkedésre. Szoktunk menni néha az Oxigénbe a Naphegyre szauna szeánszokra és természetesen meztelenül szaunázunk. Vannak nagyon ízléses pihenőágyak amiket le lehet függönyözni plusz még fűtöttek is. Itt szeretünk henyélni szauna után. Egyszer itt simogattam a párom punciját , persze elhúztuk a függönyt de azért nem teljesen hagytunk réseket . Az arra járók meg a medencében lubickolók nézhették a mi kis műsorunkat. Számunkra nagyon izgalmas volt hogy megleshetnek bennünket és voltak is érdeklődők smile A párom puncija jó nedves lett.
#951   2012. 04. 18. szerda 07:29
X Törölt felhasználó (751064)
Sziasztok mi is szeretünk otthon meztelenkedni.A múlt évben történt, hogy kint ücsörögtünk az erkélyen.A nejemen egy hosszú fehér póló volt, aminek az alsó része elég bő volt ahhoz, hogy a lábát fel tudja tenni az én székem ülőkéjének peremére, és a combjai meg a puncija a reggeli napsütést élvezzék.Épp kávéztunk.Szemben levő garázs épülethez ekkor ért oda egy fiatal pár.Az autójukért jöttek, indultak valahova.Abból a szögből pont oda lehetett látni hozzánk.Nejem későn kapcsolt, és szerintem biztos meglátták a nuniját.Kicsit el is pirult a lelkem.
Engem nem zavart a dolog,főleg hogy a hölgy is látta,aki igen szexi volt.Remélem lesz ilyen élményben még részünk,vagy mi látunk hasonlót. vigyor0
#950   2012. 04. 17. kedd 18:14
zsozs70 zsozs70
össze kellet volna hozni egy négyest
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 17. kedd 09:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (839925)
2012. 04. 17. kedd 09:59
Sziasztok. Mi is nagyon szeretünk otthon meztelenkedni, vagy a szaunában egy jó wellnessben ,de a természetben is. Pár hete voltunk Sopronban a Fagusban. Ott két szobához van egy balkon. Mi elhúzott függönynél meztelenkedtünk a szobában. Pihentünk, közben szeretkeztünk a párommal. Egyszer, mikor éppen a férjem kényeztetett észrevettem , hogy a balkonon beszélget a szomszéd szobából egy pár. Közben be-be néztek hozzánk. Nagyon izgatott a dolog. Még nedvesebb lettem. Férjem is észrevette , hogy társaságunk van. Még közelebb mentünk az ágyban és elkezdtünk előttük szeretkezni. Nagyon izgalmas volt. Végignézték , egészen a kielégülésig. Ránk mosolyogtak és bementek a szobájukba. A hangokból ítélve ők is egy jót szeretkeztek. Mivel nagyon fáradtak voltunk nem lestük meg őket. Vacsoránál egymásra mosolyogtunk . Ennyi volt. smile
#949   2012. 04. 17. kedd 09:59
X Törölt felhasználó (839925)
Sziasztok. Mi is nagyon szeretünk otthon meztelenkedni, vagy a szaunában egy jó wellnessben ,de a természetben is. Pár hete voltunk Sopronban a Fagusban. Ott két szobához van egy balkon. Mi elhúzott függönynél meztelenkedtünk a szobában. Pihentünk, közben szeretkeztünk a párommal. Egyszer, mikor éppen a férjem kényeztetett észrevettem , hogy a balkonon beszélget a szomszéd szobából egy pár. Közben be-be néztek hozzánk. Nagyon izgatott a dolog. Még nedvesebb lettem. Férjem is észrevette , hogy társaságunk van. Még közelebb mentünk az ágyban és elkezdtünk előttük szeretkezni. Nagyon izgalmas volt. Végignézték , egészen a kielégülésig. Ránk mosolyogtak és bementek a szobájukba. A hangokból ítélve ők is egy jót szeretkeztek. Mivel nagyon fáradtak voltunk nem lestük meg őket. Vacsoránál egymásra mosolyogtunk . Ennyi volt. smile
#948   2012. 04. 17. kedd 08:53
exhi1 exhi1
Már idén is volt olyan idő amikor egy kis kora délutáni meztelen napozást meglehetett ejteni az erkélyen, én már megtettem és nagyon jólesett.
