Extrém társkereső
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Extrém társkereső extrém dolgokra

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#15282   tegnap 23:51
Bibifiu46 Bibifiu46
Szeretnék egy olyan párhoz csatlakozni, ahol a férfi biszexuális, és ez a párját nem zavarja. Ahol kényeztethetjük a hölgyet ketten, de egymást is akár.
#15281   tegnap 18:00
NJooy NJooy
Szub beállítottságú női partnerem keresem ma estére. Privátban írjon akit érdekel.
#15280   tegnap 15:22
Szexelő6333 Szexelő6333
Szerintem mindenkit!
(Ez egy válasz thebossBB üzenetére (tegnap 14:43), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 14:43
Sziasztok kit erdekelne egy gangbang buli ma ? Vagy holnap! Irjon privatba!
#15279   tegnap 14:43
thebossBB thebossBB
Sziasztok kit erdekelne egy gangbang buli ma ? Vagy holnap! Irjon privatba!
#15278   tegnap 10:16
szoknyásfiu szoknyásfiu
Miskolcon kicsi intimmel rendelkezőket keresnék
#15277   tegnap 05:55
Tom76 Tom76
Sziasztok! Intelligens ,potens a szexben perverz sportoló pasi párokat ,hölgyet keres vad kemény szexre!!!
#15276   tegnap 05:53
memnonBp memnonBp
Sziasztok! Ma este Budapesten parhoz csatlakoznek harmadiknak. Akar bi is szobajohet.(ez esetben en bi passziv szerepben) irjatok uzenetben. Nem beszelgetopartnert keresek!
#15275   tegnap 01:17
bisboy bisboy
Sziasztok, én egy bi passzív illetve sub beállítottságú pervers srác vagyok aki imád maszturbálni végtelen módszerekkel.
Tetszenek a tényleg perverz dolgok és a bdsm is eléggé felkeltette a figyelmem de csak saját részre.
Történt már hogy leszoptam egyik ismerősöm több alkalommal is (abba sajnos nem ment bele, hogy megdugjon) de csak ittas állapotban.

Emellett van egy szép méretes dildóm amivel imádok szopni, a számhoz kötni, hogy ne tudjam kivenni de ami legjobban izgat vele ha a seggembe jár. Használok magamon kötelet, bilincset és mivel imádom a spermát (meg tudok őrülni érte) igy egy fecskendőt is tartok, hogy belespricceljem a seggembe, számba és arcomra.

Félig röviden ennyit rólam és most jön miért vagyok is itt:
- perverz, szadó maszturbációs ötleteket szeretnék tőletek (itt azért megmondom akit érdekel milyen is volt, illetve egy-két ötletről amit megcsináltam készül majd arc nélkül ugyan de fotó is ami egy felhőtárhelyen lesz megtekinthető egybe gyűjtve, link az leső kép után lesz elérető)
- szeretnék olyanokkal beszélgetni akik elmondják mit tennének velem legszivesebben, ha megkapnának határok nélkül. (természetesen itt én is játszom a szerepem hisz számomra is az az izgató)

Üzeneteket vagy itt az oldalon vagy emailben várok ami a kapcsolati adataimban szerepel is.
#15274   2018. 12. 09. vasárnap 22:31
Vanderers Vanderers
Sziasztok!

Olyan hölgyet keresek tartós kapcsolatra,aki izgatná ha idegen pasik teli geciznék!Én simán tudnék együtt élni veled így!
#15273   2018. 12. 09. vasárnap 19:04
Szexelő6333 Szexelő6333
wave
#15272   2018. 12. 09. vasárnap 18:43
nexor22 nexor22
Bp.-i, jó megjelenésű 35 éves férfiként keresek szintén Bp-i hölgyet tartalmas együttlétekre, akár hosszú távra is, kölcsönös szimpátia alapján alakuló kapcsolatra, vagy PÁRT 3-as sexre HETERO alapon. Előny, ha szereted az análsexet is!

Fontos, hogy nem vagyok kamu, merek találkozni is, ha arról van szó.
Fényképet e-mailben küldök csak, és viszont várom, ha komolyan gondolod a dolgot.
Kamu képkéregetők kíméljenek!
E-mail-es elérhetőséget privát levélben írd meg itt. Köszönöm!
#15271   2018. 12. 09. vasárnap 18:24
bodrii bodrii
Mert egy komolytalan képgyűjtögető.
(Ez egy válasz Jozsfm üzenetére (2018. 12. 08. szombat 19:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 12. 08. szombat 19:55
Nem lehet üzenni Neked.
#15270   2018. 12. 09. vasárnap 16:07
kiscsávó 3 kiscsávó 3
Sziasztok ! Bi partnert keresek ma estére ! Lőrincen van helyem ! Csak olyan írjon,aki ide is tud jönni és nem csak ábrándozik...
#15269   2018. 12. 09. vasárnap 15:33
inside73 inside73
Olyan masszőrt keresek, aki a páromat (nagy kerek fenekű hölgyet) kényeztetné yoni masszázzsal, AKÁR VISZONZATLANUL IS.
#15268   2018. 12. 09. vasárnap 14:14
palcsogabor palcsogabor
Sziasztok 52 éves potens pasi vagyok ma este puncit nyalnék élvezésig legfőképp pároknál.üdv Gabi
#15267   2018. 12. 09. vasárnap 14:14
colamatyi colamatyi
perverz nőt vagy párt keresek
#15266   2018. 12. 09. vasárnap 12:15
seven7kov seven7kov
fisting mániás hölgyet házaspárt keres tágításra smile
#15265   2018. 12. 09. vasárnap 10:57
Szexelő6333 Szexelő6333
Szexelnék -perverzkednék-élvezkednék ma!
#15264   2018. 12. 09. vasárnap 10:26
Play 73 Play 73
Puncit nyalnék akár viszonzàs nélkül is
Párod nézheti
#15263   2018. 12. 08. szombat 22:10
NSX-r NSX-r
Helló

Pesti BEvállalós Hölgy?
MA este 1 kis Játszadozásra ravasz1 Pezsis..... akár
Hely O.k nyes

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: mendez23 mendez23
Nyitás ideje: 2009. 05. 26. kedd
Üzenetek: 15282db
Utolsó üzenet: tegnap 23:51

Hírek

2018. 12. 06. csütörtök 14:02
Öreg picsák 12 Szupernagyik faszvégen! És nem csak szopnak, hanem dugnak is nagy serényen, mert ezek a magyar nyugdíjas asszonyok bizony nem vetik a jóféle fiatal, kemény dákókat! Kedvenceink: Marika néni, Jutka néni, Edit és Krisztina tapasztalt szakasszonyok módjára veszik... Tovább
2018. 12. 03. hétfő 16:36
All american nymphos 4 A nimfó csajok tövig akarják. Ez egy 2 órás film, amiben olyan csajok szerepelnek, akiket joggal nevezünk nimfóknak. Ezek aztán szeretik a faszt! És tövig! Velük nem lehet maszatolni, mindenükbe tövig akarják érezni a kemény dákót. Tövig nyelik a faszt,... Tovább
2018. 11. 30. péntek 21:51
Itt a szexőrültek karácsonya! A karácsonyi időszak mindig különleges és sokkal érzelmesebb, mint az év többi része a legtöbbünknek, pláne akik a Goldengate tagjai, ilyenkor is a szexen jár az esze. Ti milyen hangulatba kerültök ilyenkor? Inkább szoftosabb, érzelmesebb sorozat jut... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!