Kövér 120kg felett
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

minden formájú, súlyú embernek meg van a minden féle rajongója, így neked is.. itt a helyed.
szereted ha valami nagy...nagyon nagy.? jó helyen vagy!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 68 69 70 71 72 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#333   2019. 07. 30. kedd 22:03
colamatyi colamatyi
Kecskeméti nőt vagy párt keresek
#332   2019. 07. 30. kedd 21:08
Anette07 Anette07
Nahát, sosem hittem volna, hogy egyszer csenevésznek fogok számítani smile
#331   2019. 07. 30. kedd 13:09
Cuncikam4 Cuncikam4
Azért néha hangosan is lehetne wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 07. 28. vasárnap 20:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3972502)
2019. 07. 28. vasárnap 20:56
Csendben ábrándozunk :P
#330   2019. 07. 29. hétfő 22:00
Molettimádó Molettimádó
Sziasztok! Egy barátságos molett, óriási, igazi hájas combú nőt keresek. Aki tudja értékelni ha imádják, és akár még rövidnadrágot is felvenne nekem, mert egy ilyen nő nagyon szexi benne, ha kinn vannak azok a szép kövér óriási combok, imdánám a combjait, simogatnám, élvezném.
#329   2019. 07. 29. hétfő 08:25
X Törölt felhasználó (4050022)
Sziasztok....Bizarr,perverz tabumentes molett Hölgyet ,,,ill párt keresek
#328   2019. 07. 28. vasárnap 20:56
X Törölt felhasználó (3972502)
Csendben ábrándozunk :P
(Ez egy válasz Cuncikam4 üzenetére (2019. 07. 28. vasárnap 20:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 07. 28. vasárnap 20:48
Nagyon nagy itt a csend :(
#327   2019. 07. 28. vasárnap 20:48
Cuncikam4 Cuncikam4
Nagyon nagy itt a csend :(
#326   2019. 07. 24. szerda 22:49
anál01 anál01
Teltebb hölgyet keresek szexpartnernek. Minden megadnèk èrte hogy így legyen. Írj S kezdjük èlni az èletet
#325   2019. 07. 24. szerda 22:18
X Törölt felhasználó (4135812)
160kg feletti Nyiregy v kornyeki not keresem
#324   2019. 07. 24. szerda 12:06
Szexbp Szexbp
Sziasztok. Telt hőlgyet keresek akivel sok mindent kiprobálnánk a "mocskos" vagyainkból. Bp.50-es pasi
#323   2019. 07. 21. vasárnap 21:43
colamatyi colamatyi
kecskeméti nőt vagy párt keresek
#322   2019. 07. 21. vasárnap 21:32
Molettimádó Molettimádó
Sziasztok. Budapesten élő 37/173/96, izmos alkatú kék szemű, barna hajú pasi vagyok. Keresek egy szeretőt hosszútávra egy extra molett 150 kg körüli vagy még molettebb, nagyon vastag combú, hófehér bőrű nő személyében 20-55 között. Budapest és környékéről. Ilyen nők tetszenek, ilyen típusú nők vonzanak. Nagyon szívesen megmasszíroznék, kényeztetnék ilyen alkatú Hölgyet. Imádnám azokat a nagy hatalmas hájas combokat. Imádom ha egy ilyen nő rövidnadrágot vesz fel, főleg ha farmer shortot. Én biztos hogy biztatnám hogy vegyen fel. Ha van itt ilyen alkatú Hölgy aki értékelnél ezeket, szeretné hogy egyfolytában flörtölhessek neki személyesen itt az email címem:81hichem@gmail.com. Hölgyei bátran!
#321   2019. 07. 18. csütörtök 08:20
ssbbw lover ssbbw lover
Állítólag hazánk a legelhízottabb nép Európában. 250 000-en ki sem tudnak jönni a lakásukból/ ezt én nem hiszem el/.Mégsem lehet találni egy 180-200 kg körüli hölgyet sehol. Nem mernek írni? Én már régóta keresek ekkora társat,kevés sikerrel.Amúgy sportos alkatú,intelligens férfi vagyok.
#320   2019. 07. 10. szerda 19:28
X Törölt felhasználó (4050022)
Sziasztok...nagy kerek popsi...finom husos pisilős punci...nehèz asszonyos keblek.....merre vagytok????
#319   2019. 07. 09. kedd 10:29
ssbbw lover ssbbw lover
Rendkívülien kövér hölgy minden vágyát teljesíteném. Sportos,kövér nőkért rajongó férfi vagyok. Mindenféle kapcsolatra nyitott vagyok.
#318   2019. 07. 09. kedd 09:27
Vidka87 Vidka87 VIP
Nagy cicis, nagy popsis, telt hölgy/hölgytagú pár partnereim keresem közös örömszerzés céljából hosszútávra. Többi privátban.
#317   2019. 06. 30. vasárnap 17:12
veszpi veszpi
Sziasztok. Julius 2.-án kedden Budapesten keresek hölgyet vagy párt napközbeni találkozóra. 38 éves pasi vagyok.
#316   2019. 06. 24. hétfő 21:48
Molettimádó Molettimádó
Nagyon szeretnék egy olyan extra molett nőt akinek hatalmas combjai vannak. Aki elfogadná tőlem hogy puszilgassam, simogassam a pociját, combjait, finoman. Csupa szép bókokat súgnék a fülébe. Biztatnám hogy igenis vegyél fel miniszoknyát, térd feletti szoknyát, vagy ami még jobb lenne rövidnadrágot. Igenis szép ha kinn vannak azok a szép óriási combok. Hol van egy ilyen nő????? Kedves ismeretlen Hölgy, ha olvasod soraimat, és ilyesmi az alkatot adj esélyt kérlek hogy bebizonyíthassam neked. A szex is nagyon fontos, de nem csak egy éjszakát keresek. Babusgatásoknak nagyon híve vagyok. Ha adsz egy esély és talizol velem, és ilyen ruhát felveszel, valamelyiket az általam említettből, hidd el nem bánod meg. Szerda délután megyek fürdőbe, gyere velem, beszélgetünk, ismerkedünk, élvezzük egymást, meg is masszírozlak kedves extra molett Hölgy.
#315   2019. 06. 20. csütörtök 15:35
ssbbw lover ssbbw lover
Létezik olyan extrém nagy méretű hölgy,aki szeretetre,gyengédségre vágyik? Ismer valaki ilyet? Óriási rajongója vagyok a hatalmas idomokkal rendelkező nőknek. Ideálom + 180 kg,felső súlyhatár nélkül.Sportos férfi vagyok.Intelligens,kedves társnak örülnék.
#314   2019. 06. 16. vasárnap 21:55
Molettimádó Molettimádó
Hatalmas combú extra kövér nőt keresek. Budapest és környéke. Hol vannak az ilyen nők. Kamus lányok kérlek kímél, webcamerán nézd meg fotóimat barbi baba lányok, feminista megjegyzésekkel jövők kíméljetek!!!!!!, Nem írjatok nekem üzit légyszi. Csak az olyan aki komolyan gondolja, vágyik arra hogy simogassák, bókoljanak neki. Ilyen nőt szeretnék, hatalmas combokkal, szép hófehér bőrrel
 
... 68 69 70 71 72 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: ssbbw lover ssbbw lover
Nyitás ideje: 2018. 09. 22. szombat
Üzenetek: 1713db
Utolsó üzenet: ma 16:05
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!