#947   2012. 04. 15. vasárnap 18:46
Demona Demona VIP Admin
Lassacskán idén is itt a jó idő s egyre több ruhadarabot csalogatnak le rólunk a nap sugarai, aki nem fázós azon talán már nem is maradt semmi wink
#946   2012. 04. 15. vasárnap 15:34
X Törölt felhasználó (463383)
Kellemes a szobában az erkély előtt napozni!
#945   2012. 04. 15. vasárnap 14:26
zsozs70 zsozs70
hát olyan tetstel amilyen neked van ez el is várható
#944   2012. 04. 15. vasárnap 09:00
Andika0914 Andika0914
mindig meztelenül vagyok otthon smile
#943   2012. 04. 14. szombat 15:25
X Törölt felhasználó (421345)
Szeretnék egyszer egy városban ruhátlanul sétálni. Állítólad Franciaországban van egy ilyen város. Szívesen elmennék oda, de Bp-en is jó lenne. Ki tart velem. Ha lennénk oáran talán dutyiban se végeznénk.
#942   2012. 04. 14. szombat 14:10
zsozs70 zsozs70
szeretsz is vagy mersz is akárhol föleg otthon??vagy nudin
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 14. szombat 09:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2012. 04. 14. szombat 09:21
Igen.. szeretek.. de akkor az igazi.. ha ott az a férfi.. akinek az agyát tudom húzni.....
#941   2012. 04. 14. szombat 09:21
X Törölt felhasználó (805295)
Igen.. szeretek.. de akkor az igazi.. ha ott az a férfi.. akinek az agyát tudom húzni.....
#940   2012. 04. 13. péntek 21:20
Tomi973 Tomi973
A legcsodálatosabb nő vagy itt!
Veled fantasztikus lehet meztelenkedni! smile
(Ez egy válasz pina noire üzenetére (2012. 03. 07. szerda 10:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 07. szerda 10:46
A témához visszakanyarodva én magam imádok otthon meztelenül jönni menni nyilván szigorúan a privát szférán belül, de azt gondolom, hogy még egy pucér vagy egy tangás telefonálás az erkélyen belefér és nem polgárpukkasztó. Lakáson belül szeretem és igénylem a simogatást és az érintést és kimondottan tetszik ha a mindenkori partneremnek csak úgy feláll a farka. Aztán ha úgy tartja kedve max rámspriccel . . ..) attól kész vagyok.
#939   2012. 04. 13. péntek 13:44
Csúnya Csúnya
Nárciusban volt egy egészen meleg nap. A kertben levetkőztünk barátommal és napoztunk. Elfelejtettük bezárni a kaput és egyszercsak jöttek az ismerőseink, akik látták a kocsinkat a ház előtt. Elkezdtem kapkodni a ruháimat, mire megnyugtattak, hogy semmi pánik, szívesen csatlakoznak hozzánk. Érdekes, hogy eddig meg sem említettem nekik a témát, azt hittem, hogy prűdek. Nagyon jó party volt. Várjuk a jó időt.
#938   2012. 03. 08. csütörtök 16:26
huszasokklubja huszasokklubja
Nyugi az előtte lévő napokban volt program bőven, csak nekem már elég volt belőle, mondjuk úgy, hogy inkább a barátaim voltak egy kicsit túlbuzgok smile
#937   2012. 03. 08. csütörtök 16:09
huszasokklubja huszasokklubja
A legjobb dolog nyáron meztelenül sétálgatni otthon, imádok így sziesztázni smile De érdekes, mások előtt nem szívesen mutogatom magam, kivéve persze ha éppen van barátnőm, az más.
