Rossz szexuális élet folytatása vagy szexmentes élet?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#41   2018. 10. 13. szombat 18:03
X Törölt felhasználó (2704462)
Nem ismerem a körülményeidet. Én az átlagos (egészséges, átlagosan csúnya, potens, alsó középosztálybeli (agglomerációs családi ház, használt Volkswagen) férfiember szemszögéből írtam, tapasztalatból. Lehetnek olyan körülmények, amelyek lehetetlenné teszik a szexet, de - szerencsére - nem ez az általános. Ha te ilyen körülmények között élsz (pl. testi fogyatékosság), akkor sajnállak, hogy marad az autoszexualitás (és csak akkor sajnállak igazán, ha abban is akadályozva vagy), de egy átlagos férfi számára nincs rosszabb, mint a szexmentesség.
(Ez egy válasz alegszarabb üzenetére (2018. 10. 13. szombat 14:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 10. 13. szombat 14:18
sassari: "Minden jobb, mint a szexmentesség." Örülök, hogy tökéletes az életed, de azért annyi együttérzés lehetett volna benned, hogy ezt így, ide, nem írod le! A feltételezésed pedig abból az illúzióból indult, hogy a szex jó. Persze az, a gond, hogy nem mindnekinek. Épp ez a dilemmám: szexmentesség vagy kudarcok? Plusz a bónuszok: az érzés, hogy mindenki jobb nálam. A suttyó, ostoba parasztoktól kezdve a nőket erőszakoló rémekig. Jobban, gyorsabban, tovább csinálják - mert ők megérdemlik, mert ők megkapták ezt az élettől.
Épp emiatt nem vagyok biztos az "igazadban" - szex nélkül vagy szexuális kudarcokkal és feszültséggel tovább élni, nyomorékként?
#40   2018. 10. 13. szombat 16:20
X Törölt felhasználó (3715492)
Leirtam. Ha nem erted az a te bajod.
(Ez egy válasz alegszarabb üzenetére (2018. 10. 13. szombat 14:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 10. 13. szombat 14:14
És akkor most személyre szólóan!
mezcsorgato: Úgy látom, az olvasás-értelmezés még mindig nem az erősséged. Írtam, hogy orvosokhoz jártam, gyakorlatokat végeztem, gyógyszereket szedtem Abban nem vagyok biztos, hogy ezt is említettem-e, de akkor most, biztos, ami biztos: 10 éve keresem a megoldást. Ami nyilván nem létezik. Épp ezért hülyeség, amit írsz (segítek: "Vannak emberek akik a megoldasokat keresik a "ha az elet citrommal kinal csinalj belole limonadet" fajta, azok talalnak is." wink
Légy kedves, írd le, miért vagyok különleges? Persze, az vagyok, a gond csak az, hogy a lehető legnegatívabb értelemben. Ja, és ha már itt tartunk: még mit találtam ki a gondom mellé? Olyn megnyugtató, hogy valaki így "ismeri" életemet!

BpSrác36: Ne játszd a pszichológust, nagyon rosszul áll! Értelemszerűen a komentem első része neked (is) íródott leginkább!
És az "irányod" rossz. Azért nem vagyok sikeres, mert egy ilyen, elemi természetű, nonszensz, alap frusztrációval lettem gazdagabb.

Vulvofil, dehogy kíméllek meg a választól! És ne haragudj, de ezzel a kommenteddel elnyerted a nap hülyéje címet!
Te azt gondolod, hogy a lelki fejlődés megoldja a gondokat? Úgy hiszed, hogy az optimizmus betegségeket pusztít el?
Nonszensz. Egyáltalán, milyen fejlődésről is beszélünk? Tudod, nem voltam én mindig ilyen! Aztán megkaptam ezt az ajándékot és - nem tagadom- szépen elindultam a lejtőn. Nyilván, amikor bezárultak előttem ajtók, amelyek a gyógyulás apró reményével kecsegtettek, "felgyorsultam". Viszont azt nem tagadom, hogy a személyiségem negatív irányba történő "visszafejlődése" valóban megtörtént - számodra a gond az csupán az, hogy a hipotéziseddel ellentétben a folyamat ellenkező irányú volt!
"a topic indító úgy képzeli, hogy...amit ő nem tud az nincs, amit nem tud elképzelni az lehetetlen. " Nem látod az öngólt? Te felvázoltad a gyógyulással kapcsolatos lehetőségedet (amit én próbáltam és nem ment), de ennek ellenére ösztönösen és görcsösen ragaszkodsz a butaságodhoz? Érzed a paradoxont?
De én nem haragszok az ostobaságodon, hiszen akinek nincs problémája, nyilván nem tud segíteni és természetes, hogy ilyeneket ír!

