Extrém társkereső
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Extrém társkereső extrém dolgokra

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 743 744 745 746 747 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#674   2011. 01. 17. hétfő 19:09
X Törölt felhasználó (329052)
sziasztok
mi egy fiatal pár vagyunk nekem a méretem 19 cm de a csajom szereti az extra méretet ami azt jelenti hogy legalább 25 cm de abból is csak az egyenest szereti félévente egyszer jól megdugatom , a popo sexet nem szereti de imád szopni !
#673   2011. 01. 17. hétfő 17:12
sofka sofka
Kedves Hölgyek-Lányok!
2011 01. 21. Tehát e hét péntek estére keresek férfiként partnert,akivel swingerklubba mennék szórakozni.Természetesen minden költséget állok és szívesen viszem háztól-házig az alkalmi párom.Neked csak jól kell érezned magad egész este....
u.i.:születésnapom lesz smile ))
#672   2011. 01. 16. vasárnap 08:03
X Törölt felhasználó (778146)
Sziasztok!Olyan nyitott párral ismerkednék akiket szinten izgat az ondos punci kinyalasa! Hely kellene utazni tudok!jegestejecske@citromail.hu
#671   2011. 01. 13. csütörtök 18:10
X Törölt felhasználó (788886)
Sziasztok!
Dominát vagy Domináns hölgytagú párt keresnék, Budapest vagy környékéről. utazni tudok. Képet emailben vagy msn. E-mail subsrac85@gmail.com.

Férfi bi kizárt.
#670   2011. 01. 13. csütörtök 11:22
holder holder
Bp-i, 35 éves, 188/92/20 barna hajú, zöld szemű,férfias férfi keres nyitott gondolkodású, kíváncsi párokat cockold-creampie játékra.Utazni tudok, illetve Budapesten rendelkezem hellyel. Friss orvosi igazolásom szintén van. domcat@hotmail.com
#669   2011. 01. 13. csütörtök 00:14
X Törölt felhasználó (20759) VIP
Ápolt, értelmes férfiként ismerkednék kortól függetlenül szintén ápolt, kulúrált, nem borotvált (de ez nem feltétel )lánnyal, hölggyel hosszú távra
#668   2011. 01. 12. szerda 11:25
harisnyasrac harisnyasrac
Sziasztok!

Sokakban furcsa érzést kelt ez a téma. Mármint befogadni egy harmadikat az ágyba... Az elmúlt években magam is eljátszottam a gondolattal, de a nejem mindíg elzárkózott, így a másik oldalról közelítettem meg a dolgot. Hosszas netezgetés és levelezgetés után sikerült megismerkednem egy párral. Eljutottunk a személyes találkozóig. Mindenki szimpatikus volt a másik számára. Leszögezem, sem meleg, sem bi nem vagyok, legfeljebb kíváncsi és ahogy szokás mondani, kicsit bevállalós típus. Szóval... beszélgetés, feloldódás, majd rátértünk a konkrétumokra. Nevezzük a pár hölgy tagját Timinek, a srácot Istvánnak. Az már az első pillanatban kiderült, hogy teljesen normális és a szó pozitív értelmében átlagos pár voltak. Intelligensek, megfelelő egzisztenciával és egymás iránti tisztelettel, kellő rajongással. A szót Timi terelte a dolgokra. Elkezdett mesélni az intimebb dolgaikról és vágyaikról, amelyet István eleinte némi pironkodással nyugtázott, később viszont ő is bekapcsolódott. Timi elmesélte, hogy nagyon jó a szexuális életük, rengeteget játszadoznak és mint minden párnál elő szokott fordulni, fantáziálnak is... Fantáziálásuk középpontjában egy harmadik áll. Egy fiú, aki nem meleg, nem bi, de nyitott bizonyos dolgokra. Elmondta, hogy mindkettőjüket az izgatja igazán, ha közösen kényeztethetné Timit István és egy harmadik srác, viszont határokat szabnak a fantáziájuknak és a történéseknek egyaránt. István kifejezett kérése volt, hogy a harmadik szereplő csak egy bizonyos pontig mehet el Timivel. Nem szerette volna, ha a párja bárki, főként egy idegen szexuális játékszere lenne. Isván kikötötte, hogy a részvevő harmadik és Timi között a behatolás nem történhet meg. Ő is és Timi is valami hosszantartó, nagyon érzéki játékot képzelt el. Timi elmondta, hogy hihetetlenül fel tudja izgatni, ha arról fantáziál, hogy miközben István vele foglalkozik, Istvánt egy másik srác izgatja, de csak nagyon finoman és érzékien.

...leszögeztük a szabályokat, én elfogadtam a feltételeiket és egy eszméletlen kellemes éjszakát töltöttünk együtt. Hagytam, hadd irányítsanak ők, közben Istvánt figyeltem, nehogy bármi olyat tegyek a kedvesével, ami őt kényelmetlenül érinti, vagy féltékenységet okoz számára. Igyekeztem egy kicsit háttérjátékosként jelen lenni és nem nyomulni, inkább fokozni az amúgy is mindenkin elhatalmasodó vágyakat és élvezeteket. Amikor vége lett, mindenki megállapította, hogy nagyon kellemesen sült el ez a dolog. Még két alkalommal találkoztunk, de sajnos rövidesen németországba költöztek, mert Istvánt áthelyezte a cége.

