not part ketesek kor alkat nem szamit minnel koverebb vagy annal jobb imadok nyalni dugni szopatni
Sziasztok. Budapesten élő 37/173/96, izmos alkatú kékszemű, barna hajú pasi vagyok. Keresek egy szeretőt hosszútávra egy extra molett 140 kg körüli vagy még molettebb, nagyon vastag combú nő személyében 20-53 között. Budapest és környékéről. Ilyen nők tetszenek, ilyen típusú nők vonzanak. Nem sovány, nem teltkarcsú, hanem extra molett. Ha van ilyen típusú Hölgy, vagy olyan hölgy, akinek ilyen alkatú ismerőse van, és vágyik kényeztetésre, simogatásra a szex mellett, kérem jelentkezzen!!!!!!
Zalai Duci molett kövér nagyseggű lányokkal ismerkednék
Üdv hölgyeim!
22 éves normális alkatú egyetemista pasiként keresem azt a fiatalabb/idősebb hölgyet akivel nagyon jókat cseveghetnénk, és emellett egy kis extrára is sor kerülne.
22 éves normális alkatú egyetemista pasiként keresem azt a fiatalabb/idősebb hölgyet akivel nagyon jókat cseveghetnénk, és emellett egy kis extrára is sor kerülne.
nyalni dugni szeretnek kor alkat nem szamit
Telt,érett nőt kényeztetnék,akár hármasban is
not part keresek kor alkat nem szamit a hetenn delelotre
Az adatlapodon
pasit keresel. Mi az oka a váltásnak?
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 16. szerda 13:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 16. szerda 13:07

Törölt felhasználó (860920)

Ilyen alkatú lányként szintén ilyen alkatú lány keresek (csak lányt, nem párt!) - ha valaki ismerkedne, írjon

Ilyen alkatú lányként szintén ilyen alkatú lány keresek (csak lányt, nem párt!) - ha valaki ismerkedne, írjon

Ma láttam egy hatalmas popsit az egyik konditeremben. Gyönyörű volt.... Szeretnék egy ilyen ismerettséget. Akár csak barátságra is....
Extrém kövér hölgyet keresek,aki gyengédségre vágyik.160-200 kg közötti nők az ideáljaim.Bármilyen kapcsolatra nyitott vagyok.
Telt, molett hölgyel ismerkednék, kényeztetném gyöngyösön.
not part keresek a hetenn delelitre
olyan nőt keresek Nyíregyházán és környékén, aki orális kényeztetésre vágyik
duci szőrős puncit kényesztetnék
párokhoz csatlakoznék
duci szőrős puncit kényesztetnék
párokhoz csatlakoznék
Extrém kövér/160-200 kg/ hölgyet keresek.Sportos,középkorú férfi vagyok.Minél nagyobb súly előnyt jelent!
Sziasztok! Idősebb hölgyet kényeztetnék, párhoz is szívesen csatlakoznék. Telt alkat, természetes intim nem akadály, sőt

Sziasztok!Ismerkednék elsősorban Kaposvári telt,nagymellű hölgyel anyagiaktól mentes sex céljából
Utazni tudok,így Somogy,Tolna?Baranya megyei hölgyek jelentkezését is szívesen veszem


sziasztok én egy Bajai srác vagyok 26 éves és szeretném ha valaki megalázna! Biszex vagyok és minden extrém bizzar dologra nyitott, fiúktól és lányoktól vagy akár pároktól! 100% diszkréciót viszont elvárok és én is megadom! Sajnos utazni nem tudok messzire max 10km körzetben! Akit érdekel irjon e-mailt! bevalalok93@gmail.com
Nagy fenekü nőknek nyalnák. Lehet roma, néger mindegy csak nagy legyen a segge. Kor nem számít. Meghálálom.
Tőled teljesen keletre, így a földrajzi távolság - újra bebizonyosodik - határokat szab.
(Ez egy válasz bigman001 üzenetére (2019. 01. 03. csütörtök 13:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 03. csütörtök 13:49

Én zalából vagyok és már nagyon régóta keresek duci vagy akár kövér hölgyet szexkacsolatra,nagy nagyon izgat a látvány is már de tényleg nem találni ilyen hölgyet. Hol vagytok pedig sokan szeretjük a nagy formás seggeteket a combokat a pocitokat,higgyétek el minket ez a látvány izgat.sziasztok!!