darita: Honann gondolod, hogy jól érzem magam? Problémamentes életedben értelemszeűren nem ismered az empátia fogalmat - épp ezért evidens, hogy a tehetetlenségemből adódó megkeseredettséget illúziónak látod. Hiszen, ahogy írtam, gondod nincs.
Barátnőt pedig (már) nem akarok. Ilyen élményekkel, emlékekkel nem is lehetne (prostituáltakohoz járok és igen, fontos lenne/lett volna számomra náluk is telejsíteni).
#39   2018. 10. 13. szombat 14:18
alegszarabb alegszarabb
sassari: "Minden jobb, mint a szexmentesség." Örülök, hogy tökéletes az életed, de azért annyi együttérzés lehetett volna benned, hogy ezt így, ide, nem írod le! A feltételezésed pedig abból az illúzióból indult, hogy a szex jó. Persze az, a gond, hogy nem mindnekinek. Épp ez a dilemmám: szexmentesség vagy kudarcok? Plusz a bónuszok: az érzés, hogy mindenki jobb nálam. A suttyó, ostoba parasztoktól kezdve a nőket erőszakoló rémekig. Jobban, gyorsabban, tovább csinálják - mert ők megérdemlik, mert ők megkapták ezt az élettől.
Épp emiatt nem vagyok biztos az "igazadban" - szex nélkül vagy szexuális kudarcokkal és feszültséggel tovább élni, nyomorékként?
#38   2018. 10. 13. szombat 14:14
alegszarabb alegszarabb
És akkor most személyre szólóan!
mezcsorgato: Úgy látom, az olvasás-értelmezés még mindig nem az erősséged. Írtam, hogy orvosokhoz jártam, gyakorlatokat végeztem, gyógyszereket szedtem Abban nem vagyok biztos, hogy ezt is említettem-e, de akkor most, biztos, ami biztos: 10 éve keresem a megoldást. Ami nyilván nem létezik. Épp ezért hülyeség, amit írsz (segítek: "Vannak emberek akik a megoldasokat keresik a "ha az elet citrommal kinal csinalj belole limonadet" fajta, azok talalnak is." wink
Légy kedves, írd le, miért vagyok különleges? Persze, az vagyok, a gond csak az, hogy a lehető legnegatívabb értelemben. Ja, és ha már itt tartunk: még mit találtam ki a gondom mellé? Olyn megnyugtató, hogy valaki így "ismeri" életemet!

BpSrác36: Ne játszd a pszichológust, nagyon rosszul áll! Értelemszerűen a komentem első része neked (is) íródott leginkább!
És az "irányod" rossz. Azért nem vagyok sikeres, mert egy ilyen, elemi természetű, nonszensz, alap frusztrációval lettem gazdagabb.

Vulvofil, dehogy kíméllek meg a választól! És ne haragudj, de ezzel a kommenteddel elnyerted a nap hülyéje címet!
Te azt gondolod, hogy a lelki fejlődés megoldja a gondokat? Úgy hiszed, hogy az optimizmus betegségeket pusztít el?
Nonszensz. Egyáltalán, milyen fejlődésről is beszélünk? Tudod, nem voltam én mindig ilyen! Aztán megkaptam ezt az ajándékot és - nem tagadom- szépen elindultam a lejtőn. Nyilván, amikor bezárultak előttem ajtók, amelyek a gyógyulás apró reményével kecsegtettek, "felgyorsultam". Viszont azt nem tagadom, hogy a személyiségem negatív irányba történő "visszafejlődése" valóban megtörtént - számodra a gond az csupán az, hogy a hipotéziseddel ellentétben a folyamat ellenkező irányú volt!
"a topic indító úgy képzeli, hogy...amit ő nem tud az nincs, amit nem tud elképzelni az lehetetlen. " Nem látod az öngólt? Te felvázoltad a gyógyulással kapcsolatos lehetőségedet (amit én próbáltam és nem ment), de ennek ellenére ösztönösen és görcsösen ragaszkodsz a butaságodhoz? Érzed a paradoxont?
De én nem haragszok az ostobaságodon, hiszen akinek nincs problémája, nyilván nem tud segíteni és természetes, hogy ilyeneket ír!