Azt hiszem, nem kell mindezek után részleteznem, hogy kit, mit keresek. Ha valakinek felkeltették az érdeklődését az előbb olvasottak, bátran írjon egy mail-t a harisnyasrac@freemail.hu címre.
#667   2011. 01. 09. vasárnap 10:15
X Törölt felhasználó (119071)
Hello én egy kisfarkú mozgássérült fiú vagyok lányokkal ismerkednék,barátkoznék vagy bármi szóba jöhet kortól függetlenül szivesen dumcsizok akit érdeklem vegyen fel msn-re case-666@hotmail.com (meleg és bi fiúk kerüljenek!!!! fiú is felvehet ha csak haverkodna!!)
#666   2011. 01. 07. péntek 14:57
holder holder
Bp-i, 35 éves, 188/92/20 barna hajú, zöld szemű,férfias férfi keres nyitott gondolkodású, kíváncsi párokat cockold-creampie játékra.Utazni tudok, illetve Budapesten rendelkezem hellyel. Friss orvosi igazolásom szintén van. domcat@hotmail.com
#665   2011. 01. 06. csütörtök 19:45
X Törölt felhasználó (173472)
ciao
Ápolt 30as magas pasi vagyok.olyan növel ismerkednék aki lepisilne....tibike.77@citromail.hu
#664   2011. 01. 06. csütörtök 16:37
X Törölt felhasználó (118030)
Domináns hölgyet vagy hölgytagú párt keresnék, aki egy sub srácot szeretne rendszeres használatra, budapest vagy környéke. utazni tudok.
subsrac85@gmail.com
#663   2011. 01. 06. csütörtök 14:24
vasokol74 vasokol74
Szia bodrii !

Merre laksz, mire vágysz?
#662   2011. 01. 05. szerda 11:14
lala240 lala240
szia merröl irsz? mit lehet megtudni rólad?
#661   2011. 01. 05. szerda 09:21
vasokol74 vasokol74
Olyan hölgyet keresek akit foglalkoztat az Ökölszex,Tapasztalt vagyok a témában. vasokol74@gmail.com
#660   2011. 01. 05. szerda 03:04
Zoliegom Zoliegom
sziasztok!
34 éves pasi vagyok
Esztergom környéki lányal v párral ismerkednék akitnek bejön az egy nö több pasi .
zoli.1234@citromail.hu
#659   2011. 01. 04. kedd 16:16
vasokol74 vasokol74
Olyan hölgyet keresek akit foglalkoztat az Ökölszex,Tapasztalt vagyok a témában. vasokol74@gmail.com
#658   2011. 01. 03. hétfő 11:50
csak_egysrac csak_egysrac
Fiatal srácként keresek vas megyében veszprém megyben és környékén érett nőket akiknek minden kivánságát teljesíteném utazni tudok kor és alkat nem első rendű csak légy ápolt és diszkrét levelet ide vagy mailra szyler@hotmail.com
#657   2011. 01. 03. hétfő 08:23
hipo. hipo.
Sziasztok!Szeretnék 40-60 éves csinos hölgyekkel megismerkedni (Csongrád megye).Imádom ha egy érett nő jól tartja magát.
#656   2011. 01. 01. szombat 15:53
X Törölt felhasználó (744559)
Perverz házaspár játékszere lennék!!!
#655   2011. 01. 01. szombat 08:19
X Törölt felhasználó (53320)
Budapesten keresem úrnőmet, hogy teljesíthessem bármilyen kívánságát!
Többen is lehettek és kedvetekre játszadozhattok uralkodhattok rajtam!
182/75
malyky.as@gmail.com

... 743 744 745 746 747 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: mendez23 mendez23
Nyitás ideje: 2009. 05. 26. kedd
Üzenetek: 15554db
Utolsó üzenet: ma 08:46

Hírek

2019. 01. 14. hétfő 16:55
Csábítók feketében Az a bizonyos “szexi kis fekete” minden nő ruhatárában alapdarab. Csakis a viselője hangulatán múlik, hogy éppen elegáns végzet asszonyaként vagy esetleg dögös rosszlányként csábít benne. Kapd elő te is a kedvenc fekete rucidat, és mutasd meg, milyen... Tovább
2019. 01. 14. hétfő 16:52
Fekete fasz a a feleségben A feleségem az első alkalom után, rákapott a fekete fasz ízére. Ezért úgy gondoltam, ha ő is tesz nekem engedményeket, ezentúl annyiszor basszák meg a fekete srácok, ahányszor csak akarja. Letöltés - Black in my wife 2 Tovább
2019. 01. 09. szerda 12:20
Decemberi díjátadóink Az ünnepi időszak ellenére, decemberben két nyertesünk is szakított időt arra, hogy eljöjjenek hozzánk díjátadóra! MRSwinger stílszerűen szexi Mikulásnak öltözve vette át nyereményét. Tovább MRSwinger díjátadós képeihez Az év legvégén... Tovább
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!