Volt már kellemetlen szituációm ezzel kapcsolatban, nem csak otthon szoktam meztelenül sétálgatni hanem ha úgy tartja kedvem nyaralás közben is, tavaly történt, hogy kibéreltünk egy apartmant pár barátommal, ők kitaláltak maguknak egy egész napos programot de én nem tartottam velük inkább a bérelt házban maradtam, és ha már egyedül vagyok gondoltam egy kicsit meztelenkedem, jól eső érzés volt. Egészen addig amíg be nem kopogtatott a ház tulaja, csak nem az ajtón hanem az ablakon keresztül( a zárban felejtettem a kulcsot véletlenül). Ráadásul pont az ablak előtt sétáltam, igaz a függöny valamennyire el volt húzva, de volt egy kis terület ami nem volt fedett és pont be lehetett látni rajta. Bekopogott, megfordultam smile Ott álltam egy 40-50 év közötti nő előtt teljesen meztelenül, mondanom sem kell egy kicsit zavarban voltam, és természetesen a hölgy is. Hozzáteszem elég méretes szerszámom van amit egyébként később (pár nap múlva) halkan meg is jegyzett, hozzátette, hogy ő még nem látott ekkorát smile Nem teljesen ezekkel a szavakkal de erre utalt. Lehet, neki "nagy" élmény volt, nekem kevésbé.... akkor zavart az eset pedig nem vagyok prüd... igaz utólag már csak mosolygok az egészen smile
#936   2012. 03. 07. szerda 16:58
zsozs70 zsozs70
teljesen igazad van.nálunk igy megy
(Ez egy válasz pina noire üzenetére (2012. 03. 07. szerda 10:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 07. szerda 10:46
A témához visszakanyarodva én magam imádok otthon meztelenül jönni menni nyilván szigorúan a privát szférán belül, de azt gondolom, hogy még egy pucér vagy egy tangás telefonálás az erkélyen belefér és nem polgárpukkasztó. Lakáson belül szeretem és igénylem a simogatást és az érintést és kimondottan tetszik ha a mindenkori partneremnek csak úgy feláll a farka. Aztán ha úgy tartja kedve max rámspriccel . . ..) attól kész vagyok.
#935   2012. 03. 07. szerda 10:58
X Törölt felhasználó (819867)
nem attól én lennék kész worship nyes
(Ez egy válasz pina noire üzenetére (2012. 03. 07. szerda 10:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 07. szerda 10:46
A témához visszakanyarodva én magam imádok otthon meztelenül jönni menni nyilván szigorúan a privát szférán belül, de azt gondolom, hogy még egy pucér vagy egy tangás telefonálás az erkélyen belefér és nem polgárpukkasztó. Lakáson belül szeretem és igénylem a simogatást és az érintést és kimondottan tetszik ha a mindenkori partneremnek csak úgy feláll a farka. Aztán ha úgy tartja kedve max rámspriccel . . ..) attól kész vagyok.
#934   2012. 03. 07. szerda 10:46
pina noire pina noire
A témához visszakanyarodva én magam imádok otthon meztelenül jönni menni nyilván szigorúan a privát szférán belül, de azt gondolom, hogy még egy pucér vagy egy tangás telefonálás az erkélyen belefér és nem polgárpukkasztó. Lakáson belül szeretem és igénylem a simogatást és az érintést és kimondottan tetszik ha a mindenkori partneremnek csak úgy feláll a farka. Aztán ha úgy tartja kedve max rámspriccel . . ..) attól kész vagyok.
#933   2012. 03. 06. kedd 21:38
Demona Demona VIP Admin
Otthon az az, lakásunk ahova rendszeresen hazajárunk és annak közvetlen környezete.,gondolom zavart2

Azt, hogy ki hogyan viseli a meztelen emberek látványát, naturista létesítményekben, eszmecseréjét folytassátok /nudisták-naturisták téma/ helyen: Katt ide!
 
... 69 70 71 72 73 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Egyip Tomi Egyip Tomi
Nyitás ideje: 2005. 05. 29. vasárnap
Üzenetek: 2352db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 10. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!