darita: Honann gondolod, hogy jól érzem magam? Problémamentes életedben értelemszeűren nem ismered az empátia fogalmat - épp ezért evidens, hogy a tehetetlenségemből adódó megkeseredettséget illúziónak látod. Hiszen, ahogy írtam, gondod nincs.
Barátnőt pedig (már) nem akarok. Ilyen élményekkel, emlékekkel nem is lehetne (prostituáltakohoz járok és igen, fontos lenne/lett volna számomra náluk is telejsíteni).
#37   2018. 10. 13. szombat 14:00
alegszarabb alegszarabb
Én abban hiszek, hogy vannak emberek, akiket az élet gyűlöl. Akiket mindenben, mindenho gátol. Sajnos én is ilyen áldozat vagyok - mégis, mi más magyarázná, hogy én ezt kaptam, úhy, hogy nem bántottam senkkit? A feleségüket megcsalók, erőszakolól, jellem- és gerinctelen alakok pedig vidáman élik életüket és kefélnek orrba-szájba?
Az élet úgy döntött, vesztes leszek.

Többen felhoztátak az álazatot, a gőgöt. Kérdem én: miért legyek alázatos olyanokkal, akik nem törődnek velem (itt: figyelmen kívül hagyják a kérdést)? Ti is csalódottak lennétek, ha megkérdeznétek a húsleves receptjét, erre mindenki a gulyásét írná le. Abban nyilván sáros vagyok, hogy nem a legfinomabban válaszoltam. De miért tegyem? Ha nem a kérdésre válaszooltok, plusz milliószor hallott klisékről van szó olyan emberek szájából, akik nem ismerik a problémát mégis megakarják oldani? A véleményem és reakcióim tapasztalatból születtek. Ez nem gőg, pusztán az irreleváns ostobaságotok miatt született ingerült válasz.
#36   2018. 10. 09. kedd 22:22
X Törölt felhasználó (2704462)
A szexmentességgel az a baj, hogy jobb esetben aszexuálissá, rosszabb esetben autoszexuálissá változtat. Aszexuálisból még lehetsz normális nemi életet élő valaki. Az autoszexualitásból viszont soha nem lehet teljesen kigyógyulni. Az önkielégítés fantáziavilágát hosszú távon egyetlen párkapcsolat sem pótolhatja. Minden jobb, mint a szexmentesség.
#35   2018. 10. 09. kedd 08:07
X Törölt felhasználó (465100)
Nem támadta senki, többnyire a segíteni próbálók a kezüket nyújtották azzal a szándékkal, hogy kelljen fel és járjon, de a válasz az volt, hogy jó neki ott a dagonyában, hagyják őt békén. Békén hagyjuk. A tanulság annyi, hogy a járáshoz nem elég a láb, egy szándék is kell a használatára, és meg is kell tanulni hogyan kell használni. smile

Az alázat kapcsán nem mondasz nekem ellent, gyakorlatilag ugyan azt bontod ki. Viszont semminek így az alázatnak sem része mások magunk elé engedése saját fontossági sorrendünkben. Aki magát nem szereti másokat sem tud szeretni.
Hiába gondolok másra, az úgysem lesz jó annyira, mintha elfogadom a másik gondolatát. smile
A szeretet nem egyszerűen annyit tesz, jót akarni valakinek, hanem úgy akarni a jót, ahogy neki jó.

Konkrétan pl. elfogadom a gyorstüzelő olvtársunkat ahogy van minden ostobaságával együtt és azt kívánom neki, hogy világosodjon meg, és vesse le a problémáit. Ha nem hagyja, hogy segítsünk, hát nem hagyja.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 10. 09. kedd 00:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (848234)
2018. 10. 09. kedd 00:38
Én nem mondtam, hogy bárki is támadta volna, ő viszont annak élte meg és kritikával válaszolt a neki segíteni próbáloknak Amit pedig az alázatról írtál az az alázat negatív aspektusa, én nem erre gondoltam. Én arra gondoltam, hogy az alázat tisztelet másokkal szemben, amikor nem magadra gondolsz, hanem a másikat magad elé helyezed. Az alázat igaz önismeretből fakad, mely megóv az elbizakodottságtól. Ellentéte a gőg. Amit nála igen erősen éreztem.
#34   2018. 10. 09. kedd 00:38
X Törölt felhasználó (848234)
Én nem mondtam, hogy bárki is támadta volna, ő viszont annak élte meg és kritikával válaszolt a neki segíteni próbáloknak Amit pedig az alázatról írtál az az alázat negatív aspektusa, én nem erre gondoltam. Én arra gondoltam, hogy az alázat tisztelet másokkal szemben, amikor nem magadra gondolsz, hanem a másikat magad elé helyezed. Az alázat igaz önismeretből fakad, mely megóv az elbizakodottságtól. Ellentéte a gőg. Amit nála igen erősen éreztem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 10. 08. hétfő 08:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (465100)
2018. 10. 08. hétfő 08:40
Nem támadja senki, így a visszatámadás is értelmetlen.

Az alázat az egyik legfélreértettebb fogalom. Annyit jelent, hogy elfogadom, ami van, és háttérbe szorítom a kognitív disszonanciát, azt a késztetést, hogy az önmagamról gondoltak fölülírják a tényeket.

Nos a topic indító úgy képzeli, hogy körülötte forog a világ, és amit ő nem tud az nincs, amit nem tud elképzelni az lehetetlen. smile Amíg ebből a helyzetből nem emeli ki magát, addig a testszintű tünetek maradnak. Ha neki ez fontos az önazonossághoz, akkor kénytelen lesz lemondani a szexről és a kapcsolatokról.

Csont egyszerűen a kérdés annyi, hogy hajlandó-e vállalni a lelki fejlődés fájdalmat, az életét keserítő tünetek elmúlásáért, vagy nem.

Kedves topic indító, ezt s hozzászólást nem neked írtam, kímélj meg a válaszodtól! smile
#33   2018. 10. 08. hétfő 08:58
darita darita
Egyébként szerintem abszolút nem kell aggódnod a szexuális életed miatt.
Egy normális nőt ezzel a mentalitással sokkal előbb rávennél a csoportos öngyilkosságra, mint a szexre.
Én legalábbis az első három perc után menekülnék tőled.
Azért merem ezeket ilyen nyiltan leírni, mert a jelenlegi állapotodnál mélyebbre már úgysem süllyedhetsz.
Te te úgyis így érzed jól magad...
#32   2018. 10. 08. hétfő 08:40
X Törölt felhasználó (465100)
Nem támadja senki, így a visszatámadás is értelmetlen.

Az alázat az egyik legfélreértettebb fogalom. Annyit jelent, hogy elfogadom, ami van, és háttérbe szorítom a kognitív disszonanciát, azt a késztetést, hogy az önmagamról gondoltak fölülírják a tényeket.

Nos a topic indító úgy képzeli, hogy körülötte forog a világ, és amit ő nem tud az nincs, amit nem tud elképzelni az lehetetlen. smile Amíg ebből a helyzetből nem emeli ki magát, addig a testszintű tünetek maradnak. Ha neki ez fontos az önazonossághoz, akkor kénytelen lesz lemondani a szexről és a kapcsolatokról.

Csont egyszerűen a kérdés annyi, hogy hajlandó-e vállalni a lelki fejlődés fájdalmat, az életét keserítő tünetek elmúlásáért, vagy nem.

Kedves topic indító, ezt s hozzászólást nem neked írtam, kímélj meg a válaszodtól! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 10. 08. hétfő 00:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (848234)
2018. 10. 08. hétfő 00:08
Érdekes, amikor vissza kell támadni akkor mindjárt nem vagy depressziós és ha az érdeked úgy kívánja gyönyörűen meg tudod védeni magad. Látod, ez a gyanús az egészben. Akinek az önbecsülése a padlón van az általában ennél sokkal alázatosabb. Én pl ha ennyi egyértelmű választ kaptam volna különböző emberektől, akik nagyjából mind azt mondják és mind azt érzik felőled hát szerintem biztos nem mernék így visszatámadni és még akkor is elfogadnám a véleményüket ha nem értenék 100%ban együtt vele. Nekünk hozzáteszem baromira nem az a feladatunk, hogy tippelgessünk vajon neked mi a fene bajod lehet, vajon miért éled meg a saját életedet ilyen szarul. Azért éled meg ilyen szarul mert szarul akarod megélni és ebből nem engedsz, már annyira hozzád nőtt a probléma, hogy szerintem legbelül nem is akarsz szabadulni tőle. És jól mondta itt vki, neked a gyorstüzelés a legkisebb problémád.
#31   2018. 10. 08. hétfő 00:08
X Törölt felhasználó (848234)
Érdekes, amikor vissza kell támadni akkor mindjárt nem vagy depressziós és ha az érdeked úgy kívánja gyönyörűen meg tudod védeni magad. Látod, ez a gyanús az egészben. Akinek az önbecsülése a padlón van az általában ennél sokkal alázatosabb. Én pl ha ennyi egyértelmű választ kaptam volna különböző emberektől, akik nagyjából mind azt mondják és mind azt érzik felőled hát szerintem biztos nem mernék így visszatámadni és még akkor is elfogadnám a véleményüket ha nem értenék 100%ban együtt vele. Nekünk hozzáteszem baromira nem az a feladatunk, hogy tippelgessünk vajon neked mi a fene bajod lehet, vajon miért éled meg a saját életedet ilyen szarul. Azért éled meg ilyen szarul mert szarul akarod megélni és ebből nem engedsz, már annyira hozzád nőtt a probléma, hogy szerintem legbelül nem is akarsz szabadulni tőle. És jól mondta itt vki, neked a gyorstüzelés a legkisebb problémád.
(Ez egy válasz alegszarabb üzenetére (2018. 10. 07. vasárnap 02:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 10. 07. vasárnap 02:15
mezcsorgato: "lehetetlen nincs pedig csak tehetetlen". Ezt tipikusan azok mondják, akiknek nincsenek problémáik.

Vulvofil: Olvasás-értelmezés? HA elolvasnád a topic leírást (=a történetemet), talán felfognád, hogy az elmúlt években küzdöttem. Kipróbáltam mindent. Semmi eredmény. Mit gondolsz, miért vagyok pesszimista? Miért vagyok kiábrándult? Miért NEM vagyok már elszánt a problémám megoldására?
Nem lehet kijönni belőle. Nekem nem. Lásd a történetem. Te nyilván nem tudsz ebbe belegondolni, mert valódi problémád nincs. Valamint azt írod, hogy "létezhet olyan aki többet és/vagy mást tud". Nem gondolod, hogy ez fordítva is igaz? Létezhet olyan valaki, aki a te nevetséges optimizmusod helyett a valóságot látja, ahol nincs happy end?

darita: Ismétlem: olvasás-értelmezés. A topicban nem írtam, hogy "oldjuk meg a problémám!". A topicban azt írtam, illetve kérdeztem, hogyan tovább?

BpSrác36: Olvasás-értelmezés. Voltam szakembernél, nem is egynél, éveken keresztül. És hiszed vagy sem, ez okozta a "hozzáállásomat".

Gabriel_Grey: Hm, nem is tudom, írtam-e, hogy voltam több szakembernél?
Ha annyi pénzem lene, ahányszor hallottam a "lelki eredetű" bullshit-et, már milliomos lennék. És teljesen nyilvánvaló, hogy így lehet, sőt kifejezetten könnyű párt találni! Továbbá az is evidens, hogy a nőknek teljesen elég ha megujjazzák, kinyalják őket, a csúnya, gonosz, vaginális izgatást meg undorítónak és szükségtelennek tartják ugye?
Nonszensz.

Greyjoy:A rossz hír számodra az, hogy nem vagyok meleg.
A jó hír viszont az, hogy neked sikerült az első értelmes választ összehoznod, gratula! Végre valaki, aki felfogta a kérdést és képes volt arra válaszolni.
Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy nálad is rezgett a léc. Pl.: persze, vannak más problémáim, egyszerűen azért, mert ez az átok teljesen tönkretette azt a minimális önbecsülésemet is - teljesen evidens, hogy "mindenhez szarul állok hozzá". Erre te reflexből írhatod, hogy másnak is van problémája, de el kell, hogy keserítselek: az nem számít igazi gondnak, hogy teszem azt, te szereted a kutyapózt, míg a partnered nem, ezért sajnos nem csináljátok eleget. Majd ha "helyet cserélünk" és néhány hónap után öngyilkos akarsz majd lenni (vagy leszel), megtapasztalod az igazi (szexuális) problémákat az életben!
#30   2018. 10. 07. vasárnap 16:37
X Törölt felhasználó (465100)
Hagyjuk rá!
#29   2018. 10. 07. vasárnap 16:29
Caracas79 Caracas79
Rögeszme és egocentrizmus.Rabolod mások idejét.
#28   2018. 10. 07. vasárnap 09:36
X Törölt felhasználó (3715492)
Olvasd csak el megegyszer a hozzaszolasomat azt illetoen, hogy nincs problemam. Mindenkinek van problemaja. A kerdes az hogyan kezelik. Vannak emberek akik a megoldasokat keresik a "ha az elet citrommal kinal csinalj belole limonadet" fajta, azok talalnak is. Meg van a te fajtad, akik a problema megletetol erzik magukat kulonlegesnek. Csak figyelmet akarnak ezert aztan felfujjak az apro problemaikat es ha az nem eleg nagy, akkor kitalalnak melle dolgokat. Eppen elegszer lattam ilyet ahhoz, hogy azonnal gyanus legyel, a masodik hozzaszolasod pedig mar be is bizinyitottam szamomra, hogy igy van. Kend a hajadra a rinyalasodat.
(Ez egy válasz alegszarabb üzenetére (2018. 10. 07. vasárnap 02:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 10. 07. vasárnap 02:15
mezcsorgato: "lehetetlen nincs pedig csak tehetetlen". Ezt tipikusan azok mondják, akiknek nincsenek problémáik.

Vulvofil: Olvasás-értelmezés? HA elolvasnád a topic leírást (=a történetemet), talán felfognád, hogy az elmúlt években küzdöttem. Kipróbáltam mindent. Semmi eredmény. Mit gondolsz, miért vagyok pesszimista? Miért vagyok kiábrándult? Miért NEM vagyok már elszánt a problémám megoldására?
Nem lehet kijönni belőle. Nekem nem. Lásd a történetem. Te nyilván nem tudsz ebbe belegondolni, mert valódi problémád nincs. Valamint azt írod, hogy "létezhet olyan aki többet és/vagy mást tud". Nem gondolod, hogy ez fordítva is igaz? Létezhet olyan valaki, aki a te nevetséges optimizmusod helyett a valóságot látja, ahol nincs happy end?

darita: Ismétlem: olvasás-értelmezés. A topicban nem írtam, hogy "oldjuk meg a problémám!". A topicban azt írtam, illetve kérdeztem, hogyan tovább?

BpSrác36: Olvasás-értelmezés. Voltam szakembernél, nem is egynél, éveken keresztül. És hiszed vagy sem, ez okozta a "hozzáállásomat".

Gabriel_Grey: Hm, nem is tudom, írtam-e, hogy voltam több szakembernél?
Ha annyi pénzem lene, ahányszor hallottam a "lelki eredetű" bullshit-et, már milliomos lennék. És teljesen nyilvánvaló, hogy így lehet, sőt kifejezetten könnyű párt találni! Továbbá az is evidens, hogy a nőknek teljesen elég ha megujjazzák, kinyalják őket, a csúnya, gonosz, vaginális izgatást meg undorítónak és szükségtelennek tartják ugye?
Nonszensz.

Greyjoy:A rossz hír számodra az, hogy nem vagyok meleg.
A jó hír viszont az, hogy neked sikerült az első értelmes választ összehoznod, gratula! Végre valaki, aki felfogta a kérdést és képes volt arra válaszolni.
Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy nálad is rezgett a léc. Pl.: persze, vannak más problémáim, egyszerűen azért, mert ez az átok teljesen tönkretette azt a minimális önbecsülésemet is - teljesen evidens, hogy "mindenhez szarul állok hozzá". Erre te reflexből írhatod, hogy másnak is van problémája, de el kell, hogy keserítselek: az nem számít igazi gondnak, hogy teszem azt, te szereted a kutyapózt, míg a partnered nem, ezért sajnos nem csináljátok eleget. Majd ha "helyet cserélünk" és néhány hónap után öngyilkos akarsz majd lenni (vagy leszel), megtapasztalod az igazi (szexuális) problémákat az életben!
#27   2018. 10. 07. vasárnap 02:15
alegszarabb alegszarabb
mezcsorgato: "lehetetlen nincs pedig csak tehetetlen". Ezt tipikusan azok mondják, akiknek nincsenek problémáik.

Vulvofil: Olvasás-értelmezés? HA elolvasnád a topic leírást (=a történetemet), talán felfognád, hogy az elmúlt években küzdöttem. Kipróbáltam mindent. Semmi eredmény. Mit gondolsz, miért vagyok pesszimista? Miért vagyok kiábrándult? Miért NEM vagyok már elszánt a problémám megoldására?
Nem lehet kijönni belőle. Nekem nem. Lásd a történetem. Te nyilván nem tudsz ebbe belegondolni, mert valódi problémád nincs. Valamint azt írod, hogy "létezhet olyan aki többet és/vagy mást tud". Nem gondolod, hogy ez fordítva is igaz? Létezhet olyan valaki, aki a te nevetséges optimizmusod helyett a valóságot látja, ahol nincs happy end?

darita: Ismétlem: olvasás-értelmezés. A topicban nem írtam, hogy "oldjuk meg a problémám!". A topicban azt írtam, illetve kérdeztem, hogyan tovább?

BpSrác36: Olvasás-értelmezés. Voltam szakembernél, nem is egynél, éveken keresztül. És hiszed vagy sem, ez okozta a "hozzáállásomat".

Gabriel_Grey: Hm, nem is tudom, írtam-e, hogy voltam több szakembernél?
Ha annyi pénzem lene, ahányszor hallottam a "lelki eredetű" bullshit-et, már milliomos lennék. És teljesen nyilvánvaló, hogy így lehet, sőt kifejezetten könnyű párt találni! Továbbá az is evidens, hogy a nőknek teljesen elég ha megujjazzák, kinyalják őket, a csúnya, gonosz, vaginális izgatást meg undorítónak és szükségtelennek tartják ugye?
Nonszensz.

Greyjoy:A rossz hír számodra az, hogy nem vagyok meleg.
A jó hír viszont az, hogy neked sikerült az első értelmes választ összehoznod, gratula! Végre valaki, aki felfogta a kérdést és képes volt arra válaszolni.
Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy nálad is rezgett a léc. Pl.: persze, vannak más problémáim, egyszerűen azért, mert ez az átok teljesen tönkretette azt a minimális önbecsülésemet is - teljesen evidens, hogy "mindenhez szarul állok hozzá". Erre te reflexből írhatod, hogy másnak is van problémája, de el kell, hogy keserítselek: az nem számít igazi gondnak, hogy teszem azt, te szereted a kutyapózt, míg a partnered nem, ezért sajnos nem csináljátok eleget. Majd ha "helyet cserélünk" és néhány hónap után öngyilkos akarsz majd lenni (vagy leszel), megtapasztalod az igazi (szexuális) problémákat az életben!
#26   2018. 09. 30. vasárnap 14:26
Greyjoy Greyjoy
Körülbelül a kommentek felét olvastam el, mert az is elég volt, hogy ez a tag lehozzon az életről. Feltettél egy kérdést, mindenki próbált segíteni, válaszolni, új nézőpontot adni de te csak elutasítasz mindenkit. Nem vagyok szakember de itt Nálad más problémák is vannak, nem csak ez. SŐT 100%-ban biztos vagyok benne, hogy nem azért szar az életed mert gyorstüzelő vagy, hanem pont fordítva. Mindenhez szarul állsz hozzá, ezért nyilván ott sem tudsz teljesíteni. Most engem is lehúzhatsz, hogy mert nekem minden tökéletes... senkinek nem az, de másképp állnak dolgokhoz. De ha a bátorító hozzászólások nem segítettek, akkor én azt mondom igazad van, és hagyd a francba az egészet. Legyél pap, vagy próbáld ki férfiakkal. Azt is eltudom képzelni meleg vagy és azért nem működik.... vagy még valószínűbb, hogy csak az idejét rabolod mindenkinek. Üdv
#25   2018. 09. 29. szombat 08:54
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
Ha ennyire komolynak érzed a problémát, akkor a legjobb lenne szakemberhez fordulni, ezen a fórumon kisebb eséllyel fogsz tudni segíteni magadon. A szexuálterápia ma már nem tabu, Magyarországon is vannak jó szakemberek. A problémák hátterében egyébként többségében lelki, nem szervi okok állnak, úgyhogy jó eséllyel egészséges vagy, csak bizonyos élmények miatt rossz irányba mozdultál, amitől nem tudsz szabadulni. Egyébként nem csak farkad van, a szexben mással is örömet szerezhetsz egy nőnek, ha pedig olyan párt találsz, akkor vele nem fog számítani se a méret, se az időtartam. A pornó valóban nem jó tanácsadó. Ha nem látsz magadtól kiutat, akkor mindenképp szakembert javaslok, szerintem biztos hogy segítene.
(Ez egy válasz alegszarabb üzenetére (2018. 09. 17. hétfő 16:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 09. 17. hétfő 16:20
Sziasztok!
Leírom a történetemet. Egyrészt, mert a maga módján tanulságos, másrészt legalább kibeszélem magamból. Ez utóbbira pedig más mód nem igazán lehetséges. 31 éves férfi vagyok ("férfi" wink . Pokoli szexuális élettel és élményekkel. Egyszerűen képtelen vagyok jól szexelni. Az eddigi alkalmak kb 90%-ban nagyon hamar, néhány lökés után elmentem. Tudom, nevetséges. De ez van, változtatni nem tudok, nem lehet rajta. Gondolom ez az utolsó mondat sokaknál (azoknál, akik nem tapasztalták a problémát) nagy megdöbbenést okoz, de sajnos tényleg ez a helyzet. Kipróbáltam mindent: gyógyszereket, jártam szakemberekhez, végeztem gyakorlatokat, képes vagyok 1,5-2 óráig maszturbálni, de hiába: ugyanúgy elmegyek másodperceken belül. A "visszatartás" számomra megfoghatatlan. Gondolom egyszerűen nem érdemlem meg a szexet. Még ezt sem.
A témát azért hoztam létre, hogy megtudjam: mi a jobb megoldás? Küzdeni tovább, hátha egyszer lesz egy jó élményem, vagy inkább beletörődni a vereségbe és a fogyatékosságomba? Normális életet ezek után már nem fogok tudni élni. Túl sok rossz élmény történt velem. A "legjobb" az egészben, hogy szexhez kapcsolódnak a legszörnyűbb emlékeim - pedig az élet más területein is kaptam egy-két pofont (de ez nyilván más téma).
Jó lett volna olyan életet élni, mint mások. Olyannak lenni, mint a hétköznapi emberek. Szerettem volna élvezni az életet. Ehelyett mindneki jobb nálam. Jóformán nem merek kimenni az utcára, mert csak arra gondolok, mennyivel kevesebb vagyok másoknál. Nőket nem merek megnézni. Pornót nem bírok végignézni, csak szomorú leszek miatta. Sohasem hallottam egy lány nyögését, sóhajait. Az elmúlt 11 évem maga volt a pokol. Hiszen rájöttem: mindenki jobb nálam.
Tehát szerintetek mi legyen: rossz szexuális élményekkel tovább "élni" vagy inkább lemondani erről a pokoljárásról?
#24   2018. 09. 28. péntek 08:22
X Törölt felhasználó (465100)
Ha ez egy kamu bullshit akkor mindenkinek jó, neki is.

Ha igaz, akkor igazi nagy bajban van. Benne van egy gödörben, amiből megfelelő hozzáállással, kellő alázattal kijöhetne, de így csak mélyebbre ássa magát.

A dolog mögött az a nagyobb összefüggés van, hogy egy értelmes ember tudja, hogy a világ sokkal több és bonyolultabb annál, ami neki tudatosul belőle, és létezhet olyan aki többet és/vagy mást tud. Így akár segíthet is. Természetesen meggyógyulni a betegnek kell, bárki más csak segíthet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 09. 27. csütörtök 23:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (848234)
2018. 09. 27. csütörtök 23:51
Pontosan ezért hitte/hiszi az ember, hogy kamu az egész és csak arra megy, hogy:
1. ő legyen a központban egy topic erejéig,
2. "megsajnálja" vki és dugjon vele.
3. imád szenvedni és szar minden úgy ahogy van, de ez már inkább pszichiátriai eset lenne.
Ha úgy van, ahogy ő mondja, vagyis pszichiátriai eset, akkor ez rossz oldal és egy szakembert kéne felkeresni, de ott sem lehet mindenre azt mondani, hogy ez azért nem jó, az meg azért nem, mert ott sem fogják kezelni ilyen hozzáállással.
#23   2018. 09. 27. csütörtök 23:51
X Törölt felhasználó (848234)
Pontosan ezért hitte/hiszi az ember, hogy kamu az egész és csak arra megy, hogy:
1. ő legyen a központban egy topic erejéig,
2. "megsajnálja" vki és dugjon vele.
3. imád szenvedni és szar minden úgy ahogy van, de ez már inkább pszichiátriai eset lenne.
Ha úgy van, ahogy ő mondja, vagyis pszichiátriai eset, akkor ez rossz oldal és egy szakembert kéne felkeresni, de ott sem lehet mindenre azt mondani, hogy ez azért nem jó, az meg azért nem, mert ott sem fogják kezelni ilyen hozzáállással.
(Ez egy válasz darita üzenetére (2018. 09. 27. csütörtök 10:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 09. 27. csütörtök 10:00
Már csak azt nem értem, hogy mi a francért indítottál egy új topicot, mikor úgysem tud senki segíteni rajtad?
Te eldöntötted, hogy "selejt" vagy...
Ezen egy szakember tudna csak segíteni, persze csak ha hagynád.
De Te úgyis jobban tudod...
Ennek így tényleg olyan "szaga" van, hogy csak sajnáltatni szeretnéd magad.
Talán már nem elég ha Te sajnálod magad? lookaround
#22   2018. 09. 27. csütörtök 10:00
darita darita
Már csak azt nem értem, hogy mi a francért indítottál egy új topicot, mikor úgysem tud senki segíteni rajtad?
Te eldöntötted, hogy "selejt" vagy...
Ezen egy szakember tudna csak segíteni, persze csak ha hagynád.
De Te úgyis jobban tudod...
Ennek így tényleg olyan "szaga" van, hogy csak sajnáltatni szeretnéd magad.
Talán már nem elég ha Te sajnálod magad? lookaround
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: alegszarabb alegszarabb
Nyitás ideje: 2018. 09. 17. hétfő
Üzenetek: 41db
Utolsó üzenet: 2018. 10. 13. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!